Medya Tapınağı İncelemesi

“Tüm moda kelimeleri duydunuz: VPS, bulut, kümelenmiş mimari – her şey burada başladı! Site performansı ve güvenilirliği sizin için önemliyse, Media Temple’ın Grid barındırma hizmetinden başka bir yere bakmayın. İlk herkese açık bulut sunucusu olarak kabul edilen Media Temple, diğer tüm sunucuların ölçüldüğü temel ölçüttür.


Media Temple’s Grid’i bu kadar olağanüstü yapan nedir? Yedekli, hızlı yanan SSD’lerden oluşan özel kümesine ne dersiniz? Bu, aldığınız trafik miktarından bağımsız olarak veritabanınızın sitenizi asla yavaşlatmayacağı anlamına gelir. Sitenizi çığlık atan diğer özellikler, FastCGI ile önceden yüklenmiş PHP ve SiteLock tarafından TrueSpeed ​​CDN’dir..

Acemi kullanıcılar için, lütfen jargonun sizi korkutmasına izin vermeyin. Tüm bu özelliklerle ilgili en iyi bölüm, web sitenizi mükemmel yapan diğer ayrıntılara odaklanmanıza izin vererek otomatik olarak orada olmalarıdır. Otomatik veri yedeklemeleri ve güvenlik, verilerinizin her zaman güvenli olduğu anlamına gelir. Tüm bunlar Media Temple uzmanları tarafından inşa edilen son derece kolay kullanımlı bir arayüze güzelce sarılmış.

Şirket, telefon, sohbet, e-posta biletleri ve Twitter aracılığıyla ödüllü 7/24/365 canlı destek sağlar. Web sitenizi bir sonraki seviyeye taşımaya hazırsanız, Media Temple’dan daha iyi bir ana bilgisayar yok. ”

 • Eşsiz, kümelenmiş Grid barındırma platformu
 • Trafikten bağımsız olarak hızı korur
 • SSD veritabanı depolama alanı ve ölçeklenebilir bant genişliği
 • Telefon, sohbet, e-posta ve Twitter yoluyla sınıfının en iyisi destek
 • Özel yapım kontrol paneli ve 20’den fazla uygulama yüklemesi
 • Media Temple’a şimdi başlayın.

“Site performansı ve güvenilirliği sizin için önemliyse, Media Temple’ın benzersiz Grid barındırma hizmetinden başka bir yere bakmayın. Yüksek fiyat etiketi nedeniyle ucuz ev sahibi listemizde daha düşük sırada yer alan Media Temple’ın hizmetinin performans değerini, pazarlık barındırma barındırma sağlayıcıları kalabalığına kıyasla tamamen takdir etmek zor.

Şirketin ileri görüşlü paylaşılan barındırma platformu, bulut sınıfı ölçeklenebilirlik ve artıklık ile oluşturulmuştur – bu ortalama bir paylaşılan barındırma planı değildir. Media Temple, birinci sınıf güvenilirlik ve büyüme alanı sağlamak için sunucuları şaşırtıcı hızlı SSD’lerle kümelendirir.

Karmaşık, yüksek fiyatlı hizmetlere rağmen, Media Temple olumlu ve akıcı bir kullanıcı deneyimi sağlamada mükemmeldir. Özel olarak oluşturulmuş kontrol paneli, sizi başarılı bir şekilde başarmanız gereken ayarlanabilir kaynaklara ve araçlara yönlendirir; bununla birlikte, şirketin destek acenteleri ekibi yardım için sürekli hazırdır. Media Temple’ın ödüllü hizmetine 7/24/365 telefon, sohbet, e-posta biletleri ve hatta Twitter üzerinden ulaşılabilir.

Web sitenizi bir üst seviyeye taşımaya hazırsanız, maliyeti ne olursa olsun, Media Temple’dan daha iyi bir ana bilgisayar yok. ”

 • Kümelenmiş sunucular tarafından desteklenen benzersiz platform
 • Ultra yüksek hız için tek tıklamayla ölçeklenebilirlik
 • Geniş SSD depolama ve özel kaplar
 • 7/24/365 canlı müşteri desteği
 • 24 saat izleme ve DDoS koruması
 • Media Temple’a şimdi başlayın.

“Sınırsız sunucu kaynakları ve temiz bir mahalle işletmeniz için çok değerli mi? Cevapladıysan "Evet," Media Temple’ın özel barındırma hizmetinden başka bir yere bakmayın. Ortalamadan daha yüksek fiyatlandırma nedeniyle herkes için olmasa da, bu kurumsal düzey sunucunun etkileyici olduğunu tartışmak yok.

Kendi, yarı veya tam olarak yönetilen seçenekler sunan Media Temple’ın özel sunucuları güçleriyle sınırsız esnekliğe sahiptir. Öncelikle, sizin için önceden kurulmuş Linux işletim sistemleri seçiminizle başlayın. O zaman, eğer kendi kendini yöneten bir plan üzerinde iseniz, gökyüzü tam kök erişimi ile sınırdır (ineklerin hayal ettiği şeyler). Yarı veya tamamen yönetilen çözümleri tercih ederseniz, her zaman bildiğiniz cPanel veya Plesk kontrol panelleri arasında seçim yapabilir veya hatta şirketin sistem yöneticilerinden birinin yardımını alabilirsiniz. Bu müşteriler performans izleme, günlük yedeklemeler, işletim sistemi ve uygulama güncellemeleri, sürekli güvenlik ve düzenli kötü amaçlı yazılım taramasının keyfini çıkarır.

Tüm bunlar oldukça ağır bir fiyat etiketi ile geliyor, ancak bir sonraki seviye hizmetler ve bilgi işlem gücü, yatırımı haklı çıkarmak için uzun bir yol kat ediyor. Şirketin VPS seçeneklerini zaten kullanıyorsanız ve daha fazlasına ihtiyacınız varsa, bunun özel bir sunucuya kesintisiz, sıfır kesinti süresi geçişi olduğunu duymaktan memnuniyet duyarsınız..

Son olarak, Media Temple, şirketin özel ürünlerinde% 99,99 hizmet çalışma süresi garantisi sunar. Şirket yetersiz kalırsa, aylık barındırma ücretinizin% 20’sini o aydaki her 20 dakikalık kesinti süresi için geri alırsınız. ”

 • Tam, yarı veya kendi kendini yöneten hizmet seçiminiz
 • Çok çekirdekli CPU’lar, 128GB RAM ve 1 TB SSD depolama
 • Geçiş yapmadan VPS barındırma hizmetinden anında ölçeklendirme
 • % 99,99 ağ, donanım ve altyapı çalışma süresi garantisi
 • İsteğe bağlı cPanel veya Plesk ile Linux işletim sistemi seçimi
 • Media Temple’a şimdi başlayın.

“Media Temple çoğu ana bilgisayardan daha pahalı olsa da, şirketin yönetilen VPS hosting performansı performans açısından hiçbiri ikinci değil. Fiyat için inanılmaz miktarda donanım ve tamamen yönetilen sanallaştırılmış sunucular ile Media Temple, ciddi insanlar için ciddi VPS barındırma hizmeti sunar.

Günümüzün çevrimiçi dünyasında hız önemlidir. İster web sitesi dönüşümleri isterse arama motoruna maruz kalma, sitenizin ne kadar hızlı yüklendiğini çok fazla belirler. Medya Tapınağı’nın VPS’si burada parlıyor. Şirketin tüm SSD sunucuları, garantili kaynaklar ve anında ölçeklenebilirlik, her şeye hazır olduğunuz anlamına gelir.

Sabit hızın ötesinde, Media Temple ile gerçekten ödediğiniz şey güvenilirliktir. Şirket, tüm yıl boyunca% 99,99 çalışma süresi veya bir saatten daha az çalışmama süresi garanti eden saçma bir SLA’ya sahiptir..

Kendimizi harika modern donanımlara bayılıyoruz, ancak Media Temple ile ilgili en sevdiğimiz bölüm her zaman ekibin desteği ve lüks yönetilen hizmetler oldu. Telefon, sohbet, e-posta veya Twitter yoluyla yardım sunan özel bir BT ekibinin bir kısmında şirketin ödüllü destek personeli sorun ne olursa olsun ayakta duruyor. ”

 • Tüm SSD sunucuları, garantili kaynaklar ve otomatik yedeklemeler
 • Yüzlerce komut dosyasının ve uygulamanın tek tıklamayla yüklenmesi
 • Ortalamanın üzerinde% 99,99 çalışma süresi garantisi
 • Plesk veya cPanel artı kök erişimi seçimi
 • Performans ve güvenlik izleme ile yönetilen hizmetler
 • Media Temple’a şimdi başlayın.

“Media Temple, uzun zamandır lüks yönetilen barındırma için en sevdiğimiz web barındırıcılarından biri oldu ve şirketin WordPress teklifleri de bir istisna değil. En son teknolojiye değer veriyorsanız, Media Temple’ı göz ardı etmeyin. Öncü bulut teknolojisine yardımcı olan şirket, bilgilerini aldı ve WordPress odaklı olağanüstü bir plana uyguladı.

Web geliştiricileri, Media Temple’ın tek tıklamayla sahneleme, site klonlaması ve standart Git entegrasyonu gibi tam entegre araçlarını çok sevecekler. SSH, SFTP ve phpMyAdmin erişimi de takdir edilen eklemelerdir. Herkes şirketin modern yük dengeli, tamamen SSD donanımını takdir edebilir.

Media Temple’ın arayüzü inanılmaz derecede ulaşılabilir ve kullanımı kolaydır ve şirketin desteği hiçbiri ikinci değildir. Hızlı kurulum sihirbazı sizi çalıştırır ve otomatik günlük yedeklemeler, temel güncellemeler ve 7/24 çalışma süresi izleme her türlü bakımın stresini ortadan kaldırır.

İki site için aylık 20,00 dolardan başlayan Media Temple, orta fiyatlı bir yönetilen WordPress ana bilgisayarıdır. Başka bir yerde WordPress’e özgü diğer paketlerle karşılaştırılabilir özelliklerle, şirketin modern donanım ve istisna desteği, Media Temple’ı web sitelerinin performansı konusunda ciddi olan herkes için güçlü bir değerlendirme haline getiriyor. ”

 • Geliştiriciler arasında favori bir WordPress ana bilgisayarı olarak seçildi
 • Özel hazırlama ortamıyla değişiklikleri önizleme
 • Otomatik WordPress çekirdek güncellemeleri
 • Şaşırtıcı hızlı sunucular, SSD’ler ve yerleşik önbellekleme
 • WP Kolay Modu temalar, görüntüler ve eklentiler önerir
 • Media Temple’a şimdi başlayın.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector