Yahoo! Web Hosting İncelemesi

“Yahoo! ‘Yu düşündüğünüzde, muhtemelen ikonik "Yah-hoooOoo!" 1990’larda çevrimiçi haberci tarafından ünlü hale getirildi. O zamandan beri, çevrimiçi marka ufkunu kişisel ve iş kullanımı için tam teşekküllü web barındırma ve e-posta çözümlerine genişletti.


Paylaşılan barındırma, web sitesi oluşturucu ve e-ticaret çözümlerini inceledikten sonra, fiyat noktası kesinlikle en çekici özelliklerden biridir. Fiyat etiketi açısından Yahoo! sektörün en popüler ve en uygun fiyatlı hosting sağlayıcıları ile rekabet halindedir. Şirket, kullanıcıları sınırsız freebies yükü ile boğmuyor, ancak yeni bir web sitesi başlatmak için ihtiyacınız olan her şeyi bulacaksınız – ücretsiz bir alan adından başlayarak ve 100 $ ücretli pazarlama kredisi ile biten.

Web sitesi oluşturucu, ziyaretçileri dönüşüm huninize çekmek için tasarlanmış binlerce hazır tema veya şablonla donatılmıştır. Tasarımlar güzel yapılmış, özelleştirilebilir ve mobil ve SEO dostu. Çevrimiçi bir mağaza oluşturuyorsanız, müşteriler PayPal veya kredi kartı ile ödeme yapabilir ve USPS ile gönderim seçeneklerini ayarlayabilirsiniz.

Son ama kesinlikle en az değil, Yahoo! işletme düzeyinde e-posta barındırmada mükemmeldir. 1.000 hesaba kadar sınırsız e-posta depolama alanı edinin ve tek bir kontrol panelinden sorunsuz hesap yönetiminin keyfini çıkarın. İletilerinizden eklerinize, kişilerinize ve takvimlerinize kadar her şey 2,048 bit şifreleme ve Yahoo! ihtiyaç duyduğunuzda ekip sizi bekliyor.

Sonuçta, Yahoo! web kullanıcılarını güvenle web sitesi sahipliği dünyasına aktarır. Web barındırma girişine stressiz, uygun maliyetli bir araç arıyorsanız, Yahoo! güçlü bir teklif sunuyor. ”

 • % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi ve birinci sınıf e-posta barındırma
 • Özelleştirilebilir şablonlarla ÜCRETSİZ web sitesi oluşturucu
 • İdeal küçük işletme siteleri
 • ÜCRETSİZ pazarlama kredileri (100 $ değer)
 • 7/24 açık destek
 • Yahoo! şimdi.

“Web barındırma hizmetine düşük maliyetli bir giriş veya ultra uygun fiyatlı bir e-posta barındırma platformu arıyorsanız Yahoo! potansiyel sağlayıcılar listenizde olmalıdır. Ekip, her büyüklükteki işletmeye uygun çözümler ürettiğinden, yalnızca bir ana bilgisayardan gerçekten ihtiyacınız olan şey için ödeme yaparsınız.

Yahoo! vaat eden ev sahiplerinden biri değil "her şey sınırsız" (genellikle dizeler eklenir), ihtiyacınız olan her şeyi rekabetçi bir fiyata alırsınız. Yıllık planlar ücretsiz bir kişiselleştirilmiş alan adı kaydı içerir ve Yahoo! hesap etkin. Depolama ödenekleri rakiplerininkine kıyasla nispeten düşüktür, ancak disk alanı kesinlikle temel web sitelerini kapsayacaktır. Ayrıca, tümü özelleştirilebilir ve mobil uyumlu olan ücretsiz bir web sitesi oluşturucusundan ve onunla ilişkili temalardan da yararlanabilirsiniz..

Yahoo! e-posta barındırma teklifinde gerçek değerini gösterir: KOBİ’lerin, kuruluşların ve daha fazlasının ihtiyaçlarını karşılamak için% 100 güvenli ve ölçeklenebilir işletme sınıfı e-posta barındırma. Maliyet yenemez ve kolay yönetim meşgul profesyonellere son derece cazip gelir.

Özetle, Yahoo! barındırma ve e-posta hizmetleri, "Rekabetçi maliyet!"”

 • ÜCRETSİZ web sitesi oluşturucu dahil
 • Özelleştirilebilir sürükle ve bırak temaları
 • 100 ABD doları BEDAVA ücretli reklam kredisi
 • Sınırsız e-posta hesabı
 • % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi
 • Yahoo! şimdi.

“Hepsi Yahoo! web barındırma planları ücretsiz sürükle ve bırak web sitesi oluşturucu ve yüzlerce özelleştirilebilir site şablonları içerir. İster kişisel bir blog ister profesyonel bir e-Ticaret sitesi oluşturun, çevrimiçi varlığınız için vizyonunuza uygun bir tasarım kolayca bulabilirsiniz..

Web sitesi oluşturucu temaları – özellikle e-Ticaret için olanlar – dönüştürmek, SEO dostu ve mobil uyumlu olacak şekilde optimize edilmiştir. Sitenize veya mağazanıza herhangi bir cihazdan kolayca erişilir ve 100 TL’lik ücretsiz reklam kredileri, markanızın çevrimiçi arama motorları tarafından alınmasını sağlar. Yıllık bir plan seçerek kullanıcılar ücretsiz bir alan adı alır ve bu alan adında da işletme e-postası ayarlayabilirsiniz.

Siteniz özelleştirilip tanıtıldıktan sonra, iPhone için Live Insights mobil uygulaması aracılığıyla ilerlemesini ve analizini takip edin. Yahoo! web sitesi oluşturma basit ve stressiz olacak şekilde tasarlanmıştır – düşük, düşük fiyatlandırma ile başlar.

İlk ayınız için 1 ABD dolarından başlayan Yahoo! web sitesi oluşturucu fiyatlandırma sektöründe alır gibi düşük. Başlamak için kredi kartınızı çıkarmanıza bile gerek yok. ”

 • % 100 mobil kullanıma hazır, özelleştirilebilir temalara sahip WYSIWYG web sitesi oluşturucu
 • Yahoo! yeni sitenizi çevrimiçi tutmaya söz veriyor (% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi)
 • Sınırsız web sayfası tasarlayın
 • Acemi kullanıcılar ilk ayda% 80 indirim alır!
 • 7/24/365 destek
 • Yahoo! şimdi.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector