11 En Ucuz VPS Hosting Hizmetleri 2020: En Ucuz Sanal Sunucular

Arkadaşım Daniel, peyzaj şirketi için bir WordPress sitesi başlattığında, önce paylaşılan bir barındırma sağlayıcısıyla gitti. Birden çok hizmet ve konum için sayfalarla, sitesi nispeten büyüktü ve büyüdükçe daha yavaş ve daha yavaş yüklendi. Kısa süre sonra bu kurulumun uzun vadede işe yaramayacağı belli oldu ve bir sonraki adıma baktı: sanal özel sunucu (VPS) barındırma.


Kendi web barındırma daha fazla ihtiyacı olan ama deli yüksek fiyatlar mide olamaz site sahipleri için, bir VPS paylaşılan ve özel hosting arasında ideal bir orta zemin olduğunu. VPS sunucuları her sunucuya daha az site yerleştirir, bu da daha yüksek hızlar ve uygun fiyatlar için daha fazla depolama alanı anlamına gelir.

Daniel, sitesini daha güçlü bir makinede çalışan bir VPS’ye taşıdı ve ona sitesinin en iyi şekilde çalışması için ihtiyaç duyduğu kaynakları verdi. Paylaşımlı barındırma işini büyütüyor veya büyük bir işletme sitesi kurmak istiyor olun, bir VPS dikkate değer. VPS sağlayıcılarının bu karşılaştırmasında, en iyi yatırım getirisini sunan şirketlere bakıyoruz.

En İyisi: Ucuz VPS Hosting

VPS’de düşük bir fiyata barındırılmak ve yine de sağlayıcınızdan en üst düzey özelliklere sahip olmak mümkündür. Bir VPS’de, sitenizin bilgisayar alanını diğer sunucularla paylaşan kendi sunucusu vardır. Müşteriler ihtiyaç duydukları kadar yer için ödeme yaparlar, bu nedenle sistem kaynakları açısından çok az sınırlama vardır.

Bir VPS ana bilgisayarı seçerken, güvenilirlik göz önünde bulundurulması gereken en önemli özelliklerden biridir. Güvenilirlik, çalışma süresi veya bir sunucunun çalıştığı süre yüzdesi olarak ölçülür. İdeal olarak, sitenizin sunucu kapalı kalma süresi nedeniyle nadiren kullanılamaması gerekir. İyi bir VPS ana bilgisayarında bulunan başka bir kalite, sunucunun çevrimiçi suçlulara karşı duyarlı olmamasını ve hassas verilerin sızdırılmamasını sağlamak için sıkı güvenliktir.

Sanal sunucuyu barındırmak için yüksek kaliteli donanım, VPS barındırma düşünülürken aranması gereken önemli bir unsurdur. CPU, özel RAM ve depolama alanı, yoğun kullanıma dayanacak kadar sağlam olmalıdır. VPS barındırma avantajlarından biri, kurulumlar, veri aktarımı ve depolama gibi sunucunun özelliklerini özelleştirme ve kontrol etme yeteneğidir. İster yönetin ister yönetin için ödeme yapın, sunucunuza özel kurulumlar ve diğer kaynakları ekleme esnekliği ve özgürlüğü idealdir. Ayrıca, bu özelliklerin giderilmesine yardımcı olacak güvenilir teknik destek arayın. Aşağıda, uzmanların bu ve diğer özelliklere göre seçilen kaliteli, uygun fiyatlı VPS barındırma için en iyi önerileri bulunmaktadır.

Daha fazla VPS hosting fırsatını görün »

Ucuz “Cloud” VPS Hosting

Cloud VPS hosting, basitçe söylemek gerekirse, geleneksel VPS hosting buluta getirildi. Buluttaki bir VPS ile, ölçeklenebilirlik ve düşük maliyetler gibi bulut hizmetlerinin yanı sıra VPS barındırma avantajlarından da yararlanabilirsiniz. İdeal VPS barındırma platformları, sunucunuzu yönetmek için araçlar (tam olarak yönetilmiyorsanız) ve gerektiğinde ek depolama alanı, hız ve güvenlik özellikleri gibi seçenekleri değiştirme ve ekleme olanağı sağlar.

Bulut tabanlı bir VPS ana bilgisayarı seçerken, mevcut özelleştirmeleri de dikkate almak istersiniz. Bulut tabanlı bir ortamın avantajlarından biri, sistem teknik özelliklerini özelleştirme esnekliğidir, bu yüzden orada neler olduğunu görmek için zaman ayırın. Bulut VPS barındırma için dosyalarınızın kolayca geri yüklenmesini sağlayan başka bir zorunlu özellik olarak otomatik yedeklemeleri arayın. Hangi hizmeti seçeceğinize karar vermenize yardımcı olması için aşağıdaki en iyi bulut barındırma sağlayıcılarının incelemelerine göz atın.

Daha fazla bulut barındırma fırsatı görün »

Ucuz “Linux” VPS Barındırma

En yaygın olarak, sunucularında Linux işletim sistemi çalıştıran VPS sağlayıcılarını bulacaksınız. Bunun bir nedeni, Linux’un güvenilirliği ve sıkı güvenliği ile bilinmesi, müşterilerin sitelerini sorunsuz bir şekilde çalışır durumda tutmaları için bağımlı oldukları iki şeydir. Linux tabanlı VPS planları işletmelere iyi değer verme eğilimindedir, çünkü sistemleri Linux’un açık kaynaklı ortamında hataları düzeltmek ve sorunları düzeltmek için gerekli kodla kolayca güncellenebilir.

Geniş bant genişliği ve depolama izinleri sunan bir Linux VPS barındırma sağlayıcısı seçin. Güvenlik yamalarının ve güncellemelerinin kullanılabilirliğini, mevcut özelleştirmelerin çeşitliliğini ve istikrarlı müşteri hizmetlerini dikkate almak istersiniz. Linux tabanlı VPS hosting pazarında fiyatlandırma son derece rekabetçi, bu da özel gereksinimleriniz için en iyi pazarlığı almanızı mümkün kılıyor. Aşağıdaki uygun fiyatlı Linux VPS barındırma planları hakkındaki uzman incelemelerimiz, kararınızı vermeniz için yetkili bir kılavuz sunar.

Daha fazla Linux VPS hosting fırsatı »

Ucuz “Windows” VPS Hosting

Windows tabanlı VPS hosting, Linux tabanlı hosting kadar yaygın değildir, ancak yine de birkaç iyi seçeneğe sahiptir. Bu planlar bazen Windows lisans ücretleri nedeniyle daha pahalı olabilir. Linux veya Windows tabanlı bir VPS barındırma sağlayıcısı ile gitmek isteyip istemediğiniz tercih edilir. Bazı insanlar daha tanıdık ve sezgisel yönetim arayüzü nedeniyle Windows’u tercih ediyor. Windows VPS barındırma planları, üstün destek düzeyleri ile de bilinir.

Bir bütçe resminde barındırma VPS

Yüksek sunucu kaynağı talepleri yüksek bir barındırma faturası gerektirmez. VPS hosting’e girin.

Uygun bir başlangıç ​​seçeneği olduğundan emin olmak için çok çeşitli disk alanı ayırma planlarına sahip planların olup olmadığını kontrol edin. Planınızı, Plesk veya cPanel gibi yüksek kaliteli bir kontrol panelinin kullanılabilirliğine ve sunucunuzun nasıl çalıştığına dair esneklik sağlayan tam yönetilme seçeneğine göre seçin. Yüksek performans sağlamak için bol miktarda RAM ve veri aktarımı arayın. En iyi değeri sunan en ucuz Windows VPS barındırma sağlayıcılarına yönelik seçimlerimizi keşfetmek için okumaya devam edin.

Daha fazla Windows VPS hosting fırsatına bakın »

Ucuz “SSD” VPS Hosting

Veri aktarımını ve sistem güvenilirliğini en üst düzeye çıkarmak istiyorsanız katı hal sürücüsü (SSD) VPS barındırma seçeneğini tercih edebilirsiniz. Standart bir sabit sürücü yerine bir SSD kullanarak veri okuyan ve yazan bir sistem daha iyi performans gösterir ve bu nedenle genellikle daha pahalıdır (ancak çok daha fazla değildir). SSD VPS hosting’e yatırım yapmak, sunucunun kendisi normal bir sabit disk kullanıyormuş gibi olduğundan daha hızlı çalışan bir makinede olduğu için site performansını hızlandırmak için popüler bir çözümdür.

Piyasadaki en hızlı VPS barındırma türü için pazardaysanız, sunulan bant genişliği miktarını ve fiyat için ek hız miktarını göz önünde bulundurun. Otomatik veri yedeklemeleri, hızlı ve güvenilir destek ve veritabanlarının ve FTP hesaplarının kullanılabilirliği dikkate alınması gereken diğer faktörlerdir. Daha ucuz sağlayıcılardan bazıları, kullandığınız kadar öde özellikleri sunar, böylece deneyiminizi özelleştirebilir ve bu da daha fazla değer katabilir. En uygun fiyatlı SSD VPS barındırma seçeneklerine ilişkin puanlarımıza göz atın.

Daha fazla SSD VPS hosting fırsatlarını görün »

Ucuz “WordPress” VPS Hosting

WordPress en popüler web sitesi geliştirme platformu olduğundan, birçok VPS barındırma sağlayıcısı WordPress’e özgü web sitesi barındırma hizmeti sunar. WordPress için özel destek genellikle otomatik güncellemeler ve yedeklemeler, 7/24 destek ve sitenizin en iyi performans göstermesini sağlayan özel WordPress güvenlik ve hız çözümlerini içerir. Siteniz WordPress üzerinde çalışıyorsa, bir VPS barındırma planı seçerken özellikle WordPress için tasarlanmış desteğe sahip olmak çok önemlidir.

En iyi WordPress VPS hosting rakipleri büyük miktarda (veya sınırsız) bant genişliği, birden çok e-posta hesabı ve bol miktarda disk alanı sunar. Kolay yönetim için tek bir hesapta birden fazla WordPress sitesi barındırmanıza izin veren ve eklenti performansını ve güvenliğini optimize eden bir sağlayıcı aramak isteyeceksiniz. Kolay, tek tıklamayla kurulum tercih edilir. Piyasadaki en iyi seçenekleri karşılaştırmak için WordPress VPS barındırma planları için en iyi önerilerimize bakın.

WordPress için diğer VPS fırsatlarını görün »

Başkasına VPS Hizmetlerinde En Ucuz Fiyat Alıyoruz!

Bir VPS barındırma hizmeti seçmek ezici hissedebilirsiniz ama sonuçta olması iyi bir sorundur. Daniel paylaşımlı barındırmadan VPS barındırma uygulamasına geçmeye karar verdiğinde, web sitesinin ve işinin büyümek için yeri olacağını bildiği bir sağlayıcı bulabildi. Hepsinden iyisi, bankayı kırmadan hareket edebildi.

Cheap bulut sunucu grafik

Sanal barındırma gücünden yararlanın – bilgi işlem potansiyeli ve maliyet etkinliği.

En iyi sağlayıcılar listemizin gösterdiği gibi VPS hosting çok uygun olabilir. En iyi web barındırıcılarıyla olan ilişkilerimiz sayesinde, okuyucularımıza genel kullanıma sunulmadan önce genellikle özel indirimler sunabiliyoruz. VPS hosting için son fırsatları takip etmek için HostingAdvice.com adresini kontrol etmeye devam edin!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector