12 En Hızlı VPS Barındırma Hizmetleri (2020) – Sunucu Hızlarını Karşılaştırın

Bir araba satın almak gibi, en hızlı VPS hosting için alışveriş yapmak tamamen kaputun altında olanlarla ilgilidir. Katı hal sürücüleri, önbellek hizmetleri, bir içerik dağıtım ağı ve modern programlama dilleri ve protokolleri için destek gibi bileşenler, hepsi yüksek oktanlı bir barındırma deneyimini destekler.


Sayfa yükleme süresindeki küçük artışlar bile dönüşümleri, sayfa görüntülemelerini, SEO’yu ve geliri olumsuz etkileyebileceğinden, başlangıç ​​çizgisinden hızlı bir şekilde atlamak çevrimiçi işletmeler için büyük bir anlaşma olabilir. AB Tasty’e göre, iki saniyelik bir gecikme bir web sitesinin hemen çıkma oranını iki katına çıkarabilir ve sayfa yükleme süresi üç saniyeye ulaştığında kullanıcıların% 75’i muhtemelen düşecektir.

VPS’nizi en yüksek hızda seyretmek için baskıların çoğu, şeyleri nasıl yapılandırdığınıza düşse de, hızlı web barındırıcıları, hız iblis hayallerinizi destekleyen ekipman sağlayan mekaniklerdir. En hızlı 12 VPS ana bilgisayarını sıralayalım ve sorularınızı yanıtlayalım.

1. InMotion Barındırma

En hızlı VPS barındırma sağlayıcılarını sıralamak için web sitesi performansında 10 temel faktör belirledik – ve InMotion Hosting her kutuyu işaretleyen tek sağlayıcıydı. Hız sıralamalarımız nispeten açık olan (önbellek ve içerik dağıtım ağları için ücretsiz katı hal sürücüleri ve araçları), HTTP / 2 desteği ve sitenizin performansını nasıl optimize edebileceğiniz konusunda özel önerilerde bulunabilecek nitelikli bir barındırma uzmanına erişim gibi daha belirsiz özellikleri bir araya getirir. . İlk test turu bize finalistlerin bir listesini verdiğinde, performansı ölçmek için her hizmeti Pingdom, Google PageSpeed ​​ve diğer hizmetler aracılığıyla yürüttük.

 • Performans artırıcı özellikler: SSD’ler, özel önbellek denetimleri, CDN, NGINX ve PHP 7 ve HTTP / 2 desteği
 • Ayrıca: Maksimum Hız Bölgeleri (sunucu konumu seçimi), Başlatma Yardımı (SysAdmin ile iki saatlik ayrılmış süre) ve Akıllı Yönlendirme optimizasyonu

Şirketin tüm SSD altyapısı uzun zamandır radarımızda. InMotion’ın kriterlerine göre, ana bilgisayarın SAS 15K depolama sürücüleri 1 TB Samsung SSD’lerden% 95 daha fazla veri iletiyor ve geleneksel sabit disk sürücülerinden 20 kata kadar daha hızlı veri işliyor. Aşağıdaki incelememizi tıklayarak şirketin etkileyici teklifleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diğer VPS ana bilgisayarlarına bakın »

2. SiteGround

SiteGround ile görebileceğiniz gibi, performans bazen bir fiyatla gelir. Ancak, şirketin yüksek fiyat etiketi, yüksek hızlı inovasyona, yüksek güvenilirliğe ve anında yanıt veren müşteri desteğine öncelik veren, büyüyen bir çevrimiçi işletme için değerli bir yatırımdır. Dahası, SiteGround’un VPS platformu, müşterilerin herhangi bir trafik artışını otomatik olarak ölçekleyebilmelerini sağlayan bulut tabanlı kararlılıkla birlikte gelir.

 • Performans artırıcı özellikler: SSD depolama, üç önbellek seviyesi, CDN, NGINX ve PHP 7 ve HTTP / 2 desteği
 • Ayrıca: Otomatik ölçeklenebilir bilgi işlem kaynakları, SuperCacher statik ve dinamik içerik önbelleği, yenilikçi VIP desteği

SiteGround’un ağ hızının veya garantili bağlantı noktası bağlantılarının reklamını yapmadığını öğrenmek bizi biraz şaşırttı, ancak ekibin yenilikçi şirket içi geliştirmelerine layık bağlı altyapıyı sürdürmesi için uzun zamandır endüstri liderine güveniyoruz. Şirket kendi destek sistemlerini tasarladı ve sohbet mesajlarına ve telefon çağrılarına anında yanıt vermeyi ve e-posta biletlerine 10 dakika veya daha kısa sürede yanıt vermeyi vaat ediyor.

Diğer VPS ana bilgisayarlarına bakın »

3. DreamHost

WordPress barındırma çevreleri arasında özellikle tanınan DreamHost, optimize edilmiş kullanıcı deneyimlerini modern, ileri görüşlü donanımlarla birleştiren başka bir SSD odaklı VPS sağlayıcısıdır. WordPress ekibi tarafından önerilen yalnızca üç ana bilgisayardan biri olarak, DreamHost’un web sitesi hızının ve inovasyonun sınırlarını zorlamak isteyen açık kaynaklı topluluklara ve geliştiricilere dost olduğunu seviyoruz..

 • Performans artırıcı özellikler: Ücretsiz SSD’ler, yerleşik önbellekleme, Jetpack destekli CDN, NGINX ve PHP 7 ve HTTP / 2 desteği
 • Ayrıca: Optimize edilmiş ve izole edilmiş MySQL VPS seçenekleriyle birlikte 10 saniyeden daha kısa sürede depolama ve RAM yükseltmeleri

Sınırsız bant genişliği ve trafiğe ek olarak DreamHost, VPS müşterilerine büyüyen kitlenize hızla uyum sağlayabilen kolayca genişletilebilir bellek ve depolama çözümleri sunar. Bununla birlikte, şirketin gerçekten iz bıraktığı yer, veritabanlarınızı kendi izole edilmiş VPS ortamlarına koyan yönetilen MySQL sunucularıdır. Aşağıdaki incelememizi tıklayarak daha fazla bilgi edinin:

Diğer VPS ana bilgisayarlarına bakın »

4. A2 Hosting

Hızlı web hizmetleriyle eş anlamlı olan A2 Hosting, performansla ilgilidir. Şirket, HTTP / 2 desteği, CloudLinux ve ücretsiz Cloudflare içerik dağıtım ağına sahip tescilli, tamamen SSD SwiftServer platformuyla başlar. Oradan, VPS müşterileri 20 kata kadar daha hızlı performans sunan Turbo sunuculara geçmeyi seçebilirler.

 • Performans artırıcı özellikler: Tamamen SSD donanımı, yerleşik önbellekleme, Jetpack destekli CDN, NGINX ve PHP 7 ve HTTP / 2 desteği
 • Ayrıca: Optimize edilmiş ve izole edilmiş MySQL VPS seçenekleriyle birlikte 10 saniyeden daha kısa sürede depolama ve RAM yükseltmeleri

A2 Hosting, tüm müşterilere 4GB bellek ile başlamak için ek bir başparmak alıyor, bu da çoğu rakip arasında gördüğümüzün iki katından fazla. InMotion ve SiteGround, müşterileri bu tür bilgi işlem ateş gücüyle hemen güçlendiren diğer ana makinelerdir. Hız aradığınız şeyse, A2 Hosting her zaman başlamak için harika bir yerdir.

Diğer VPS ana bilgisayarlarına bakın »

5. Sıvı Ağ

Gezegendeki en hızlı bulut tabanlı VPS planlarını belirleyen Liquid Web, Amazon Web Services, Rackspace ve Digital Ocean gibi endüstri liderlerinden daha iyi performans gösteriyor. Şirket, performansı karşılaştırmak için bağımsız bulut analizi firması Cloud Spectator’a katıldı ve Liquid Web’in LAMP yığınının her öğesinde rakiplerinden daha iyi performans gösterdiğini tespit etti..

 • Performans artırıcı özellikler: Geniş SSD depolama alanı, ücretsiz Cloudflare CDN, NGINX ve PHP 7 ve HTTP / 2 desteği
 • Ayrıca: % 100 ağ ve güç çalışma süresi garantileri ve birinci sınıf Heroic Support ™

Liquid Web’den daha fazla yerleşik önbellek seçeneği görmek istiyoruz, ancak şirketin endüstri lideri teknik ve müşteri destek ekipleri uygun sistemleri seçmenize ve uygulamanıza kolayca yardımcı olacak. Üstün altyapı ve kişiselleştirilmiş destek söz konusu olduğunda şirket yığının en üstündedir, böylece ortamınızı daha da optimize etmek için bir SysAdmin kiralamanıza gerek kalmaz. Yüksek hızlı VPS barındırma konusunda en iyi fırsatı ararken, Liquid Web’den başka bir yere bakmayın.

Diğer VPS ana bilgisayarlarına bakın »

6. Hostwinds

Barındırma endüstrisinin göreceli yeni bir üyesi olan Hostwinds, 2010 yılında hem teknoloji hem de müşteri hizmetleri perspektifinden web barındırma için son teknoloji bir yaklaşımla sahneye girdi. Şirket, tüm SSD altyapısını VPS planları için% 99,999999 çalışma süresi garantisi ile eşleştiriyor; yani sitenizde yılda sadece 3,2 saniye kesinti yaşanacak.

 • Performans artırıcı özellikler: Ücretsiz SSD’ler, CDN entegrasyonu, mevcut NGINX ve PHP 7 ve HTTP / 2 desteği
 • Ayrıca: WindSpeed ​​web sitesi performans analizi ve optimizasyonu ile% 99,999999 kesintisiz çalışma garantisi

Hostwinds’in Windows ve Linux VPS seçenekleriyle birlikte hem yönetilen hem de yönetilmeyen VPS planlarını nasıl sağladığını takdir ediyoruz. Tescilli WindSpeed ​​programı ile esnek ana bilgisayar, müşterilere Apache ve MySQL için uygulamaya özel optimizasyonun yanı sıra CSS, Javascript ve görüntü optimizasyonu fırsatlarını analiz etme şansı sunuyor. Bunları aşağıda inceleyin:

Diğer VPS ana bilgisayarlarına bakın »

7. InterServer

Müşterilere deneyimleme fırsatı vermek bir kuruşluk bulut tabanlı VPS barındırma (evet, doğru okudunuz), InterServer bir geliştiricinin hayalidir. Şirket, kendi veri merkezlerinin sahibi ve işletmecisidir, Kurucu Ortaklar destek biletlerini düzenli olarak cevaplar ve teknik kaynakları korurlar. Esnek platform, Windows veya Linux çeşitlerinde ve özellikle WordPress’i çalıştırmak için optimize edilmiş sunucularla birlikte gelir.

 • Performans artırıcı özellikler: Tamamen SSD altyapısı, türünün tek örneği önbellek platformu, CDN, NGINX yapılandırmaları ve PHP 7 ve HTTP / 2 desteği
 • Ayrıca: 10Gbps ağ hızı, aydan aya barındırma planları ve güvenlik ve önbellekleme için özel çözümler

InterServer’ın yönetilen hizmetleri yalnızca müşterilerin VPS’leri için dört CPU çekirdeği, 120 GB SSD depolama alanı ve 8 GB bellek anlamına gelen en az dört dilim siparişi vermesi durumunda devreye girer; ancak çok şey alsanız da, bazı site sahiplerinin daha küçük başlaması gerekebilir. Bununla birlikte, şirketin yığınızın beş farklı katmanında önbelleğe almayı ele alan otomatik önbellekleme çözümü Inter-Proxy’den özellikle etkilendik. Aşağıdaki InterServer’ın VPS tekliflerine göz atın:

Diğer VPS ana bilgisayarlarına bakın »

8. Bluehost

Bu kadar uzun zamandır saygın bir ev sahibi olduğumuz için, Bluehost’un her barındırma planında SSD içermediğini öğrenmek bizi biraz şaşırttı. Bununla birlikte, şirket, yükseltilmiş donanım ve gelişmiş kontrol paneli ile mükemmel VPS planları sunmak için gerçekten hızlanıyor. Anında hazırlık, ihtiyacınız olduğunda daha fazla CPU ve bellek ekleme özelliğiyle saniyeler içinde çalışmaya hazır olacağınız anlamına gelir.

 • Performans artırıcı özellikler: SSD depolama ve isteğe bağlı önbellekleme, CDN, NGINX ve PHP 7 ve HTTP / 2 desteği
 • Ayrıca: Garantili ve dinamik kaynakların yanı sıra OpenStack ve KVM tarafından desteklenen hız

2003 yılında piyasaya sürüldüğünden bu yana Bluehost, 2 milyondan fazla web sitesine güç vererek sektördeki en saygın markalardan biri haline geldi. Bluehost, WordPress Core ekibi tarafından onaylanan üç ana bilgisayar olarak SiteGround ve DreamHost’a katılır ve iyi bir nedenle Bluehost tarafından yönetilen WordPress planları, gelişmiş CDN, önbellekleme ve diğer optimizasyonların kilidini açar. İhtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamadıklarını görmek için şirketin temel VPS tekliflerine göz atın:

Diğer VPS ana bilgisayarlarına bakın »

9. HostPapa

En hızlı VPS barındırma yarışındaki karanlık atımız HostPapa; şirket şaşırtıcı sayıda performans odaklı özellikler sunuyor ancak nadiren hak ettiği başlıkları veya ilgiyi alıyor. Cloudflare ile ücretsiz entegrasyon sağlayan düşük yoğunluklu SSD sunucularına ek olarak, HostPapa kök erişimi ve en yeni Intel Xeon işlemcileri sunar.

 • Performans artırıcı özellikler: SSD’ler, özel önbellek araçları, Cloudflare CDN ve PHP 7 desteği
 • Ayrıca: Rocket Fast premium sunucuları, ücretsiz alan adı ve VPS aktarımları

HostPapa’nın teknoloji meraklıları için bir dizi özellik sunmasını ve platformunu yeni başlayanlar için yeterince basit hale getirmesini seviyoruz. HostPapa sunucularına kaydolurken, RAM’inizi ve depolama alanınızı iki katına çıkararak sunucu performansını üç katına çıkaran Rocket Fast yapılandırmalarına dikkat edin. Daha da iyisi, VPS müşterileri sınırsız alan adı ve web sitesi barındırmak için ortamlarını kullanabilir.

Diğer VPS ana bilgisayarlarına bakın »

10. Hostinger

Nispeten benzersiz bir başka ana bilgisayar olan Hostinger, son derece yapılandırılabilir VPS paketlerini esneklik ve kullanıcı deneyimi ile ön planda tutarak ilk 10’umuzu tamamlıyor. Şirket, her büyüklükteki ve teknik zorluğa sahip projeler için cazip bir fiyat / performans oranı sunmakta başarılıdır. Hızla büyüyen şirket zaten 29 milyondan fazla müşteriye hizmet veriyor ve her gün 15.000 yeni kayıt deneyimi yaşıyor.

 • Performans artırıcı özellikler: Tüm SSD donanımı, önceden yüklenmiş önbellekleme, NGINX ve PHP 7.1 ve HTTP / 2 desteği
 • Ayrıca: Özel IPv6 desteği, 000webhost üzerinden ücretsiz paylaşılan barındırma

Hostinger henüz yönetilen desteği ile bilinmiyor, ancak özel IP adreslerini ve tam kök erişimini kesinlikle takdir edebiliriz. Müşteriler 8GB bellek ile sekiz adede kadar CPU çekirdeği alabilir. Yenilmesi zor bir fiyat sunan Hostinger, birçok insanın radarı altında gizlice yaklaşan ve gelecek vaat eden bir sağlayıcıdır. Bunları kullanılmış bir araç bütçesinde Ferrari kalitesinde barındırma için düşünün:

Diğer VPS ana bilgisayarlarına bakın »

11. HostGator

Sektördeki böylesine güvenilir bir dayanağın listemize böylesine düşük bir pozisyonda girdiğini görünce biraz şaşırdık. Ancak HostGator’un VPS performansının araştırmamızdan daha iyi olduğunu düşünüyoruz. Ancak, zengin teknik deneyime sahip olanların, web sitesi yükleme sürelerinden değerli milisaniyeler eklemek için zaten etkileyici bir yapılandırmaya ince ayar yaparak gerçekten mükemmel olabileceği durumlardan biri olabilir..

 • Performans artırıcı özellikler: Önbellekleme, CDN, özel yazılım yüklemeleri ve PHP 7 desteği seçenekleri
 • Ayrıca: Kolayca ölçeklenebilir bilgi işlem kaynakları, en yeni Intel ve AMD ekipmanları

HostGator, SSD’lere dayanmadan bu en hızlı VPS ana bilgisayar listesini yapmanın şüpheli (veya etkileyici olanına bağlı olarak) ayrımına sahiptir. HostGator, listemizdeki diğerlerinden daha pahalı olsa da, daha fazla depolama ve bilgi işlem kaynağı elde edeceksiniz. Giriş seviyesi VPS müşterileri 2 GB RAM, iki CPU çekirdeği, 120 GB depolama alanı ve 1 TB’tan fazla bant genişliği alır.

Diğer VPS ana bilgisayarlarına bakın »

12. Yeşiller

Şirketin SSD destekli paylaşılan barındırma için GreenGeeks’i daha fazla destekleme eğilimindeyiz, ancak başarılı sitelerin ölçeklendirilmesi gerekecek – neden sizi oraya getiren barındırma sağlayıcısında kalmıyorsunuz? Yeni veya sürekli müşteriler ücretsiz bir taşıma hizmetinden ve sitenizin arkasındaki ekipmanın% 300 yenilenebilir enerji kredileriyle dengelendiğini bilmenin avantajından yararlanabilir..

 • Performans artırıcı özellikler: PHP 7 ve HTTP / 2 için önbellek, CDN ve destek için yedek SSD depolama ve seçenekler
 • Ayrıca: Yerleşik PHP ve MySQL optimizasyonlarının yanı sıra çoklu Gigabit ağında ve tescilli bir yönetim platformunda Katman 1 bant genişliği

Müşteriler, yedekliliği ve veri erişimini artırmak için yüksek güçlü SSD’leri bir RAID-10 dizisine dağıtarak GreenGeeks’e mümkün olduğunca çok performans artışı sağlama konusunda güvenebilir. Planlar görmek istediğimizden biraz daha pahalıdır, ancak şirketin ağı için doğru yapılandırmaları bilmesi için GreenGeeks uzmanlarına güveneceğiz. Aşağıdaki incelememizi tıklayarak şirket hakkında daha fazla bilgi edinin:

Diğer VPS ana bilgisayarlarına bakın »

VPS Hosting Nedir?

VPS hosting, paylaşılan ve özel sunucular arasında barındırma spektrumunda orta noktadır. Sanal özel sunucuyu temsil eden bir VPS, aynı paylaşılan barındırma sunucusundaki yüzlerce veya binlerce müşterinin aksine, sunucunun belki de birkaç düzine müşteriyle bölünen daha büyük bir kısmıdır..

Sunucu rafı görüntüsü

VPS kullanıcılarına özel kaynaklar sağlamak için fiziksel sunucular birkaç küçük ortama sanallaştırılabilir.

VPS ortamları, yöneticilerin bir sunucuda aynı anda birden fazla işletim sistemi çalıştırmasını sağlayan sanallaştırma ile mümkün olur. Her sanallaştırılmış ortam veya sanal makine, özel bilgi işlem kaynakları ve yazılım uygulamaları ile birlikte kendi bağımsız sistemi gibi davranır.

VPS hosting’in bir parçası olarak bu kaynak yalıtımı, site sahiplerine web sitelerini güçlendiren yapılandırmalar ve uygulamalar üzerinde çok daha fazla kontrol sağlar. Kök erişimi, komut satırı arabirimi aracılığıyla tam yönetim erişimi sağlarken, yönetilen destek bu sorumluluğu barındırma sağlayıcınızla uzmanlara aktarır.

Hangi VPS Hosting En İyi?

Çoğu VPS planında mevcut olan yüksek düzeyde özelleştirme nedeniyle, en iyi barındırma paketleri genellikle izleyicinin gözündedir. Çok fazla teknik deneyime sahip geliştiriciler ve site sahipleri, geniş kaynaklar, kök erişimi ve çok çeşitli işletim sistemleri, yük dengeleyiciler, güvenlik sistemleri ve diğer araçları isteyeceklerdir.

Bununla birlikte, VPS barındırma sıralamasında yeni olanlar, güvenlik yamaları ve işletim sistemi güncellemeleriyle ilişkili günlük, günlük bakım görevlerini yerine getirmeye yardımcı olmak için yönetilen barındırma hizmetlerini tercih edebilir. Yönetilen VPS barındırma planları, site sahiplerinin temel altyapısının nasıl çalıştığına ilişkin teknik ayrıntılar yerine işlerini büyütmeye ve çevrimiçi içerikleri üzerinde çalışmaya konsantre olmalarını sağlar.

VPS hosting için alışveriş yaparken, genellikle her bir plana tahsis edilen bilgi işlem kaynaklarının miktarını ve kalitesini ararız. Bu, depolama için SSD’ler anlamına gelir, umarım ek yedekleme için bir RAID dizisinde yapılandırılır. Hesap yönetimi için kullanımı kolay araçlar sağlayan bir şirketle birlikte, içerdiği yedeklemeler ve güvenlik korumalarıyla birlikte güçlü bir çalışma süresi garantisi sunan bir ana bilgisayar seçmek istersiniz. Doğal olarak, fiyat etiketine dikkat ettiğinizden emin olarak alabileceğiniz kadar avantaj istersiniz. Aşağıdaki en iyi üç VPS barındırma sağlayıcımızı listeleyerek sizin için işleri kolaylaştırdık:

Diğer VPS ana bilgisayarlarına bakın »

VPS Paylaşımlı Hosting’den Daha mı İyi??

Farklı soru, daha önce olduğu gibi aynı cevap. VPS hosting’in paylaşılan barındırmadan daha iyi olup olmadığı, mevcut trafiğiniz, iş hedefleriniz, teknoloji uzmanlığınız ve harcamak istediğiniz para miktarı gibi çeşitli faktörlere bağlıdır. Saf bir performans perspektifinden bakıldığında, VPS barındırma paylaşılan barındırma işleminden önce atılım yapar. İyi yapılandırılmış adanmış kaynaklar, sayfa yükleme sürelerinizi anında etkiler.

Oradan, çok şey online projenizin durumu üzerine ağırlıyor. Yeni veya küçük girişimler muhtemelen kişisel bloglar, portföyler ve e-ticaret dünyasına ilk adımlarını atan tuğla ve harç işletmeleri de dahil olmak üzere ortak bir barındırma ortamında suları test etmek için en uygunudur. Paylaşılan ve VPS barındırma arasındaki farklar aşağıda özetlenebilir:

Artıları

 • Diğer sunucu kaynakları
 • Esnek ölçeklenebilirlik
 • Çok özelleştirilebilir

EKSİLERİ

 • Daha pahalı
 • Daha fazla teknik beceri ve zaman gerektirir
 • Denetlemek karmaşık olabilir

Tüm VPS hosting genellikle paylaşılan bir hosting ortamından daha iyi olduğunu söyledi. Hizmetinizde daha fazla kaynağınız ve bunları nasıl dağıtacağınız üzerinde daha fazla kontrolünüz var – ancak kendinizi asmak için daha fazla ipiniz var. Bir VPS’nin nasıl yapılandırılacağı, güvence altına alınacağı veya bakımının yapılacağı konusunda herhangi bir çekinceniz varsa, sizin için uygun olmayan ayrıntılarla ilgilenen tam olarak yönetilen bir plana kaydolun..

VPS Hosting ne kadar?

Genel olarak konuşursak, VPS hosting paylaşılan barındırma hizmetlerinden daha pahalıdır – ama yine de en iyi adanmış sunucu barındırma seçeneklerine kıyasla toplam bir pazarlık. İlginçtir ki, VPS hosting fiyatlarında en geniş dalgalanmaya sahip gibi hissediyorum. Bir üst düzey paylaşılan barındırma planı ile yaklaşık aynı fiyata yüksek kaliteli bir giriş seviyesi VPS barındırma paketi alabilirsiniz. Veya 40 dolardan fazla harcayabilirsiniz.

Kredi kartı ile ödeme uzanan bir el görüntüsü

En sevdiğimiz VPS planlarımızın çoğu 20 $ civarında başlasa da, VPS Land’de harika fırsatlar veya büyük masraflar bulabilirsiniz..

VPS hosting fiyatları için aylık yaklaşık 20 ABD doları belirleme eğilimindeyiz. Gördüğünüz gibi, en sevdiğimiz VPS barındırma hizmetlerimizin çoğu bu oranda veya altındadır ve iyi bir nedenden ötürü VPS, ölçeklenebilirlik ve site sahiplerinin paylaşılan barındırmadan özel sunuculara geçiş yapmalarına yardımcı olmaktır. En iyi ana bilgisayarlar sanallaştırmaya basit bir giriş sağlar ve tüm sunucuyu ele geçirme zamanı gelene kadar daha fazla kaynak eklemenize izin verir.

Bununla birlikte, muhtemelen fiyatlandırmada VPS düzeyinde paylaşılan veya özel barındırmadan çok daha fazla farklılık göreceksiniz. Yalnızca HostingAdvice’de, aylık 4 $ ‘dan daha düşük veya ayda 80 $’ dan daha yüksek bir fiyata VPS planları bulabilirsiniz – ve her iki planı da ciddi şekilde seviyoruz.

En İyi VPS Sunucuları Neden En Hızlı – Neden Önemli?

Bir göz açıp kapayıncaya kadar dünya çapında web sitesi verileri iletmenin teknik özelliklerinin ötesinde, yüksek performanslı web barındırma, çevrimiçi işletmenizin veya web sitenizin başarısı üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir. Elbette, tonlarca depolama alanı ve bant genişliğine sahip bir VPS planı bulmak istiyorsunuz, ancak geniş SSD’ler, bellek, rota için optimize edilmiş ağ, CDN’ler ve önbellek seçenekleri gibi performansı artıran sistemler iyi planınızı daha da iyi hale getirecek.

Barındırma sağlayıcınız, hızlandırılmış bir barındırma deneyimi sağlamak için altyapısına yatırım yapmaya hazırsa, hizmetiniz son derece güvenilir, güvenli ve iyi desteklenecektir. Şirketin yönettiği hizmetleri ayrıca, çevrimiçi büyümeniz için fırsatları özellikle hedeflemek için basit işletim sistemi güncellemelerinin ötesine geçecektir..

Ne zaman hızlı web hosting önemine gelince, hata payı son derece düşüktür. Pingdom’a göre, dünyanın en büyük 100 perakende sitesi ortalama 2,51 saniye içinde yükleniyor ve ister inanın ister inanmayın, bu iyileştirme için çok fazla alan bırakıyor.

Tam bir barındırma çözümü bulmak küçük bir başarı değil, bu yüzden sektördeki en saygın, güvenilir ve performansa sahip bir düzine sergiledik. Hız için oluşturulmuş VPS barındırma planlarıyla sürdürülebilir ve ölçeklenebilir teknolojinin gücünü yakalayın.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector