13 En İyi Ruby on Rails Hosting (2020) – Paylaşılan, Bulut, Ucuz, Ücretsiz

En iyi Ruby on Rails hosting bulmak, diğer popüler programlama dillerinden biraz daha zordur. Gereken büyük bilgi işlem kaynakları ve güvenlik ayrıcalıkları nedeniyle, Ruby on Rails genellikle VPS, bulut ve adanmış sunucular gibi daha gelişmiş barındırma çözümleri için ayrılmıştır.


Bununla birlikte, Ruby on Rails uygulamalarını çalıştırmak için uygun fiyatlı paylaşılan barındırma planları bulabilirsiniz. Yıllar boyunca, sunucu tarafı web uygulama çerçevesi bu girişimcilerin çoğu için tercih edilen bir araç haline gelmiştir. Airbnb, Hulu ve SoundCloud, yazılımla geliştirilen ev adlarından sadece birkaçı.

Dünya çapında binlerce geliştirici, kullanım kolaylığı ve sıfır maliyet ek yükü nedeniyle Ruby on Rails’i kullanmaktadır. Ancak, bir sonraki Shopify, Zendesk veya Basecamp’ı Rails ile oluşturmak için sağlam ve güvenilir bir barındırma platformuna ihtiyacınız olacak. Burada sektörün en iyilerini yıkacağız.

En iyi genel Ruby on Rails Hosting

Ruby on Rails kategorisinde en iyi performans gösterenlere karar verirken, hangi ana bilgisayarların listemizin en üstünde yer alması gerektiğini belirlemek için bir dizi faktöre bakmak zorunda kaldık. Rails uygulamalarını güçlendirmek isteyen çoğu girişimci web girişimcisi için fiyat kesinlikle akılda olsa da, çoğu durumda performans ve esnekliğin öncelikli olduğunu bulduk.

Aşağıdaki ana bilgisayarlar, Ruby on Rails web uygulamalarını çalıştırmak için optimize edilebilen bir dizi paylaşılan, VPS ve özel sunucu barındırma paketi sunar. Yesteryear’ın paylaşılan barındırma paketleri Rails tarafından oluşturulan sitelere güç vermekle ilgili olmayabilir, ancak bugünün çoğu düşük trafikli uygulamalar için daha yeni çözümler sunmaktadır (bu konuda daha fazlası aşağıda). Bununla birlikte, uygulamanız ölçeklendirilmişse ve geniş bir kullanıcı tabanını çekiyorsa, yönetilen bir VPS’ye veya özel bir sunucuya geçmek muhtemelen en iyi performansı sağlamak için en iyi seçenektir. Neyse ki, aşağıdaki ana bilgisayarlar tüm bu seçenekleri sunar. Bu ana bilgisayar çözümlerinin Ruby on Rails projeniz için nasıl çalışabileceğini görmek için aşağıdaki tablolardaki tüm incelemelere baktığınızdan emin olun..

Diğer en iyi web barındırıcılarına bakın »

En İyi Ruby on Rails “Paylaşımlı” Barındırma

Ruby on Rails çalıştıran birçok geliştirici, paylaşılan bir ortamın yazılımla oluşturulan siteleri barındırmak için en iyi seçenek olmadığını söyleyecektir. Ancak, bir ton trafiği karşılamıyorsanız, paylaşılan bir barındırma planı uygulamanıza güç vermenin çok ekonomik bir yolu olabilir.

Aşağıdaki ana bilgisayarlardan paylaşılan barındırma paketleri, sektörün en yüksek performansından, kapsamlı özellik setlerinden ve düşük maliyetli fiyat noktalarından bazılarını sunar. Web uygulama hızını hızlandırmak ve site sahiplerinin sorunla karşılaşması durumunda 7/24 destek sağlamak için CDN’ler gibi özelliklerle, bu ana makineler müşterilere Ruby on Rails sitelerini canlı hale getirmek için ihtiyaç duydukları şeyi sağlar. Bu sağlayıcıların sunduğu tüm ürünler ve hizmetler hakkında bilgi edinmek için aşağıdaki tablolardaki tam incelemelere göz atın..

En iyi paylaşılan barındırma paketlerini görün »

En İyi Ruby on Rails “Cloud” Barındırma

Yukarıda belirtildiği gibi, Ruby on Rails uygulamalarını paylaşılan bir ortamda (yani aynı sunucuda kaynakları “paylaşan” çok sayıda site) barındırırken, özellikle trafik artmaya başladığında ideal değildir. Özel bir sunucuya geçmemek (bu ideal senaryoyu bir dakika içinde ele alacağız), bulut barındırma veya sanal özel sunucuya (VPS) geçmek muhtemelen en iyi seçenektir.

Technopedia, bulut işlemcinin oldukça iyi bir tanımını sunmakta ve bunu fiziksel işlemci olarak tanımlamaktadır. Temel olarak, bu, sitenize bir ağdaki birkaç makine tarafından güç verilebileceği anlamına gelir. Açıkçası, bulut barındırma tarafından sunulan bilgi işlem gücü ve ölçeklenebilirliği, paylaşılan bir ortamdakinden çok daha üstündür ve hatta bazı durumlarda sanal özel sunuculardan daha iyi performans gösterir. Aşağıda, en iyi bulut ana bilgisayarları için seçimlerimizi bulacaksınız. Çevrimiçi göreviniz için hangisinin doğru olduğunu görmek için eksiksiz incelemelere dalın.

En iyi bulut barındırma paketlerini görün »

En İyi Ruby on Rails “VPS” Barındırma

Muhtemelen Ruby on Rails web uygulamasına güç vermenin en popüler yolu sanal bir özel sunucu kullanmaktır. Birçoğu VPS hosting ile paylaşılan veya hatta bulut hosting arasındaki benzerlikleri görüyor. Bununla birlikte, temel fark, bir ağdaki makineleri (bulut barındırma) kullanmak veya tek bir sunucudaki (paylaşılan barındırma) kullanıcılar arasında kaynaklar için çalışmak yerine, VPS barındırma bölümlerini özel bir sunucunun bir bölümünden ayırmaktır. Bu şekilde, hiçbir zaman gerçekten kaynakları paylaşmazsınız – alanınız garantilidir. Bunu özel bir sunucunun mini bir sürümü olarak düşünün.

Cloud ve VPS barındırma çözümlerinin her biri farklı iniş çıkışlarına sahiptir, ancak her ikisi de Ruby on Rails uygulamalarını çalıştırmak için mükemmeldir. VPS hosting için en iyi yarışmacılarımızı aşağıda bulabilirsiniz. Site performansını ve çalışma süresi oranlarını artırmak için tüm yorumları okuyun ve SSD’ler gibi özellikleri arayın.

Diğer VPS hosting paketlerini görün »

En İyi Ruby on Rails “Dedicated Server” Barındırma

Ferrari of Ruby on Rails barındırma, özel sunucular, yüksek performanslı bir spor otomobilin hızını ve işlevselliğini ve uygun fiyatları getiriyor. Ancak çıkartma şokunun sizi aşağı indirmesine izin vermeyin. Uygulamanız, onu tahsis etmek için özel bir sunucuyu garanti edecek kadar ölçeklendiyse, sonuçlarınız ilgili maliyetlerle başa çıkabilir. Ve yatırım getirileri kesinlikle daha yüksek fiyat etiketine değer.

Aşağıdaki ana makineler makul maliyetlerle özel sunucu paketleri sunar ve sürekli büyüme için gerekli özellikleri sunar. Bu ana makinelerle SSD’ler, ağ yedekliliği ve yedeklemeleri ve 24 saat izleme normdur. Ayrılmanın nasıl yaptığınız en iyi iş kararlarından biri olabileceğini görmek için her iki sağlayıcıya ilişkin kapsamlı incelemelerimizi okuyun.

En iyi özel sunucu barındırma paketlerini görün »

En İyi “Ucuz” Ruby on Rails Hosting

Ruby on Rails ile bir sonraki büyük sosyal medya uygulamasını geliştirdiyseniz, ancak Twitter ile aynı bütçeye veya kullanıcı sayısına sahip değilseniz üzülmeyin. Rails sitenize güç verebilir maliyet dostu hosting sağlayıcıları bir dizi vardır. En düşük fiyatlar genellikle paylaşılan barındırma paketleriyle birlikte gelir ve tartışıldığı gibi paylaşılan ortam ölçeklendirme için ideal değildir.

Ancak, başlarken, aşağıdaki sağlayıcılar tarafından sunulan paylaşılan barındırma paketleri iyi çalışır. Ayrıca, büyümeye hazır olduğunuzda, ana makinelerin VPS veya özel sunucu çözümlerinden birine geçmek basittir. Aşağıdaki tablolardaki incelemelerimiz, bu düşük maliyetli planlar hakkında bilinçli bir karar vermek için ihtiyacınız olan tüm bilgileri sunmalıdır..

Bütçe dostu diğer barındırma paketlerini görün »

Bu Ana Bilgisayarlar Rails Tabanlı Uygulamalarda Ruby’nizi Güçlendirmek için Gerekenlere Sahiptir

Binlerce geliştirici, modern tüketicilerin ve işletmelerin her gün güvendiği web tabanlı uygulamalar ve araçlar oluşturmak için Ruby on Rails’den yararlanıyor. Burada sunulan ana bilgisayarlar, bu uygulamaların performansını artırmak ve sonuçta son kullanıcılar için deneyimi artırmak için gerekli gücü sunar.

Dolayısıyla, ister ilk projenizi başlatan istekli bir girişimci, isterse çevrimiçi ürünleri süper şarj etmek isteyen yerleşik bir işletme olun, göreviniz için paylaşılan, bulut, VPS veya özel bir sunucu çözümü olduğundan emin olabilirsiniz. En iyi ev sahibi incelemelerimize göz atın ve bilinçli bir karar verin.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector