12 En İyi Anonim Web Barındırma (2020): Web Sitesi, Resim ve Sunucu Barındırma

Arkadaşlarınıza en iyi anonim web barındırma aradığınızı söylerseniz, olasılıklar karanlık web’deki bir tür hain projeye dahil olduğunuzu varsayacaklardır. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, çevrimiçi olarak isimsiz kalmak istemenin nedenleri, kişisel bilgilerin kaldırılmasının mantıklı olduğu bir dizi meşru vaka olmasına rağmen genellikle yanlış anlaşılmaktadır..


Siyasi açıdan hassas konuları kapsayan blogcular veya şöhretten kaçınmak isteyenler için anonim olmak çok fazla istenmeyen ilgiyi engelleyebilir. Ek bir gizlilik katmanı isteyen diğerleri, WordPress.com ve yazıcı e-posta adresi gibi ücretsiz web barındırma hizmetlerine kolayca dönebilir.

Açık denizde kalmak kesinlikle anonim hizmetleri güvence altına almak için başka bir seçenektir, ancak muhtemelen arka bahçenizde Bitcoin kabul eden bir ev sahibi bulun. Kripto para birimi, bilgileri tanımlamayı gizli tutmak için kullanılan ödeme yöntemi haline gelmiştir. Burada, Bitcoin’i kabul eden ve anonimliğinizi sağlayan çözümler sunan sektördeki en iyi ana bilgisayarlardan bazılarına bakacağız.

1. En İyi Anonim Web Hosting Sağlayıcısı İçin Seçimimiz

Anonim web hosting en iyi sağlayıcı belirlemek için, dikkate faktörleri bir dizi aldı. İlk adım, Bitcoin gibi kripto para birimlerini kabul eden ve kayıt sırasında kişisel bilgilerin açıklanmasını gerektirmeyen ana bilgisayarları tanımlamaktı. Ardından planlarında yer alan hizmetlere ve ilgili maliyetlere bakmak önemliydi.

Bir ana bilgisayar seçerken site performansı, disk alanı, bant genişliği ve sağlam desteğin tümü normaldir. Ancak, anonimlik arıyorsanız, WHOIS gizliliği gibi özellikler hattın başına geçer.

Sonuç olarak, Hostinger en iyi anonim web barındırma sağlayıcıları listemizin başında gelir. Paylaşılan barındırma planlarının bir parçası olarak, ana bilgisayar ücretsiz bir alan, sınırsız disk alanı ve bant genişliği ve WHOIS gizlilik koruması sunar. Hostinger’ın kayıt işlemi basittir. Site sahipleri kolayca bir e-posta adresiyle hesap oluşturabilir ve kendileri için doğru planı seçebilir. Ödeme yöntemi seçenekleri sunulduğunda, Bitcoin’i seçmeniz yeterlidir ve anonim sitenizi birkaç dakika içinde çalışır hale getirebilirsiniz..

Hostinger’in planları hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki tabloda tam incelememizi okuyun..

Hostinger incelemesinin tamamını okuyun »

2. En Ucuz Anonim Web Hosting

Sadece Hostinger’ı anonim web barındırma için en iyi seçenek olarak belirlemedik, aynı zamanda gizlilik arayan site sahiplerine paranın karşılığını en iyi şekilde vermesini sağladık. Ayda sadece 2,15 ABD dolarından başlayan site sahipleri, bir siteyi Hostinger ile çalışır hale getirebilir.

Ancak Hostinger’ı bu kategorinin en üstüne getiren sadece düşük fiyat değil. Ev sahibinin paketleri hem bütçeye uygun hem de herhangi bir çevrimiçi projenin başarılı olmasına yardımcı olacak bir dizi araç ve özellik ile birlikte gelir. Hostinger’ın Tek Web Barındırma planı bir web sitesi, 10 GB disk alanı, 10 GB bant genişliği ve bir MySQL Veritabanı içerir.

Bu paket ayrıca site sahiplerine sezgisel bir web sitesi oluşturucusuna ve kapsamlı hesap yönetimi için etkili bir kontrol paneline erişim sağlar. Aşağıdaki incelemede bu pakete tam olarak göz atabilirsiniz..

Daha ucuz hosting sağlayıcılarına bakın »

3. En İyi WordPress Anonim Web Hosting

Jüri başladı – WordPress, içerik web sistemleri arasında popülerlik yarışmasını kazandı, çünkü yazılım şimdi web sitelerinin yaklaşık% 60’ına güç veriyor. Bu yaygın kullanım, esas olarak WordPress’in kullanım kolaylığından ve kullanıcıların siteleri özelleştirmek için kullanabileceği 54.000’den fazla eklentiden kaynaklanmaktadır..

Bu nedenle, anonim web barındırma hizmeti arıyorsanız, uygun bir WordPress barındırma çözümü arıyorsanız iyi bir seçimdir. Tam yönetilen WordPress barındırma sağlayıcısı olarak AccuWebHosting, Bitcoin’i de kabul eder – böylece anonimliğiniz korunur.

AccuWebHosting’in WordPress planları, yüksek performanslı SSD’ler (SSD’ler ve HDD’ler arasındaki fark hakkında daha fazla bilgi edinin) tarafından desteklenir ve ziyaretçilerin sitenizde gezinirken gecikme süresi yaşamamasını garanti eder. AccuWebHosting’in başlangıç ​​planındaki diğer özellikler:

  • 60GB bant genişliği
  • Aylık 30.000 ziyaretçi
  • Tüm WordPress temaları için destek
  • Ücretsiz göç
  • Ücretsiz alan adı kaydı

Ve 30 günlük para iade garantisi ile servise kaydolarak kaybedecek çok şey yok. AccuWebHosting’in anonim WordPress sitenizi yerden kaldırmaya nasıl yardımcı olabileceğini görmek için aşağıdaki tablodaki tam incelememize göz atın..

Diğer WordPress barındırma sağlayıcılarını görün »

5. Görüntüler için En İyi Anonim Web Hosting

İnsanlar anonim görüntü hosting aramak için birçok nedeni vardır. Bazıları sadece adlarına kadar izlenebilen bir resim barındırma hesabı oluşturmak zorunda kalmadan metin ve sosyal medya aracılığıyla fotoğraflara ve komik gif’lere bağlantılar paylaşmak istiyor. Diğerleri bu hizmeti, büyük resim dosyalarının web sitelerinin disk alanlarını doldurmasını önlemek için kullanır. Bu dosyaları başka bir yerde barındırmak site sahiplerinin herhangi bir depolama alanı sorunu yaşamadan görüntüleri yerleştirmelerine ve görüntülemelerine olanak tanır.

İmgur, web’in en popüler resim barındırma platformlarından biridir. Hizmet, kullanıcıların resim yüklemesine, gif oluşturmasına ve bunlara bağlantılar oluşturmasına olanak tanır. En iyi kısım? Bedava. Ayrıca, anonimlik söz konusu olduğunda, hesap olmadan yüklenen resimler genel aramadan gizlenir ve tanımlayıcı işaret içermez. Bu resimler yalnızca URL’yi paylaştıktan sonra görüntülenebilir.

İmgur ana sayfasının ekran görüntüsü

İmgur, kullanıcıların bir hesaba kaydolmak zorunda kalmadan anonim olarak fotoğraf yüklemesine ve barındırmasına olanak tanır.

Diğer anonim resim barındırma seçenekleri de mevcuttur. CTRLQ.org gibi bazıları Imgur’a anonim bir geçit görevi görür. Bu durumda, kullanıcılar CTRLQ’nun platformuna resim yükleyebilir ve daha sonra otomatik olarak şirketin Imgur’daki genel hesabı altında paylaşılırlar. Bu şekilde, yine de anonim kalabilirsiniz ve resimleriniz genel halk tarafından aranabilir.

6. En İyi Bayi Anonim Web Hosting

Biraz ekstra para kazanmak isteyenler için, hosting çözümleri satıcısı olmak kazançlı bir iş girişimi olabilir. İşlem sırasında anonim kalmak istiyorsanız, satıcı hesabınıza kripto para birimi ile ödeme yapmak, gitmenin yoludur.

Sonuç olarak, AccuWebHosting, etkili barındırma satıcı planları ve Bitcoin ödeme seçeneği için listemize tekrar vuruyor. Ana bilgisayar, Windows, Windows VPS ve Linux barındırma için bayi paketleri sunar. VPS seçeneği, sunduğu performans nedeniyle ve satıcılar için tamamen beyaz etiketli bir program sunduğu için popüler bir seçimdir.

AccuWebHosting’in bayi planları hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki tabloda tam incelememize göz atın.

Diğer bayi barındırma sağlayıcılarına bakın »

7-12. Diğer Anonim Web Hosting Sağlayıcıları

Listemizin yuvarlanması, veri gizliliği sunan ve kripto para birimlerini kabul eden offshore ana bilgisayarlarıdır. Bu ana makineler, yukarıda belirtilen özel sunucular ve WordPress gibi bazı hizmetlerde uzman olmasa da, hepsi müşterileri için anonimlik vaat ediyor. Masaya getirdikleri bazı özelliklere bir göz atalım.

7. Vindo Anonim Barındırma: Hollanda’da bulunan Vindo’nun kayıt için tek ihtiyacı bir e-posta adresidir. Ana bilgisayar, anonim paylaşılan ve VPS barındırma ve alan adı kaydı sunar.

8. AnonymousSpeech: Anonim e-posta barındırma hizmeti ile ünlü olan AnonymousSpeech, gizlilik garantili web ve alan adı barındırma hizmeti de sunar. Şirketin Avrupa ve ABD dışındaki konumu, verilerin yasal olarak korunmasını sağlar.

9. Anonim barındırma.in: Hollanda’dan gelen Anonymoushosting.in, hesap oluşturmak için herhangi bir kişisel bilgi gerektirmez. Ana bilgisayar, sınırsız alan adı ve büyük bant genişliği ve depolama ödenekleri sunan bir dizi plan sunuyor.

10. BT Kaşıntı: Site sahiplerine gizlilik, güvenlik ve güvenilirlik vaat eden IT Itch, özel alan adı kaydı ve anonim web barındırma ve e-posta hesapları sunar. Bitcoin varsayılan ödeme yöntemidir, bu nedenle müşterilerin kişisel bilgilerin kredi kartları veya banka hesapları kullanılarak ifşa edilmesinden endişe etmesine gerek yoktur.

11. LibertyVPS: Başka bir offshore barındırma sağlayıcısı olan LibertyVPS, site sahiplerine anlık kurulum yetenekleriyle sanal özel sunuculara anonim erişim sağlar. Bu ev sahibi Bitcoin’i birçok ödeme yönteminden biri olarak kabul etmekten gurur duyuyor.

12. Anonim olarak. İio: Guy Fawkes maskesini logosunun bir parçası olarak kullanan Anonymously.io’nun sloganı “Yalnızca e-posta. Sadece Bitcoin / Cryptocurrency. ” Şirketin özel sunucuları açık deniz konumlarına yayılmıştır ve toplantı sahibi uygulamalı, tamamen anonim müşteri desteğine sahiptir.

Gizliliğinizi Koruyun ve Bu Ana Bilgisayarlardan Biriyle Çalışın

Blogunuzu bir kalem adı altında yayınlamak, ünlülerinizi örtülü tutmak veya çevrimiçi mülkünüz için ek bir gizlilik katmanı aramak istiyorsanız, oranlar burada sunulan ev sahiplerinin sizin için doğru bir pakete sahip olması iyidir.

Hostinger’ın mükemmel değer planından AccuWebHosting’in WordPress çözümlerine ve Hivelocity’nin ışık hızına adanmış özel sunucularına kadar, anonim kalmak isteyen site sahiplerinin çevrimiçi görevlerine güç vermeyi seçebilecekleri çok çeşitli seçenekler vardır.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector