Що таке обліковий запис веб-хостингу? – Початок роботи з господарем (Посібник з 2020 року)

Що ви можете запитати в обліковому записі веб-хостингу? Що ж, коли більшість людей описує хостинг для початківців, вони використовують випробувану аналогію житла: Спільний хостинг – це як орендувати квартиру, VPS – кондо, а виділені сервери прирівнюють до володіння власним будинком. У нескінченному прагненні зберегти цікаві речі я порівняв облікові записи веб-хостингу з піцами та пошуком любові. Настав час приправити речі та перейти до іншої моєї пристрасті: мексиканської їжі.


Вірите чи ні, веб-хостинг можна розглядати як поблажливе меню з м’яса, квасолі, сиру та приправ, яке ви влаштовуєте та готуєте так, як вважаєте за потрібне. Ми поєднали страви з описом, визначенням, функціями та цінами в п’ять страв, що досягають кульмінації, і в результаті вибору кращих облікових записів хостингу. Чого ти голодний??

Визначення веб-хостингу

На самому базовому рівні облікові записи веб-хостингу надають вам доступ до великих комп’ютерів, які називаються серверами, де ви можете зберігати файли та інформацію, необхідну для створення веб-сайту чи програми. Сервери підключаються до Інтернету, щоб ділитися та передавати цей вміст користувачам. Хоча ви можете керувати власним сервером та розміщувати власний веб-сайт, але для цього потрібно багато досвіду та терпіння, коли ви працюєте через численні головні болі, які неминуче з’являться. Якщо ви хочете отримати більше інформації, ми створили корисний посібник, який пояснює основи веб-хостингу.

Навіщо витрачати роки на навчання, як зробити ідеальну тортилью з нуля, коли ви могли просто завітати в улюблений мексиканський ресторан? Переважна більшість власників веб-сайтів купуватимуть послуги хостингу у авторитетної компанії, подібно до вибору приємного вечері з друзями.

Подібно до мексиканської кухні, різні типи облікових записів веб-хостингу можна значною мірою описати як використання одних і тих же інгредієнтів у різних конфігураціях. Зменшіть описи хостингу, які порівнюють спільний, віртуальний, хмарний та виділений сервери, а також інші спеціалізовані формати веб-хостингу.

Визначення спільного хостингу

Що стосується мексиканської кухні, то спільний веб-хостинг – це як безкоштовні чіпси та сальса, які вивозили для вашого приїзду, чи, можливо, куча начосу. Можливо, одна з тих гігантських маргарит подається в комічно великій склянці з двома соломками?

Ілюстрація різних типів облікових записів веб-хостингу

Вибраний вами обліковий запис веб-хостингу багато в чому залежить від того, яка обчислювальна потужність вам потрібна.

Справа в тому, що ви будете використовувати обчислювальні ресурси сервера поряд з усіма, хто сидить за столом. Незважаючи на те, що ви не можете сказати про налаштування сервера чи начинки начо, найкращі плани мають бути з усім, що вам може знадобитися – і, мабуть, навіть з кількома додатковими речами, яких ви не торкаєтесь. Серйозно, хто хоче чорні оливки на начосі? Зазвичай це стосується функцій хостингу в ніші, таких як безпечний доступ до оболонки (SSH) або phpMyAdmin, для недосвідчених клієнтів.

Існують неписані правила, згідно з якими всі повинні мати рівну частку як начосу, так і серверних ресурсів, але ви завжди ризикуєте обідати разом із тим другом, який хапає фішку за чіпом і вичерпує всі найкращі начинки. Ці закуски впливають на настрій за всім столом, подібно до того, як свинячий ресурс впливає на продуктивність сервера для інших хостингових клієнтів. Незважаючи на те, що багато господарів не мають необмеженого обсягу пам’яті та пропускної здатності, компанії часто штрафують клієнтів, які заходять занадто далеко.

Незалежно від того, чи шукаєте ви перший обліковий запис веб-хостингу або просто новий будинок для свого існуючого веб-сайту, інсталяції програмного забезпечення одним клацанням миші, цілодобова підтримка клієнтів та міцні гарантії безперервного часу, повинні стати основними компонентами сильного спільного хостингу. Переглядаючи меню, слідкуйте за улюбленою стравою: це може означати отримання високоефективних SSD-дисків, створення веб-сайтів або додаткову допомогу в SEO. Наші три улюблені хости на цьому рівні представляють чудовий переріз різноманітних доступних облікових записів хостингу:

Подивитись більше спільних хостів »

Визначення хостингу VPS

Небагато речей впорядковує апетит, як шиплячий, випаровуючий тарілку фахіт, що прямує на ваш шлях. У багатьох місцях пропонуються фахіти, виготовлені на два-чотири, і це ідеальний приклад хостингу VPS. Стоячи за віртуальним приватним сервером, плани хостингу VPS означають, що сервери діляться на віртуалізовані розділи або віртуальні машини, які потім діють як незалежні виділені блоки.

Клієнти все ще діляться сервером, але кожен користується набагато більшими порціями та має більший контроль над своїми обчислювальними ресурсами. Власники сайтів за планом VPS можуть налаштувати свій стек хостингу, вибравши операційну систему, веб-сервер, платформу баз даних або рамку програмування. Багато сайтів, що швидко розвиваються, звертаються до хостингу VPS, щоб вони могли швидко масштабувати пропускну здатність та пам’ять.

З мексиканською їжею у стилі VPS ви можете одночасно поділитися їжею зі своїми товаришами по їдальні та все-таки їсти саме те, що хочете. Ви не любите цибулю, але хочете зайвої сметани? Насолоджуйтесь!

Коли ваші потреби в хостінгу зростають і ваші вимоги до сервера стають складнішими, потужний рахунок VPS допоможе вам ще більше масштабуватись. Найкращі плани, як правило, оснащені оновленим обладнанням, безкоштовними адміністративними інструментами та включеними керованими службами, які допоможуть вам налаштувати та підтримувати найбезпечніше та найефективніше середовище хостингу. Ці преміальні постачальники пропонують деякі найкращі послуги за найдоступнішими цінами:

Подивіться більше хостів VPS »

Визначення хмарного хостингу

Природно, що найскладніша форма веб-хостингу завжди є найскладнішою у роботі над цими смачними аналогіями. У цьому випадку нам потрібно тимчасово залишити мексиканську їжу, щоб віддати шану іспанській кухні – конкретно, тапас. Хлопці, що приймають клієнтів за столом, можуть замовити безліч різноманітних страв, з яких може скуштувати кожен, щоб створити повноцінну страву. Ніхто не залишається голодним, тому що завжди прибувають нові страви, а порожні тарілки скидаються зі столу.

Зображення серверів у центрі обробки даних

Ні, хмарних серверів на небі не існує. Апаратне забезпечення мережеве, щоб забезпечити найкращу масштабованість та надійність.

Їжі тапас схожі на туманний тип хостингу в тих хмарних хостингових середовищах, що складаються з декількох серверів, об’єднаних у мережу та віртуалізованих для спільного використання ресурсів зберігання та обробки. Хмарний хостинг надзвичайно ефективний, масштабований та надійний, оскільки сервери оптимізовані для вирішення конкретних завдань. Якщо щось перебуває в режимі офлайн або виходить з ладу, інші сервери готові заповнити, щоб підтримувати ваш веб-сайт або додаток в Інтернеті. Крім того, нові ресурси можна передбачати або вимикати, коли трафік масштабується вгору або вниз. Ознайомтеся з деякими найбільш захоплюючими хмарними хостинговими планами на ринку сьогодні:

Подивитись більше хостових хмар »

Виділене визначення хостингу

У кожному мексиканському меню є одне – величезне буріто, як-на-віч. Як і у спеціалізованих серверах, гігантські бурріто представляють все найкраще в мексиканській індульгенції. Є одна тарілка, величезна купа інгредієнтів, яку ви вибрали, і нічого не стоїть на шляху. У ресторані все ще надаватимуть тарілку, срібний посуд та серветки, але ви самостійно; ніхто більше за вашим столом не може кусати ваші буріто, якщо ви не надасте їм доступ.

Завдяки спеціальному хостингу, ви є одиноким клієнтом на сервері. Хост, як правило, готує та розгортає ваш виділений сервер у своєму центрі обробки даних, часто включаючи послуги управління, такі як оновлення операційної системи та патчі безпеки. Клієнти, однак, можуть користуватися тотальним контролем над програмним забезпеченням та програмами безпеки, а також потужністю обробки та простором зберігання.

На верхньому рівні світового хостингу, виділені сервери представляють надзвичайну розкіш та відповідальність. Клієнти часто можуть налаштовувати свої апаратні та програмні конфігурації, крім вибору оновлених сервісів для резервного копіювання, безпеки, моніторингу, балансування навантаження та багато іншого. Хоча спеціалізовані хостинг-акаунти є одними з найдорожчих, наші рекомендовані хости роблять сервери надзвичайно вартістю інвестицій:

Подивіться більше виділених хостів сервера »

Інші послуги хостингу

Хоча начос, фахітас і бурріто, як правило, є одними з найпопулярніших предметів у вашому улюбленому мексиканському ресторані, вам часто доведеться вибрати більше. Як і комбіновані тарілки, які пропонують багато ресторанів, ви можете часто змішувати та узгоджувати більш спеціалізовані хостингові послуги, щоб задовольнити певну тягу. Ось перелік хостингових еквівалентів енхіладас, кесаділл, чимічангів та чилі-релленів:

 • Хостинг програм (WordPress, Joomla, Drupal, Magento, PrestaShop тощо)
 • Хостинг блогу
 • Хостинг панелі управління (cPanel, Plesk тощо)
 • Хостинг домену
 • хостинг електронної комерції
 • Хостинг електронної пошти
 • Керований хостинг
 • Керований хостинг WordPress
 • Хостинг операційної системи (Linux, CentOS, Windows, Fedora, Debian, Red Hat тощо)
 • Хостинг SSD
 • Розробники веб-сайтів
 • Та багато іншого!

Спеціалізовані послуги хостингу звертаються до клієнтів із конкретними потребами та функціональними вимогами. Інтернет-бізнес не буде успішним без хостингового плану, що включає в себе інструменти електронної комерції та маркетингу, тоді як ці інструменти можуть не використовуватись, якщо хтось веде блог з потужними технологіями, якому потрібен керований план хостингу WordPress.

Спеціалізовані рекомендації для господарів

Оскільки всі різні конфігурації сервера, спеціалізовані інструменти та додаткові сервіси, доступні власникам сайтів усіх рівнів досвіду та досвіду, найкращий хостинг-провайдер або план повністю залежить від ваших потреб. Чого ти жадаєш? Як ти голодний?

Незалежно від того, чи шукаєте ви щось легке чи готові подати подачу, ми розбили хостинг-смардборд на порції розміру, щоб зробити різні страви веб-хостингу більш засвоюваними. Не соромтеся прочитати наш посібник, що пояснює, як вибрати веб-хостинг, або натисніть на посилання нижче, щоб перейти безпосередньо до типу хостингу, який буде найкращим чином обслуговувати вас..

Кращий блог & WordPress хостинг

Популярна у всьому світі система управління вмістом може використовувати більше чверті всіх веб-сайтів в Інтернеті, але більшість користувачів не розуміють технічні нюанси найбільш ефективно та найефективніше розміщення WordPress. Кращі хости WordPress пропонують оновлене обладнання, жорсткіші програми безпеки та підтримку, характерну для WordPress. Якщо WordPress вам не сподобався, відправте блюдо назад. Наші шеф-кухарі хостингу підберуть установку кількох програм для ведення блогів одним клацанням миші, щоб ви насолоджувались.

Подивіться ще хости WordPress »

Найкращий хостинг електронної комерції

Інтернет-магазини обігнали покупки в магазині у 2016 році, що зробило функціональність електронної комерції критично важливою особливістю для додавання до вашого облікового запису веб-хостингу. Для тих, хто хоче вести бізнес в Інтернеті, багато господарів пропонують спеціалізоване програмне забезпечення для створення та управління інтернет-магазинами. Оптимізовані сервери та велика кількість місця для зберігання є ключовим для демонстрації кількох продуктів та перетворення відвідувачів сайту на споживачів. Окрім захисту даних ваших клієнтів, наші провідні господарі електронної комерції дозволяють спроектувати вашу вітрину.

Переглянути більше хостів електронної комерції »

Найкращі будівельники веб-сайтів

Подібно до кухонного колективу у вашому улюбленому мексиканському ресторані, будівельники веб-сайтів готують вашу присутність в Інтернеті таким чином, щоб зробити рот водою. Починаючи з теми, користувачі можуть налаштувати кольори, шрифти, макети тощо. Наші улюблені засоби побудови також містять додатки або плагіни, які додають інтерактивності та нових функцій на ваш веб-сайт, таких як контактна форма або інтеграція соціальних медіа. Читайте далі про наших трьох улюблених:

Подивіться більше хостів для розробників сайтів »

Особливості облікового запису веб-хостингу

Природно, більшість нових клієнтів хостингу збираються шукати плани з найбільшою кількістю функцій за найнижчою ціною. З іншого боку, цінителі хостингу матимуть краще розуміння інгредієнтів, які найбільш сильно радують їх смакові рецептори.

Розуміючи основні компоненти облікових записів веб-хостингу, ви зможете приймати більш обґрунтовані рішення своїми важко заробленими грошима. Можливо, ви виявите, що маркетингові кредити та інструменти SEO важливіші для вашого онлайн-бізнесу, тоді як професіонали можуть приділяти більше цінності сильному дизайну, який може створити розробник веб-сайту..

Домени та електронні листи

Ці два зазвичай об’єднуються в описах хостингу, але доменні імена та електронна пошта відрізняються від різних служб. Домени – це ефективні адреси веб-браузерів для пошуку та відображення веб-сайту. Багато компаній, що займаються хостингом, включають безкоштовну реєстрацію доменних імен протягом першого року, вартість яких становить від 10 до 15 доларів, коли нові клієнти підписуються. Якщо у вас вже є доменне ім’я, ті самі компанії, як правило, застосовуватимуть цей кредит на безкоштовну передачу чи міграцію веб-сайтів.

Облікові записи електронної пошти, які використовують доменне ім’я як другу половину адреси, використовують серверний простір для зберігання, надсилання та обробки ваших повідомлень. Адреси електронної пошти зі спеціальним доменним іменем, як правило, виглядають більш професійно, ніж стандартні Gmail, тому це, як правило, є важливою особливістю для онлайн-бізнесу. Найкращі плани хостингу електронної пошти зазвичай мають захист від спаму та вірусів, а також автоматичні відповіді, посилену безпеку та підтримку різних протоколів, а також інструменти для пересилання та фільтрації..

Панелі управління

Впевнений, що вперше приймає найкращих друзів клієнта, пульт управління виступає перекладачами у своєму роді для самих іноземних меню. Зручний інтерфейс дозволяє власникам сайтів швидко та легко керувати своїм хостинговим обліковим записом.

Скріншоти панелей керування cPanel та Plesk

Панелі управління – це популярні платформи, які дозволяють новим власникам сайтів легко контролювати їхні послуги веб-хостингу.

Більшість облікових записів хостингу використовують операційну систему Linux, яка найчастіше поєднується з панеллю управління cPanel. Плани хостингу для Windows, найкращі для сайтів і додатків під управлінням ASP.NET, як правило, поставляються з Plesk. Інші варіанти, особливо на VPS та спеціальному рівні хостингу, включають безкоштовні панелі управління з відкритим кодом. Ми підготували найкращий посібник з панелей управління для тих, хто хоче більше інформації.

Дисковий простір, пропускна здатність та бази даних

Три стандартні компоненти хорошого облікового запису веб-хостингу, навіть покупці-початківці, можуть легко порівняти сховище, передачу даних та кількість допустимих баз даних. Багато планів, особливо на рівні спільного хостингу, можуть похвалитися необмеженими послугами – хоча хоч необмежений хостинг насправді неможливий, більшість клієнтів не перевищують межі ресурсів..

Дисковий простір вимірюється в гігабайтах або терабайтах, доступних для зберігання ваших файлів. Очевидно, чим більше веселощів, але велика відмінність тут шукає невелику абревіатуру: SSD, яка розшифровується як твердотільні накопичувачі. Це оновлення сприяє більш швидким і надійним веб-сайтам, але, як правило, долар або два на місяць дорожче.

Бази даних є ефективним способом зберігання вашої інформації і зазвичай відповідають тому, який тип системи управління вмістом ви вирішите встановити. Більшість інструментів автоматично проведуть вас через простий процес налаштування для підключення вашої інформації до вашого веб-сайту. Пропускна здатність, яку ще називають передачею даних, говорить про те, як швидко відвідувачі можуть отримати доступ до вашого веб-сайту. Чим більше пропускна здатність у вас, тим швидше доставляється ваш вміст.

Інструменти для створення сайтів

Так-бар у світі веб-хостингу, розробники веб-сайтів дозволяють вам налаштувати страву, не засуваючи рукави та готуючи. Інструменти дозволяють перетягувати веб-дизайн (також відомий як розробка з низьким кодом), забезпечуючи сотні шаблонів для мобільних пристроїв та редактор WYSIWYG – те, що ви бачите, те, що ви отримуєте. Деякі з відомих будівельників, зокрема Wix та Weebly, мають власні плани хостингу. Багато хостинг-провайдерів роблять будівельників доступними для клієнтів, а деякі навіть витрачають час на створення власної платформи.

Маркетинг та інструменти SEO

Нарешті, ви приготували цю велику страву – що робити, якщо ніхто не приходить їсти? Оптимізація пошукових систем та маркетингові інструменти залучають людей до дверей, роблячи ваш сайт доступним і ґрунтуючись на успіх. Сильний план SEO сприятиме підвищенню видимості вашого веб-сайту чи торгової марки, трафіку та надійності, і часто приносить більший прибуток від інвестицій, ніж традиційні методи реклами. Веб-хости, зокрема із спільними планами хостингу, часто включають інструменти для створення карт сайтів, редагування метаданих та вимірювання ключових слів. Крім інструментів маркетингу електронної пошти, деякі провайдери навіть включають кредит у розмірі 100 доларів США або більше, витрачений на рекламу в пошукових системах.

Вартість веб-хостингу

Всі функції хостингу можуть бути приємними, але ми знаємо, що нижній рядок, як правило, є вирішальним фактором при виборі облікового запису веб-хостингу. Однак фокус полягає в тому, щоб збалансувати бюджетні обмеження з якістю. Ви можете заощадити гроші, перейшовши до Taco Bell, але в трохи дорожчому ресторані для сидіння ви оціните справжню кухню та свіжі інгредієнти.

Зображення того, хто робить онлайн-платіж

Рахунки на веб-хостингу не повинні зламати банк. Найдоступніші плани – менше 5 доларів на місяць.

Плани спільного хостингу починаються лише з декількох доларів на місяць, при цьому провайдери зазвичай дають клієнтам знижку за надання послуг на рік або більше. З будь-якої причини господарі рекламують свої щомісячні тарифи, але зазвичай виставляють рахунок на весь рік. Також не забудьте спланувати додаткові збори: реєстрація доменних імен, професійно розроблені теми та покращені сервіси для безпеки, резервного копіювання та продуктивності можуть підштовхнути рахунок-фактуру вище.

Початок роботи з вашим першим обліковим записом веб-хостингу – це важливий етап

Як той, хто без зусиль розповідає друзям про мою готовність купатися у вершковому соусі з джалапено мого улюбленого ресторану, мені особливо подобається думати про мексиканську їжу як про щось, крім харчування.

Після того, як ви зареєструвалися в обліковому записі веб-хостингу і отримаєте все витримане так, як вам подобається, ваш готовий веб-сайт схожий на смачний десерт. Незалежно від того, що ви віддаєте перевагу фланель, сопапілла, чуррос або тріш, вдале партнерство з хостингом залишить у ваших ротах солодкий смак. Однак після такого смачного застілля обов’язково залиште чайові. Поділіться своїми ідеями та порадами нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector