MotoCMS İncelemesi

“Şık ve modern bir web sitesi oluşturucu olarak MotoCMS, Wix, Weebly ve Squarespace gibi diğer tanınmış platformlarla aynı seviyede. Aslında, kullanıcı dostu, gezinmesi kolay personarı kaybetmeden yüzlerce özellik ve seçeneği bir araya getirme konusundaki tuhaf yeteneği için MotoCMS arayüzünü tercih ediyoruz..


Kullanıcılar, tümü mobil uyumlu yanıt verme yeteneğine sahip etkileyici, benzersiz tasarımlara, 100’den fazla özelleştirilebilir içerik bloğuna ve yerleşik bloglama ve e-Ticaret araçlarına sahip 2.500’den fazla şablon arasından seçim yapabilir..

Bununla birlikte, diğer üreticilerin aksine, MotoCMS ayrı bir barındırma hesabına kurulum gerektiren bağımsız bir platformdur. Kullanıcılara verilen esnekliği ve kontrolü takdir etsek de, özellik yeni başlayanların ve ilk kez site sahiplerinin geleneksel web sitesi oluşturucu kitlesi için ekstra bir karmaşıklık katmanı ekliyor.

Şirket, kullanıcılara bir tasarım hazırlamaya ve şablonla etkileşime girmeye başlamak için 14 günlük ücretsiz bir deneme sunuyor ve yüklenen içeriği ve özelleştirmeleri deneme süresinin sona ermesinden bir hafta sonra kaydedecek. Bununla birlikte, içeriği kalıcı bir barındırma çözümüne taşımak, bir MotoCMS teknisyeninin kurulumla ilgilenmesi için 50 $ harcamak istemeyen deneyimsiz müşterileri harekete geçireceğinden emin olabilirsiniz..

Sonuç olarak, MotoCMS, kalabalık web sitesi oluşturucu pazarında ayrı duran harika bir seçenektir. Çarpıcı şablonlar ve modern bir arayüz acemileri etkileyeceğinden emin olabilir, ancak platformun en iyi nişi, daha teknik kurulum sürecini başarabilen ve nüanslı tasarımları takdir edebilecek daha fazla geliştirici odaklı insanlarla. ”

 • Sürükle ve bırak şablon düzenleyicisi
 • 7/24 ÜCRETSİZ destek yılı
 • ÜCRETSİZ çevrimiçi mağaza şablonları
 • Duyarlı tasarımları herhangi bir cihazda düzenleyin
 • SEO dostu araçlar ve URL’ler
 • MotoCMS’de şimdi başlayın.

“Fiyat etiketleri genellikle 150 $ veya 200 $ civarında seyrederken, MotoCMS şablon lisansı ve dahil edilen oluşturucu arayüzü kesinlikle en uygun fiyatlı web sitesi oluşturma seçenekleri arasında değildir – ancak MotoCMS sitenizi güçlendirmek için kullanılan barındırma kesinlikle.

MotoCMS ürünleri, alan adı başına müşterilere lisanslanır, yani yalnızca bir web sitesinde kullanılabilir. Kullanıcılar, daha sonra görsel WYSIWYG site düzenleyicisine erişim ve bir yıllık 7/24 destek ile birlikte belirli bir şablonu kullanmak için lisans satın alır. Müşteri hizmetleri bileşeni kesinlikle dikkat çekicidir, çünkü teknik destek genellikle diğer site üreticileri için ağrılı bir noktadır. MotoCMS ekibi, geniş bir kullanıcı topluluğuna destek vermek yerine, platformun iç işleri hakkında duyarlı, arkadaş canlısı ve bilgili.

14 günlük ücretsiz deneme süresinin ardından, MotoCMS kullanmaya devam etmek isteyen müşterilerin web sitelerini ayrı bir barındırma sağlayıcısına aktarmaları gerekecektir. Şirket, tüm zamanların en sevdiğimiz sağlayıcılardan ikisi olan InMotion Hosting ve Bluehost ile ortaklıklar sürdürmesine rağmen, kullanıcılar PHP 5.4’ü destekleyen herhangi bir ana bilgisayarla kaydolabilir. 5.5 veya 5.6, Zend Guard Yükleyici ve MySQL veritabanları.

Çoğu MotoCMS müşterisinin tercihi olan InMotion, SSD’ler olarak da bilinen 20 kat daha hızlı katı hal sürücülerinden güç alan sınırsız depolama alanı sağlar. 24 saat destek ve ücretsiz alan adı kaydına ek olarak, çevrimiçi mağaza sahipleri sınırsız e-posta hesabı, 250 $ reklam kredisi ve ücretsiz SSL sertifikası takdir edecek.

Öte yandan Bluehost, web sitesi oluşturma ve yönetim havuzunda ayaklarını ıslatanlar için daha da uygun bir seçenek sunar. Ayda 3 dolardan daha az bir ücret karşılığında Bluehost müşterileri, aynı 7/24 destek ve ücretsiz alan adı kayıt özellikleriyle birlikte 50 GB’a kadar depolama alanının keyfini çıkarabilir. ”

 • MotoCMS’yi InMotion Hosting veya Bluehost ile sorunsuz bir şekilde eşleştirin
 • ÜCRETSİZ e-posta hesapları sizi müşterilere bağlar
 • Hızlı performans için SSD destekli
 • 7/24/365 mevcut teknik destek
 • ÜCRETSİZ SSL sertifikası mevcut
 • MotoCMS’de şimdi başlayın.

“Web sitesi oluşturucularının yalnızca teknolojiye duyarlı yeni başlayanlar için olduğu izlenimine rağmen, MotoCMS, sıfırdan kodlamak için gereken sürenin bir kısmında etkileyici, tamamen işleyen web sitelerini yıldız tasarımlarıyla kamçılama yeteneğini arayan geliştiricilere ve işletmelere hitap ederek mükemmelleşiyor..

MotoCMS platformu, temel arama motoru optimizasyon araçları ve aynı rahat sürükle ve bırak tasarım arayüzü ile modern, modern bir bloglama arayüzü içerir. Yazarlar MotoCMS blog sisteminin kullanımını oldukça kolay bulacaklar, ancak WordPress gibi yüksek güçlü platformlarla karşılaştırıldığında oldukça basit.

Ancak MotoCMS’nin gerçekten parladığı yer şirketin eStore şablonlarıyla. 60 tasarımın tümü duyarlı ve etkileyici bir yerel çevrimiçi mağaza yönetimi kontrol paneli ile donatılmıştır. Diğer web sitesi oluşturucuları genellikle bir eklenti hizmeti olarak çevrimiçi satış yeteneklerini içerir, ancak MotoCMS’nin e-Ticaret’i yönetim portalına sorunsuz bir şekilde entegre etmesini seviyoruz.

Satıcılar sınırsız sayıda ürün ve hizmet sunabilir ve potansiyel müşterilerin tam olarak aradıklarını bulabilmelerini sağlayan ayrıntılı bilgi ve filtreler ekleyebilir. MotoCMS, çeşitli ödeme işleme seçenekleriyle uyumludur ve gösterge paneli, girişimcileri iş başarılarının mükemmel bir görsel temsili ile karşılıyor. Mağaza sahipleri, mağazalarının tasarımını değiştirmek için kullanılan aynı sürükle ve bırak arayüzünden sipariş durumunu kolayca kontrol edebilir ve müşterilerin davranışlarını izleyebilirler. ”

 • 60 sektör için özel şablonlar
 • Çevrimiçi mağaza için 14 günlük ÜCRETSİZ deneme
 • Siparişi, müşterileri ve ürünleri yönetmek için kolay kontrol paneli
 • Yerleşik aramalar ve filtrelerle sınırsız ürün
 • Birden çok ödeme seçeneği ve widget’ı
 • MotoCMS’de şimdi başlayın.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector