12 En İyi: Yüksek Trafikli Siteler için Hosting 2020 – Ölçekte Web Sitesi Barındırma

Web’de, bir çevrimiçi işletmeyi nasıl büyüteceğiniz ve yüksek trafikli siteler için en iyi barındırma hizmetini nasıl bulacağınızla ilgili tavsiye sıkıntısı yoktur. Diyelim ki ödevinizi yaptınız ve daha fazla trafik çekmek için özelleştirilmiş içeriğe sahip kitleleri hedefleme konusunda uzmanların rehberliğine uydunuz. İşe yaradı ve e-Ticaret siteniz hızlı bir şekilde paylaşılan barındırma ortamını ölçeklendirdi ve büyümüştür. Şimdi ne olacak?


Bu kesinlikle kötü bir sorun olmasa da, sitenizin yeteneklerini yüksek trafikli siteler için en iyi barındırma ile genişletmek için en iyi yolu seçmeniz gereken bir kavşak sunuyor. Neyse ki, paylaşılan barındırma mezun olan yeterince şanslı yüksek trafik site sahipleri için bir dizi seçenek vardır. Burada, işletmenizin bağlı olduğu çok sayıda ziyaretçiyi işleyebilecek en iyi bulut, VPS, özel sunucu ve yönetilen WordPress barındırma işlemlerine bakacağız.

Cloud Hosting: Yüksek Trafikli Siteler için En İyi Web Hosting

Bulut bilişim, son 10 yılın en büyük teknoloji aksaklıklarından biri olmuştur ve iş yapma ve dünyaya uygulamalar sunma şeklimizi etkilemektedir. Ve web hosting endüstrisi bunu benimsedi. Bulut barındırma, özellikle bulutun sağladığı yüksek performans ve ölçeklenebilirlik nedeniyle ana makineler ve site sahipleriyle popülerlik kazanıyor.

Bulut barındırma tekliflerinin temel faydası, web sitenizin barındırma ihtiyaçları bir makine ağı arasında dağıtıldığı için ölçeklendirme potansiyelidir. Bu, yalnızca kullandığınız kadar ödediğiniz esnek bir fiyatlandırma modeli ile neredeyse sınırsız örnek ve sabit disk ölçeklendirmesine izin verir. İş siteniz müşteri tabanınızla uyumlu bir şekilde büyüyebilir ve donanımı satın almanız veya bakımını yapmanız gerekmez!

Örneğin, paylaşılan bir barındırma ortamının ne kadar trafiği işleyebileceğine dair zor ve hızlı bir eşik olmasa da, bu kavram bulut barındırmada daha da önemsizdir, bu da ihtiyaçlarınıza göre otomatik olarak büyür veya küçülür. Burada, aşağıda önerilen en iyi bulut barındırma sağlayıcımızın kapsamlı bir incelemesini sunuyoruz.

Daha fazla bulut barındırma hizmetine bakın »

Yüksek Trafikli Siteler için En İyi VPS Barındırma

Kesinti süresi – her çevrimiçi satıcının en kötü kabusu. 2008 yılında, İngiltere’nin büyük bir perakendecisi olan Debenhams, ziyaretçilerinin% 48’inin rakiplerin sitelerine dönmesine yol açan trafik artışı nedeniyle 24 saatlik bir kesinti süresi yaşadı. Tüccarın e-Ticaret sitesi daha güvenilir bir barındırıcıya sahip olsaydı, satışları kaybetmekten ve daha da önemlisi, markanın zarar görmüş müşteri güveninden kaçınabilirdi.

Çevrimiçi ürün satıyorsanız, güçlü bir barındırma çözümünüz olması zorunludur ve VPS (sanal özel sunucu) barındırma da bu noktada gerçekleşir. Paylaşılan barındırma kadar ucuz olmasa da, bir VPS’nin sağladığı performans, ölçeklenebilirlik ve gönül rahatlığı, her ay harcayacağınız birkaç ek dolara değer. Aşağıda, en çok önerilen VPS barındırma sağlayıcılarımızı derledik. Bu ana bilgisayarların sizi nasıl çevrimiçi tutabileceğini ve müşterileri dönüştürdüğünü görmek için tüm incelemelere derinlemesine dalın.

Daha fazla VPS ana bilgisayarı »

Yüksek Trafikli Siteler için En İyi Dedicated Sunucular

Sektör raporlarına göre, bir e-Ticaret sitesindeki yükleme süresinde yalnızca bir saniyelik bir gecikme, dönüşüm oranlarını% 7’ye kadar olumsuz etkileyebilir. Siteniz, örneğin günde 10.000 ABD doları kazanırsa, yükleme süresinde bir saniyelik bir mola size yılda 250.000 ABD dolarından fazlaya mal olabilir – bu, daha yüksek kazançlı siteler için milyonlarca dolara mal olabilir.

Yüksek trafik hacmine sahip büyük ölçekli e-Ticaret sitelerinin, adanmış sunucuların bilindiği güvenceler olan ultra güvenilir, performanslı bir barındırma hizmetine yatırım yapması zorunludur. Fiyatlar paylaşılan, bulut ve VPS barındırma fiyatlarından önemli ölçüde artarken, yalnızca sitenizi barındırmaya adanmış bir sunucuya sahip olmanın avantajları eşsizdir. Hizmeti sunan en iyi ana bilgisayarların çoğu 24 saat destek ve izleme sağlar ve çok yüksek çalışma süresi oranlarını garanti eder. En iyi üç özel sunucu ana bilgisayarımız aşağıdadır. Özel gidiş ile ilgili tüm özellikleri ve avantajları kapsamlı bir şekilde okumak için incelemelere tıklayın.

Daha fazla özel sunucu ana bilgisayarına bakın »

Yüksek Trafikli Siteler için En İyi WordPress Barındırma

Sayılar bir süredir var: WordPress dünyanın en popüler CMS’sidir ve web’deki sitelerin% 27’sinden fazlasını güçlendirir. Aslında, 4.6 sürümü 21.7 milyon kez indirildi. Platform, sitelerini özelleştirmek için mevcut 51.000’den fazla eklenti tarafından sağlanan çok yönlülük nedeniyle çevrimiçi satıcılar arasında çok popüler.

WordPress siteleri için daha yüksek performans ve güvenlik isteyen işletmeler için, yönetilen WordPress barındırma işlemine geçmenin yolu olabilir. Bu tür bir hizmetle, barındırıcınızın uzman ekibi, sitenizin yazılım güncellemeleri ve güvenlik düzeltmeleri gibi teknik yönlerini yönetir, böylece iş görevinizi sıfırlayabilirsiniz. Bu, özellikle site sahiplerinin kullanılabilirlik, platform bakımı ve yükleme süreleri konusunda endişelenmeden ürünlerine ve müşterilerine odaklanması gereken yüksek trafikli siteler için kullanışlıdır. WordPress yazılımını kullanıyorsanız ve bu sizin için uygun gibi görünüyorsa, aşağıdaki 2020’nin en iyi yönetilen WordPress barındırma sağlayıcılarına göz atın.

Daha fazla yönetilen WordPress ana bilgisayarına bakın »

Trafik Çivilerini Ele Alın & Ölçeklenebilir Barındırma Hizmeti ile Gelecekte Büyüme

Tebrikler! Çevrimiçi bir iş kurmanın kayalık yollarında başarılı bir şekilde dolaştınız. Artık geniş bir müşteri tabanınız var. Bu nedenle, bir sonraki adımın ne olduğunu görebilmeleri için sitenizi genişletip yeni sürüme geçirmenin zamanı geldi. Site tasarımınızı ve marka görünümünüzü modernleştirmenin yanı sıra, çevrimiçi varlığınızı güçlendiren altyapıyı güncellemeyi de unutmayın. Hız, ölçeklenebilirlik, güvenlik ve kararlılık, sitenizin uzun vadeli başarısı için hayati önem taşır.

Ekranda büyüme gösteren bir grafik ile bir bilgisayar başında arayan bir adam fotoğrafı

Trafik yoğunluğu yüksek olan siteler için bulut, VPS, özel ve WordPress barındırma çözümleri yüksek performans sağlar.

Bu kavşakta iseniz ve hangi tür barındırma ölçekleme işinizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacağına karar vermeye çalışıyorsanız veya barındırma yolundaki çatala ulaşmadan önce hazırlanmak istiyorsanız, burada belirtilen ana bilgisayarlar için harika bir yerdir. araştırmanızı başlatın. Bulut, VPS, özel sunucular ve yönetilen WordPress barındırma çözümleri, işletmeniz büyüdükçe artan trafik akışını karşılamak için sitenizin ihtiyaç duyduğu daha geniş yolları açmanıza yardımcı olur.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector