13 En İyi: E-posta Barındırma Ücretsiz Domain (2020) – Ucuz ve İş

E-posta barındırma planları ile bu ücretsiz etki alanını bulmak, kullandığınız e-posta adresi tüketicilerin markanıza ne kadar güvenmeleri gerektiğini ölçmelerine yardımcı olduğundan, güçlü bir ilk izlenim yaratmak isteyenler için bir nimettir. Elbette, bir Gmail adresi kurmak ücretsiz ve kolaydır, ancak tüketicilerin% 75’i web sitenizle eşleşen özel bir e-postaya sahip olmanın güven oluşturmak için önemli bir faktör olduğunu düşünmektedir..


Yeni biriyle tanışmayı düşün. Gülümseme veya kıyafet gibi fiziksel özelliklere ek olarak, tüm önemli tokalaşma bir görüşü şekillendirmek için uzun bir yol kat eder – sağlam, sağlam bir kavrama güven ve yetkinliğin bir işaretidir. Bununla birlikte, bazıları gevşek bilekli, zayıf el sıkışmasının itaatkarlığın veya aşırı hassas bir doğanın bir işareti olabileceğini iddia eder..

Neyse ki küçük işletme sahipleri için, e-posta barındırma ile ücretsiz bir alan çoğu planları dahil ortak bir özelliktir. Posta kutunuzu alan adınızla nasıl eşleştireceğinizi ve hangi şirketlerin marka deneyimini hem siz hem de e-posta alıcılarınız için eğlenceli hale getirdiğini öğrenin.

Ücretsiz Alan Adı ve E-posta Barındırma için En İyisi

Basitçe ifade etmek gerekirse, müşteriler düzene sokarak işletmenizin bir alan adına ve bir web sitesine sahip olmasını bekler. Bir tuğla ve harç dükkanı işletseniz bile, müşteriler markanızın konumu, saatleri, ürünleri ve fiyatları hakkında bilgi edinmek için çevrimiçi varlığınıza dönecektir. Genel Gmail, Yahoo veya gasp – Hotmail alan adı yerine alan adınızı kullanan bir e-posta adresi, markanızı yansıtır ve profesyonellik çıkarır. Özel bir alan adı, şirketiniz konusunda ciddi olduğunuzu ve bunun yalnızca az miktarda zaman veya para yatırmak istemediğiniz yarı zamanlı bir hobi olmadığını gösterir..

Bir alan adının kaydedilmesi genellikle yılda yaklaşık 10 ila 15 ABD dolarıdır. Bununla birlikte, ana makinelerin büyük çoğunluğu, uzun vadeli bir plana kaydolmak için özel alanınızın ilk yılını ücretsiz bir avantaj olarak içerecektir. Yeni bir e-posta barındırma sağlayıcısı için alışveriş yaparken, bu özelliğe dikkat edin..

E-posta barındırma hizmetleri ile ücretsiz etki alanı yönetim araçları arasında mükemmel bir denge sağlayan açık favori şirketimiz Bluehost’tur. Tanınmış sağlayıcı uzun zamandır bir WordPress ana makinesi olarak ün yapmıştır, ancak 2 milyondan fazla web sitesine güç veren herhangi bir şirket, barındırma yelpazesinde neler yaptığını bilmek zorundadır.

Uygun fiyatlı bir ücret karşılığında Bluehost, müşterilere sınırsız e-posta ve yönlendirme hesabı ve üç web postası çözümü sunar ve ayrıca mesajları almak ve bunlara erişmek için POP3 ve IMAP güvenli protokollerini destekler. Özel alan adı ve profesyonel düzeyde e-posta barındırma ile güvenilirliğinizi artırmanın yanı sıra Bluehost, işletmenizin çevrimiçi büyümesine yardımcı olacak güvenilir bir iş ortağıdır. Daha fazla bilgi için okuyun ve aşağıdaki şirket incelememizi tıklayın:

Diğer en iyi e-posta barındırıcılarına bakın »

Ücretsiz Domain ile En İyi “Ucuz” E-posta Barındırma

Tabii ki, yeni bir iş kurmak, bir müşteri tabanı ve istikrarlı karlar kurarken biraz yalın zamanların olacağı anlamına gelir. Ancak, paradan tasarruf etmeniz gerektiğinde, kalitesiz ve güvenilir olmayan ürünleri kabul etmeniz gerektiği anlamına gelmez. Hızlı ve güvenli e-posta hizmetleri işletmeniz için çok kritik olduğundan, bir ana bilgisayar seçerken özelliklerden veya performanstan ödün vermeyin.

İster bireysel siparişlerle ilgili olarak müşterilerle doğrudan iletişim kuruyor olun ister iddialı e-posta pazarlama kampanyalarını desteklemek için kullanıyor olun, performans, güvenlik ve güvenilirliği vurgulayan profesyonel bir e-posta barındırıcısı arayın. Dahası, birçok üst düzey ve uygun fiyatlı sağlayıcı, e-posta ve web barındırma hizmetlerini tek bir planda birleştirerek yatırımınızı çevrimiçi varlığınıza daha da kolaylaştırır.

Bir dizüstü bilgisayarda ödeme yapmak için kredi kartı tutan birinin görüntüsü

Ucuz e-posta barındırma ve ücretsiz alan adı kaydı, özelliklere göz atmanız gerektiği anlamına gelmez.

Ana bilgisayarları virüs ve spam filtrelerine, hesap sayısına, depolama alanı miktarına ve takma ad oluşturma ve hesap yönlendirme yeteneğine göre ölçmek istersiniz. Ücretsiz taşıma işlemleri her zaman yardımcı olur ve IMAP desteği, iletilerinize herhangi bir cihazdan erişebileceğiniz anlamına gelir. Bonus olarak, Office 365 veya G Suite gibi tanıdık programlarla uyumluluk olup olmadığına bakın; özel alan adınızı tanıdık yazılımlarla birleştirmek daha etkili bir şekilde çalışmanıza ve iletişim kurmanıza yardımcı olur. Tabii ki, e-posta barındırma sundae üstüne son kiraz dostu, kişisel destek. Canlı sohbet, telefon ve e-posta biletleri aracılığıyla 7/24 destek vermenin yanı sıra kapsamlı ve yararlı bir bilgi tabanı sunan bir şirket arayın.

Bizim için hiç kimse tüm kutuları iPage’den daha uygun bir fiyatla kontrol etmiyor. Özel alan adlarını ve sağlam e-posta barındırma özelliklerini – ölçeklenebilir ve yüksek performanslı web barındırma ile birlikte – eşleştirerek iPage, bütçede olanlar için mükemmel bir tam hizmet seçeneğidir.

Diğer en iyi e-posta barındırıcılarına bakın »

Ücretsiz Domain ile En İyi “İş” E-posta Barındırma

Sosyal medya ve manifatura, popülerlik ve arkadaşlarla iletişim halinde kalmak için e-postayı aşmış olsa da, e-posta, iş ve işlemler hakkında iletişim kurmak için en önemli seçenek olmaya devam ediyor. İyi hazırlanmış e-postalar, tüm dünyadaki müşterilerinizle veya potansiyel müşterilerinizle iletişim kurmanın harika bir yoludur. Sosyal medya genellikle çok hızlı ve profesyonelce değilken, telefon görüşmeleri göz korkutucu, emek yoğun ve zamanlaması zor olabilir. E-posta mesajları, bir miktar gelişmişlik ve önem sunar ve alıcıların bilgileri uygun olduğunda emmeleri ve bunlara göre hareket etmeleri için zaman tanır..

Dizüstü bilgisayar ve telefon e-posta kontrol kadın görüntüsü

E-postayı birden fazla cihazda senkronize eden IMAP e-posta protokolü, işletmeler için özellikle önemli bir özelliktir.

E-posta, yeni iletişim stratejileri, teknolojileri ve platformlarıyla karşılaştırıldığında modası geçmiş gibi görünse de, girişimciler daha verimli davranabilir ve daha büyük başarılar görebilirler. E-posta pazarlama kanalının bina satışları ve müşteri katılımındaki etkinliğini ortaya koyan çok sayıda çalışma. Doğrudan Pazarlama Derneği ve Talep Metriğine göre, e-posta sosyal medya, doğrudan posta, ücretli arama ve çevrimiçi görüntülü reklamlar gibi diğer pazarlama biçimlerinden dört kat daha fazla ortalama% 122 yatırım getirisi taşır. Bir başka çalışmada, birçok işletme pazarlama bütçelerinin yaklaşık% 16’sını e-posta kampanyalarına atarken, mesajların toplam satışların% 23’üne katkıda bulunduğunu keşfetti..

Markanız daha yerleşik hale geldikçe ve mesajlaşmanız müşteri tabanınızla yankı almaya başladığında, daha fazla depolama kapasitesine, daha fazla e-posta adresine ve işbirliği ve üretkenlik için daha fazla araca ihtiyacınız olacak. Neyse ki, birkaç üst düzey e-posta barındırıcısı müşteriler için bu kısıtlamaları hareket halindeyken kaldırır. Favori iş e-posta barındırma sağlayıcımız InMotion Hosting ile hangi planı seçerseniz seçin, sınırsız e-posta hesabı ve depolama alanı ve elbette ücretsiz bir alan adı alırsınız. Şirketin yardımcı destek ekipleri, kişilerinizi ve mesajlarınızı sorunsuz bir şekilde sunucularına ücretsiz olarak aktaracak ve InMotion’ın tescilli SpamSafe filtreleme hizmeti, önemsiz postaları ayıklayarak müşterilerin zamandan ve paradan tasarruf etmesini sağlıyor. Aşağıdaki incelememizde InMotion hakkında daha fazla bilgi edinin:

Diğer en iyi e-posta barındırıcılarına bakın »

“Birden Çok Alan Adı” ve E-posta Barındırma için En İyisi

İşletmenizin yalnızca bir adı olduğundan, markanızı çevrimiçi duruma getirmeye karar verdiğinizde bir alan adı kaydettirmek tamamen doğaldır. Ancak bu kısa görüşlü yaklaşım, şirketinizin genişledikçe gelecekteki büyümesini ve etkinliğini büyük ölçüde etkileyebilir. Belki de yerelleştirilmiş işletmenize dayalı bir alan adı seçtiniz – eyalet çapında ve hatta ulusal bir kitleye hizmet etmek için şehrinizin ötesinde büyüdüğünüzde ne olur? Etkili çevrimiçi pazarlama, tüketicilerin web sitenizi bulacağı veya dünyanın her yerinden e-posta listelerinize abone olacağı anlamına gelir. Güçlü, ileri görüşlü bir alan portföyü geliştirerek yeni gelir fırsatlarından yararlanmaya hazır olun.

Yalnızca adiniz.com yerine .org, .net ve diğer alan adı uzantılarını göz önünde bulundurun; herhangi bir web trafiğini ana sitenize ve e-posta adreslerinize yönlendirerek potansiyel müşterilerin çatlaklardan kaçmamasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca, rakiplerin size baş ağrısı vermemesini sağlamak için markanıza benzer yaygın yazım hatalarını veya alan adlarını arayın.

Üst düzey alan adlarının gösterimi

Pazardaki 1.000’den fazla üst düzey alan adıyla, tüm üslerinizi kapsadığınızdan emin olun.

Adil olmak gerekirse, çoğu e-posta barındırma sağlayıcıları hizmetleri ile sadece bir ücretsiz alan adı kaydı dağıtır. Bununla birlikte, alan adları yapmak kolay bir yatırımdır: Alan adı başına yaklaşık 1 ABD doları maliyetiyle marka varlığınızı koruyacak ve artıracaksınız..

Ancak bazı ana makineler, müşterileri bir hesapta barındırılabilecek alan adlarıyla sınırlar. Havluyu atmak yerine, size sınırsız disk alanı, ölçeklenebilir bant genişliği sağlayan ve istediğiniz kadar alan ve e-posta adresi barındırmanıza olanak tanıyan iPage gibi bir sağlayıcıya kaydolun. Web postasına, yönlendirme hizmetlerine ve otomatik yanıtlayıcılara ek olarak iPage, şaşırtıcı derecede düşük bir oranda özelleştirilebilir spam filtreleri ve virüs taramaları sağlar. Şirket, e-posta, web ve alan adı barındırma konusundaki herkese uygun yaklaşımıyla barındırma deneyimini kolaylaştırır:

Diğer en iyi e-posta barındırıcılarına bakın »

Gerisi En İyisi: E-posta Barındırma ile Ücretsiz Alan Adı Kaydı

Dört kategoride ücretsiz bir alan adı içeren, fiyat, ölçek ve işlevselliği kapsayan en iyi e-posta barındırma sağlayıcılarını açıkladık, ancak keşfedilecek sayısız seçenek daha var. WordPress için hangi şirket en iyisidir? Windows barındırma? Ölçeklenebilirlik?

Ücretsiz alan adı kaydı, yıllık bir e-posta veya web barındırma paketine kaydolmanın ilk dahil olma eğilimi olduğundan, karşılaştırmak için size dokuz seçenek daha sunarak aşağıdaki tüm temelleri ele alıyoruz. Bu ana makineler, alan adı yönetimi, e-posta performansı, pazarlama araçları, verimlilik eklentileri ve güvenlik özellikleri söz konusu olduğunda ürünün kremini temsil eder.

5. HostGator

2002 yılında Florida’da kurulan lider bir ev sahibi olan HostGator, dünya çapında milyonlarca müşteriye hizmet vermek için güneydoğunun ötesine geçmiştir. Şirketin 7/24 destek ekipleri 5 milyondan fazla sohbet mesajını yanıtladı, yani ortaya çıkarmayı başardığınız sorunları hızlı bir şekilde çözmenize yardımcı olacaklar.

Ayda 5 dolardan daha az bir ücret karşılığında, HostGator, güçlü tasarım, güvenilir e-posta ve güvenli etki alanı araçlarını içeren kapsamlı bir web varlığı oluşturmak için tek adresli bir mağazayı temsil eder. Şirketin tescilli site oluşturucusu kişiselleştirilmiş, profesyonel e-posta ve takvim sistemleriyle iyi bir uyum sağlar. Müşteriler, tümü yerleşik spam filtreleri ve virüs tarayıcılarıyla sınırsız hesap oluşturabilir.

Diğer en iyi e-posta barındırıcılarına bakın »

6. Hostinger

Uygun fiyatlı barındırma endüstrisine nispeten yeni gelen Hostinger, barındırma çözümlerinin gamını kapsayan bir tam hizmet sağlayıcısıdır. Şirket, açık kaynaklı çözümler ve güler yüzlü, cana yakın müşteri desteği ile altyapı oluşturmak için canlandırıcı bir yaklaşım benimsiyor.

Sınırsız e-posta hesapları ve şirketin yükseltilmiş paketlerine dahil olan ücretsiz alan adı kaydına ek olarak, müşteriler LiteSpeed ​​ve CloudFlare gibi performans odaklı teknolojilerden yararlanabilir. Aşağıdaki incelememizi tıklayarak Hostinger’ın e-posta ve alan adı barındırma seçeneklerini karşılaştırın:

Diğer en iyi e-posta barındırıcılarına bakın »

7. Hostwinds

Biraz daha bilgili site sahipleri veya biraz daha fazla nüans ve performans arayan geliştiriciler için mükemmel olan Hostwinds, 2010 yılında modern altyapı ve birinci sınıf müşteri desteği sağlamak için başlatılan yeni bir şirkettir. Standart paylaşılan barındırma planları, en iyi e-posta, web ve alan adı barındırma hizmetlerini tek tıklamayla yazılım yüklemeleri, cPanel ve Weebly web sitesi oluşturucusuyla kullanılabilirliği vurgulayan uygun fiyatlı paketler halinde birleştirir.

Bununla birlikte, paylaşılan barındırma paketlerinin iş düzeyine yükseltmek, sayfaları% 500’e kadar daha hızlı yükleyen yüksek hızlı SSD’ler ve LiteSpeed ​​web sunucuları sunar. Hostwinds, bu düzeyde% 99,999’luk etkileyici bir çalışma süresi garantisine sahiptir ve bu da şirketi çevrimiçi başarınız için güçlü bir ortak yapar.

Diğer en iyi e-posta barındırıcılarına bakın »

8. GoDaddy

77 milyondan fazla alan yönetimi altında olan GoDaddy, alan adı kayıtları için her şey için net bir ilk tercihtir. Başlangıç ​​dostu ev sahibi, tüm hosting ihtiyaçları yelpazesinde müşterileri ve markalarını artırmak için artan sayıda gelişmiş özellik sunar. Affordability, 1997’den beri iyi desteklenen barındırma, tasarım ve üretkenlik hizmetleri sunmak için güvenilir olan GoDaddy ile en üst düzey bir avantajdır.

GoDaddy mükemmel bir ev sahibi olsa da, e-posta teklifleri diğer rakiplerden daha seyrek. Şirket, web barındırma müşterilerine ücretsiz bir etki alanı adı ve Microsoft Office 365 üzerinden bir yıllık ücretsiz e-posta barındırma hizmeti sunmayı seçerek web sitesi oluşturucularına ve tasarım araçlarına daha fazla odaklanmaktadır. emin, ancak her yıl hizmet için yenileme ve ödeme yapmaları gerekecek.

Diğer en iyi e-posta barındırıcılarına bakın »

9. Yeşiller

Dünyayı kurtarmaya odaklanan bu web sitesi sahipleri için GreenGeeks, keşfetmek için mükemmel bir yoldur. Şirket, veri merkezlerinin yenilenebilir enerji kredileri açısından tükettiği enerjinin üç katından fazla enerji şebekesine geri dönüyor. GreenGeeks, müşterilerin bilgi işlem kaynaklarındaki tüm kısıtlamaları kaldırır ve onlara sınırsız SSD depolama alanı, e-posta hesabı, bant genişliği ve etki alanı adı verir ve ücretsiz bir web sitesi oluşturucu, etki alanı kaydı ve SSL sertifikası içerir.

GreenGeeks, tüm hizmet düzeylerinde tam ölçeklenebilirlik ve güvenlik sunarak, basit bir eklenti ile kötü derecede zor PCI uyumluluğunu mümkün kılar. Şirket gönderilen e-posta kotalarını zorunlu kılar, ancak endüstri standartlarına uygundur.

Diğer en iyi e-posta barındırıcılarına bakın »

10. AccuWebHosting

Eşit derecede yüksek performanslı Windows ve Linux barındırma planlarına hizmet eden AccuWebHosting’in sundukları, özellikle ultra hızlı SSD depolama alanı, en son ASP.NET çekirdeği, Windows Server 2016 ve SQL Server 2017 ile Windows meraklılarıyla rezonansa girecek. Linux müşterileri CloudLinux’u takdir edecek işletim sistemi ve LiteSpeed ​​sunucuları; ilgili cPanel veya Plesk kontrol paneline ek olarak, site sahipleri günlük yedeklemelerin, ücretsiz geçişlerin ve diğer birkaç avantajın tadını çıkarabilir.

Şirket, e-posta hesaplarını 150 ile sınırlandırıyor ve bu da müşterilerin büyük çoğunluğuna hizmet etmek için yeterli. AccuWebHosting, POP3, SMTP ve IMAP protokollerini destekler ve AJAX destekli bir web posta, takvim ve görev listesi arabirimi sağlar. İsteğe bağlı, bulut tabanlı SpamExperts eklentisi gelen kutularınızı ve zamanınızı daha da korur.

Diğer en iyi e-posta barındırıcılarına bakın »

11. Web Barındırma Merkezi

Paylaşımlı hosting uzmanları olarak Web Hosting Hub, küçük işletme sahiplerine, bireysel geliştiricilere ve ilk kez site sahiplerine ölçeklenebilir ve uygun fiyatlı hizmetler sunma konusunda uzmanlaşmıştır. Web Hosting Hub kusursuz bir şekilde geniş bir yelpazede ihtiyaçlara hizmet edecek olsa da, şirketin planları WordPress ve e-Ticaret işlevselliğine karşı hafif bir eğime sahip.

Şirket, müşterilere sınırsız depolama alanı, bant genişliği ve e-posta hesabı ve 90 günlük ortalamanın üzerinde para iade garantisi veriyor. Web Hosting Hub, 20 kat daha hızlı SSD’lerle birlikte POP3 ve IMAP e-posta protokollerini destekler ve hem e-posta yönlendirme araçlarını hem de SpamSafe korumasını içerir. Alan adı cephesinde, müşteriler ücretsiz ve güvenli alan adı kilitleme ve otomatik yenilemelerin keyfini çıkarabilir.

Diğer en iyi e-posta barındırıcılarına bakın »

12. HostPapa

HostPapa, müşterilere bir barındırma uzmanıyla bire bir danışmanlık ve eğitim oturumu sunarak yeni müşterilerin çeşitli alan adı ve e-posta barındırma araçlarıyla rahat hissetmelerini sağlarken, daha ileri düzey kullanıcılar daha etkili ve verimli çalışmanın yeni yollarını keşfedebilir. Müşteriler HostPapa’nın Business ve Business Pro paketleri ile sınırsız alan adı ve e-posta hesabı barındırabilir; bunlardan ikincisi, kaydınıza eklenen kişisel bilgileri korumak için alan gizliliği de içerir..

Yükseltilmiş bir e-posta deneyimi için şirket, Microsoft Office 365 ve G Suite ile entegrasyonların yanı sıra temel ve gelişmiş e-posta paketleri sunar. Özellikle HostPapa’nın ortalama 5 GB’dan büyük e-posta depolama alanı ve cömert ek boyutu sınırları için teşekkür ederiz. Gelişmiş e-posta müşterileri, diğer hizmetlerin çoğuyla sınırları aşan dosyalar sunmak için bir dosya paylaşım sistemine de erişebilir.

Diğer en iyi e-posta barındırıcılarına bakın »

13. JustHost

Bir müşterinin pazarlama ihtiyaçlarına göre özel olarak ayarlanmış bir tam hizmet sunucusu olarak JustHost, ücretsiz alan adı ve e-posta barındırma hizmetini sürükle ve bırak web sitesi oluşturucu, site analizi ve e-Ticaret işleviyle birleştirir. Çok sayıda özelliğe rağmen, deneyimli hosting şirketi her şeyi tek bir pakete dahil ederek kayıt ve işe alım sürecini basitleştirir.

E-posta yönlendirme, eklenti veya park edilmiş alanlar ve IMAP veya POP3 protokolleri için sınırsız desteğe ek olarak JustHost, üç farklı web posta çözümü, otomatik yanıtlayıcı ve SpamAssassin koruması sağlar. Şirketin 7/24 ağ izlemesi müşterileri potansiyel güvenlik açıklarına karşı uyarabilir, ücretsiz tek tıklamayla kurulum komut dosyaları posta listelerine olan ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

Diğer en iyi e-posta barındırıcılarına bakın »

Özel Bir Alan Adını Eşleştirmenin ve Google veya Microsoft ile Barındırma Avantajları

Robert Frost’un bir zamanlar yazdığı gibi, “Sarı bir ormanda iki yol saptı ve üzgünüm ikisini de seyahat edemedim.” Bu, barındırmaya kaydolduktan ve bir ad kaydettikten sonra alan adınızın ve e-posta deneyiminizin karşı karşıya olduğu iki yolu temsil eder. Ana makinenizin web posta arayüzünden memnun musunuz yoksa daha tanıdık bir şeyle mi çalışmayı tercih edersiniz? Sunucunuz arzu ettiğiniz tüm takvim, işbirliği ve verimlilik araçlarını sağlıyor mu? E-posta barındırıcınız tüm kutuları şirket içi hizmetleriyle işaretlerse, hesaplarınızı ve gelen kutularınızı kurma ve yapılandırma işine başlayabilirsiniz.

Bununla birlikte, birçok müşteri Gmail veya Outlook gibi tanınmış yazılımlarla çalışmayı tercih eder. İOS ve macOS posta programlarının yanı sıra, Gmail ve Outlook en popüler e-posta istemcilerini temsil eder. Her program, bulut depolama, takvimler ve sohbet için ek programlar ve ayrıca metin belgeleri, elektronik tablolar veya e-tablolar oluşturmayı içeren, Hizmet Olarak Yazılım olarak da bilinen daha büyük bir bulut tabanlı yazılım platformunun bir parçasıdır. sunumlar. Bu sizseniz, e-postanızı barındırma hizmetini henüz barındırıcınıza bağlamayın!

Biraz sinir bozucu olsa da, bu platformlar genellikle çoğu barındırma planıyla birlikte sunulmaz. Bu hizmetler için ayda birkaç dolar daha yatırmanız gerekecek, ancak birçoğu bu araçları güçlü araçlar için yapmaya istekli. Birçok sağlayıcı, ücretli bir yükseltme seçeneği olarak G Suite veya Microsoft Office 365’i kolay bir kurulum veya kurulum sihirbazı ile birleştirir. Google veya Microsoft logoları barındırıcınızla bulunacak bir yerde olmasa bile, ayrı olarak kaydolabilir ve alan adınızı G Suite hesabınıza nasıl bağlayacağınızı gösteren birkaç kılavuz bulabilirsiniz..

E-postanızı G Suite veya Office 365 aracılığıyla çalıştırmak, sunucu kaynak sorunlarından kaçınarak veya altyapınızı paylaşan spam içerikli bir site sahibi sayesinde kara listeye alarak çevrimiçi varlığınıza daha fazla güvenilirlik ve kararlılık sağlar. Toplu e-posta gönderme, pazarlama kampanyaları ve işlem iletileri için daha yararlı olabilecek diğer uyarılar ve üçüncü taraf programlar olacak, ancak G Suite ve Office gibi tanıdık, mobil dostu bir platformla yere düşme yeteneğini derinden takdir ediyoruz. 365.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector