12 En İyi 1 $ Web Hosting (2020): Ücretsiz, Ucuz, WordPress ve Daha Fazlası

Bir dolar web hosting? Ah, bana bir kova için iyi bir fincan kahve alabileceğiniz iyi günleri hatırlatıyor. Veya (kendimle çıkma riski altında), ehliyetimi bir genç olarak aldığımda, bir galon gazın fiyatı çok fazla değildi.


Bugün, bir subpar değer menüsü çizburger veya bir dolar için karalama piyango biletinden başka bir şey bulmakta zorlanıyorsunuz. Ancak, şaşırtıcı bir şekilde, piyasada dolar mağaza maliyetlerinde anahtar teslimi web hizmetleri sunan bir dizi barındırma sağlayıcısı vardır. 1 $ fiyat etiketi hala oldukça zor, ancak birinci sınıf barındırma hizmetlerinden yararlanmak için çok daha fazla yatırım yapmanız gerekmiyor.

Burada, pazarlık bodrum fiyatlarında yüksek değerli paketler sunan en iyi ana bilgisayarlardan bazılarına göz atacağız. İster özgeçmişinizi barındıracak kişisel bir site oluşturmak isteyin, isterse tamamen işlevsel bir e-Ticaret platformu geliştirmek isteyin, aşağıdaki ana bilgisayarlar sitenizi 1 $ veya biraz daha fazla bir ücret karşılığında yapmanıza yardımcı olabilir.

En iyi Genel $ 1 Web Hosting

GoDaddy sadece en yüksek puan alan ana bilgisayarlarımızdan biri değil – şirket aynı zamanda sadece 1,00 $ ‘dan gelen paylaşılan hosting paketleri için aylık fiyatları ile sektördeki en bütçe dostu sağlayıcılardan biridir. Ancak düşük maliyetin sizi aldatmasına izin vermeyin. GoDaddy’nin Ekonomi planı, ücretsiz alan adı, 100 GB web alanı ve ücretsiz yıl Microsoft Office 365 birinci sınıf e-posta barındırma dahil olmak üzere çok çeşitli özelliklerle birlikte gelir.

Bu yüksek değerli araç setine ek olarak, GoDaddy ayrıca 24 saat canlı destek sunar ve müşterilerin kendi kendine sorun giderme için bilgi tabanına ve kullanıcı topluluğuna erişimini sağlar. Yarışmanın benzer özelliklere sahip paketlerine göre ağırlıklandırıldığında, GoDaddy’nin Ekonomi planını yenmek zor. Ve 30 günlük para iade garantisi ile kaydolarak kaybedecek çok şey yok. GoDaddy’nin çevrimiçi hayallerinizi gerçekleştirmenize nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için aşağıdaki tablodaki incelememize göz atın..

Daha fazla ucuz ev sahibine bakın »

En İyi “Neredeyse 1 $” Web Hosting

“Düşük kalitenin tatlılığı unutulduktan sonra kalitesizlik acısı uzun süre devam ediyor.” Web barındırma 1700’lerde olmasa da, Benjamin Franklin’in ünlü alıntısı, bazı modern web sitesi sahiplerinin barındırma sağlayıcıları hakkında nasıl hissettiğiyle ilgili olarak bullseye isabet ediyor. Ev sahibi endüstri genelinde fiyat savaşları yapıldı, bu da yönetim kurulu genelinde düşük primlerle sonuçlandı. Bazen bu, üst düzey hizmetlerde çok şey elde edeceğiniz anlamına gelir. Diğer zamanlarda, düşük fiyatlar bir hosting paketinde eksik bir şey olabileceğini gösterir. Bu nedenle maliyet, hizmete kaydolma kararınızı belirleyen 1 numaralı faktör olmamalıdır.

Düşük kaliteli barındırma acı tadı önlemek için anahtar bir pazarlık yerine değer aramaktır. Bütçe dostu ilk üç sağlayıcıyı aşağıda derledik. Ve fiyatları bir kovadan biraz daha fazla gelirken, özellik setleri ve üstün müşteri desteği ekstra bir veya iki dolar için telafi etmekten daha fazlası. Bu ev sahiplerinin maliyet odaklı site sahiplerine sunduğu tüm araçları keşfetmek için aşağıdaki tablolarda yer alan tüm incelemelere dalın.

Daha fazla ucuz ev sahibine bakın »

En İyi Ücretsiz Web Hosting

Nakit para ile bağlanmışsanız ve bir sitenin hızlı bir şekilde yayınlanmasını istiyorsanız, Wix ve Weebly iki harika seçenektir. Her iki şirket de, kodlama bilgisi olmayan kullanıcıların kolayca profesyonel düzeyde web mülkleri oluşturmasına izin veren tescilli sürükle ve bırak site oluşturucuları ile sektörde iz bırakmıştır. En iyi kısım? Başlamak ücretsizdir.

Hem Wix hem de Weebly, yeterli miktarda depolama alanı, güvenlik ve web oluşturucularını içeren sıfır maliyetli barındırma planları sunar. Ancak, ücretsiz pakette bulunuyorsanız, bir Weebly.com veya Wix.com alt etki alanı kullanmanız ve sitenizdeki ana bilgisayarlar için markalı reklamlar görüntülemeniz gerekir. Bu sağlayıcıların premium planlarından birine geçmek bu sorunu çözer; ancak, hem Wix hem de Weebly’nin ücretli paketleri için fiyatlandırma katmanları oldukça hızlı olabilir. Wix veya Weebly’nin çevrimiçi çalışmanız için doğru olup olmadığını görmek için aşağıdaki tablolarda bulunan tüm incelemelerimize göz atın..

Daha fazla ücretsiz barındırma sağlayıcısına bakın »

En İyi “Neredeyse 1 $” WordPress Web Hosting

WordPress’i seviyorum, sen de yapmalısın. Açık kaynaklı içerik yönetim sisteminin (CMS) kullanımı kolaydır ve en iyisi de ücretsizdir. Sonuç olarak, WordPress web üzerinde en çok kullanılan CMS’dir ve tüm sitelerin% 30’unu güçlendirir. Ancak, WordPress sitenizle yayına geçmeye hazır olduğunuzda, yazılımı çalıştırmak için özel olarak oluşturulmuş sağlam bir barındırma paketine ihtiyacınız olacak.

Tüm WordPress barındırma paketleri eşit olarak oluşturulmaz. Bazı sağlayıcılar, süper düşük aylık primler için yönetilen WordPress planları sunduğunu iddia ediyor. Ancak, daha yakından incelendiğinde, bu paketlerin birçoğu, gerçek yönetilen hizmetler dahil edilmeden ana bilgisayarların temel paylaşılan barındırma planlarının yüceltilmiş sürümleri olduğu ortaya çıkıyor.

Ancak aşağıdaki ana okumak anlaşma vardır. Bu sağlayıcılar, ayda yalnızca birkaç dolar karşılığında otomatik yazılım güncellemeleri ve güvenlik yamaları içeren gerçek yönetilen WordPress paketleri sunar. Bu planlar 1 $ ‘dan biraz fazla olsa da, fazladan birkaç dolar, WordPress barındırma tekniklerinin halledilmesi için gönül rahatlığı sağlamak için uzun bir yol kat eder ve size iş misyonunuza odaklanma yeteneği verir..

Diğer WordPress barındırma sağlayıcılarını görün »

En İyi “Neredeyse 1 $” e-Ticaret Web Hosting

Küresel e-ticaret satışlarının 2021 yılına kadar yaklaşık 4.5 trilyon dolara ulaşacağı tahmin ediliyor. Bu nedenle, bu büyük para üreten pazardan pay almak isteyen bir girişimciyseniz kaybedecek zamanınız yok. Alan zaten rekabet ile dolu ve sadece önümüzdeki yıllarda daha kalabalık olacak.

Güzel haberler? Günümüzün site oluşturma araçlarıyla tamamen işlevsel bir e-Ticaret sitesi oluşturmak kolaydır. Ve doğru hosting sağlayıcısı çok düşük bir aylık prim için online dükkan yerden almak için gereken her şeyi sağlayabilir. Ayda sadece birkaç dolar karşılığında, aşağıdaki ana makineler, diğerlerinin yanı sıra endüstri lideri eklentilere ve uygulamalara, PCI uyumlu alışveriş sepetlerine ve sürükle ve bırak web sitesi editörlerine erişim de dahil olmak üzere bir dizi özellik sunar. Bu ana bilgisayarların tam özellik kümelerinin e-Ticaret sitenize ayda 1 doların biraz üzerinde nasıl güç sağlayabildiğini görmek için aşağıdaki tablolarda yer alan tüm incelemelerimize göz atın.

Daha fazla e-Ticaret barındırma sağlayıcısına bakın »

Ölçeklendirme İşletmeleri için En İyi Bütçe Dostu VPS Barındırma

Şimdiye kadar burada sunduğumuz barındırma planlarının fiyatlandırma yapılarının tümü, paylaşılan bir sunucu ortamında çalışan siteleri temel almaktadır. Temel olarak, bu birçok web sitesinin kaynakları bir sunucuda “paylaştığı” anlamına gelir. Bu ekonomik olsa da, bir site aylık 100.000 ziyaretçinin üzerinde büyümeye başladığında, paylaşılan barındırma ortamı sitenin performansıyla ilgili sorunlar oluşturabilir. Yavaş sayfa yükleme süreleri genellikle yüksek hemen çıkma oranlarına eşit olduğundan, bunun dönüşüm oranları üzerinde zararlı etkileri olabilir..

Çözüm? Sanal bir özel sunucuya (VPS) gidin. VPS barındırma ile, bir sunucunun bazı bölümleri tek tek site sahipleri için bölümlere ayrılır. Bu şekilde, aynı sunucuda çalışan web siteleri kaynaklar için rekabet etmez. Her sitenin belirli bir alanı vardır ve komşular performans düzeylerini olumsuz yönde etkileyemez. VPS için fiyat etiketi ilk bakışta yüksek görünse de, sayfa yükleme sürelerinin gelir akışlarını nasıl etkileyebileceğini düşünüyorsanız, yatırım getirileri çok fazladır. Aşağıdaki en yüksek oy alan VPS ana makinelerimize göz atın ve tablolarda bulunan tüm yorumları okuduğunuzdan emin olun. İşletmeniz temel web barındırma, bu planlardan birine geçiş büyük bir iş kararı olabilir.

İşletmenizi büyütmenize yardımcı olacak diğer VPS barındırma sağlayıcılarına bakın »

1 $ veya Daha Fazlası Var mı? Bu Ana Bilgisayarlarla Çalışmaya Başlayın

Tabii, sıfırdan bir piyango bileti için 1 $ harcayabilirsiniz, ancak bu paranızla kumar oynamak olurdu. Çevrimiçi olarak geri dönüş arayan bir web girişimcisiyseniz, burada sunulan bütçe dostu ana bilgisayarlar kesin bahislerdir.

Önerilen tüm yüksek değerli, düşük maliyetli barındırma sağlayıcılarımıza kapsamlı bir genel bakış için en iyi 10 ucuz barındırma incelememize bakın. Cüzdanınız ve sitenizin ziyaretçileri size teşekkür edecek.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector