Shopify Ціноутворення: 5 планів, плюс POS-платформа та ціни акцій

Коли ви вирішили створити бізнес (або взяти існуючий на нові висоти), у вас є два варіанти: ознайомитись з ринком нерухомості для побудови фізичного магазину чи прочитати ціни на Shopify, щоб побудувати інтернет-торговий центр.


Для вашого фізичного місця слід враховувати багато факторів: місце розташування, розмір, близькість до конкурентів і, звичайно, щомісячна вартість оренди. Покупки віртуального будинку для вашого інтернет-бізнесу нічим не відрізняються. Є десятки платформ для побудови, запуску та розміщення інтернет-магазину. Вони варіюються від кількох доларів на місяць для кількох сторінок магазину, на яких відображається менше 20 товарів, для корпоративного веб-хостингу, що підходить для масової роздрібної мережі з мега-меню, наповненим продуктами та акціями.

Shopify – це, без сумніву, один з найбільш чутих варіантів управління інтернет-магазином – популярний і суперечливий вибір, коли справа стосується вартості. Розкриємо всі ціни на Shopify.com:

Багаторівневі ціни на покупки (сортувати за ціною, найнижчою до найвищої)

Shopify ціноутворення можна розділити на три загальних плани електронної комерції, а також два менш відомі плани для індивідуальних та корпоративних клієнтів. Нижче ми деталізували витрати планів Shopify, включаючи пов’язані з ними комісії за транзакції.

  1. Lite: $ 9 на місяць, плюс (2,9% + 0,30 $) за транзакцію
  2. Основні: $ 29 на місяць, плюс (2,6% + 0,03 $) за транзакцію
  3. Стандарт: $ 79 на місяць, плюс (2,4% + 0,03 $) за транзакцію
  4. Розширений: $ 299 на місяць
  5. Плюс: Користувальницькі

Найбільший показник Shopify: ті сумні комісії за транзакції, які, на жаль, є досить звичними явищами для платформ електронної комерції. Якщо ви бачите, що 2% є гідною інвестицією в надійну, багатофункціональну платформу, яку ви отримуєте в Shopify, то чому б не отримати прокат з безкоштовної пробної версії?

Подивіться дешевші альтернативи Shopify »

Популярні Shopify альтернативи

Зрозуміло, що Shopify є одним із лідерів галузі. Простота використання платформи та комплексні послуги, без сумніву, вражають, але є багато інших шляхів. Ось наш список найкращих хостинг-провайдерів електронної комерції з акцентом на ціну. Як бачимо, ми зазвичай вважаємо за краще починати з повноцінного веб-хоста і додавати звідти платформу електронної комерції, наприклад Weebly або WooCommerce. У Shopify також є безліч інтеграцій, тому може бути можливість оновити хостинг Shopify шляхом інтеграції цих систем на окремо розміщений веб-сайт.

Порівняйте ці параметри з Shopify і подивіться, що найкраще підходить для вашого магазину. Незалежно від того, що це ціна, параметри обробки платежів чи інша функція, ми повинні мати Вас:

Переглянути інших хостів електронної комерції »

Оцініть ціни на POS

У сучасній роздрібній торгівлі для мобільних пристроїв додаток Shopify POS для iOS та Android є надзвичайно корисним. Завантажте програму безкоштовно на своєму телефоні чи планшеті, подавши електронну адресу (не потрібна кредитна картка), і ви також отримаєте безкоштовний пристрій зчитування карт.

Для придбання доступне додаткове обладнання, в тому числі ящик касових апаратів, принтер квитанції, сканер штрих-коду та розширений читач карт EMV на 89 доларів. А програмне забезпечення дозволяє легко приймати платежі за допомогою кредитних, дебетових чи подарункових карток, де б ви не знаходилися.

Скріншот планів Shopify

Додаток Shopify POS є безкоштовним для будь-якого абонента платного плану Shopify.

Shopify POS безперешкодно інтегрується з вашим інтернет-магазином (або з фізичної точки зору!), І ви можете обробляти транзакції на декількох пристроях без додаткових витрат. Усі функції управління інтернет-магазинами Shopify, такі як аналітика та звіти про продукти, можна також знайти на центральній інформаційній панелі.

Shopify Ціна акцій

Канадська компанія з електронної комерції зазнала величезного зростання з 2014 року, випередивши конкурентів, які подобаються Square. Shopify – популярний претендент на людей, які шукають нових інвестиційних можливостей. Завдяки місії Shopify “покращити комерцію для всіх”, інвестування в акції компанії може стати подарунком, який продовжує надавати.

Shopify логотип

У мене немає саванту, який брокерів акцій та облігацій, але в останній раз, коли я перевірив, курс курсу акцій МАГАЗИН становив північніше 89 доларів, повідомляє NASDAQ. Знову ж таки, я не є гуру інвестицій, тож робіть з цією інформацією що ви хочете.

Почніть продавати з Shopify Продажна ціна $ 0!

Продається у продажу з Shopify? Підпишіться вже сьогодні та протестуйте різноманітні функції, про які ми сьогодні обговорювали тут безкоштовно протягом двох тижнів. Це не так трапляється, коли йдеться про тестування фізичного місця для вашої цегельної та будівельної ступки, тож насолоджуйтесь вигодами віртуальної нерухомості!

Спробуйте БЕЗКОШТОВНО протягом 14 днів

Хоча ми намагаємось підтримувати вміст на HostingAdvice.com точним та актуальним, все завжди змінюється в чудовій світовій мережі! Якщо ви помітили невідповідність ставок цін Shopify.com, які ми описали в цьому посібнику, повідомте про це, відкинувши нам рядок!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector