AccuWebHosting İncelemesi

“14 yıldan fazla performansla paylaşılan, VPS ve özel hizmetler sunan AccuWebHosting, özel yapılandırmalar, ölçeklenebilir kaynaklar ve duyarlı destek arayan müşteriler için saygın bir seçenektir.


Özellikle Windows ve Linux VPS hosting müşterileri ile rezonansa giren şirket şu anda 15.000’den fazla sanal sunucuyu ve 55.000 web sitesini yönetiyor. AccuWebHosting, işletim sistemleri söz konusu olduğunda oldukça agnostiktir. AccuWebHosting, kendisini yalnızca Windows uzmanı olarak ilan etmek veya yalnızca Microsoft’un Linux yüklemeleri lehine fazladan şarj edilmiş dudak hizmeti vermek yerine, dokuz farklı işletim sistemini temelde aynı fiyatlandırma biçimi altında sunuyor.

AccuWebHosting, çoğu planla birlikte ücretsiz yedeklemeler ve – belki de daha dikkat çekici – ücretsiz ve sınırsız restorasyonlar içerir. Müşteriler, yedi gün boyunca sürdürülen aşamalı günlük yedeklemeler için ücretli bir yedekleme planına geçebilir. Ücretsiz web sitesi geçişlerine ek olarak, çoğu paylaşılan barındırma planında 7/24 izleme, DDoS koruması ve ücretsiz e-posta barındırma.

24 saatten daha kısa sürede ortalama bilet yanıtları ve yedi saniye içinde sohbet yanıtları veren şirket, günün her saatinde destek sunar. Şirketin teknik uzmanlığı minimum% 99.99 kesintisiz çalışma garantisi ve% 100 kullanılabilirlik vaat eden birkaç plan ile tam teşhirde. ”

 • % 100 donanım çalışma süresi garantisi
 • 7 saniyelik sohbet desteği yanıtı
 • ÜCRETSİZ site taşıma
 • Windows ve Linux işletim sistemleri
 • Günlük yedeklemeler ve 7/24 izleme
 • AccuWebHosting’i kullanmaya başlayın.

“Paylaşılan barındırma sağlayıcılarının İsviçre Ordusu bıçağı AccuWebHosting, temel barındırma düzeyinde çeşitlilik ve esneklik sergiliyor. Sağlayıcı, Windows ve Linux barındırma hizmetlerinin her birinde üç çeşit lezzetin yanı sıra, WordPress, Node.JS, Joomla, Magento, OScommerce ve ASP.NET gibi uygulamalar için ek yapılandırmalar sunar..

İşletim sisteminden bağımsız olarak, çoğu müşteri yüksek performanslı katı hal sürücülerinden güç alan planları tercih etmek isteyecektir. CloudLinux ve yüksek hızlı LiteSpeed ​​web sunucusuyla AccuWebHosting performansından çok etkilendik. Daha da iyisi, şirket SSD’nin fiyatlarını rakiplerinin biraz altında tutuyor. Bununla birlikte, piyasadaki neredeyse tüm rakiplerin aksine, şirket depolama alanını en yüksek kademede 50GB ile sınırlandırıyor – neredeyse herkes sınırsız depolama alanı sunuyor (teknik olarak değil, ancak bu başka bir gün için bir tartışma).

Daha fazla destek arayan müşteriler için AccuWebHosting,% 100 donanım çalışma süresi vaat eden ilginç bir paylaşılan bulut çözümü oluşturdu. Sabit maliyetli genel bulut, her zaman açık altyapı ve kolayca ölçeklenebilir mimari gerektiren küçük işletmeler için ilgi çekici bir seçenektir, ancak planlar aynı depolama kısıtlamalarıyla birlikte gelir.

Yeni başlayanlar için, AccuWebHosting paylaşılan planlarının en önemli özelliklerinden biri, Linux planlarının popüler cPanel yönetim platformunu ve kullanıcıların 400’den fazla şablonun çevrimiçi olarak hızlıca profesyonel tasarımlar almasına yardımcı olmak için sürükle ve bırak arayüzü sunan RVsitebuilder’i içermesidir. Tanıdık web sitesi oluşturucu, sezgisel kontrol ve otomatik olarak duyarlı tasarımlar sunuyor. ”

 • ÜCRETSİZ RVsitebuilder & 400 şablon
 • Sınırsız alan ve veritabanı
 • Ölçeklenebilir paylaşılan bulut sunucusu seçeneği
 • CloudLinux OS ve LiteSpeed ​​sunucusu
 • Birden fazla DDoS koruması
 • AccuWebHosting’i kullanmaya başlayın.

“AccuWebHosting özel sunucuları tamamen yapılandırılabilir ve ölçeklendirilebilir, böylece müşterilerin web sitelerinde veya uygulamalarındaki trafik genişlemeyi garanti edene kadar gereksiz kaynakları satın almaları gerekmez.

Depolama alanı 250 GB ile 16 TB arasında değişiyor ve her yarışmacıyı büyük ölçüde geride bırakıyor. Buna ek olarak, müşteriler 8GB ile 512GB arasında bellek ayarlayabilirken, şirket aylık 500 GB ile 20 TB arasında bant genişliği ayırıyor. Konfigürasyonlar ve kullanılabilirlik, AccuWebHosting’in hangisini seçtiğiniz 11 veri merkezine bağlı olarak değişir: ABD (doğu veya batı), İngiltere, Kanada, Fransa, Avustralya, Singapur, Hindistan, Almanya, Polonya veya Hollanda.

AccuWebHosting’in ABD veri merkezinde özel sunucular dağıtan müşterilerin özel bir IP adresine sahip olmalarını istiyoruz, ancak bir IP adresinin bir dağıtıcıyı engellemediğini düşünmüyoruz. Önemli not: Tüm veri merkezlerinde şirketin çok katmanlı DDoS koruma altyapısı da yoktur.

AccuWebHosting’in ağı, dahili olarak 2Gbps hızında çalışan yedek Juniper yönlendiricileri ve Cisco anahtarlarıyla çalışır. Tüm kritik ağ altyapısı her 60 saniyede bir izlenir ve potansiyel sorunlar şirket yönetimine hemen iletilir. Tüm önlemler AccuWebHosting’in neredeyse% 100 çalışma süresi, ağ ve güç hizmeti seviyesi anlaşmaları sunmasına olanak tanır – kelimenin tam anlamıyla üstesinden gelinemeyen nadir bir işaret.

Şirketin çıplak metal sunucuları diğer ana bilgisayarlarla oldukça rekabetçi bir şekilde fiyatlandırılıyor, ancak hizmetin en büyük zararı yönetilen hizmetler için bir artış. Birçok rakip benzer fiyat noktalarında daha fazla destek içerir, ancak AccuWebHosting, otomatik ve ölçülmemiş yedeklemeler ve her ay iki saatlik ayrılmış SysAdmin süresi ile birlikte 7/24 izleme, proaktif sunucu yönetimi, işletim sistemi ve kontrol paneli yönetimi için ayda 90 $ ek ücret almaktadır. – harika hizmetler, ancak maliyet şirketin en ucuz özel sunucusunun fiyatını iki katına çıkarıyor. ”

 • 11 küresel veri merkezi seçimi
 • % 100 çalışma süresi, ağ & güç SLA
 • Tam veya kendi kendini yöneten seçenekler
 • İsteğe bağlı proaktif izleme
 • Tüm sunucular için uzaktan yeniden başlatma
 • AccuWebHosting’i kullanmaya başlayın.

“AccuWebHosting’in imza hizmeti, şirketin VPS planları tüm şekil, boyut ve işletim sistemlerinde geliyor. Kaliteyi ve satın alınabilirliği harmanlayan AccuWebHosting planları, ayda 10 dolardan daha az bir fiyatla başlar – başka bir yerde bulacağınızın kabaca yarısı. Şirketin yüksek düzeyde eğitimli uzmanları, sitenizin maliyet etkin bir oranda başarılı olması için gereken bilgi işlem kaynaklarını tam olarak sağlayan bir plan hazırlamak için potansiyel müşterilerle görüşecek.

AccuWebHosting, dokuz farklı işletim sistemi, altı kontrol paneli ve iki veritabanı sunucusu için lisans sunar. Node.JS veya MEAN.JS yığınları için ek Linux yapılandırmaları mevcuttur ve Windows meraklıları döviz borsaları için şekillendirilmiş altyapıyı takdir edecektir..

Yapılandırmadan bağımsız olarak, tüm AccuWebHosting VPS planları ölçeklenebilir bellek, depolama alanı ve bant genişliği ile birlikte gelir. Müşteriler, şirketin sezgisel yönetim platformunda yalnızca birkaç tıklama ile kaynakları yeniden tahsis edebilirler. Sınırsız veritabanına ek olarak, kullanıcılar tam root veya yönetici erişiminin ve ücretsiz yedeklemelerin keyfini çıkarabilir.

Ancak AccuWebHost barındırma sağlayıcılarının en yüksek kademesinden geri dönmek, otomatik olarak dahil edilen yönetilen hizmetlerin eksikliğidir. Kuşkusuz, yükseltmeye dahil olan seçeneklerden etkilendik (7/24 izleme, proaktif sunucu yönetimi, işletim sistemi ve kontrol paneli yönetimi, her ay iki saat SysAdmin süresi ile birlikte) – ancak kabaca 13 $ aylık ücret herhangi bir fiyat avantajını reddediyor AccuWebHosting hak etti. DDoS ve antivirüs korumaları da ek bir maliyettir.

Yine de, özellikle Windows VPS müşterileri için AccuWebHosting’i tavsiye ediyoruz. Ana bilgisayarların çoğunluğu Windows barındırma hizmetini tamamen yok sayar veya standart hizmetlerin ne olması gerektiğine ilişkin oranları artırır. Ancak AccuWebHosting, Linux paketleriyle tam olarak aynı oranda süperşarjlı planlar sunar. Müşteriler Windows 2008, 2012 veya 2016 lisansları arasından seçim yapabilir ve dahil olan SmartTools uygulamalarını çalıştırabilir – 800 dolarlık bir değer. ”

 • Windows veya Linux işletim sistemi için aynı fiyat
 • ÜCRETSİZ günlük yedeklemeler
 • SSD veya bulut depolama alanı yükseltmeleri
 • Tam kök erişimi
 • Önceden yapılandırılmış yazılım güvenlik duvarı
 • AccuWebHosting’i kullanmaya başlayın.

“Şirketin dediği şeyle övünmek "sıfır tıklama kurulumu," AccuWebHosting, WordPress içerik yönetim sistemini, en düşük hizmet katmanı dışında SEO ve önbelleğe alma eklentilerine ek olarak yeni barındırma hesaplarına önceden yükler.

Müşterilerin belirli eklentileri yükleme yeteneğini sınırlayan yönetilen WordPress ana bilgisayarları, en büyük evcil hayvan soyma makinelerimizden biridir. Ev sahiplerinin iyi olduğunu biliyoruz, ama neden size yapamayacağınızı söyleyen bir şey için ödeme yapıyorsunuz? Neyse ki, AccuWebHosting’in böyle bir eklenti kısıtlaması yok.

7/24 güvenlik izlemeye ek olarak, AccuWebHosting’in çok katmanlı DDoS koruması ve hafifletme içerdiğini ve WordPress çekirdek dosyalarına otomatik güncelleme yaptığını takdir ediyoruz..

Bize göre, umut verici WordPress barındırma planlarının bir işareti, bir hazırlama ortamının dahil edilmesidir ve AccuWebHosting, VPS WordPress müşterileri için bir tane artı Git, WP-CLI ve SSH erişimi içerir.

AccuWebHosting ayrıca, zaten bir alan adına sahip olan müşteriler için her gün sınırlı sayıda ücretsiz WordPress barındırma hesabı sunmaktadır. Ömür boyu ücretsiz olan plan için kredi kartı numarası gerekmez – ancak şirket sosyal ağ profiline bağlantı vermek ve devlet tarafından verilen bir kimliğin kopyasını almak ister. AccuWebHosting deneyimlerini çevrimiçi bir yerde paylaşanlar tercih edilir. AccuWebHosting, asla ücretsiz barındırılan WordPress sitenizde reklam yayınlamayacak ve temel düzeyde destek ve ücretsiz yedeklemeler sağlayacaktır – ancak hizmet düzeyinde bir anlaşma yoktur. ”

 • Önceden yüklenmiş önbellekleme & SEO eklentileri
 • Sınırsız site ve kurulum
 • ÜCRETSİZ WordPress geçişi & günlük yedeklemeler
 • Daha yüksek performans için tamamen SSD depolama
 • WP eklentileri için sıfır kısıtlama
 • AccuWebHosting’i kullanmaya başlayın.

AccuWebHosting, yeni başlayanlara ilk web sitelerini oluşturmada basit ve akıcı bir yol sağlamak için RVsitebuilder platformuyla ortaklık kurdu. Zarif ve açık kaynaklı Laravel web çerçevesinde oluşturulan RVsitebuilder, kullanıcıların kesinlikle kodlama bilgisi olmadan güzel tasarlanmış siteleri başlatmasına olanak tanır.

Kayıt olduktan sonra yüzlerce şablon site sahiplerini selamlıyor. Platformun, masaüstlerinde, tabletlerde ve mobil cihazlarda mükemmel bir şekilde görüntülenen mobil uyumlu ve duyarlı temalar dahil belirli sektörlere ve konulara yönelik temaları düzenlemesini takdir ediyoruz. Kullanıcıların bloglarını sitenin geri kalanından ayrı olarak oluşturup biçimlendirmeleri gerekmiyor, ancak en azından kullanıcılara aerodinamik özelleştirmelerde başka bir şans veriyor.

RVsitebuilder’ın kullanımı son derece kolaydır, doğru kılavuzluk ve serbest biçimli yaratıcılık karışımı ile sürükle ve bırak kolaylığı sunar. Kahraman bannerları, resim kaydırıcısı, metin ve sayfa sayfa seçenekleri için seçenekler içeren geniş banner kontrollerinin biraz aşırı olduğunu gördük – ancak yine de bir web sitesi oluşturucusuna kullanıcılarına seçenekler sunmakla hata vermek zor.

Sonuç olarak, AccuWebHosting ve uygun fiyatlı planlarının RVsitebuilder’ı, ilk kez site sahipleri ve kemerleri altında biraz daha fazla deneyime sahip olanlar için mükemmel özellikler karışımı sunmak için dahil ettik: basit SSD depolama ve sınırsız yaratıcılık, basit tasarım araçlarıyla birleşti ve ne görürsen onu alırsın ”

 • 500’den fazla işletmeye hazır site şablonu
 • ÜCRETSİZ mobil uyumlu tasarımlar
 • Sürükle ve bırak tasarımı – HTML bilgisi gerekmez
 • Ultra hızlı önizlemelere sahip sınırsız sayfa ve alt sayfa
 • ÜCRETSİZ resim düzenleyici, site yedeklemeleri ve geri yüklemeleri
 • AccuWebHosting’i kullanmaya başlayın.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector