12 En İyi Yönetilen VPS Barındırma Sağlayıcısı (2020)

En iyi yönetilen VPS hosting planları, Spiderman’da meşhur olan Peter Parker ilkesine çok benziyor: “Büyük güçle büyük sorumluluk geliyor.” Sanal özel bir sunucuya geçmek çevrimiçi işletmenize daha fazla bilgi işlem kaynağı, kontrol ve istikrar sağlar.


Ancak, tüm bu iyileştirmeler genellikle her bir ayarın nasıl yapılandırılacağını bilmenizi gerektirir. Bazı barındırma şirketleri bir VPS yönetim panosu sağlarken, diğerleri size kök erişimi sağlar ve komut satırı arabirimini nasıl kullanacağınızı bilmenizi bekler. Yönetilen VPS barındırma, sitenizin teknik yönleri hakkında endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir.

VPS’nizi yapılandırmak ve bakımını yapmak yerine, işinizi ve çevrimiçi varlığınızın ön uç bileşenlerini çalıştırmaya odaklanabilirsiniz. Web barındırıcınız tüm günlük güncellemeleri, optimizasyonları ve güvenlik görevlerini yerine getirecektir. İşte VPS’nizin çevrimiçi işlemlerinden ödün vermeden daha verimli çalışmanızı sağlayacak düzine barındırma şirketleri listemiz.

1. Liquid Web: En İyi “Tamamen Yönetilen” VPS Hosting

“Barındırmada En Yararlı İnsanlar” dan 24 saat yardımla desteklenen Liquid Web, görünüşte evrensel çekiciliği ve saygıyı barındırıyor. Nüanslı sunucu yapılandırmaları ve ayrıntılara gösterilen özen, karmaşık bulut, VPS ve özel ortamlara odaklanan Liquid Web ile ön plana çıkıyor. Şirket, müşterilerin şirketi başkalarına tavsiye etme sıklığını ölçen endüstri lideri Net Promoter Puanını çıkarıyor – Rackspace, Bluehost ve diğerlerinin beğenisini kazandıran bir puan.

CPU çekirdekleriHafızaDepolamaBant genişliği

2-82-16 GB40-200 GB SSD10 TB

Bu listede bugüne kadar tam olarak yönetilen Windows VPS planları sunan ilk sağlayıcı olarak Liquid Web,% 100 ağ ve güç çalışma süresi garantileri ile müşterinin özel ihtiyaçlarını karşılamaya büyük ölçüde hazırdır. Küçük bir ücret karşılığında kontrol paneliniz için Interworx, cPanel ve Plesk arasından seçim yapabilir veya içerik dağıtım ağı, güvenlik duvarı ve DDoS koruması için yapılandırma içeren eller serbest barındırma hizmetinin keyfini çıkarabilirsiniz. Aşağıda görebileceğiniz gibi, Liquid Web müşteri hizmetlerine gösterdiği ilgi için yüksek notlar alır:

Diğer VPS ana bilgisayarlarına bakın »

2. InterServer: En İyi “Ucuz” Yönetilen VPS Hosting

20 yılı aşkın bir süredir InterServer, uygulamalı destekle desteklenen uygun fiyatlı, yüksek güçlü barındırma hizmetleri sunmak için etkileyici bir yaklaşım benimsemiştir. Ekip kendi veri merkezine sahip ve işletiyor, yani yetenekli ve deneyimli sistem yöneticileri ve mühendisleri VPS ortamınızdan sadece bir adım uzakta. Aslında, şirketin iki Kurucusu hala her gün destek biletlerine ve donanım onarımına yanıt veriyor.

CPU çekirdekleriHafızaDepolamaBant genişliği

1-162-32 GB30-480 GB SSD1-16 TB

Dört veya daha fazla dilim veya CPU içeren bir paket satın aldığınızda InterServer’ın yönetilen hizmetleri devreye girer. Parçalar ve işçilik de dahil olmak üzere tüm donanım sorunlarını desteklemenin yanı sıra, InterServer web sunucunuz, posta sunucunuz, DNS, SQL sunucunuz ve FTP sunucunuzla ilgili sorunları giderir ve onarır. Müşteriler otomatik güvenlik güncellemeleri, çeşitli güvenlik duvarları, kaba kuvvet koruması ve erişim kontrolü görecek. Webuzo kontrol panelinin tam kök erişimine ve dahil edilmesine teşekkür ederiz, ancak cPanel için ekstra bir ücret ödersiniz.

İnanılmaz bir şekilde, InterServer teknisyenleri, LiteSpeed ​​veya NGINX web sunucusuna dönüşmekten MySQL, PHP veya işletim sisteminizi optimize etmeye kadar yığınızın her santimini incelemenize yardımcı olacaktır. Birkaç ücret daha olabilir, ancak InterServer’ın şirket içi uzmanlığı kesinlikle en üst düzeydedir. Şirket hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz:

3. Hostwinds: En İyi Yönetilen “Linux” VPS Hosting

Büyümek için büyük bir oda ve inanılmaz derecede esnek kaynaklar arayan site sahipleri için bir başka harika seçenek olan Hostwinds, modern teknoloji ve müşteri desteğine adanmış taze ve ileri görüşlü bir barındırma sağlayıcısıdır. İnternetin en popüler platformlarının birçoğu için önceden oluşturulmuş yapılandırmaların yanı sıra dört farklı Linux VPS ortamı çeşidi bulabilirsiniz.

CPU çekirdekleriHafızaDepolamaBant genişliği

1-161-96 GB30-750 GB SSD1-9 TB

Gecelik yedeklemeler, gerçek zamanlı sunucu izleme ve kurumsal sınıf donanımlara sahip Hostwinds, son derece nadir% 99,9999 çalışma süresi garantisi sunar – her hafta yaklaşık yarım saniyelik olası kesinti sürelerini kapsar. Aksi takdirde, şirketin yönetilen barındırma hizmetleri yükleme sorunlarını, paket yüklemelerini, virüs taramalarını ve DNS ve güvenlik duvarı çözümlerinin yapılandırmasını teşhis etmeyi içerir. Aşağıdaki Hostwinds incelememize tıklayarak, şirketin memnuniyet garantisi ve müşteri hizmetlerine vurgu hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz:

4. Bluehost: En İyi Yönetilen “WordPress” VPS Hosting

WordPress hakkında sevdiğimiz birçok şeyden biri, büyük açık kaynak topluluğunun genel olarak nasıl katılımı çektiğidir: bireysel geliştiriciler yeni başlıyor, küresel web hosting liderlerine kadar. Bluehost, kod katkıları, WordCamp sponsorlukları ve diğer taahhütlerde lider rol alan ve platformun onay mührünü kazanan böyle bir şirkettir..

CPU çekirdekleriHafızaDepolamaBant genişliği

2-42-8 GB30-120 GB SSDSınırsız

Yüksek performanslı yönetilen WordPress barındırma için zaten uzman bir şekilde yapılandırılmış iyi döşenmiş VPS planlarına ek olarak, Bluehost, SEO, e-posta pazarlamasını entegre etmek için hepsi bir arada pazarlama merkezi ve gösterge paneli sağlayan yönetilen bir barındırma teklifi olan WP Pro’yu yeniledi ve zaten etkileyici WordPress deneyimine sahip sosyal medya. Yönetilen WordPress barındırma işleminin bir parçası olarak müşteriler, özel ihtiyaçlarına uygun doğru temaları ve eklentileri seçmelerine yardımcı olacak eğitimli bir WordPress uzmanıyla konuşacaklar. İncelememizde Bluehost hakkında daha fazla bilgi edinin:

Diğer VPS ana bilgisayarlarına bakın »

5. InMotion Hosting: En İyi Yönetilen “cPanel” VPS Hosting

Her ne kadar yönetilen hosting sıkıcı teknoloji işleri ile web hosting uzmanlarına güvenmek anlamına gelir, yine de bazı ayarları kendiniz kontrol etmek isteyeceksiniz. Kontrol panelleri, komut satırı arabiriminin göz korkutucu derinliklerine girmeye gerek kalmadan barındırma ortamınızda gezinmek için daha basit ve grafik bir yol sunar. InMotion Hosting, lüks yönetilen hizmetleri yenilikçi teknolojiler ve ultra popüler cPanel ve WHM arayüzleriyle mükemmel bir şekilde eşleştirir.

CPU çekirdekleriHafızaDepolamaBant genişliği

Kilidi *4-8 GB *75-260 GB SSD4-6 TB

* – InMotion Hosting, işlemci ve bellek kaynaklarını otomatik olarak ölçeklendirir

InMotion, VPS yığınını katı hal sürücülerinin arkasındaki hız ve rakiplerininkinden 10 kat daha hızlı performans sağlayan özel bir CentOS ve NGINX yapılandırmaları kombinasyonu için uyarlar. Site geçişleri, güvenlik kurulumu, donanım yapılandırmaları veya çok sayıda başka görev için kullanılabilen bir Tier 3 sistem yöneticisi ile birebir iki saat bir kerede başlatılan Launch Assist için InMotion yönetilen hizmetlerini özellikle seviyoruz.

6. A2 Hosting

Özellikle geliştiriciler ve çok çekirdekli ortamlar arayanlar için cazip olan A2 Hosting, yönetilen tüm VPS hosting müşterilerine en az dört sanallaştırılmış işlemci, tam kök erişimi ve geniş yüksek güçlü bilgi işlem kaynakları ile başlar. Müşteriler, tamamen yönetilen VPS’leri üzerinde tam kontrole sahip olacak ve her iki dünyanın da en iyisini yaşayacaklar.

CPU çekirdekleriHafızaDepolamaBant genişliği

4-84-8 GB75-150 GB SSD2-4 TB

Ücretsiz cPanel ve yükseltilmiş Turbo Boost seçeneği (20 kat daha hızlı sayfa yüklemesi vaat ediyor) ile birlikte A2 Hosting, web barındırma hızının önemini anlayanlar için harika bir seçenektir. Şirketin yönetilen destek için HostGuard çözümü, sorgularınızı kuyruğun önüne taşıyan isteğe bağlı öncelik desteğinin yanı sıra herhangi bir ağ veya donanım sorunuyla ilgili anında ve otomatik bildirimler içerir. Daha da iyisi, A2 Hosting, fark etmeden önce herhangi bir sorunu takas etmeyi ve düzeltmeyi amaçlayarak vaaz ettiği hızı uygular. Daha fazla ayrıntı için incelememizi okuyun:

7. SiteGround

Özel yapım yazılım çözümlerinin ve yenilikçi teknolojilerin arkasında, SiteGround zaten en iyi web barındırma desteğini sunmak için favorilerimizden biridir. Şirket, vardiyaları abartıyor ve her çalışanın hızını ve yardımseverliğini değerlendirerek SiteGround’un telefon görüşmelerine ve sohbetlere neredeyse anında yanıt verebilmesini ve e-posta biletleri için 10 dakika veya daha kısa sürede söz vermesini sağlıyor.

CPU çekirdekleriHafızaDepolamaBant genişliği

2-84-10 GB40-120 GB SSD5 TB

Yönetilen barındırma söz konusu olduğunda, SiteGround, uygulama ile ilgili sorunları ve soruları araştırmaya yardımcı olmak için diğerlerinden bir adım daha ileri gider. Şirket proaktif olarak yazılım güncellemelerini ve yamaları kullanılabilir hale getirirken, ortamınızı saldırılardan, spam ve kötü amaçlı bot kaynağı kullanımından korur. Listede SiteGround’un görünmesi sürpriz olmamalı; tek isabetimiz, şirketin fiyatlarının rakiplerine göre biraz daha uyumlu olmasını dileriz. Ancak, şirketin yatırım yapmak isteyen her bir müşteri için yatırımı değerli kılacağına inanıyoruz..

8. Medya Tapınağı

Web tasarımcılarına, geliştiricilerine ve yaratıcı ajanslara hizmet vermeyi vurgulayan Media Temple, yaptığı her şeyin önüne olağanüstü destek ve yönetilen hizmetler yerleştirir. Son birkaç yılda şirket, rakipsiz güç, performans, ölçeklendirilebilirlik ve güvenliği vurgulayan kurumsal düzeyde WordPress ve bulut barındırma çözümlerine dönüştü – hepsi bir sunucuyu yapılandırmaya veya işlemeye saat ayırmaya gerek kalmadan.

CPU çekirdekleriHafızaDepolamaBant genişliği

Esnek*2-128 GB3oGB-1 TB SSD2-10 TB

* – Media Temple işlemci kaynaklarını otomatik olarak ölçeklendirir

Listemizdeki birkaç kişi gibi, Media Temple her müşteriye belirli sayıda işlemci tahsis etmiyor. Bunun yerine, bilgi işlem kaynakları önceliğe göre dağıtılır – trafik artışlarına karşı korunmanızı sağlarken belirli bir miktarda gücü garanti eder. Site sahiplerine başlangıçta düzenli olarak kullanmak için ortalama CPU birimleri veya kullanılabilir döngülerin bir yüzdesi verilir, ancak herhangi bir VPS, şu anda başka bir kullanıcıya ihtiyaç duymuyorsa, fiziksel makinedeki CPU çekirdeklerinin% 100’ünü patlamalarda kullanabilir. Media Temple’dan bekleyebileceğiniz beyaz eldiven hizmeti hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz:

9. AccuWebHosting: En İyi Yönetilen “Windows” VPS Hosting

Görünüşte sonsuz seçeneklerle AccuWebHosting, müşterilerin istedikleri yönetilen VPS barındırma deneyimini tam olarak yapmalarını sağlar. Şirketin VPS barındırma planları, Windows veya Linux lezzetlerinde gelir ve aralarından seçim yapabileceğiniz işletim sistemlerinin birden çok sürümü bulunur. Ayrıca, inanılmaz derecede uygun fiyatlar için VPS ortamınızın geleneksel, bulut tabanlı veya SSD destekli altyapıya yerleştirilmesini isteyip istemediğinizi de seçebilirsiniz..

CPU çekirdekleriHafızaDepolamaBant genişliği

2-41-8 GB40-128 GB SAN500 GB-1 TB

AccuWebHosting’in temel VPS barındırma planları için şirket, ek esneklik ve kararlılıkla katı hal sürücüleri ile benzer hızları yakalayan çevik bir depolama alanı ağı (SAN) kullanıyor. Kendi kendine yönetilen destek varsayılan olarak etkindir, ancak daha fazla yardıma ilgi duyanlar, proaktif sunucu izleme ve yönetimi, üçüncü taraf uygulamaların yüklenmesi ve her ay iki saatlik yönetici süresi içeren çok makul fiyatlı ve tam yönetilen bir destek paketine yükseltebilir. . Ayrıntılar hakkında okumak için aşağıya tıklayın:

10. HostGator

Web hosting sektöründe en tanınmış markalardan biri olarak, HostGator uygun fiyatlı yönetilen VPS hosting hizmetleri için doğal bir uyum olduğunu. Şirketin planları listemizdeki diğerleri kadar iyi tayin edilmediğinden, HostGator, ilk VPS ortamlarına geçebilecek geçici site sahipleri için yumuşak bir iniş noktasını temsil ediyor. Web siteniz büyüdükçe, trafik veya karmaşıklık açısından, fareye yalnızca birkaç tıklamayla ek kaynaklar eklenebilir.

CPU çekirdekleriHafızaDepolamaBant genişliği

2-42-8 GB120-240 GB1,5-3 TB

Hesaplarına cPanel eklemeyi seçen müşteriler HostGator’un tam olarak yönetilen desteğini alır, yani şirket, sahip olabileceğiniz herhangi bir sorun veya yapılandırma isteğiyle ilgili en iyi çabayı gösterecektir. Şirket, PCI uyumluluğunu kazanmanıza, görev otomasyonunu tanıtmanıza ve ağır sunucuların teşhisine yardımcı olmanın yanı sıra güvenlik duvarlarını, komut dosyası yapılandırmalarını veya web sitesi hatalarını gidermenize yardımcı olacak değişiklikler yapacak.

11. DreamHost

Endüstrinin kıdemli ve açık web platformlarının vokal savunucusu olan DreamHost, bir üniversite yurt odasından 1,5 milyondan fazla web sitesini ve yaklaşık bir milyon WordPress kurulumunu barındırmaya kadar büyüdü. DreamHost, root erişimi ve ilgili bilgileri ve bilgileri parmaklarınızın ucuna getiren özel olarak oluşturulmuş bir kontrol paneli sağlar; örneğin, bellek ve depolama kaynaklarını yükseltmek 10 saniyeden daha kısa sürer.

CPU çekirdekleriHafızaDepolamaBant genişliği

Esnek*1-8 GB30-240 GB SSDSınırsız

* – DreamHost işlemci kaynaklarını otomatik olarak ölçeklendirir

İlginç bir şekilde, şirket trafik oranlarını veya bant genişliği tüketimini takip etmez ve ölçeklenebilir CPU kaynakları tahsis eden ana bilgisayarlardan biridir. Sinir bozucu fazlalık ücretlerinden kurtulmak harika, ancak ölçeklenebilirlik endişe duyuyorsa işletme sahipleri DreamHost’un kapasiteleri hakkında daha fazla şeffaflığı tercih edebilir. Bununla birlikte, genel olarak, DreamHost’un, kullanıcı deneyimine ve açık kaynak geliştirmeye öncelik veren favori çok yönlü barındırma sağlayıcılarımızdan biri olduğunu gördük. Daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki incelememizi okumaktan çekinmeyin:

12. GoDaddy

Dünyanın en tanınmış hosting şirketlerinden biri olarak bilinen GoDaddy, 19 milyondan fazla müşterinin çevrimiçi varlığını büyütmesine yardımcı oluyor. Başlangıçta go-to domain adı kayıt şirketi olarak bilinen şirket, yıllardır şaşırtıcı derecede sağlam ve çok yönlü bir lüks web barındırma hizmetleri portföyü sunmak için genişlemiştir. Şirket, ister çevrimiçi bir mağaza işletiyorlar, isterse sadece potansiyel müşteriler için bilgilendirici bir iniş noktasına ihtiyaç duyuyorlarsa, küçük işletme sahiplerine hizmet vermeye yöneliktir.

CPU çekirdekleriHafızaDepolamaBant genişliği

1-42-8 GB40-200 GB SSDUnmetered

Gördüğünüz gibi, GoDaddy’nin planları en az kaynak ve en az miktarda ölçeklenebilirlikle geliyor. Bununla birlikte, elde ettiğiniz şey, iyi şeylerin gerçekten küçük paketlerde geldiğini gösterir. Şirketin butik yönetimli VPS planları, root erişimi veya cPanel, otomatik yedeklemeler, yazılım güncellemeleri ve çalışma süresi izleme ile birlikte gelir. Mütevazı ortamlar ve çok sayıda el tutma arayan ilk kez VPS müşterileri için GoDaddy, yirmi yılı aşkın süredir müşteri desteği sanatını büyük ölçekte mükemmelleştirdi.

Yönetilen VPS Hosting Nedir?

Artık en iyi barındırma seçeneklerini vurguladığımıza göre, hepimizin aynı sayfada olduğumuzdan emin olmak için “yönetilen VPS barındırma” yı parçalayalım. İlki, yönetilen barındırma, BT görevlerinin bir kısmının veya tamamının sizin için halledildiği anlamına gelir.

Ancak bunun özel olarak ne anlama geldiği bir sağlayıcıdan diğerine değişebilir. Bazıları için temel sunucu bakımı ve güvenlik güncellemeleri kapsam dahilindedir, diğer sağlayıcılar müşterilerin performans ayarlarını optimize etmelerine ve üçüncü taraf yazılım programlarıyla ilgili sorunların giderilmesine yardımcı olacaktır..

Sanal özel sunucuyu temsil eden VPS, web üzerinde paylaşılan ve adanmış sunucular arasındaki barındırma spektrumunun orta noktasıdır. Tahmin edebileceğiniz gibi, VPS hosting iki uç noktayı harmanlıyor. Müşteriler fiziksel bir sunucuyu paylaşır, ancak sanallaştırma adı verilen bir işlemle özel bilgi işlem kaynakları alırlar. Ayrı ortamlar nedeniyle, site sahipleri sanal makinelerinin nasıl yapılandırıldığı üzerinde çok daha fazla kontrole sahiptir..

Arka uç geliştiricileri, deneyimli site sahipleri ve güvenli kabuk erişimine veya komut satırına aşina olanlar genellikle para kazanmak için ekstra sorumluluk almakta sorun yaşamazlar, ancak tasarımcılar, küçük işletme sahipleri ve teknoloji deneyimi olmayanlar genellikle bu işleri geçmeyi tercih ederler barındırma sağlayıcılarındaki sistem yöneticileri ve uzmanları ile birlikte yönetilen VPS barındırma.

VPS Paylaşımlı Hosting’den Daha mı İyi??

Barındırma planlarının değerlendirilmesi, performans ihtiyaçları ve güvenlik gereksinimlerinden bütçe taleplerine, teknik uzmanlığa ve ölçeklendirme yeteneğine kadar çok sayıda özellik ve bileşeni kapsar. Paylaşılan ve VPS barındırma planlarının karşılaştırılması bazı belirgin farklar ortaya çıkarır, ancak hangi hizmetin daha iyi olduğunu belirlemek her site sahibinin özel hedeflerine bağlıdır.

Bir veri merkezindeki sunucuların görüntüsü

Site sahipleri, özel ihtiyaçlarına bağlı olarak paylaşılan ve VPS barındırma arasında bir denge bekleyebilir.

Tipik olarak, VPS hosting, yüksek bant genişliği veya veri aktarımı ile birlikte daha fazla depolama ve bilgi işlem kaynağı ile birlikte gelir. Sitenizi ziyaretçilere sunan yazılım sistemleri üzerindeki ek kontrol sayesinde, genellikle performans ve güvenlik açısından bazı avantajlar sağlayabilirsiniz. Daha büyük kaynaklara ölçeklendirme yeteneği VPS planlarının değerini artırır ve çevrimiçi olarak elde edebileceğinizlerin tavanını yükseltir.

Ancak, bu yapılandırmalar daha fazla çalışma ve daha fazla teknoloji tasarrufu gerektirir. Sağlam yönetilen hizmetlere ve son derece yararlı bir ana bilgisayara (dolayısıyla bu makaleye) ihtiyacınız olacak veya bazı komut satırı becerilerini ve hızlı bir şekilde fırçalamanız gerekecek. Bir VPS ortamını yönetmek, aynı zamanda kaynaklarınızı yukarı ve aşağı ölçeklendirmek, verilerinizi güvenceye almak ve sayfa yükleme sürenizi optimize etmekten sorumlu olduğunuz anlamına gelir.

Kolaylık ve karşılanabilirlik söz konusu olduğunda, paylaşılan barındırma net bir başını alır. VPS planları genellikle 5 $ veya daha fazla (genellikle yaklaşık 20 $) mal iken, tüm çan ve ıslık ile gelen ucuz web hosting planları ayda 5 $ daha az bulunabilir..

VPS Barındırma Maliyeti Ne Kadar?

Yukarıda vurguladığımız VPS barındırma planlarından bazılarından görebileceğiniz gibi, bilgi işlem kaynaklarının miktarına ve yönetim düzeyine bağlı olarak fiyatlar oldukça çılgınca dalgalanabilir. Önerdiğimiz en uygun fiyatlı VPS planları ayda yaklaşık 5 $ gelirken, her ay yaklaşık 20 $ için orta düzey harika seçenekler de var. Ücretsiz VPS barındırma planları var, ancak bunlar asla baş ağrısına değmez.

Web raf sağlayıcılarının üst rafına, lüks markalarına geçtikçe, maliyetlerin ayda 50 dolardan fazla arttığını görebilirsiniz. Bu planlar genellikle daha fazla bilgi işlem gücü, modern yenilikler ve yönetilen hizmetlerin katılımı için daha yüksek bir standartla birlikte gelir. Fiyat etiketinin, sağlayıcının sağlamasını beklediğinizle eşleştiğinden emin olun.

Ayrıca, VPS’nizin fiyatını daha da artırabilecek ek masraflara dikkat edin. Paylaşılan barındırma sağlayıcılarının büyük çoğunluğu, kaydolma müşterileri için ücretsiz bir avantaj olarak bir alan adı kaydının ilk yılını dahil ederken, özellik nadiren barındırma daha yüksek düzeylerine uzanır. Kaydetmek istediğiniz isme bağlı olarak, yılda 15 $ veya daha fazla eklenebilir..

Bir veri merkezinde çalışan sunucu yöneticisinin görüntüsü

Yönetilen barındırma planlarının, işinize ve kârınıza odaklanmanızı sağlayan değerli bir yatırım olduğunu düşünüyoruz.

Yönetilen tüm barındırma sağlayıcıları, güvenlik yamaları ve işletim sistemi güncellemeleri gibi bazı temel sunucu bakımı düzeylerini içermekle birlikte, otomatik yedeklemeler, proaktif izleme (eklenti sunucusu yönetimi, yedeklemeler) şeklinde ek yardım satın alabilirsiniz. cPanel lisansı ve sysadmin süresi.

Tech Stuff’ı Terlemeyin: Herhangi Bir Hosting Seviyesinde Yönetilen Hizmetler

Orada en iyi yönetilen VPS hosting planları “Goldilocks ve Üç Ayılar” masalında o mükemmel püresi kase gibi – sadece doğru kısmı, kusursuz tatmin edici ve şaşırtıcı derecede rahatlatıcı.

Bununla birlikte, bir sanal sunucuyu yapılandırmanın ve çalıştırmanın kısıtlı teknik ayrıntıları sizi korkutursa, site sahipleri, toplam huzur sunan benzer yönetilen hizmetlerle mükemmel barındırma seçenekleri bulabilir. Paylaşılan barındırma planları yerleşik bazı temel hizmetlerle birlikte gelirken bulut ve özel sunucu paketleri VPS barındırma ile benzer kontrol ve esneklik yeteneklerinin kilidini açar.

Özel sunucular bu kadar önemli bir yatırımı temsil ettiğinden (önerilen ucuz özel barındırma sağlayıcılarımızdan birine kaydolmazsanız), uzmanların makinenizi en yüksek performansı elde edecek şekilde ayarladığından emin olmak istersiniz. Amazon Web Services, Microsoft Azure ve Google Cloud Platform gibi popüler bulut sağlayıcıları etkileyici ölçeklenebilirlik ve teknolojiye sahiptir, ancak müşteri desteğinden yoksundurlar..

Sonuçta, gerçekten yapmadıysanız, web güvenliği ve sunucu yönetimi ile ne yaptığınızı bilmiyormuş gibi davranmayın. Yönetilen hizmetlerin uzmanlığı için ödeme yaparak, işletmenizin ve müşterilerinin verilerini koruyabilir ve zamanınızı yeni ürünler oluşturmak ve pazarlamak için harcayabilirsiniz – büyüme ve başarıya giden en geniş yolu açabilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector