12 En İyi Python Barındırma Hizmeti (2020): Paylaşılan ve Bulut Web Sunucuları

Popüler olduğu kadar çok yönlü olan en iyi Python barındırma, programlama dilinin basitlik ve ölçeklenebilirlik dengesiyle eşleşir. Kral Arthur efsanesini parodize eden ikonik İngiliz eskiz komedi dizisi “Monty Python’un Uçan Sirki” nin adını taşıyan, 1980’lerin sonlarında bir programcının yaz sıkıntısından kaynaklandı, ancak şimdi dünyadaki nesneye yönelik kodlayıcıları büyülüyor.


Python, NASA’nın ve Ulusal Hava Durumu Hizmetinin günlük operasyonlarının yanı sıra Google, Mozilla ve YouTube’a da güç veriyor. Geniş uygulamaları ve öğrenmesi diğer programlama dillerinden daha kolay olması da dahil olmak üzere birçok avantajı sayesinde Python popülerlik kazanmıştır. Ancak, Python’u geliştirmek için ne kullanırsanız kullanın, oluşturma işleminize güç vermek için sağlam bir barındırma paketine ihtiyacınız olacak. Şimdi sektörün en iyilerine bir göz atalım.

En İyi Genel Python Web Hosting

Python desteği talebinin farkında olan birçok web barındırma platformu, programcılara Python geliştirme araçlarının web sitelerini desteklemek için web ve mobil uygulamalar oluşturmak için kullanmasını sağlar. En iyi Python sunucuları sağlam belgeler sunar ve Python dilinin nüanslarını anlayan bir ekip kullanır.

Django ve Flask gibi popüler Python çerçeveleri için bir zorunluluktur ve ana bilgisayar ihtiyaç duyabileceğiniz herhangi bir Python modülünü kurmaya isterse esnekliğe yardımcı olur. Son zamanlarda Python kullanıcılarını karşılayan ev sahipleri bulmak için bir arayış içine girdik. Kodlamanızın büyük bir kısmı Python’da ise, aşağıda önerilen en iyi ana makinemize göz atmak istersiniz..

En çok oy alan hosting seçeneklerine bakın »

En İyi “Ucuz” Python Web Hosting

Bireysel veya küçük bir işletmeyseniz (veya yalnızca para biriktirmek istiyorsanız), yalnızca doğru miktarda destek ve hizmet sunan bir Python barındırıcısı isteyebilirsiniz. Adanmış sunucular ucuz ucunda olma eğiliminde olmadığından, bu tür bir ana bilgisayar paylaşılan veya VPS barındırma sunacaktır. Tüm çanları ve düdükleri alamasanız bile, Python çalıştırılan uygulamanızı istediğiniz gibi çalıştıracak iyi teknik destek ve geniş belgeler sunan uygun fiyatlı Python web barındırma hizmeti bulabilirsiniz..

Düşük maliyetli Python barındırma içine bakarken göz önünde bulundurulması gereken bir şey, ev sahibi bir topluluk destek ağı olup olmadığıdır. Sorunlara en iyi yanıtlar bazen kullanıcıların kendisinden gelebilir! Elbette, ev sahibi personel desteği Python kodlamasıyla ilgili olarak “spam” ve “yumurta” arasındaki farkı bildiğinde her zaman yardımcı olur. Bizim en ucuz Python web hosting için seçtiğimiz ana bilgisayarlar, Python’da sorunsuz bir şekilde kod yazabilmenizi ve ihtiyacınız olduğunda yardım alabilmenizi sağlamak için birçok seçeneğe sahiptir. Bu uygun fiyatlı hosting planlarının sunduğu tüm özellikleri görmek için aşağıdaki tablolardaki incelemelere tıklayın.

Daha uygun fiyatlı hosting seçeneklerine bakın »

En İyi “Paylaşılan” Python Web Hosting

Paylaşılan bir barındırma çözümü, bir Python uygulamasını barındırmak için tamamen uygun bir seçenektir. Bakılması gereken bir şey, ana bilgisayarın diğer programlama dillerini desteklediği. Python genişletilebilir, yani Python’u Java, C ve C ++ gibi diğer dillerde yazılmış kütüphanelerle arayüzlendirebilirsiniz ve bu daha hızlı ve daha akıcı kodlama sağlar. Paylaşılan ana bilgisayarlar, Python geliştirici araçlarınızı ve modüllerinizi yönetmenize yardımcı olacak Plesk ve cPanel gibi kontrol panelleri sunar.

Bazı paylaşılan barındırma planları, kendilerini birçok farklı uygulama yazarken veya mevcut uygulamaları genişletirken gören Python programcıları için yararlı olan sınırsız depolama ve bant genişliği ile birlikte gelir. Birden fazla konumda özverili veri merkezleri çalıştıran bir ana bilgisayar en iyi çalışma sürelerini sunabilir. Komut dosyaları için tek tıklamayla yükleme, sorunsuz bir şekilde kodlama yapmanızı sağlar. Bu özellikleri ve daha fazlasını Python için en iyi paylaşılan web sunucuları için seçimlerimiz arasında bulacaksınız.

Diğer paylaşılan barındırma seçeneklerine bakın »

Python için En İyi “Bulut” Barındırma

Belki Python uygulamanız zaten çok sayıda isabet alıyor veya belki de beklemenizi bekliyorsunuz. Her iki durumda da, sunucunuza çağrı gönderen birçok kişiyi desteklemek istiyorsanız, bir bulut barındırma çözümü sizin için doğru olabilir. Bulutta barındıran Python, Python geliştiricilerine veri kaynaklarının entegrasyonu ve güvenilirliği de dahil olmak üzere birçok avantaj sunar. Güçlü bulut ana makineleri, çok çeşitli Python kitaplıklarını çağırmaya ve her yerden alınabilecek web düzenlemesine olanak tanır.

Bulut tabanlı bir ana bilgisayara Django veya başka bir Python çerçevesi yüklemek çok kolay olmalı – basitçe çalışmaya başlamak için değerli zamanınızı harcamak istemezsiniz. Python uygulamalarını bulutta barındırmanın bir yararı, bir işletim sistemini veya sunucu kurulumunu yapılandırma konusunda endişelenmeden bir projeyi kolayca ve ucuz bir şekilde dağıtabilmenizdir. Python için en iyi bulut barındırma için bu birinci sınıf seçimlerle uygulamayı istediğiniz şekilde dağıtın ve ölçeklendirin.

Diğer bulut barındırma seçeneklerine bakın »

Python için En İyi “Adanmış” Hosting

Özel bir sunucu, Python topluluğunda Python’da programlama için en iyi seçenek olarak kabul edilir. Neden? Python kurulumunuz söz konusu olduğunda en az sınırlamayı sağlayarak size daha fazla kontrol, esneklik ve özelleştirme sunar. Genellikle diğer barındırma seçeneklerinden daha maliyetli olsa da, uygulamanızla çok şey yapmak isteyen güçlü bir kullanıcıysanız, iyi bir eştir. İstediğiniz şekilde kod yazabilir ve uygulamanızın en iyi şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Tamamen yönetilen özel barındırma size zaman ve endişe kazandırabilir – bir şey kırılırsa, kendiniz düzeltmeniz gerekmez. Bütçenize uygun bant genişliği, depolama alanı ve yedekleme seçeneklerine sahip çeşitli sunucu seçenekleri sunan ana bilgisayarları arayın. Sıkı güvenlik ve dahil DDoS koruması, sunucunuzu saldırılara karşı koruyacak ve uygulamanızın sürekli çalışmasını sağlayacaktır. Diğer barındırma türlerinden daha fazla büyüdüyseniz, ihtiyacınız olan şeyi Python için en iyi barındırma barındırma listesinde bulabilirsiniz..

Daha özel sunucu barındırma seçeneklerine bakın »

Neden Ücretsiz Python Hosting İstemiyorsunuz?

Basitçe söylemek gerekirse, ücretsiz Python barındırma tercih etmek iyi bir yatırım değildir. İçine para koyarak olmasa da, ücretsiz barındırma muhtemelen acı, hayal kırıklığı ve boşa zaman neden olur. Ücretsiz barındırma seçeneklerinin Python programcılarını destekleme kapasitesi yoktur, böylece uygulamaları en iyi şekilde çalışır. Sunucu çok yavaş olacak ve uygulamanızın aldığı trafiği kaldıramayacak, çünkü bunu diğer pek çok kullanıcıyla paylaşıyorsunuz.

Bilgisayar klavye enter tuşuna bir kumbara sembolü ile fotoğraf

Çoğu ücretsiz barındırma seçeneği Python’u destekleyecek kadar sağlam değildir, bu nedenle kumbarayı açmak iyi bir seçimdir.

Ayrıca, ücretsiz bir Python barındırıcısı, kodlama şeklinizi özelleştirmek istediğiniz eklentilere, komut dosyalarına ve modüllere sahip olmayacaktır. Seçim çerçevenizi yüklemek kolay olmayacaktır ve kontrol paneli, makul bir maliyetle ödediğiniz bir ana bilgisayarla alacağınız tüm seçeneklere sahip olmayacaktır. Tüm bu potansiyel konularla destek bulmak zor olacaktır. Ücretsiz barındırma o kadar sınırlıdır ki, sonunda hizmet için ödeme yapmanız gerekecektir. Para kazanmak için ücretsiz rotaya gitmeyi düşünüyorsanız, bunu yapmayın. Bunun yerine, daha önce bahsettiğimiz ekonomik fiyatlı seçeneklerden bazılarına göz atın.

Ana Makinenizi Seçerken Python 3, Flask ve Django Desteğini arayın

Python, 1990’daki çıkışından bu yana sadece üç versiyon geçirdi, en son sürüm 10 yıl önce yayınlandı. Bazı işletmeler Python 2’yi eski amaçlar için kullanmaya devam ederken, Python 3 yavaş yavaş yeni standart haline geliyor. Python 3 için bazı harika kütüphaneler var ve dilin yetenekleri bu son sürümde büyümeye devam ediyor. Sonunda, bazı ana bilgisayarlar artık Python 2’yi desteklemeyebilir ve Python 3 için teklifleri genişletecekler. Geleceği planlamak için, hala Python 2 kullanıyor olsanız bile Python 3’ü destekleyen bir ana bilgisayarı seçin.

Gitmeden önce son bir şey: Python için en yaygın çerçeveler Flash ve Django. Bu çerçevelerden birini veya her ikisini destekleyen bir ana bilgisayar istiyorsunuz. En hızlı ve en pratik gelişime izin verir ve uygulamanızı sorunsuz bir şekilde çalıştıracak temiz, okunabilir kod üretir. Bir ana bilgisayar Flash veya Django’yu desteklemiyorsa, şirketin Python kodlamasında güncel olmadığını ve size en iyi desteği veremeyeceğini gösteren bir işarettir..

Python logosu

Burada sunulan ev sahipleri Python projenize güç sağlamak için gerekenlere sahip.

Python, kendi adı olarak Camelot’un aptal bir versiyonuna sahip olabilir, ancak önerdiğimiz şirketler Python’u ciddiye alıyor. Bütçenizden bağımsız olarak, bol miktarda Python sunucusu büyük destek, aerodinamik işlevsellik ve yüksek hız ihtiyacınızı karşılayabilir. Kodunuzun önemli bir kısmı Python’daysa, listemizden bir Python ana bilgisayarı bulmanızı ve kesin ihtiyaçlarınız hakkında konuşmanızı öneririz. İster paylaşılan, ister bulut, isterse ayrılmış barındırma olsun, Python barındırma hizmeti sağlayan Kutsal Kase sizin içindedir. Hangi ana bilgisayarın Python projenize en uygun olabileceğini görmek için yorumlar sayfamızı ziyaret ettiğinizden emin olun..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector