SiteGround Огляд WordPress та рейтинг хостингу (2020)

Наш глибокий огляд SiteGround WordPress вивчає, що відбувається, коли ви поєднуєте дві найзручніші системи на планеті.


Робота з WordPress повинна бути легкою – одна з багатьох причин програмне забезпечення одноголосно вважається найпопулярнішою платформою управління веб-сайтами на ринку. Однак створення та публікація веб-сайту – це одне; інший вміст вашого сайту працювати з кімнатою для зростання. Здатність процвітати веб-сайту залежить від високоякісного веб-хоста.

SiteGround – це надійний варіант із привабливими функціями, чи проходите ви через свій перший сайт, чи прокладаєте стежки на вашій 100-й. Один із небагатьох хостів, який рекомендує сам WordPress, SiteGround має одні з найкращих технічних засобів у галузі. Незалежно від того, що ви є власником веб-сайту чи ви нерозумні, кваліфікований розробник, команда SiteGround приносить свою гру A настільки, що стосується досвіду клієнтів – залишаючи вам більше часу для створення чудових веб-сайтів.

SiteGround “WordPress” Огляд хостингу: 4,8 / 5,0 Рейтинг

Заснований у 2004 році та базується в Болгарії, SiteGround став одним із найвідоміших хостів на ринку. В даний час провайдер підтримує понад 800 000 сайтів і керується створенням внутрішніх рішень та налагодженням партнерських стосунків, які приносять користь клієнтам. Окрім створення власного програмного забезпечення для управління підтримкою клієнтів, компанія також відома тим, що створила SuperCacher – технологію, яка підвищує продуктивність веб-сайту. Ця увага до швидкості завантаження сторінки особливо важлива для користувачів WordPress, оскільки складна база даних платформи часто може уповільнити доставку інформації.

Команда SiteGround під керівництвом генерального директора Тенко Ніколова та засновника Іво Ценова має приціл до інновацій. Компанія надає користувачам конкурентну перевагу – із швидкістю безперервного робочого часу, яка перевищує галузевий стандарт, високоефективними сховищами, що працюють на твердотільних накопичувачах, та заходами безпеки, спеціально розробленими для WordPress. Читайте далі, щоб дізнатися більше про конкретні набори функцій SiteGround, і не забудьте перевірити наш повний огляд послуг SiteGround для WordPress у таблиці нижче.

SiteGround «Керований WordPress» Огляд хостингу: 4,8 / 5,0 Рейтинг

На щастя для клієнтів, всі плани хостингу WordPress SiteGround включають керовані сервіси, а це означає, що компанія піклується про оновлення та безпеку обладнання на вашому веб-сайті. Керований WordPress хостинг SiteGround охоплює інструменти та конфігурації, орієнтовані на ефективність, а також процедури безпеки, такі як автоматичні оновлення та резервні копії..

Високоякісна безпека є головною проблемою для користувачів WordPress, і SiteGround ставиться до цього серйозно. Компанія ретельно приділяє увагу вразливості WordPress та впроваджує спеціальні правила брандмауера за потребою. Щоденне резервне копіювання та безшовне оновлення платформи та плагінів дозволяють вашому сайту протистояти і відновлюватися після поширених помилок WordPress.

3 альтернативи хостингу WordPress SiteGround

Ми, очевидно, вважаємо, що SiteGround є досить неймовірним, але компанія може не найкраще підходити для всіх. Незалежно від вартості, місця для зберігання чи інших додаткових функцій, ці хости внизу продовжують піднімати хостинг-ігри WordPress і дають сайту SiteGround запускати гроші.

Перегляньте інші найкращі альтернативи хостингу WordPress »

WordPress SiteGround – «Особливості» Рейтинг: 4,9 / 5,0

У всіх трьох планах хостингу WordPress SiteGround є безліч функцій. Всі пакети мають підтримку 24/7, безкоштовні акаунти електронної пошти, встановлення додатків, резервне копіювання та немережний трафік. Включення доступу до cPanel та SSH спрощує управління сайтом та підтримку безпеки, а широкий набір інструментів WordPress – включаючи установки одним натисканням кнопки, автоматичні оновлення та управління командним рядком – впорядковує розробку сайту.

Плани спільного хостингу для WordPress (але все ж прийнятні) включають додаткові функції, які ідеально підходять для просунутих розробників, які працюють на великих та декількох сайтах. Наприклад, плани GrowBig та GoGeek мають пріоритетну технічну підтримку, безкоштовне відновлення резервного копіювання та доступ до ексклюзивної технології SuperCacher SiteGround, що дозволяє завантажувати сайти швидше. За планом GoGeek, постановка WordPress та попередньо встановлений Git покращують досвід розробників WordPress.

Знімок екрана цінових рівнів SiteGround

Плани SiteGround WordPress, починаючи з угоди компанії про іменування, до їх набору функцій, підкреслюють потенціал зростання.

Плани StartUp, GrowBig і GoGeek підходять для сайтів, які відвідують 10 000, 25 000 та 100 000 щомісячних відвідувань відповідно. Якщо у вас є великі веб-сайти з високим трафіком і ви шукаєте більш надійний веб-хостинг, хмарний хостинг SiteGround та спеціальні серверні плани можуть багато запропонувати власникам сайтів, яким потрібно більше місця, підтримки та безпеки.

Рейтинг продуктивності WordPress SiteGround: 4,8 / 5,0

Не потрібно турбуватися про повільний час завантаження сайту за допомогою SiteGround. Повільні сервери є головною причиною того, що користувачі відмовляються від веб-сайтів, і можуть вплинути на ваш нижній рядок. Сервери на SiteGround – швидкі та чуйні, що гарантують, що люди, які отримують доступ до вашого сайту, не залишать рано, тому що завантаження сайту перевіряє їх терпіння. Окрім WordPress-дружнього твердотільного накопичувача та SuperCacher, SiteGround використовує веб-сервер NGINX та підтримує PHP7 та HTTP / 2 для подальшого підвищення продуктивності. Крім того, усі плани поставляються з мережею доставки вмісту Cloudflare, яка допомагає доставляти ваш вміст по всьому світу за частину часу.

Платформа SiteGround побудована на контейнерах Linux, що забезпечує стабільну ефективність роботи в Інтернеті, навіть коли трафік на певний сайт високий. Це означає, що ваш сайт може підтримувати більше користувачів без уповільнення часу завантаження. SiteGround також може похвалитися ефективною системою резервного копіювання, яка використовує мінімальні ресурси для швидкого відновлення. Підтримка вашого сайту максимально плавно надає вашим користувачам безперебійну роботу, яка дозволить їм залучатись до вашого вмісту.

Рейтинг ціни WordGress SiteGround: 4,8 / 5,0

Веб-хост із середньою ціною, що пропонує варіанти великих та малих сайтів, SiteGround пропонує плани, які задовольняють як початкового власника веб-сайту, так і досвідчених ветеранів великого масштабу. SiteGround пропонує три варіанти ціноутворення, починаючи з $ 3,95. Ці цінові точки планів компанії StartUp, GrowBig та GoGeeks компанії відповідають одним з найдешевших планів хостингу, доступних на ринку..

План StartUp – це гарне місце для початку, якщо у вас є лише один веб-сайт, і ви не очікуєте швидкого зростання. Він включає безкоштовні акаунти електронної пошти, встановлення додатків та сховище SSD для отримання додаткових захищених даних – і все це за вигідною щомісячною ставкою. Користувачі, які вибирають плани GrowBig або GoGeek, отримають переваги від бонусних функцій, таких як безкоштовний сертифікат SSL на один рік, WordPress та інтерактивне середовище, а також функції резервного копіювання та відновлення сайтів. Ці плани підходять для підприємств з кількома сайтами та інших користувачів енергії. Усі плани надходять із 30-денною гарантією повернення грошей – сигналом для клієнтів, що SiteGround вірить у цінність своїх послуг.

WordPress SiteGround – «Надійність» Рейтинг: 5.0 / 5.0

Одним з маркерів великого веб-хостингу є надійність. Ви просто не хочете розміщувати компанію, сервери якої збиваються з будь-якою частотою. За словами Gartner, цей простой дорогий і коштує бізнесу в середньому 5600 доларів на хвилину. Що стосується часу роботи (відсоток часу, коли сервер працює і працює), SiteGround демонструє зоряну продуктивність та послідовність у режимі тривалості 99,99% і вище.

Карта локацій центру обробки даних SiteGround

Завдяки стратегічним центрам обробки даних по всьому світу, SiteGround налаштовує веб-сайти клієнтів для успішної роботи.

Маючи високоефективне програмне забезпечення, розташоване на трьох континентах, SiteGround обіцяє центри обробки даних, які підтримуються сучасними системами та безпекою. Коли ви запускаєте обліковий запис SiteGround, ви можете вибрати центр обробки даних, у якому хочете розмістити свій сайт, залежно від географічної цільової аудиторії. Мережа доставки вмісту Cloudflare (CDN), яка є основним елементом усіх планів SiteGround, робить ваш сайт швидко і безпечно доступним у всьому світі.

WordPress хостинг із SiteGround: наші лайки & Не любить

SiteGround вже раз і знову виявився одним з найкращих варіантів хостингу WordPress. Як і будь-який хост, є деякі області, куди SiteGround веде пакет, а інші, куди його послуги можна розширити. Ось деякі ключові особливості SiteGround, які ми врахували в нашій загальній оцінці.

5 плюсів

 1. Службова підтримка та самообслуговування: Цілодобова підтримка через квитки, чат в реальному часі та телефонну допомогу надає клієнтам SiteGround ту допомогу, яка їм потрібна, коли їм це потрібно. Крім того, веб-сайт SiteGround має ґрунтовну базу знань із сотнями статей практично з будь-якої теми, яку можуть придумати клієнти.
 2. Безпека високого впливу: SiteGround реалізує потужний брандмауер, який захищає від атак та відстежує вразливості файлів та плагінів WordPress. Будь-які виявлені вразливості активно реагують на рівні сервера та файлів. Технологія ізоляції облікових записів компанії захищає інші облікові записи на спільному сервері, коли один обліковий запис загрожує.
 3. Безкоштовні CDN та SSL: Ставши клієнтом SiteGround, ви отримаєте вигоду від Cloudflare CDN та безкоштовного сертифіката SSL від Let’s Encrypt ™, відомого рішення SSL для сайтів WordPress.
 4. Багато варіантів електронної комерції: Клієнти можуть вибирати з 18 програм електронної комерції для роботи в інтернет-магазині. WooCommerce – це загальний вибір для користувачів WordPress, але цей рівень налаштування забезпечує використання платформи, яка найкраще відповідає вашим потребам.
 5. Інструменти для покращення WordPress: Після того, як ви будете готові перейти до автоматичного встановлення SiteGround для WordPress, плани вищого класу пропонують інструмент автоматичного оновлення для забезпечення безпеки вашого сайту, інструмент SuperCacher для підвищення швидкості веб-сайту, а також тестування та розгортання середовищ WordPress. зміни.

2 мінуси

 1. Обмежене зберігання за низькими цінами: Максимальний об’єм місця в спільних хостинг-планах SiteGround – лише 30 Гб. Порівняно з іншими постачальниками веб-хостингів, доступне сховище знаходиться на тонкій стороні. Однак ви можете перейти на хмарний хостинг або на спеціальний сервер, щоб отримати більше кімнати.
 2. Плата за приховану установку: Якщо ви платите щомісяця, SiteGround стягує додаткову плату за налаштування в розмірі 14,95 долара. Щоб отримати найкращу пропозицію, підпишіться, щоб платити протягом 12 місяців за рекламовану вартість на місяць або переглянути поточні купони, доступні в Інтернеті.

Команда SiteGround оптимізувала досвід WordPress

Коли ви створюєте сайт, зручно знати, що ваш хост має спину. SiteGround є ідеальним партнером для того, щоб ваш сайт був видимим і доступним, щоб було можливість рости. Навіть веб-сайти з найскромнішими початками можуть розширюватися, щоб вмістити десятки тисяч відвідувачів на місяць. Незалежно від напрямку вашого веб-сайту, SiteGround має найвищу підтримку клієнтів та налаштовані варіанти, щоб ваш шедевр WordPress процвітав..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector