Weebly İncelemesi

“Web kurma dünyasında yeniyseniz, hoş geldiniz! Weebly, kişisel veya profesyonel web varlığınızı oluşturmanıza yardımcı olacak bir şeydir. Çevrimiçi olarak ücretsiz olarak kullanılabilen tarayıcı tabanlı, sürükle ve bırak web sitesi editörü için en iyi bilinen Weebly yazılımı, artık web’in önde gelen barındırma planlarının bazılarında katma değer olarak sunulmaktadır. İster tamamen barındırılan Weebly.com’a doğrudan kaydolun, ister üçüncü taraf bir barındırıcıyla Weebly dostu bir plan seçin, bu arayüz ilk kez site sahipleri için idealdir.


Her şey bir tema ile başlar. Weebly web sitesi, hedeflediğiniz estetiği karşılamak için özelleştirilebilen yüzlerce güzel, yaratıcı web sitesi şablonu taşır. Bir tema seçtikten sonra, "Düzenlemeye Başla," ve gidiyorsun! Metin, resimler, düğmeler, ürün ekranları ve diğer site öğeleri sol kenar çubuğundan seçilebilir. Sadece öğeyi sitenizin sağ görsel temsili üzerine yerleştirin – ve ne görmek ne olsun (WYSIWYG)! Ücretsiz Weebly.com planında barındırılan siteler, Weebly reklamlarını gösterecek ve bir Weebly.com alt alanıyla birlikte gelirken, tüm ücretli planlar, tamamlayıcı bir alan adıyla birlikte reklamsızdır. Ücretsiz plan kullanıcıları 500MB depolama alanına sahip olurken, diğer tüm plan sahipleri sınırsız bant genişliği ve depolama özgürlüğü hissediyor.

İstekli bir çevrimiçi mağaza sahibiyseniz, e-Ticarete özgü özelliklerin her bir plan güncellemesinde ilerlediğini bilin. % 3 işlem ücreti ile en fazla 10 ürün görüntüleme seçeneği standart olarak sunulurken, sınırsız ürüne, sıfır işlem ücretine ve daha yüksek seviyeli paketlerle gelişmiş gönderim ve envanter seçeneklerine sahip olabilirsiniz..

Weebly yeni başlayanlar için harika. Ancak, temel planları aştığınızda, paketlerinde Weebly içeren bir ana bilgisayara geçiş yapmayı düşünürsünüz. Site trafiğiniz ve geliriniz arttıkça daha uygun maliyetli olacaktır. Mutlu web binası! ”

 • Tamamen barındırılan çevrimiçi web oluşturucu, sürükleyip bırakarak tasarım yapmanıza olanak tanır
 • Yüzlerce ücretsiz, şık ve profesyonel görünümlü temaya erişin
 • Çevrimiçi mağazanız için 10, 25 veya sınırsız ürün sergileyin ve satın
 • Google Ads’de 100 $ ile Weebly sitenizi tanıtmaya başlayın
 • Topluluk desteği ve çevrimiçi forumlar
 • Weebly ile şimdi başlayın.

“Weebly, ucuz paylaşılan barındırma alanında iyi bilinen bir isimdir – mutlaka rekabetçi fiyatlandırma nedeniyle değil, ancak web’in önde gelen düşük maliyetli barındırma sağlayıcılarının birçoğu, Weebly yazılımını ücretsiz olarak dahil etmeyi seçti ve mevcut tekliflerine değer kattı. Weebly’nin ücretsiz bir plan sunduğunu belirtmek gerekir, ancak web siteleri bir Weebly alt etki alanında bulunur ve Weebly reklamlarını görüntüler. Temel Başlangıç ​​planına geçerek, web sitesi sahipleri sınırsız depolama alanına, popüler WYSIWYG (gördüğünüz şeydir) oluşturucusuna, ücretsiz bir alan adına ve reklamsız erişim elde eder.

Weebly paketlerinin katmanlarını taşırken ücretsiz avantajlar artıyor. En üst düzey plan aboneleri topluluk üyeliği avantajlarından, bir videoyu sitenizin arka planı olarak kullanma seçeneğinden, şifre korumalı sayfalardan ve gelişmiş e-Ticaret özelliklerinden yararlanır. Weebly çevrimiçi mağaza planları, çevrimiçi mağaza sahipleri için en çok önerilen barındırma planlarıyla ekonomik olarak eşit olmasa da, bir çevrimiçi pazarın başlatılması için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi erişilebilir ve kullanıcı dostu hale getirir..

Ayda 10 dolardan daha düşük bir fiyata zengin özelliklere sahip bir site oluşturma çözümü arıyorsanız, harika bir seçim yaptınız. Weebly platformunu ilk kez site sahiplerine ve çabucak çevrimiçi bir site almak için acele eden herkese tavsiye ediyoruz. ”

 • Hepsi bir arada barındırma ve sürükle ve bırak web sitesi oluşturucu
 • ÜCRETSİZ tasarım yapmaya başlayın, istediğiniz zaman yükseltin
 • Kolayca blog, kişisel site veya çevrimiçi mağaza oluşturun
 • Web siteleri için ÜCRETSİZ şablonlar
 • Google reklamcılığına 100 ABD doları kredi
 • Weebly ile şimdi başlayın.

“Weebly, WordPress ve Wix.com’u içeren sürükle ve bırak web sitesi kurucularının seçkin bir bölümünde. Platform, acemiler ve deneyimli site sahipleri tarafından kolayca kontrol edilebilen zengin özellikli işlevselliği ile bilinir. En sevdiğimiz bölüm, en çok tavsiye edilen site oluşturucu ana bilgisayarlarının birçoğunun Weebly yazılımını "ücretsiz web sitesi oluşturucu dahil" teklif. Bununla birlikte, bir Weebly hesabına kaydolabilir ve sitenizin doğrudan Weebly.com üzerinden barındırılmasını sağlayabilirsiniz..

Daha yeni başlıyorsanız veya kendi web sitenizi sıfırdan yaratma fikriniz varsa, Weebly ücretsiz bir plan sunuyor; ancak bu, reklamları ve bir Weebly.com alt alan adını içerdiği için profesyonel site oluşturmaya elverişli değildir. Alternatif olarak, premium plan aboneleri, temalar ve sezgisel bir sürükle ve bırak editörü ile özelleştirebilecekleri ücretsiz bir özel alan adı ve reklamsız bir web sitesi alırlar. Ürünleri sergilemek ve satmak istiyorsanız, seçtiğiniz plana bağlı olarak 10, 25 veya sınırsız sayıda ürün sergileme seçeneğiniz vardır. Weebly% 3 işlem ücreti talep eder, ancak Profesyonel veya İş planlarına geçtiğinizde bu gereksinim ortadan kalkar.

Kayıt gösterelim, Weebly yazılımını şiddetle tavsiye ediyoruz. Başlamak kolaydır ve sürükle ve bırak editörü, başlangıç ​​seviyesi kadar kolaydır. Bununla birlikte, zamana bağlı ve bütçe odaklı olanlar, bunun yerine Weebly etkin bir barındırma sağlayıcısı kullanmayı düşünebilirler. Her iki durumda da, Weebly güzel bir web varlığını kurmak ve çalıştırmak için mükemmel bir seçim. ”

 • Popüler sürükle ve bırak site oluşturucusuna doğrudan erişim
 • Tamamen barındırılan, sürükle bırak site oluşturma ve pazarlama
 • Özelleştirilebilir 100’lü, profesyonel temalardan birini seçin
 • İletişim formları ekleyin ve uygulamalar yoluyla RSVP’ler alın
 • Yerleşik araçlarla e-ticarete hazır ve SEO dostu
 • Weebly ile şimdi başlayın.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector