BoldGrid İncelemesi

“Web sitesi oluşturucularının ne kadar basit yapılırsa yapılsın, insanlar milyonlarca kişi tarafından içerik yönetimi sistemlerine, özellikle de WordPress’e akın ediyor. InMotion Hosting tarafından oluşturulan yenilikçi bir platform olan BoldGrid, iki popüler sistemi, canlı ve profesyonel web siteleri üretmek için inanılmaz derecede kullanımı kolay bir araçla birleştirmeyi amaçlıyor.


Şimdi kendi yolunu oluşturan BoldGrid ekibi, WordPress’in sınırsız gücüne ve işlevselliğine sürükle ve bırak kolaylığı sunan bir platform üzerinde ince ayar yapıyor ve büyüyor.

Diğer site oluşturucuların aksine, BoldGrid ücretsizdir. WordPress ile entegre olduğu için ayrı bir barındırma hesabına ihtiyacınız olacak. Şu anda, tam platformu kullanmak için web sitenizi BoldGrid’in onaylı iş ortaklarından birinde (InMotion’ı öneriyoruz) barındırmanız gerekir. Bununla birlikte, başka bir yerde ev sahipliği yapan oldukça deneyimli WordPress kullanıcıları, biraz sınırlı bir sürüm ve kurulum talimatları indirebilir.

BoldGrid, yeni başlayanlara ve deneyimli profesyonellere, ihtiyacınız olabilecek doğru tasarıma, özelliklere ve içeriğe yönlendiren bir eklenti ile web sitesi ilhamına giden yolu gösterir. Bu doğru – saçma kukla içerik yerine, BoldGrid size endüstriniz, hedefiniz veya fikrinizle ilgili resim ve metinleri sunar.

Oradan, siteyi kendi yapmak için ücretsiz dizgin var. Renkleri, yazı tiplerini, menüleri ve daha fazlasını, yerleşik platformlardan herhangi biri kadar basit olan bir WYSIWYG (veya Ne Görüyorsanız, Ne Görüyorsunuz) oluşturucu arayüzüyle özelleştirin. BoldGrid, sitenizi yayınlamadan önce kesinlikle mükemmel olmasını sağlamak için SEO araçları ve hatta bir aşama sunar. ”

 • Eşsiz bir WordPress oluşturucu
 • Yeni başlayanlar veya profesyoneller için iyi
 • Sürükle ve bırak, WYSIWYG düzenleme
 • Yerleşik hazırlama ortamı
 • 200’den fazla ÜCRETSİZ tema
 • BoldGrid’e şimdi başlayın.

“Özgür olmaktan daha ucuz olamazsınız. Doğru, BoldGrid site oluşturucu ve WordPress içerik yönetim sistemi ücretsiz olarak herkes tarafından kullanılabilir. Ancak bir yakalama var: böyle bir yıldız fırsatından yararlanmak için ayda 4.99 $ ‘dan başlayan bir hosting hesabı oluşturmanız gerekir. Bununla birlikte, en iyi sağlayıcıların sunduğu son derece uygun planlarla BoldGrid, en katı bütçelere sahip olanlara bile hitap edecek.

BoldGrid, hosting hesapları Softaculous yazılım yükleme portalına veya Plesk kontrol paneline erişim izni veren site sahipleri tarafından kullanılabilir, ancak BoldGrid’in doğumundan sorumlu barındırma şirketine dönmenizi öneririz. InMotion Hosting, mühendislerine böyle yenilikçi bir platform oluşturmalarını sağlamakla kalmadı, aynı zamanda şirket büyük bir değer için mükemmel hizmetler sunuyor.

Aylık yaklaşık 5 $ karşılığında InMotion, müşterilere SSD depolama alanı, sınırsız bant genişliği ve e-posta hesapları, ayrıca ücretsiz yedeklemeler, kötü amaçlı yazılım koruması ve sektör lideri 90 günlük para iade garantisi sunar. Dosyalarını InMotion’a taşımak isteyen site sahipleri, InMotion’ın yetenekli ve güler yüzlü müşteri hizmetleri ekipleri tarafından gerçekleştirilen sorunsuz, kesintisiz kesintisiz aktarımlardan gerçekten keyif alacaklar.

InMotion (veya A2 Hosting ve Web Hosting Hub gibi mutlu bir şekilde kefil olabileceğimiz diğer BoldGrid iş ortaklarıyla) eşleştirildiğinde, BoldGrid, hem ilk sitelerini oluşturmayı öğrenen yeni başlayanlar hem de iş akışı verimliliği arayan geliştiriciler için çok daha gelişmiş bir WordPress deneyimi sunuyor. ”

 • Ücretsiz temalara sahip sürükle ve bırak editörü
 • SSD depolama & 20 kat daha hızlı sayfa yükleme
 • İlham almak için ÜCRETSİZ pazarlama içeriği ve stok fotoğrafları
 • SSL sertifikaları ve otomatik yedeklemeler dahil
 • Sınırsız bant genişliği ve depolama
 • BoldGrid’e şimdi başlayın.

“Özel bir sunucunun teknik gücünü ve yeteneklerini basit bir sürükle ve bırak web sitesi oluşturucu ile eşleştirmenin biraz tuhaf olduğunu biliyoruz, ancak BoldGrid kesinlikle bu zorluğu karşılıyor.

Ücretsiz WordPress eklentileri paketi, yeni başlayanların ellerini tutmaktan ve ilk web sitelerini oluştururken onları yürümekten daha fazlasını yapar. Şirketler ve ajanslar, BoldGrid’in kurum içi geliştirme ekiplerinin canlı web siteleri oluşturma, test etme, dağıtma ve sahne hazırlama hızını takdir edecek.

WYSIWYG editörü, kısa kodlar veya blok editörleri kullanmadan temiz HTML üreten gelişmiş bir JavaScript çerçevesi üzerine kurulmuştur. Dahası, geliştiriciler kendi özel temalarını ayrıntılı denetim ve özelleştirmeler için bir kaynak kodu düzenleyicisi sağlayan BoldGrid’e entegre edebilir.

BoldGrid ile eşleşecek özel bir barındırma planı ararken, oluşturucuyu oluşturmaktan sorumlu olan InMotion Hosting’ten başka bir yere bakmayın. % 100 kesintisiz çalışma garantisine ek olarak, InMotion’ın tek veya çift işlemcileri iki saat veya daha kısa sürede birlikte gelen SSD’ler, yönetilen güncellemeler ve donanım değiştirme ile birlikte gelir.

Müşteriler, sunucu yapılandırması, web sitesi geçişi, gelişmiş güvenlik kurulumu ve performans optimizasyonlarına yardımcı olacak bir Tier-3 veya daha yüksek sistem yöneticisi ile iki ila dört saat süren InMotion’ın Launch Assist ™ işe alım sürecini takdir edecekler. ”

 • BoldGrid ile korumalı alan hazırlama alanı
 • Smart Routing ™ ile% 99,999 çalışma süresi
 • 2 saat içinde proaktif izleme ve donanım değiştirme
 • Çoğu planda Doğu ve Batı Kıyısı veri merkezleri arasında seçim
 • Yerleşik izleme ve analiz
 • BoldGrid’e şimdi başlayın.

“Optimize edilmiş sunucular ve özel kaynaklarla VPS barındırma ortamları, yüksek hızlı WordPress performansı için hazırlanmıştır. İster birden fazla web sitesini yönetiyor olun, ister ilk çevrimiçi varlığınızı oluşturmak ve ölçeklendirmek isteyin, BoldGrid VPS barındırma işleminizi hem güçlü hem de ağrısız hale getirmek için tasarlanmıştır.

Bayiler ve geliştirme ajansları için mükemmel olan BoldGrid, yüzlerce tema, stok fotoğraf kitaplıklarıyla entegrasyonlar ve kullanıma hazır içerik ile verimli bir tasarım ve dağıtım süreci sunar. Site sahipleri, bir siteyi canlı olarak taşımadan önce BoldGrid’in hazırlama alanındaki çalışmalarını test edebilir ve düzenleyebilir.

WordPress gibi, BoldGrid ayrı bir web barındırma planı satın almanızı gerektirir. InMotion Hosting’i ne olursa olsun seviyoruz, ancak BoldGrid platformunu oluşturmadaki liderlikleri, becerileri ve mühendislik yetenekleri kesinlikle zarar vermiyor.

InMotion’ın VPS kapsayıcıları, yüksek kullanılabilirlikli bulut sunucusu kümelerinde yer alır, böylece gerçek zamanlı yedeklilik sağlar ve verilerinizi daha iyi korumak için canlı durum anlık görüntülerini sağlar. Sunucular, standart sabit sürücülerden 20 kata kadar daha hızlı performans gösteren performansa sahip katı hal sürücüleri kullanır ve şirket PHP 7’yi ve neredeyse her önbellek eklentisini destekler.

A2 Hosting, WordPress ile mükemmelleşen ve BoldGrid ile ortaklık yapan başka bir sağlam, SSD odaklı ana makinedir. Site oluşturucu platformu, tek bir tıklamayla Softaculous yükleyicisi veya Plesk kontrol panelini kullanan diğer hosting müşterileri tarafından kullanılabilir. ”

 • Optimize edilmiş SEO eklentisi trafiği ölçeklendirir
 • Bulut altyapısı ve artıklık
 • Canlı durum anlık görüntüleri ve yedekleri
 • Kök erişimi ve kod düzenleme araçları
 • ÜCRETSİZ cPanel ve WHM lisansları
 • BoldGrid’e şimdi başlayın.

“Sıkıcı görevleri otomatikleştiren ve WordPress iş akışını yeniden tasarlayan BoldGrid, çılgınca popüler olan içerik yönetim sistemini kullanıcı dostu, görsel olarak çekici ve verimli bir yayın platformu olarak yeniden keşfediyor. Web sitesi oluşturucu WordPress’in ilk kez site sahiplerine sıklıkla sunduğu kullanılabilirlik sorunlarıyla ilgileniyor, bunun yerine onlara çarpıcı bir çevrimiçi varlık oluşturmak için gerekli tüm araçları sağlıyor.

Deneyimli WordPress kullanıcıları, platformun ek özelliklerini takdir edip keşfederken BoldGrid’in tanıdık arayüzünü takdir edecekler. BoldGrid, sayfa oluşturucu aşaması, özelleştirmeler ve sahnelemeden önce tasarım ve tema ilhamlarıyla başlayarak kullanıcıları site oluşturma sürecinde yönlendiren bir eklenti paketi olarak çalışır. BoldGrid ekibi ayrıca formlar oluşturmak, fotoğraf galerileri oluşturmak, yedekleri düzene koymak ve arama motoru optimizasyonunuzu artırmak için eklentiler sunar.

Ancak WordPress gibi, BoldGrid bir barındırma planı olmadan çalışmaz. BoldGrid’in oluşturulmasının arkasındaki şirket ve kendi başına güçlü bir WordPress sunucusu olan InMotion Hosting’i öneriyoruz. Şirket, üstün performans ve güvenlik için SSD destekli altyapısını ince ayarlıyor, güvenlik yamalarını yöneterek, PHP 7’yi destekleyerek ve önbellekleme eklentileri sağlayarak WordPress kullanıcıları için hizmetleri uyarlıyor.

InMotion’ın WordPress barındırma planları, başlangıçta BoldGrid yükleme seçeneği ile otomatik olarak önceden yüklenmiş CMS ile birlikte gelir. Site sahipleri sınırsız depolama alanı, bant genişliği ve e-posta hesaplarının yanı sıra 90 günlük mükemmel para iade garantisi ve ücretsiz SSL sertifikalarını takdir edecekler. ”

 • Daha sezgisel WordPress deneyimi
 • Sürükle ve bırak görsel düzenleyici
 • Yerleşik hazırlama ortamı
 • Duyarlı temalar ve renk paletleri
 • Otomatik güncellemeler ve yedeklemeler
 • BoldGrid’e şimdi başlayın.

“Bir test sürüşü için BoldGrid eklenti paketini aldıktan sonra, şirketin WordPress’i yeni başlayanlar için nasıl daha erişilebilir ve profesyonel geliştiriciler için çok daha verimli hale getirdiğini gördük.

BoldGrid ayrı bir barındırma hesabı ve WordPress kurulumu gerektirdiğinden, geniş gözlü yeni başlayanlar için başlamak diğer web sitesi oluşturucularına göre biraz daha zordur. Ancak, saygın bir ana makineye kaydolarak – BoldGrid iş ortağı InMotion Hosting’i öneriyoruz – kurulum sürecinde size yardımcı olacak yardımcı bir destek personeli ile donatılmış olacaksınız.

BoldGrid temaları güzel, modern, duyarlı ve kullanıma hazır içerikle geliyor. Önceden hazırlanmış sayfa düzenleri arasından seçim yapın veya herhangi bir kodlama yapmadan temiz, modüler tasarımlar oluşturan GridBlocks kullanarak kendi düzeninizi oluşturun. Konumu ve boyutunu ayarlamak için her öğeyi sürükleyip bırakmanız yeterlidir. Diğer birçok site üreticisinin aksine, BoldGrid SEO ve daha fazla kontrol isteyen geliştiriciler için uygun bozulmamış kod üretir.

Bununla birlikte, bizim için en çekici olan iki özellik, mobil ortam ve tablet görünümleri için hazırlama ortamı ve düzenleme yetenekleridir. Bir hazırlama alanının eksikliği uzun zamandır WordPress ile ilgili birkaç şikayetten biri olmuştur ve BoldGrid bu sorunu aplomb ile çözdü. Etkin siteye dağıtmadan önce yeni görünümleri, eklentileri veya güncellemeleri test etmek için kullanın.

Diğer birçok site oluşturucu teması mobil cihazlar için optimize edilmiş yanıt hızına sahip olsa da BoldGrid, sitenizin tablet veya mobil modlarda nasıl görüneceğini tam olarak kontrol etmenizi sağlayan birkaç platformdan biridir. ”

 • İle entegrasyon Fotolia ve Flickr resim veritabanları
 • GridBlocks ile önceden oluşturulmuş ve özelleştirilebilir içerik
 • Tablet ve mobil düzenleme görünümleriyle duyarlı temalar
 • Temiz, verimli ve uyumlu HTML üretir
 • SEO, galeri ve form eklentileri
 • BoldGrid’e şimdi başlayın.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector