WordPress.com проти WordPress.org – 4 речі, які потрібно знати і як переключитися

У чому різниця між WordPress.org та WordPress.com? Це основне питання, яке часто не помічається під час створення нових веб-сайтів, і це може спричинити безліч головних болів:


 • WordPress.com це повністю розміщений веб-сайт, який дозволяє безкоштовно створювати та налаштовувати власний веб-сайт. Це все на базі браузера, тому завантаження не передбачається. Ви просто зареєструєтесь в обліковому записі, обрали тему, а потім наведіть курсор і клацніть або перетягніть, щоб почати створювати Інтернет.
 • WordPress.org це веб-сайт, на якому ви знайдете програмне забезпечення WordPress, яке можна безкоштовно завантажити. У цьому випадку WordPress посилається на популярне додаток для ведення блогів, яке ви можете завантажити та встановити під час хостингу у постачальника послуг WP. Це часто називають WordPress з власною організацією.

Тепер давайте порівняємо, як вони складаються, коли йдеться про вартість, дизайн, підтримку та зберігання. Потім ми розповімо, як перемістити ваш сайт з WordPress.com на платформу WordPress.org.

WordPress.com проти WordPress.org: Найкращі варіанти хостингу WordPress

Завдяки вибору кількох варіантів WordPress, ви можете відчувати себе переповненими своїми можливостями. Важко сперечатися з прямим зверненням до творця платформи для отримання хостингової допомоги, враховуючи, що вони повинні краще за всіх знати, як оптимізувати та захистити платформу:

Зареєструйтесь на WordPress.org »

Для тих, хто хоче пройти маршрут самостійного розміщення з WordPress.org, який вважають за краще більшість власників сайтів, нижче постачальники спрощують процес встановлення та налаштування. Все, що вам потрібно зробити, це натиснути на автоматизовану програму встановлення, назвати свій веб-сайт, і ви готові йти! Ми віддаємо перевагу цим компаніям для покращеної продуктивності та розширеної підтримки клієнтів:

Переглянути інші топ-хости WordPress »

Яка різниця між WordPress.com та WordPress.org?

Основна відмінність полягає в тому, що один (WordPress.com) відноситься до онлайн-конструктора веб-сайтів, який дозволяє створювати, запускати та розміщувати веб-сайт, тоді як інший (WordPress.org) стосується програмного забезпечення, яке розміщується самостійно, яке використовується разом із веб-хост. Вони обидва безкоштовні, і вони обидва прості у використанні. Давайте розбимо його.

1. Вартість

По-перше, ані повністю розміщений на веб-переглядачах веб-розробник, ані програмне забезпечення, що розміщується, не коштують ні копійки. Вони обоє абсолютно безкоштовні. Проблема полягає в тому, що довгострокові цілі веб-сайту вимагають більше, ніж просто платформа для проектування. Деякі непередбачені витрати включають:

 • Домени: WordPress.com пропонує безкоштовний піддомен, тобто ваш сайт може бути myelephantblog.wordpress.com, але це не сприяє інтернет-магазинам або професійним веб-сайтам. Ви можете заплатити за реєстрацію власного персоналізованого домену, який коштуватиме вам в середньому від 8 до 15 доларів на рік. Крім того, за допомогою самостійного розміщення ви можете зареєструвати план хостингу WordPress, який включає безкоштовну реєстрацію доменних імен.
 • Електронна комерція: Якщо ви налаштовуєте інтернет-магазин, вам потрібна додаткова функціональність для відображення продуктів, збору платежів, обробки доставки та, можливо, навіть пропонуйте знижки або вхід клієнтів. Все це можна зробити за допомогою будь-якого варіанта WordPress, але вам доведеться платити за сторонні інструменти електронної комерції з WordPress.com на відміну від використання безкоштовних програм електронної комерції, доступних для користувачів WordPress.org.
 • Зберігання: Середня веб-сторінка важить 2,260 КБ або 2,26 Гб. WordPress.com обмежує ваш безкоштовний обсяг пам’яті об’ємом 3 Гб. Звичайно, ви можете платити більше – $ 36, 99 або 300 доларів на рік за 6 ГБ, 13 Гб або необмежену кількість пам’яті відповідно. FYI: Більшість спільних планів хостингу обіцяють необмежений хостинг приблизно за ціну 6 Гб плану WordPress.com.
 • Оголошення: Ось кікер. WordPress.com залишає за собою право показу реклами на всіх безкоштовних акаунтах. Щоб уникнути цього, просто підпишіться на платний рахунок (або перейдіть на опцію WordPress.org, що постійно розміщується без реклами)..

Я завжди спочатку з будь-якою обережністю ставився до цінника в $ 0. Де готча? Що стосується WordPress.org проти WordPress.com, це зводиться до того, яку суму інвестицій ви готові зробити на дозрівання свого веб-сайту. WordPress.com – чудовий стартовий майданчик, але WordPress.org – це для серйозних власників сайтів.

2. Варіанти дизайну та налаштування веб-сайту

Тут ви вважаєте, що два місця WordPress взаємозамінні. Це одне і те ж програмне забезпечення для дизайну, в основі?

Трюк є WordPress.com пропонує обмежену підтримку тем, тобто ви обмежені темами WordPress.com. Не всі вони безкоштовні, і жоден з них не дозволяє користувацьким CSS.

Як варіант, WordPress.org може похвалитися проектами мільйонів розробників тем, і у вас є тони плагінів і доповнень. О, а WordPress із власною організацією дозволяє редагувати HTML та CSS на вміст серця. Я думаю, це справжній диференціатор.

WordPress.com також не підтримує сторонні плагіни. Це можна сприймати як добре чи погано. При сумлінному використанні плагіни дивують! Вони можуть різко розширити функціональність вашого сайту (або, отже, зіпсувати вас – сумлінно це ключове слово). Вони піддаються людській помилці, створюються людиною і підтримуються людиною і всіма. Тим не менш, це обробка для користувачів WordPress.com.

3. Характеристики хостингу (Зберігання, Пропускна здатність, Домени)

Що стосується специфікацій хостингу, відмінності полягають у тому, хто займається хостингом та хто за нього платить. У випадку з WordPress.com WordPress піклується про хостинг, а реклама за це платить. Якщо ви переходите до персональних, преміальних або бізнес-планів, ви більше не стикаєтеся з рекламою, але в цей момент ви платите за веб-хостинг..

Скріншот планів WordPress.com

Плани WordPress.com коливаються від 3 до 24 доларів на місяць, щомісяця виставляються на облік, від 6 Гб до необмежених обсягів зберігання.

Як випливає з назви, якщо ви вибираєте WordPress з власною інформацією, ви платите за веб-хостинг від стороннього постачальника. Спільний хостинг зазвичай коштує від 3 до 5 доларів на місяць, а разом з цим надходить необмежений обсяг пам’яті, трафік сайту та бази даних; безкоштовне доменне ім’я та хостинг електронної пошти; і безкоштовний розробник веб-сайтів із сотнями, якщо не тисячами, професійно розроблених шаблонів.

Сам хостинг WordPress.com – чудовий, але додаткові ресурси, необхідні для збереження сайту на плаву, роблять повністю розміщений веб-конструктор неефективним з точки зору витрат..

4. Підтримка та безпека

Самі по собі WordPress.com та WordPress.org знаходяться на досить рівній основі, коли мова йде про безпеку. Допомога щодо безпеки WordPress.com – це, по суті, поради щодо надійності пароля та можливість включити двофакторну автентифікацію. Аналогічно, основні проблеми безпеки, пов’язані з програмним забезпеченням WordPress, випливають із слабких паролів, нестабільних плагінів та пропущених оновлень до ядра.

Коли виникає запитання про підтримку, то WordPress.org знову переймає роль. На останньому рахунку, спільнота WordPress нараховує майже 250 000 активних членів, які відвідують зустрічі по всьому світу. На форумах підтримки висвітлено понад 2 мільйони тем. Коефіцієнти – це будь-яке питання, пов’язане з WP, з яким ви зіткнулися, зіткнулися і завоювали десятки чи сотні чи тисячі людей, які вийшли перед вами. Крім того, ви можете ознайомитись з “онлайн-посібником для WordPress та живим сховищем інформації та документації WordPress”, відвідавши Codex.

В основному, підтримка WordPress є великою, і це вже перш ніж згадати про підтримку хостинг-провайдера WordPress. Деякі команди краще надають підтримку, характерну для CMS, ніж інші, але SiteGround, Bluehost та DreamHost офіційно схвалили WordPress.

Перехід з WordPress.com на WordPress.org

Виходячи з обговорення вище, ви, напевно, думаєте, що власний розміщений WordPress – це ваша найкраща ставка. Якщо ви вже вклали зусилля (або навіть гроші) на створення сайту на WordPress.com, проте не хвилюйтеся. Зробити міграцію до іншого постачальника хостингу за допомогою платформи WordPress можна дуже просто – рівномірно.

1. Експорт вмісту зі свого сайту WordPress.com

По-перше, вам потрібно експортувати будь-який вміст, який ви зберігаєте на своєму сайті WordPress.com. У меню бічної панелі налаштувань панелі керування ви можете експортувати вибрані публікації, сторінки чи відгуки, або, більш ніж ймовірно, ви виберете “Експортувати все”.

Знімок екрана, який показує, як експортувати вміст з WP.com

Щоб експортувати вміст з WordPress.com, перейдіть до Налаштування, потім вкладку Експорт та натисніть «Експортувати все».

Виберіть безкоштовний варіант: “Створіть XML-файл, який містить ваші публікації та коментарі, щоб зберегти чи імпортувати в інший блог WordPress.” Виберіть “весь вміст”, щоб експортувати все, і XML-файл завантажиться на ваш комп’ютер. І з цим ви готові перейти на більші та кращі речі WordPress!

2. Виберіть хост домену та WordPress

Якщо у вас ще немає домену, крім vašite.wordpress.com, вам потрібно буде зареєструватися. На щастя, більшість спільних хостів включають в свої пакети доменне ім’я. Цей домен є вашим протягом року або довше у певних постачальників, і, як правило, коштує лише 10 доларів на оновлення.

Що стосується вибору хоста, ми шукаємо кілька особливостей WordPress, найважливішими є установки в один клік для програмного забезпечення WordPress. Деякі хости навіть заздалегідь встановлюють WordPress на касі. Інші переваги, які ви можете знайти, включають функції кешування сторінок, оптимізовані WordPress для додаткової продуктивності, автоматичне оновлення ядра WP та можливість розміщення декількох сайтів в одному обліковому записі.

Враховуючи популярність WordPress як для початківців, так і для досвідчених розробників, кілька хостів пропонують спільні плани хостингу, пристосовані до максимальної ефективності та зручності використання системи управління контентом. Bluehost навіть рекомендується командою WordPress Core, в той час як InMotion та A2 хостинг супують своє обладнання для хостингу, включаючи потужні твердотілі накопичувачі. Тим часом Doteasy надає користувачам широкі параметри конфігурації, забезпечуючи високу безпеку з автоматично встановленими оновленнями WordPress та конфіденційністю домену.

3. Завантажте та встановіть WordPress

Я згадав, що деякі хости, як-от InMotion, попередньо встановлять WordPress для вас. Однак більшість просто пропонують інсталяції програмного забезпечення одним клацанням через панель керування хостингом (як правило, cPanel, Plesk або фірмова версія). Зробити це:

 1. Увійдіть у свою панель керування веб-хостингом (наприклад, cPanel або Plesk).
 2. Шукайте одну з двох речей:
  • Додаток для автоматичного встановлення (наприклад, Softaculous, Fantastico, Installatron або QuickInstall)
  • Розділ з написом “Програмне забезпечення”, “Програми” або “Сценарії” з логотипом WordPress
 3. Знайдіть і натисніть логотип WordPress. Дотримуйтесь інструкцій щодо завантаження та встановлення.

Якщо ви самі зробите це, Codex допоможе вам встановити, як встановити WordPress вручну.

4. Імпортуйте свій вміст

Настав час імпортувати весь той вміст, який ми експортували з вашого веб-сайту WordPress.com, який зараз знаходиться у файлі XML на вашому комп’ютері. Перейдіть до нещодавно встановленого сервера WordPress, який, ймовірно, знайдете на yourdomain.com/wp-admin/ або yourdomain.com/wp-login/, і ввійдіть, щоб почати.

Знімок екрана, який показує, як імпортувати вміст WP.com

Щоб імпортувати вміст, перейдіть до “Інструменти”, натисніть “Імпортувати” та виберіть параметр “Встановити зараз” WordPress.

Знайдіть “Інструменти” на лівій бічній панелі та натисніть “Імпортувати”. Ви побачите, що WordPress налаштований таким чином, що імпорт вмісту з популярних платформ і каналів простий. Виберіть варіант WordPress внизу та натисніть «Встановити зараз».

5. Перенаправляйте відвідувачів на ваш новий сайт та робіть старий сайт приватним

Цей останній крок є абсолютно необов’язковим. Якщо на вашому веб-сайті WordPress.com ще ніколи не було розроблено користувача, який слід переглядати, ви можете встановити його в приватний режим і зробити це з ним. У налаштуваннях на вкладці Загальні прокрутіть униз до розділу конфіденційності. Виберіть “Приватний”, щоб ваш сайт був видимим лише для вас та затверджених відвідувачів, а також збережіть налаштування.

Крім того, якщо у вас є деякі читачі чи відвідувачі сайту, які б пропустили вас, якщо ваш сайт раптом звалився з карти, вам слід перенаправити їх на новий сайт WordPress. Найкращий спосіб зробити це – використання перенаправлення 301, яке повідомляє відвідувачам та пошуковим системам, що URL-адреса, яку вони намагаються відвідати, переміщена назавжди.

Це те, що ви не можете зробити в WordPress.com, не купуючи оновлення Site Redirect, що коштує 13 доларів на рік. Тримаючи це оновлення активно протягом року або двох, має бути достатньо часу для постійних відвідувачів, щоб пристосуватися до нового домену. Після того як ви будете готові скасувати переадресацію, просто видаліть оновлення зі своїх покупок на інформаційній панелі WordPress.com, а потім дотримуйтесь інструкцій щодо приватизації вашого веб-сайту WP.com.

Вибір WordPress.org проти .COM залежить від цілей вашого веб-сайту

WordPress – мій дім, і він міг бути і вашим! Питання: Які ваші довгострокові цілі щодо присутності в Інтернеті? Якщо ви просто хочете зайнятися веб-контентом, можливо, опублікуйте кілька примхливих дописів в блозі та пограйте з класним інтерфейсом, перейдіть на маршрут WordPress.com. Це чудовий спосіб змочити ноги під час створення сайтів, і це легко та легко розпочати.

Якщо ви маєте намір створити динамічний веб-сайт, на який продають сподівання, для вашого бізнесу чи особистого бренду, ви також можете почати з хоста WordPress. Це не означає, що ви не можете зробити цей виклик вниз по лінії, тому що зараз всі ми знаємо, як перейти від .com до .org версій WordPress, правильно?!

Фу, це було багато блювот WordPress. Я щось пропустив? Дай мені знати!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector