10 En İyi: 2020 Bakanlığı için Kiliseler ve Ücretsiz Hizmetler için Web Hosting

Hosting, özellikle en iyi web kiliseler için barındırma tanımlamak söz konusu olduğunda, tek boyutlu bir çözüm değildir. Çeşitli mezheplerden örnek aldığım, her büyüklükteki ibadet hizmetlerine katıldığım ve görev gezilerine katıldığım için, her dini kurumun kapılarından geçen bireyler kadar eşsiz olduğunu öğrendim..


İster Hıristiyan barındırma hizmetlerini arıyor olun ister farklı bir cemaat hizmeti sunun, bir kilisenin çevrimiçi bir varlığa ihtiyacı vardır. Kilisenizin web sitesi, bir Pazar hizmetini denemeden önce potansiyel yeni üyelerin papazınızın öğretilerini okuyacağı veya ebeveynlerin Tatil İncil Okulu veya gençlik grubu toplantıları hakkında bilgi bulacağı yerdir..

Ve hepsi web barındırıcınızla başlar. Burada, en uygun fiyatlı ve güvenilir barındırma planlarının yanı sıra tasarım seçenekleri ve ek tasarrufların nasıl ele alınacağını ele alacağız. İleri atlamak için aşağıdaki bağlantıları tıklayın veya!

Kiliseniz İçin En İyi “Neredeyse Ücretsiz” Barındırma Hizmetleri

Kâr amacı gütmeyen birçok kuruluşta olduğu gibi, çoğu kilise mütevazı bütçelerle çalışır. Herhangi bir fazla fon misyonlara ve günlük operasyonel ihtiyaçlara tahsis edilir. Neyse ki, web hosting muazzam bir mali yük değildir; bu bir rahatsızlık bile değil. Çoğu özellik açısından zengin paylaşılan sunucu barındırma planı ayda 3 $ gibi düşük bir fiyata sahip olabilir. Arama sonuçlarında bulduğunuz ilk ücretsiz teklife kaydolmak cazip olsa da, ücretsiz ve “neredeyse ücretsiz” barındırma seçenekleri arasındaki farkla ilgili paylaşmak için birkaç bilgelik sözümüz var.

Fiyatın, kilisenizin çevrimiçi varlığını güçlendiren konağı seçmede büyük bir faktör olduğunu anlıyoruz. Genel olarak en iyi barındırma hizmetlerini tavsiye ederken bunu dikkate aldık. Düşük fiyat noktalarına ek olarak, favori ana makinelerimiz özel destek, güvenilir donanım, etki alanı ve e-posta gereksinimleri ve tasarım ve pazarlama araçlarını uygun fiyatlı paylaşımlı barındırma paketleri halinde paketliyor. Hangi şirketin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirlemek için aşağıdaki en uygun fiyatlı ancak güvenilir barındırma sağlayıcılarının incelemelerini okuyun.

Daha fazla ucuz hosting incelemesine bakın »

Kiliseler için İndirimli ve Ücretsiz Hosting

Ad nauseum’u diğer yazılarda tartıştığımız nedenlerden dolayı,% 100 ücretsiz barındırma paketini düşünürken dikkatli olmalısınız. Bu şirketler neredeyse her zaman sitenizi reklamlarını göstermeye zorlar, ücretsiz alan adları aslında ana bilgisayarın alt etki alanlarıdır (ör. YourChurchName.com yerine YourChurchName.YourWebHost.com) ve ucuz donanım ve sınırlı sunucu kaynaklarının mükemmel fırtınası söz konusu olabilir web sitenizi istenmeyen kesinti sürelerine.

Ancak, bu kitle için iyi haberler var! DreamHost dahil olmak üzere birkaç seçkin barındırma sağlayıcısı, ABD merkezli kiliseler ve sivil toplum kuruluşları için ücretsiz web hosting sunmaktadır. Biraz kazma yaptıktan sonra, kiliseler için son derece indirimli barındırma sunan diğer güvenilir sağlayıcıları bulabilmelisiniz.

Her iki dünyanın en iyisi için, yukarıdaki “neredeyse ücretsiz” ev sahiplerinden birini kullanışlı bir kuponla birleştirmeyi deneyin! Popüler planlarda indirimli fiyatlar sunmamızı sağlayan, en güvenilir ana bilgisayarların çoğuyla özel düzenlemeler yaptık. Aşağıdaki promosyonları etkinleştirmek için tıklayın veya hosting kuponları sayfamızdaki diğer etkin fırsatları görün.

Ziyaret etmek

Temel Hosting

% 75 İndirimli Temel Barındırma

7.99 dolardı. Fiyatımız: 1,99 $ / ay

Ziyaretçilerimiz için özel fiyatlandırma. Promosyon kodu gerekmez.

Anlaşmayı Etkinleştir

(Etkinleştir: ayda 1,99 ABD doları)

Ziyaret etmek

Temel Hosting

% 50 İndirimli Temel Barındırma

7.99 dolardı. Fiyatımız: 3,99 $ / ay

Ziyaretçilerimiz için özel fiyatlandırma. Promosyon kodu gerekmez.

Anlaşmayı Etkinleştir

(Etkinleştir: ayda 3,99 ABD doları)

Ziyaret etmek

Temel Hosting

Temel Barındırma% 63

7.99 dolardı. Fiyatımız: $ 2.95 / ay

Ziyaretçilerimiz için özel fiyatlandırma. Promosyon kodu gerekmez.

Anlaşmayı Etkinleştir

(Etkinleştir: 2,95 ABD doları / ay)

Ziyaret etmek

Temel Hosting

Temel Hosting’te% 67 İndirim

$ 11.95 idi. Fiyatımız: $ 3.95 / ay

Ziyaretçilerimiz için özel fiyatlandırma. Promosyon kodu gerekmez.

Anlaşmayı Etkinleştir

(Etkinleştir: 3,95 ABD doları / ay)

Daha fazla hosting fırsatına bakın »

En İyi “Web Sitesi Oluşturucu” Kiliseler için Hosting Hizmetleri

Barındırma hizmetinizi kapsadıktan sonra, aslında web sitenizi kilise, hayır kurumu, kar amacı gütmeyen kuruluş veya bakanlık temelli kuruluşunuz için tasarlama ve oluşturma meselesi vardır. Weebly gibi bir sürükle ve bırak site oluşturucusu, WordPress gibi bir içerik yönetim sistemi (CMS) veya çıplak kemikli HTML ve CSS kodlaması kullanarak bir site oluşturmak için çok sayıda çevrimiçi öğretici. Ancak, sizi kullanımı en kolay site oluşturucuya ve WordPress planlarına yönlendirerek konuları basitleştirdik. Her biri için önerilerimize bakın.

WordPress: Kiliseler, Organizasyonlar ve Hayır Kurumları için En İyisi

Basit bir blog aracı olarak başlayan yazılım, WordPress’in internete hakim olması için büyüdü. Şu anda CMS pazarında% 69’luk bir hisseye sahip ve diğer platformlardan daha fazla web sitesine güç veriyor. Yazılım tamamen açık kaynaklıdır, yani herkes temel kod tabanını bireysel ihtiyaçları karşılamak için değiştirebilir ve gönüllü geliştiriciler topluluğu büyümesine ve evrimine katkıda bulunur.

WordPress topluluğu büyüdükçe, uyumlu araçların deposu da büyüdü. Temalar veya web sitesi tasarım şablonları, tasarım cephesinde size bir başlangıç ​​yeri verir. Eklentiler veya yüklenebilecek isteğe bağlı yazılımlar, WordPress sitenize her türlü işlevselliği eklemenizi sağlar. Kullanım kolaylığı, genişletilebilirliği ve mevcut eklenti seçenekleri nedeniyle WordPress, kiliseler ve her büyüklükteki kar amacı gütmeyen kuruluşlar dahil olmak üzere çoğu barındırma müşterisine önerdiğimiz rotadır. Aşağıdaki favori WordPress barındırma planlarımıza bakın.

Diğer WordPress hosting incelemelerini görün »

İnşaatçılar: Christian Danışmanları, Yaşam Koçları ve Küçük Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar için En İyisi

WordPress öğrenilecek kadar kolaydır – sonuncusu anahtar kelimedir. Biraz okuma, araştırma, deneme yanılma yapmaya istekli olmalısınız. Ve anlıyoruz, herkesin titiz yazılımla arkadaş edinmek için zamanı yok (veya daha kolay seçenekler olduğunda yeterince umursamıyor).

Daha şeffaf bir site oluşturma deneyimi için – bilgisayarınızdaki düzenleme penceresinde gördüğünüz şey, ziyaretçiler yayınlanan sitenize geldiğinde elde ettiğiniz şeydir – bir web sitesi oluşturucu deneyin. Bu sezgisel ortamlar, şablonları kullanarak web sayfalarını görsel olarak tasarlamanıza olanak tanır ve fotoğrafları, metin kutularını ve diğer içerikleri yerine sürükleyip bırakabilirsiniz. Bir PowerPoint slaydı tasarlamaya ve web’de yayınlamak için bir düğmeye tıklamaya daha yakın.

Yalnız veya küçük bir ameliyatsanız (örn. Yaşam koçu, danışman veya görev grubu), bu teknede olabilirsiniz. Küçük ve orta ölçekli kiliseler de bu seçenekle mutluluk bulabilir.

En iyi ana bilgisayarların çoğu (tanıdık yüzlere bakın?) Barındırma paketlerinin bir parçası olarak ücretsiz bir site oluşturucu aracı içerir. Mevcut en iyi site oluşturucu barındırma planlarını özetleme özgürlüğünü aldık:

Daha fazla web sitesi oluşturucu barındırma incelemesine bakın »

Misyonunuzu Gerileten Güzel Bir Çevrimiçi Varlık Oluşturun

İster küçük bir cemaati, ister uluslararası tanınan bir dini kuruluşu temsil ediyor olun, sağlam bir web barındırma vakfı bulmanızı istiyoruz. Aranacak temel özellikler, çalışma süresi garantilerini, site tasarım seçeneklerini (örn. Tek tıklamayla WordPress kurulumları, ücretsiz site oluşturucuları vb.) Ve 7/24 desteği içerir. Bir barındırma sağlayıcısında neleri arayacağınız hakkında daha fazla bilgi için buraya gidin. Ve herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, yorumlarda bize bir not verin. Godspeed (Punspeed)!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector