12 En İyi Weebly Temaları (2020): Ücretsiz, E-ticaret ve Duyarlı

Herkesin işini fikirden büyümeye götürecek araçlara sahip olması gerektiği inancından esinlenen Weebly temaları, girişimcilere en az stres ve çaba ile çarpıcı ve profesyonel bir çevrimiçi varlık sunmak için tasarlanmıştır..


Web sitesi oluşturucu platformu 2007’de doğdu ve şimdi dünya çapında 50 milyondan fazla siteye güç veriyor. İster çevrimiçi bir işletmeye sıfırdan başlıyor olun, ister profesyonel bir portföy oluşturun veya mevcut kuruluşunuzun çevrimiçi varlığını yenilemek isteyin, Weebly sizi oraya götürmek için tasarım araçlarını ve özelleştirmeleri sağlar.

İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, sizi ele geçirdik. İşte e-ticaret, eğitim, restoranlar, fotoğrafçılık ve diğer sektörler için en iyi 12 temadan oluşan derlenmiş listemiz. Ücretsiz seçeneklere dikkat etmeyi unutmayın!

En İyi “Ücretsiz” Weebly Temaları

On yıldan uzun bir süredir Weebly, 40 milyondan fazla kişinin çevrimiçi olarak kolayca iş ve kişisel siteler kurmasına izin verdi. Web oluşturucu, kullanıcıları için çok çeşitli cazip temalar sunar ve iyi haber, Weebly’nin temel planlarının bir parçası olarak ücretsiz olarak sunulmaktadır..

Site sahiplerinin bir Weebly sitesi kurmak için seçecekleri çok şey var. Hemen hemen her konuyu tamamlayacak ücretsiz tasarımlar var. Template.net kısa bir süre önce Weebly’nin bir dizi ücretsiz temasında yer alan birçok özelliği vurgulayarak Weebly’nin sunduğu özelliklere oldukça iyi bir bakış açısı kazandırdı..

Amacımız, en iyi üç ücretsiz tema olarak bulduğumuz şeylerin en iyi özelliklerinden bazılarını yıkmaktır. Maliyetin sizi aldatmasına izin vermeyin – bu tasarımlar çarpıcıdır ve içeriğiniz üzerinde tam kontrol sağlar.

1. Haberdasher: En İyi “E-ticaret” Weebly Teması

Biraz yetenekli bir e-ticaret sitesi başlatmak istiyorsanız, Haberdasher sizin için tema olabilir. Tuhafiye siteleri kolayca gezilebilir, böylece müşterileriniz ürünlere göz atabilir veya doğrudan belirli ürünleri arayabilir.

Haberdasher temasının ekran görüntüsü

Haberdasher, çevrimiçi satıcılara tamamen işlevsel bir e-ticaret teması sunuyor.

Siyah ve altın bir palet taşıyan Haberdasher, mağazanıza zarif bir görünüm kazandırır. Ne satıyor olursanız olun, tema alışveriş yapanlara geniş, tam genişlikte başlık grafikleri, şık ürün galerileri ve etkili kenar çubuğu tanımlayıcıları aracılığıyla ürününüze bir göz atmanızı sağlar.

Tuhafiye Özellikleri
duyarlıCSS DüğmeleriVektör sosyal simgeler
Tam Genişlikte Başlık ResmiEn İyi GezinmeRenk Paletleri

Haberdasher mobil uyumludur ve üst arama ve gezinme çubuklarına sahiptir. Tema ayrıca, kullanıcıların popüler sosyal medya platformlarında sitelerine daha fazla erişmelerini sağlayan vektör sosyal simgeleri içerir..

2. Slick: En İyi “Mobil Duyarlı” Weebly Teması

Weebly’nin Slick teması, büyük görüntülere ve kalın metne katkıda bulunan stilize bir düzen sağlayarak adını karşılıyor. Slick her site sahibinin istediklerini başarır – profesyonel tasarım sayesinde iyi ilk izlenimler.

Weebly's Slick temasının ekran görüntüsü

Weebly’nin Slick teması çok yönlülük sağlar ve bir dizi endüstri için kullanılabilir.

Bu tema çok yönlüdür ve kullanıcıların ziyaretçilerin içeriğe nasıl yaklaşmalarına bağlı olarak hissini özelleştirmelerini sağlar. Civcivler ve Peynir gibi bazı siteler, blog tipi bir düzen için Slick kullanır. Rahip Film gibi diğerleri, büyük bir arka plan resmi barındırmak için Slick’in arka planını kullanır ve izleyicinin gözünü odaklamak için içeriği üste bindirir.

Kaygan Özellikler
duyarlıCSS DüğmeleriVektör sosyal simgeler
Tam Genişlikte Başlık ResmiKatlanabilir GezinmeRenk Paletleri

Slick kolayca gezilebilir ve ziyaretçilerin gözlerini almasını istediğiniz içerik üzerinde tutmak için akıcı bir kaydırma işlevi içerir. Temanın güzel renk paletleri var ve tamamen duyarlı.

3. CleanLines

Çevrimiçi işletmeler için iyi bir eşleşme olan CleanLines, klasik çekiciliği ile evrensel bir tema sağlar. Başka bir uygun tema, CleanLines görsel öğeleri hassas bir şekilde sunar.

Weebly's CleanLines temasının ekran görüntüsü

CleanLines, akıcı bir his yaratmak için tam genişlikli başlıkları kullanarak görsel olarak çarpıcı bir düzen sunar.

Temanın tam genişlikteki başlıkları ve minimalist gövdesi, sitenize ziyaretçiler üzerinde bir etki yaratmak için sofistike bir görünüm kazandırır. CleanLines tamamen özelleştirilebilir ve girişimcilere markalarını geliştirecekleri boş bir sayfa sunar.

CleanLines Özellikleri
duyarlıCSS DüğmeleriVektör sosyal simgeler
En İyi GezinmeKatlanabilir Gezinme

CleanLines, site sahiplerine siteleri tasarlamaları için üç ayrı siyah beyaz palet seti verir. Tüm yeni Weebly temaları gibi CleanLines de mobil uyumludur ve içeriğinize uyacak şekilde uyarlanabilir.

En İyi “Premium” Weebly Temaları

Weebly’nin ücretsiz temaları site sahiplerine ilgi çekici, profesyonel tasarımlı şablonlar sunarken, bazı web tasarımcılarının yüksek kalitede sundukları Weebly’nin geliştirici araçlarıyla oluşturulmuş temalar vardır.

Bu temalar Weebly’de yer almaz, ancak geliştiriciler tarafından sıkıştırılmış dosyalar olarak dağıtılır ve daha sonra bunları sitelerine dahil edebilir. Baamboo Studio ve Luminous Themes, Weebly kullanıcılarına bu özel temaları sağlama konusunda uzmanlaşmış en iyi tasarım evlerinden ikisidir. En iyi çalışmalarından bazılarına göz atalım.

4. Infiniti

Baamboo Studio’nun Infiniti teması, kullanıcılara sitelerini tam olarak tasarladıkları gibi kurma olanağı verir. Tema, özelleştirilebilir dört menü stili, esnek renk seçenekleri ve 11 farklı sayfa düzeniyle birlikte gelir.

Infiniti’nin sürgülü arama çubuğu, kullanıcılara sitelerde gezinmek için benzersiz bir yol sunar. Temanın fareyle üzerine gelindiğinde, fareyle üzerine gelindiğinde küçük resim yazıları, ışık kutuları ve diğer içerikleri ustaca görüntüler. Ve tek tıklamayla kurulum sayesinde, çalışmaya başlayabilirsiniz.

Infiniti Özellikleri
duyarlıKayar Arama ÇubuğuVektör sosyal simgeler
Fareyle Üzerine GelmeTek Tıkla Kurulum40 $ Premium

Infiniti sizi 40 $ geri alacak, ancak eklentilerde ve diğer özelliklerde ne tasarruf edeceğinize baktığınızda, ekstra paraya değebilir. Infiniti ile gelen menü stilleri ve sayfa düzenleri normalde 80 $ ‘lık mahallede çalışır.

5. El İşi

Bir başka sanat ve profesyonellik evliliği olan Baamboo Studio’nun Craft teması, işletmelere mesajlarını ve ürünlerini sergilemeleri için etkili bir tasarım sunuyor. Tema kalındır, site sahiplerine tam ekran, yüksek çözünürlüklü görüntüler görüntüleme olanağı verir.

Weebly için Craft temasının ekran görüntüsü

Craft, ziyaretçilerin bir sitenin içeriğiyle etkileşime girmesini sağlamak amacıyla oluşturuldu.

Diğer Weebly temaları gibi, Craft ile devam etmek için gerekli kodlama bilgisi yoktur. Sürükle ve bırak ortamıyla tema kolayca özelleştirilebilir. Baamboo Studio ekibi de hızlı müşteri desteği sağlar, böylece takılmaya çalışan kullanıcılar site tasarım sürecinin sorunsuz çalışmasını sağlamak için ihtiyaç duydukları yardımı hızlı bir şekilde alabilirler.

El Sanatları Özellikleri
duyarlıYüksek Çözünürlüklü GörüntülerVektör sosyal simgeler
kişiselleştirilebilir33 $ Premium

Craft, 33 ABD doları tutarındadır; ziyaretçilerin içeriğinizle etkileşime girmesini sağlamak için tasarlanmış bir tema için ödenecek makul bir fiyat.

6. Eterik

Luminous Themes, nefes kesen, minimalist bir tasarım olan Ethereal’da Weebly’nin en çok satan temasını yarattı. Bu çok amaçlı tema, benzersiz ziyaretçi deneyimleri sağlayan paralaks efektleri, muhteşem tasarım ve özel sayfalar gibi özellikler kullanır.

Weebly için Ethereal temasının ekran görüntüsü

Paralaks efektleri ve özel sayfalarla, Ethereal’ın neden Weebly’nin en çok satan teması olduğunu görmek kolaydır.

Tema yüksek kaliteli, retina özellikli ve mobil uyumludur. Hem güzel hem de güçlü tema, tasarım ve işlevsellik açısından düzenli olarak güncellemeler içeriyor ve aslında sitenizi geleceğe hazırlıyor. 39 $ ‘lık Ethereal satın almasıyla Luminous Themes, içeriğini düzenlemeyle ilgili ayrıntılı talimatlar vererek kurulumu kolay ve hızlı hale getirir.

Ethereal Özellikleri
duyarlıRetina EtkinVektör sosyal simgeler
Paralaks EtkileriRenk Paletleri39 $ Premium

Modern bir his yaratmak için tasarlanan Ethereal, içeriğinizi, ürünlerinizi veya portföyünüzü ön plana çıkarır. Tema ayrıca herhangi bir üstbilgiye kodlamaya gerek kalmadan video arka planları ekleme olanağı sağlar.

İşletmeler için En İyi “Özel” Weebly Temaları

Bu kadar çok insanın sitelerini oluşturmak için Weebly’ye yönelmesinin bir nedeni, temalarının çok yönlülüğüdür. Çevrimiçi mağazalar kurmak isteyenler için Weebly’nin e-ticaret temaları, dönüşümleri artıran kusursuz müşteri deneyimleri sunar. Portföyünüzü sergilemek isteyen bir fotoğrafçıysanız, Weebly’nin fotoğraf tabanlı temaları işinizi sergilemek için etkili galeriler sunar.

Bloglardan restoranlara kadar, herhangi bir endüstri için özelleştirilebilir bir Weebly teması var. İster iş ister eğlence için olsun, Weebly’nin temaları mesajınızı özel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde ortaya çıkarabilir.

7. Birleştir

Unite, 2015 yılında piyasaya sürüldüğünde, tüm Weebly temalarının ileride duyarlı olacağını duyurdu ve bu da herhangi bir cihazı kullanan ziyaretçiler için tutarlı deneyimler yaratacağını belirtti. Adına sadık kalınan Unite, klasik web tasarımını çağdaş bir özellik setiyle harmanlıyor.

Weebly's Unite temasının ekran görüntüsü

Weebly, Unite’ın 2015’te başlatılmasından sonra tüm temalarının duyarlı olacağını açıkladı.

Yaşam tarzı, blog ve e-ticaret sitesi sahipleri, Unite’ın galerisinin, içerik sunmanın etkili bir yolunu bulduğunu düşünür. Her sayfanın üst kısmı sabit gezinme özelliği sunarak ziyaretçilerin aradıklarını bulmalarını kolaylaştırır.

Özellikleri Birleştir
duyarlıCSS DüğmeleriVektör sosyal simgeler
Tam Genişlikte Başlık ResmiYan GezinmeKutulu Başlık

Entegre bir mağaza, blog seçenekleri ve çok yönlü sayfalarla site sahipleri, Unite’ı çeşitli şekillerde özelleştirebilir. Başka Weebly duyarlı temaları arıyorsanız, herhangi bir eksiklik yoktur. Web Sitesi Oluşturucu Insider kısa süre önce Weebly’nin en duyarlı şablonlarının bir listesini yayınladı.

8. Cento: Fotoğrafçılık için Serin Bir Weebly Tema

Web sitesi oluşturma fotoğrafçılar için stresli olabilir. Müşterileri için sadece profesyonel olarak tasarlanmış siteler sunmakla kalmazlar, aynı zamanda çalışmalarını sanatlarını tamamlayacak şekilde sergilemek zorundadırlar. Bu, az veya hiç kodlama deneyimi olmayanlar için uzun bir sipariş olabilir.

Weebly's Cento temasının ekran görüntüsü

Cento minimalist bir arka plan sunuyor, böylece fotoğrafçılar sanatlarına dikkat çekebiliyor.

Neyse ki, Weebly bir dizi fotoğraf tabanlı tema sunuyor ve Cento listenin başında geliyor. Cento, portföyünüzü ön plana çıkaran seyrek bir fon sağlar. Bu, müşterilerin dikkatinizi dağılmadan görüntüleyebilmeleri için işinizin parlamasını sağlar.

Cento Özellikleri
duyarlıCSS DüğmeleriVektör sosyal simgeler
Kutulu BaşlıkEn İyi GezinmeKutulu Genişlik

Tema, içeriği merkezleyen ve vurgulayan blog sayfalarından kenar çubuklarını kaldırma seçeneği sunar. Duyarlı bir tasarım, kutulu başlık ve sabit gezinme özelliğiyle Cento, sanatlarını dünyaya yayınlamak isteyen reklam öğeleri için mükemmel bir seçimdir.

9. Birdseye 2: Restoranlar için Serin Weebly Tema

Çevrimiçi restoran bilgileri ararken, diners genellikle özellikleri – menüde ne zaman, açıkken ve yemeğin neye benzediğini bilmek ister. Weebly’nin Birdseye 2 teması bu öğelerin tümünü sunar.

Weebly's Birdseye temasının ekran görüntüsü

Restoran sahipleri menülerini ve yıldız yemeklerini vurgulayabilir ve Weebly’nin Birdseye temasıyla rezervasyon yapabilir.

Restorancılar, yıldız yemeklerini ana sayfalarına sıçrayan büyük bir editoryal fotoğrafla vurgulayabilirler. Ziyaretçiler Birdseye temalı bir siteyi kaydırdıkça, gezinme öğeleri onları sayfadan takip ederek sitenin farklı bölümlerine dalmayı kolaylaştırır.

Birdseye 2 Özellikleri
duyarlıCSS DüğmeleriVektör sosyal simgeler
Tam Genişlikte Başlık ResmiEn İyi GezinmeAnimasyon

Sitenin blog düzeni, ilgi çekici menü oluşturmaya güzel bir şekilde katkıda bulunur ve fotoğrafların eklenmesi, işletmenize diners çekmesini sağlar. Ziyaretçilere yemeklerinizi hayata geçirmek için rezervasyon ve animasyon yetenekleri yapma olanağı veren düğmelerle Birdseye, yaklaşan mutfak deneyimlerini tahmin ederek ziyaretçilerinizin ağızlarını sulandıracak.

10. Kağıt: Blogcular için Harika Bir Weebly Teması

İçeriklerini kitlelere yaymak isteyen yaratıcı blogcular, fikirlerini Weebly’nin en iyi blog temalarından biri olan Paper’a koyabilirler. Düzen, siyah beyaz tipografiyi andırıyor ve popüler tüketici yayınlarına benzer bir estetik takip ediyor.

Weebly's Paper temasının ekran görüntüsü

Blogcular, Weebly’nin Paper temasını kullanarak mesajlarını kitlelere etkili bir şekilde yayınlayabilir.

Kağıt, site sahiplerinin doğru hissi doğru sayfalara dahil etmelerini sağlayan açık ve koyu renk paletleri sağlar. Bloglamaya ek olarak ürün satıyorsanız, Paper’ın e-ticaret işlevleri ürünler arasında sorunsuz gezinme sunar.

Kağıt Özellikleri
duyarlıCSS DüğmeleriVektör sosyal simgeler
Tam Genişlikte Başlık ResmiSabit & Katlanabilir Gezinmeışık & Kara Paletler

Ayrıca CSS düğmeleri, tam genişlikte başlık görüntüleri, sabit ve katlanabilir gezinme özellikleri de dahildir. Ve Paper’ın ürün galerilerindeki fareyle üzerine gelme efekti, ürününüzün öne çıkmasını sağlamak için çalışır.

11. Squared 2: Online Mağazalar için Harika Bir Weebly Teması

Weebly sitenizde mal satmak istiyorsanız, henüz kullanmıyorsanız muhtemelen Squared 2 temasına geçmelisiniz. Tema, geniş özellikli görüntüler ve ilgi çekici ürün galerileriyle alışveriş yapan kullanıcılar üzerinde anında izlenim yaratacak şekilde tasarlanmıştır.

Weebly's Squared temasının ekran görüntüsü

Bir e-ticaret çözümü arayan işletmeler bunu Weebly’nin Kare temasında bulabilir.

Squared, ürün görüntülerini soluk almamaları için alan yaratan bir mağazaya yerleştirir. Yanda gezinme ve belirli sayfalara yönlendiren düğmeleri hızlı bir şekilde ekleme özelliğiyle, müşterileriniz aradıkları ürünleri kolayca bulacaklar.

Kare 2 Özellikler
duyarlıCSS DüğmeleriVektör sosyal simgeler
Yan GezinmeRenk Paletleri

Squared’in esnek renk paletleri, site sahiplerine sitelerini markalarına göre özelleştirme olanağı sağlar. Duyarlı tasarımı, müşterilerin nerede olurlarsa olsunlar alışveriş yapmalarını sağlar.

12. Yolculuk: Portföyler ve Özgeçmişler için Harika Bir Weebly Teması

Potansiyel işverenler veya müşteriler üzerinde bir izlenim bırakmak isteyen iş avcıları veya girişimciler için, Weebly’in Journey teması sofistike bir çekiciliği olan minimalist bir tuval sunuyor. Yolculuğun tasarımı zariftir ve içeriği sayfadaki önemli bilgiler arasında hareket ettirecek şekilde sunar.

Weebly's Journey temasının ekran görüntüsü

Weebly’in Journey teması, potansiyel işverenleri veya müşterileri etkileyebilmeniz için içeriğinizi en iyi şekilde sunar.

Yolculuk’taki sabit ve üst gezinme işlevleri site ziyaretçilerinin içeriğe sitenin neresinde olurlarsa olsunlar erişmelerine yardımcı olur. Bu, özellikle çok sayıda sayfalı siteler için iyi çalışır.

Yolculuk Özellikleri
duyarlıCSS DüğmeleriVektör sosyal simgeler
Tam Genişlikte Başlık ResmiÜst & Sabit GezinmeRenk Paletleri

Weebly’nin sürükle ve bırak ortamı, Journey’de portföy galerileri oluşturmayı kolaylaştırıyor. Bu galeriler ve temanın blog sayfaları ziyaretçileri etkilediği kesin bir estetik taşıyor.

Weebly vs.Wix ve Diğer Alternatifler

En sevdiğimiz 12 tasarımımızı kaldırdık, ancak elbette, orada binlerce seçenek daha bulabilirsiniz – bu sadece Weebly için. Sürükle ve bırak web sitesi oluşturucuları, her biri web sitesi tasarımı ve navigasyonunda yepyeni özellikler sunan birkaç inanılmaz platformla rekabetçi bir endüstridir.

Weebly’nin baş rakibi Wix, dünya çapında 150 milyondan fazla web sitesinin arkasındaki endüstri lideri. Wix, özellikle çevrimiçi mağazaların, restoran rezervasyonlarının, müzik kataloglarının ve diğer özel pazarların işlevselliğini artıran yüksek teknolojili (yine de sezgisel ve kullanımı kolay) özelliklerin yanı sıra belirli sektörlere göre özelleştirilmiş yüzlerce şablonla bilinir.

Web sitesi oluşturucularının iki ağır vuruşunun ötesinde, dikkate almanız gereken birkaç yeni yüzlü alternatif ekliyoruz. HostGator kısa süre önce tasarımcılar için kendi modern, özel yapım platformunu hazırladı ve BoldGrid, yeni başlayanlara dünyanın en popüler içerik yönetim sistemi olan WordPress ile bir site oluşturma konusunda çok daha kolay bir deneyim sunuyor. Aşağıdaki incelemelerimize göz atın:

En iyi web sitesi oluşturucularına bakın »

Hangi Şablonu Seçerseniz seçin, Weebly Sitenizi Kendi Yapın

Karar verdiğiniz tema ne olursa olsun, Weebly sitenizi benzersiz görevinize göre özelleştirmenizi kolaylaştırır. Kendi içeriğinizi ve marka görüntülemenizi eklerken sitenizin dönüşümünü izleyin; her şeyden önce sizi temaya çeken yıldız tasarım düzenine asılırken.

Weebly arabirimini kullanarak, kullanıcılar renkleri, yazı tiplerini ve diğer bilgileri yalnızca birkaç fare tıklamasıyla hızlı bir şekilde ayarlayabilirler. Kâr amacı gütmeyen kuruluşunuzu genişletmek, restoranınızı tanıtmak veya fotoğrafçılığınızı sergilemek için, Weebly’nin sizin için doğru bir teması var.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector