13 WordPress “Web Sitesi Oluşturucu” Seçenekleri (2020)

Bir WordPress web sitesi oluşturucusu, dünyanın en popüler içerik yönetim sistemini ultra basit, sürükle ve bırak web tasarımıyla birleştirerek her iki dünyanın en iyisi gibi geliyor.


WordPress harika olsa da, platform etkili bir şekilde öğrenmek ve işletmek için zor olabilir. Ücretsiz yazılımı yükledikten sonra, aslında sitenizi inşa etmeniz gerekir, bu da programlama becerilerine sahip olmayanlara kolay gelmez. WordPress bir web sitesi oluşturucu değildir, ancak en iyi web barındırma, temalar ve sayfa oluşturucu eklentileri boşluğu doldurmaya yardımcı olur.

Neyse ki, bu araçlar ilk siteniz olsa bile yeni sitenizi oluşturmayı olabildiğince basit hale getirecektir. Bu WordPress web sitesi oluşturucu seçeneklerinin en iyilerine ve yol boyunca sahip olmanız gereken diğer hususlara bir göz atalım:

1. WordPress Hosting Kurulumu

Temalara ve eklentilere dalmadan önce, önce web hosting kurmadan bir WordPress sitesi veya herhangi bir web sitesi oluşturamayacağınızı unutmayın. Web hosting ayda sadece birkaç dolar maliyeti ve en iyi ana bilgisayar indirmenize izin verecek ve tek tıklamayla WordPress’i yükleyin. Bazılarında WordPress sizin için önceden yüklenmiş.

Bir web barındırma hesabı oluşturup WordPress’i başarıyla yükledikten sonra, tasarım yapmaya başlamaya hazırsınız. Bir sonraki bölümde, WordPress sitenizi oluşturmak için en iyi temayı ve eklenti seçeneklerini ele alacağız. Tüm popüler web sunucularını test ettik, bunları maliyetten desteğe ve e-Ticaret özelliklerine kadar her şeye derecelendirdik ve bu üçünü WordPress için en iyi ana makineler olarak öneriyoruz:

Diğer WordPress hosting incelemelerini görün »

2. Sayfa Oluşturucu Eklentisi veya Teması Seçin

WordPress’e aşina olanların size söyleyebileceği gibi, kod yazmak zorunda kalmadan kendiniz bir WordPress sitesi oluşturmanın iki kolay yolu vardır: temalar ve eklentiler.

Temalar, bir sitenin istediğiniz gibi görünmesini ve işlev görmesini sağlamak için manipüle edebileceğiniz önceden hazırlanmış şablonlardır, eklentiler ise belirli bir işlevsellik elde etmek için WordPress arka ucunuza yükleyebileceğiniz yaygın bir yazılım biçimidir. site oluşturma işlevselliği.

Kolay WordPress web sitesi oluşturucuları olarak önerdiğimiz en iyi temalar ve eklentiler aşağıdadır:

“Sayfa Oluşturucu” Eklentileri

Sayfa oluşturucular, geleneksel sürükle ve bırak web sitesi oluşturma deneyimine en yakın olanı alır. WordPress gösterge tablonuzdan yükleyebileceğiniz eklentiler, WordPress düzenleme arayüzünü, istediğiniz gibi düzenleyebileceğiniz içerik bloklarını içerecek şekilde dönüştürür.

Düzeninizi ve içeriğinizi mükemmelleştirmenize yardımcı olmak için eklentiler, WordPress temanızla çalışır – sitenizin tasarımındaki öğeleri sürükleyip bırakarak ve manipüle ederek bu çok daha kolay. lisanssız sürümlerden daha fazla uzman desteğine ve daha fazla özelleştirme özelliğine erişmenizi sağlar.

1. BoldGrid

InMotion Hosting’teki WordPress uzmanları tarafından oluşturulan BoldGrid, yeni başlayanlara ve deneyimli profesyonellere, sizi ihtiyacınız olabilecek doğru tasarıma, özelliklere ve içeriğe yönlendiren bir eklenti ile web sitesi ilhamının yolunu gösterir. Platform, belirli endüstrilere uyarlanmış çeşitli temalar ve varyasyonlar sunar ve hatta başlamanıza yardımcı olmak için ilgili metin ve görüntüleri doldurur.

Diğer WordPress hosting incelemelerini görün »

2. Kunduz Oluşturucu
Beaver Builder kesinlikle WordPress için en popüler sayfa oluşturucu eklentilerinden biridir. HTML veya özel stil ile uğraşmanıza gerek yoktur, çünkü Beaver Builder sitenizin öğelerini doğrudan ön uçta görsel olarak düzenlemenize izin verir. Biraz teknoloji meraklıysanız, kendi CSS sınıflarınızı ve kimliklerinizi, ayrıca widget’ları ve kısa kodları ekleyebileceğinizi duymaktan mutluluk duyarsınız..

Beaver Builder WordPress plugin ekran görüntüsü

Beaver Builder eklentisi, fotoğrafları, ses ve video klipleri ve kenar çubuklarını doğrudan sitenize sürükleyip bırakmanıza olanak tanır.

3. Canlı Besteci
30.000’den fazla site sahibi için tercih edilen sayfa oluşturucu olan Live Composer, kullanımı son derece kolay bir sürükle ve bırak ön uç editörüdür. İçeriğinizi gerçek zamanlı olarak düzenleyebilirsiniz, böylece dönüştürmeye hazır bir açılış sayfanız veya Web’deki son seyahatlerinizi dakikalar içinde çıkaran bir blogunuz olabilir.

Live Composer WordPress plugin ekran görüntüsü

Live Composer bir kullanıcı arabirimi oluşturucusudur, yani sitenizin öğelerini doğrudan sayfada görsel olarak düzenleyebilirsiniz.

4. MotoPress
MotoPress, neredeyse tüm WordPress temalarıyla uyumlu bir sürükle ve bırak ön uç oluşturucusudur. MotoPress eklentileri ile ek özelleştirme seçenekleri kazanma seçeneği ile 30’dan fazla içerik öğesine sahiptir. Sonuç tamamen mobil cihazlara duyarlı bir web sitesidir.

MotoPress WordPress plugin ekran görüntüsü

MotoPress birçok WordPress temasıyla çalışır – sürükleyip bırakarak duyarlı bir site oluşturmanıza olanak tanır.

Ücretsiz Site Oluşturma Temaları

Aşağıdaki temalar sadece güzel ve sezgisel değil, aynı zamanda tüm beceri seviyelerindeki kullanıcılar için kolay özelleştirme araçlarına sahiptir. Sürükle ve bırak düzenlemesine ek olarak, duyarlı (mobil uyumlu) tasarımlar ve tonlarca özelleştirme seçeneği de elde edeceksiniz – hepsi ücretsiz.

1. Sidney (0 $)
Sydney, site sahiplerinin mizanpaj, renklendirme ve gezinme seçenekleri üzerinde tam kontrol sağlayarak tüm Google yazı tiplerine erişmesine izin verir. Profesyoneller göz alıcı, duyarlı tasarımlar oluşturmak için logolar, başlık görüntüleri ve tam ekran kaydırıcı içeriği yükleyebilir.

Sydney WordPress theme ekran görüntüsü

Profesyoneller için ideal, duyarlı bir tema olan Sydney, Google yazı tipleri, logo yükleme, tam ekran kaydırıcılar ve daha fazlasını sunar.

2. Astrid (0 $)
Astrid, site ziyaretçilerinin işletmenizin yönleri arasında kolayca gezinmesine olanak tanıyan şık ve kesintisiz bir düzen sunar. Şablon dinamiktir ve tasarım sezgiseldir. Renk seçenekleri, tam genişlikte başlık resmi ekleme yeteneği, blog oluşturma seçenekleri ve özel widget desteği alırsınız.

Astrid WordPress theme ekran görüntüsü

Blog veya özel widget’lar mı arıyorsunuz? Astrid hızlı bir şekilde güzel bir iş sitesi oluşturmak için ideal bir temadır.

3. Llorix One Lite (0 TL)
1 sayfalık tasarım alanında yıldız olan Llorix One Lite, profesyonel görünümlü açılış sayfaları ve temel kişisel site oluşturma ihtiyaçları için idealdir. Tam genişlikte bir şablon, dişli yorum yeteneklerine sahip duyarlı bir blog bölümü ve aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi renk teması seçeneği içerir.

Llorix One Lite WordPress theme ekran görüntüsü

Tek sayfalık bir siteye ihtiyacınız varsa, Llorix One Lite duyarlı bir blog bölümü ve e-Ticaret işlevselliği içerir.

4. Pixova Lite (0 TL)
Temiz çizgiler ve modern bir his için Pixova Lite, sitenizi profesyoneller tarafından tasarlandığı gibi göstermek için çeşitli içerik seçenekleri sunar. Dahil olan özellikler arasında özel kaydırıcı, animasyonlar, 2 sütun ve tam genişlikte düzen, yanıt verme hızı ve özel menüler ve başlıklar bulunur.

Pixova Lite WordPress theme ekran görüntüsü

Daha modern bir görünüm için özelleştirilebilir kaydırıcıları ve animasyon seçenekleriyle Pixova Lite’ı deneyin.

5. Moesia (0 $)
Harika animasyonlar, 11 önceden tanımlanmış site öğesi ve iki blog sayfası düzenine sahip Moesia, profesyonel siteler oluşturmayı kolaylaştırır. Bu tema, tüm popüler web tarayıcıları (Chrome, Firefox, IE9) için özenli bir destek ekibi, düzenli güncellemeler ve destek ile birlikte gelir+, & Opera).

Moesia WordPress theme ekran görüntüsü

Moesia, profesyonel site oluşturma işlemini basitleştirir. Önceden hazırlanmış 11 tasarım bloğundan birini seçin ve inşa etmeye başlayın!

Premium Site Oluşturma Temaları

WordPress temaları harika, çünkü teknik olmayan bir kişi bile bir kod satırına dokunmadan güzel fotoğraf kaydırıcıları, göz alıcı düğmeler ve özel kenar çubukları veya menülerle birlikte profesyonel görünümlü bir web sitesine sahip olabilir. Ancak, istediğiniz her şeyi ücretsiz olarak almayı bekleyemezsiniz.

Taahhüt etmek istiyorsan yaklaşık 50 $ daha fazla özelleştirme seçeneği, ücretsiz sürümde sınırlandırılabilecek dinamik tasarım seçenekleri ve çok yönlü özelliklerle aynı sürükle ve bırak işlevselliğini elde edebilirsiniz üstün kalite için gelişmiş özellikler site binası.

Site oluşturma için favori premium WordPress tema seçeneklerimiz şunlardır:

1. Avada (59 $)
Premium WordPress web sitesi üreticilerinin favorimiz olan Avada, inanılmaz miktarda şablon düzeni, başlık seçeneği, renk seçenekleri ve ek entegrasyonlarla birlikte geliyor. Fotoğrafları bloglamak, satmak veya görüntülemek istiyorsanız, Avada premium WordPress temalarında 1 numaralı seçimdir.

Avada WordPress theme ekran görüntüsü

Yepyeni bir tema seçenekleri paneline sahip Avada, premium WordPress temalarında 1 numaralı seçim.

2. X (64 ABD doları)
X ile, MailChimp entegrasyonu, Envira fotoğraf galerisi ve Olark sohbeti de dahil olmak üzere yaklaşık iki düzine uzantı elde edersiniz. Ayrıca, X kullanıcıları son derece popüler UberMenu’dan yararlanabilir, böylece sitenizde istediğiniz görünüme uyan bir gezinme menüsü bulunur..

X WordPress theme ekran görüntüsü

20’den fazla dahili uzantıyla tamamlanan X, optimize edilmiş site performansı için ayrı eklentilerle gelen tek temadır.

3. Enfold (59 $)
Enfold, WordPress site binasında kolay bir başlangıç ​​için mükemmeldir. İçerik oluşturucuları blogcular, iş adamları, özgeçmiş posterleri ve sektöre özgü çeşitli nişler için farklı versiyonlar sunar. Sürükle ve bırak editörü ve anlatılan video eğiticileri, mega hızlı 2 dakikalık kurulum için itibarını garanti ediyor.

Enfold WordPress theme ekran görüntüsü

Sürekli büyüyen önceden hazırlanmış içerik seçenekleri listesiyle Enfold, “kullanıcı dostu” WordPress teması olarak övünüyor.

4. BeTheme (59 $)
BeTheme aslında 210’dan fazla önceden hazırlanmış harika site şablonunun yarattığı bir pakettir, bu nedenle stilinize uyan tasarımı bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Tamamen özelleştirilebilir ve kullanımı kolaydır – tek tıklamayla kurulumdan başlayarak, özel yazı tipi yükleyicisine kadar.

BeTheme WordPress theme ekran görüntüsü

BeTheme içerik oluşturucuları, aralarından seçim yapabileceğiniz 200’den fazla önceden hazırlanmış güzel web sitesi sunar. Daha da anlatmalı mıyım?

5. Büyük Dinamik (59 $)
Massive Dynamic, renkleri, düzenleri ve kısa kodları özelleştirmenizi ve sitenizde nasıl görüneceğini önizlemenizi sağlayan canlı bir web sitesi oluşturucusuna sahiptir. Özelleştirilebilir menü tasarımlarını kullanarak ziyaretçilerin telefonu almasını veya portföyünüzü kontrol etmesini isteyin, hedeflerinize uygun mükemmel başlığı tasarlayın.

Massive Dynamic WordPress theme ekran görüntüsü

WordPress web sitesi oluşturucu Massive Dynamic, birden fazla WordPress sitesini özelleştirmenize, düzenlemenize ve yönetmenize olanak tanır.

3. WordPress Web Sitesi Oluşturucu Alternatifleri

Kendinize bunu sorun: Siteniz neden WordPress ile oluşturulmalıdır??

Bu soruya oldukça teknik bir cevabınız yoksa, sitenizin muhtemelen WordPress kullanmasına gerek yoktur. WordPress güzel ve popüler bir platform olsa da, sitenize WordPress tabanlı bir siteyle aynı görünümü ve işlevselliği sağlayacak birçok web sitesi oluşturucu seçeneği vardır..

Sıradaki, süper kolay bir birleşik paket sunan ana makineler: ücretsiz bir web sitesi oluşturucu ile barındırma. Ayda sadece birkaç dolar için, bu ana bilgisayarlar size hak ettiğiniz mükemmel web barındırma artı ücretsiz sürükle ve bırak web sitesi oluşturucular ve kendi yapmak için ücretsiz şablonlar ton verecektir.

Bu birleşik fırsatların güzelliği, güzel, duyarlı tasarımlar oluşturmak için ücretsiz bir sürükle ve bırak editörü edinmeniz ve yapmanız gereken tek şey barındırma için ödeme yapmaktır – genellikle ayda 3 $ ila 10 $.

Daha fazla web sitesi oluşturucu incelemesine bakın »

Sitenizi Oluşturmaya Başlamaya Hazır?

WordPress şu anda web’in% 36’sına güç sağlıyor ve siteniz bundan sonra olabilir. Giderek daha popüler olan platform teknik olmayanlar için zor olsa da, artık WordPress sitenizi barındırmak ve oluşturmak için en iyi seçeneklerle donatıldığınıza göre, bugün başlamamak için hiçbir neden yok.

Aşağıdaki yorumlarda nasıl yaptığınızı bana bildirin – başarı öykünüzü duymak isterim!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector