14 En İyi: 0.01 – 5.00 $ arası ucuz Bulut Hosting – 2020 İçin En İyi Hizmetler

Sıcak teknolojiyi çevreleyen tüm hype ile, en ucuz bulut barındırma planlarının yine de bankayı kırmayan bir fiyata yüksek ölçeklenebilirlik ve tam özellik yelpazesi sunduğunu bilmek sizi şaşırtabilir.


Kuponlar ve kıyafetler ve marketler gibi eşyalardan tasarruf etmenin diğer yollarını bulabilirsiniz, ancak teknolojiden tasarruf genellikle farklı bir hikaye olma eğilimindedir. Bir şey popüler ve modaya uygun hale geldiğinde, fiyat etiketi talebi karşılamak için havaya uçma eğilimindedir. Aslında, bulut barındırma hizmetlerine yapılan harcamalar 2009 yılından bu yana diğer BT harcamalarının neredeyse beş katı oranında artmaktadır.

Daha da iyisi, bulut barındırma, yeni başlayanlardan deneyimli geliştiricilere kadar herkese hitap edecek çeşitli lezzetler ve özellikler içeriyor. Burada, ultra-pazarlıklardan üstün performans için fiyat deneyimlerine kadar en ucuz bulut barındırma sağlayıcılarını ortaya koyduk.

En İyi “Ucuz” Bulut Web Hosting

HostingAdvice’de düzenli olarak ucuz ve değer arasındaki farktan bahsediyoruz. Öncelikle paylaşılan barındırma dünyasında, en ucuz hizmetler genellikle çaputlu altyapı, var olmayan destek, gizlilik dolandırıcılığı ve tamamen korkunç kullanıcı deneyimleri anlamına gelirken, değer paketini şaşırtıcı derecede uygun bir pakete bir ton özellik getiren barındırma sağlayıcıları.

Bununla birlikte, bulut barındırma gibi yükseltilmiş bir barındırma platformuyla, en ucuz planlar arasında yüksek kaliteli hizmetler bulmak gerçekten mümkündür. 10 $ ‘dan daha az bir ücret karşılığında site sahipleri, bulut sunucu yapılandırması ve yönetimi hakkında büyük baş ağrıları ortaya çıkarmadan paylaşılan barındırmadan büyük bir adım atabilir. Aşağıda listelenen en ucuz bulut barındırma paketleri, süper şarjlı paylaşılan barındırmadan yönetilmeyen nesneye veya blok depolamaya kadar uzanır.

Herhangi bir çeşit ucuz web hosting söz konusu olduğunda, ana bilgisayarın endüstri itibarı anahtar faktördür. Kendinizi bu listenin dışında ucuz bir bulut barındırma planı düşünürseniz araştırmanızı yaptığınızdan emin olun. İmza farklılaştırıcılarının yanında burada listelenen dört sağlayıcı için kesinlikle kefil olabiliriz.

1. InMotion Hosting – Ucuz “Cloud VPS” Barındırma

Her zaman yüksek güçlü donanım ve satın alınabilirliğin ön saflarında yer alan InMotion Hosting’in tüm VPS teklifi bulut tabanlı altyapı tarafından desteklenmektedir. Geliştiricilere ve sistem yöneticilerine maksimum esneklik sağladığı için burada şirketin yönetilmeyen bulut platformuna odaklanıyoruz, ancak InMotion’ın yönetilen bulut barındırma seçeneklerini burada bulabilirsiniz.

Hangi hizmet düzeyini seçerseniz seçin, InMotion cloud VPS, çalışma süresini ve performansı en üst düzeye çıkarmak için yüksek kullanılabilirliğe öncelik verir. Otomatik yedeklemeler ve gerçek zamanlı sunucu anlık görüntüleri, DDoS koruması ve birinci sınıf kaynak izleme panosu ile birlikte ücretsiz olarak dahildir. Özellikle en az üç özel IP adresi için teşekkür ederiz.

Diğer en iyi bulut ana bilgisayarlarına bakın »

2. HostGator – En Ucuz Bulut Hosting

Zaten sınırsız web hosting şampiyonları arasında, HostGator 2016 yılında iki katına çıkarak müstehcen bir bilgi işlem gücüne sahip bir bulut barındırma platformunu tanıttı. Müşteriler, sınırsız depolama alanı, bant genişliği, e-posta ve alt alan adlarıyla birlikte gitmek için en az iki CPU çekirdeği ve 2 GB RAM ile başlayacak.

Milletlerin HostGator ile kaçırabileceği tek şey katı hal sürücüleri – web barındırmadaki başka bir moda özelliktir – ancak düşük yoğunluklu sunucular ve Varnish üzerinden yerel önbellekleme, sitenizi bir göz açıp kapayıncaya kadar yüklemek için geniş bir ateş gücü sağlar. 24 saat izlemeye ek olarak HostGator, bulut müşterilerinin verilerinin yansıtılmış üç kopyasını web sitelerinin her zaman kullanılabilir olmasını sağlamak için farklı cihazlara dağıtır.

Diğer en iyi bulut ana bilgisayarlarına bakın »

3. Hostwinds – Ucuz “Bulut Sunucu” Barındırma

Müşterilerin yalnızca kullandıkları bilgi işlem kaynakları için ödeme yapmasını sağlayan saatlik bir faturalandırma seçeneği sunan Hostwinds, Amazon Web Services, Microsoft Azure veya Google Cloud Platform ile görebileceğinize benzer ekstra bir bulut sofistike katmanı sunar. Son derece ölçeklenebilir ve özelleştirilebilir seçenekler, bulut altyapınızın, ortaya çıkan trafik gereksinimlerine uyacak şekilde büyümesini garanti eder.

Müşteriler görünüşte herhangi bir depolama alanı, bant genişliği ve bellek kaynağı kombinasyonunu yapılandırabilir veya Hostwinds tarafından önceden oluşturulmuş, kullanımı kolay, optimize edilmiş şablonlardan birini seçebilir. Ölçekleme anında ve kesinti olmadan gerçekleşir ve her bulut sunucusunun şirketin otomatik rota optimizasyonu ile 1Gbps bağlantı noktası hızı sağlanır. Tüm bu jargon gözlerinizi parlattıysa, asla korkmayın – Hostwinds ayrıca tam yönetilen hizmetler ve yedekleme ve depolama için çeşitli yöntemler sunar.

Diğer en iyi bulut ana bilgisayarlarına bakın »

4. InterServer – Ucuz “Cloud VPS” Barındırma

Hostwinds’a benzer – ancak Windows bulut barındırma ek seçeneğiyle InterServer, son derece yapılandırılabilir bulut ortamlarında büyük ölçeklendirme ve özelleştirmeyi zorlar. Bilgi işlem kaynaklarının her yapı taşına, esasen bir CPU çekirdeği, 2048MB bellek, 30GB SSD depolama ve 1 TB veri aktarımı, dilim olarak adlandırılır; web siteniz veya uygulamanız dört veya daha fazla dilim gerektirecek şekilde ölçeklendiğinde, şirket güvenlik yamaları, tanılama ve kontrol panelleri konusunda yardım için yönetilen destekle satışa sunulacak.

Belki de en önemlisi ucuz bulut barındırma arayanlar için, yeni müşteriler ilk ayları için yalnızca 0,01 ABD doları öder kasada özel kupon kodumuzu kullanırsanız: HOSTINGADV. Bulut barındırma, bu süreden sonra tam, ancak yine de uygun fiyatlı bir fiyatla yenilenecek, ancak InterServer’ın kesinlikle aylık bazda çalışmasını seviyoruz – yani uzun vadeli planlara kilitlenmeyeceksiniz.

Diğer en iyi bulut ana bilgisayarlarına bakın »

5. A2 Hosting – Ucuz “SSD Bulut” Web Hosting

Bulut barındırma işleminin basitleştirilmiş sürümüne geri dönersek, listemizin bu bölümünü bulut VPS platformunda yüksek hızlara öncelik veren A2 Hosting ile kapatıyoruz. Kullanılabilir depolama alanı, birçok rakipten biraz daha azdır, ancak şirket, geleneksel sürücülerden% 300 daha hızlı sayfalar yükleyen yüksek güçlü SSD’lerle bunu telafi eder. Ayrıca, A2 Hosting’in yükseltilmiş Turbo Sunucularını seçerek ziyaretçileriniz yine de 20 kata kadar daha hızlı sayfa yükü görebilir.

Ancak A2 Hosting tamamen flaş ve hız değildir; Ann Arbor, Michigan şirketi,% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi ile birlikte tam root erişimi ve sunucu kontrolü sağlar. Müşteriler önceden yapılandırılmış bulut ortamlarıyla başlayabilir veya altı farklı Linux işletim sisteminden seçim yapabilir ve oradan gidebilir.

Diğer en iyi bulut ana bilgisayarlarına bakın »

Cloud Web Hosting’de En İyi “Değer”

Muhtemelen anlayabileceğiniz gibi, bulut barındırma için alışveriş diğer web barındırma hizmetleri için alışveriş oldukça biraz farklıdır. Paylaşılan, sanal ve özel sunucular, özellikler ve fiyatlar söz konusu olduğunda kabaca aynı mahallede bulunurken, bulut barındırma seçenekleri birkaç farklı kampa girer.

İlk olarak, daha güçlü donanımı paylaşılan barındırma kolaylığıyla harmanlayan süper ucuz bulut hizmetleri seviyesi var; daha karmaşık sistem ve yetenekleri tanıtan hizmetlerin (yakında çıkacak) orta kademe gelir. Oradan, ayda 50 dolara mal olan ve lüks yönetilen hizmetleri içeren kurumsal sınıf bulutlar ve ayrıca Amazon Web Services, Microsoft Azure, Google Cloud Platform ve her bir yapı taşı hizmetinin kullanım dakikalarına göre faturalandıran diğerleri.

Burada, bazen bulut VPS barındırma olarak adlandırılan ikinci barındırma düzeyine odaklanıyoruz. Özel kaynakların performans artışını elde edersiniz, ancak sanallaştırılmış, yedek makinelerin kararlılığı ve ölçeklendirilebilirliği elde edersiniz – hepsi temel olarak 20 $ veya daha az.

6. Bluehost – $ 18.99 / ay

Özellikle yenilikçi WordPress barındırma çözümleri ile tanınan Bluehost, olağanüstü bilgi işlem gücünü kullanışlı, anında sağlama ve hizmet için mükemmel bir üne kavuşur. Kullanılabilir depolama alanı miktarı bu kategorideki diğer rakiplerinkinden biraz daha düşüktür, ancak yarıiletken sürücüler dosyaların, web sitelerinin ve uygulamaların hızlı ve etkili bir şekilde yüklenmesini sağlar.

Bluehost’un RAM ve bant genişliği tekliflerinin yeterli olduğunu tespit ettik ve OpenStack ve KVM gibi açık kaynaklı teknolojilerin uygulanması sanal ortamınızın her zaman kullanılabilir olmasını ve optimum hızda çalışmasını sağlıyor. Aşağıdaki Bluehost incelememize bir göz atın: Şirket bulut altyapısını kullanmıyor, ancak VPS’nizin beklediğiniz güvenilirlik, ölçeklenebilirlik ve performansa sahip olacağından emin olabilirsiniz..

Diğer en iyi bulut ana bilgisayarlarına bakın »

7. Liquid Web – $ 19.99 / ay

Bulut barındırma için en iyi genel anlaşma söz konusu olduğunda, Liquid Web açıkça pastayı alır. Aşağıdaki incelemeye tıkladıktan sonra hizmetlere kaydolan sadık okuyucularımız için özel fiyatlandırmayı sağladık. Lüks barındırma şirketi, bulut, VPS ve özel sunucuların yüksek güçlü ortamlarına odaklanmak için tamamen paylaşılan barındırma hizmeti düzeyini atlar.

Bulut barındıran müşteriler, çok sayıda sanallaştırılmış CPU’nun ve depolama, bant genişliği ve belleğin miktarlarının tadını çıkarabilir. Buna ek olarak, Liquid Web’in müşteri destek ekipleri, bir şapka bırakıldığında sektörde biliniyor; şirket sertifikalı bir sistem yöneticisi ile 59 saniye içinde konuşabileceğinizi garanti eder.

Diğer en iyi bulut ana bilgisayarlarına bakın »

8. iPage – $ 19.99 / ay

Bluehost’un kardeş şirketi olan iPage, bulut tabanlı VPS teklifleri ile satın alınabilirlik ve müşteri hizmetlerine aynı odağı yansıtıyor. Deneyimli geliştiriciler ve site yöneticileri, kontrol ve özelleştirmenin bazı öğelerini kaçırabilir, ancak iPage’in önceden yüklenmiş komut dosyaları, ücretsiz alan adı ve yönetilen destek, yeni başlayanların kolaylıkla başlayabileceği anlamına gelir.

Kök erişimi, ortamlarında ince ayar yapmak isteyenler için isteğe bağlıdır, ancak bulut VPS barındırma için ilk adımlarını atanlar, özellikle şirketin anında sağlama ve sorunsuz geçiş seçenekleriyle açılan basit ölçeklenebilirliği takdir edecektir..

Diğer en iyi bulut ana bilgisayarlarına bakın »

“Gerisi En İyisi:” Fiyata Göre Bulut Barındırma Seçenekleri

Sektörün en iyi ucuz bulut barındırma için açık favorilerimizi gösterdik – bu popüler hizmet söz konusu olduğunda hala sonsuz gibi görünen seçenekler. Yukarıdaki seçimlerimiz sizi ikna etmediyse, aşağıdaki birkaç seçime bir göz atın.

Aşağıda listelenen şirketlerin uzmanlaşmış kitlelere hitap eden hizmetler sunma eğiliminde olmaları, sizin için çalışmayacakları anlamına gelmez. Geliştirici dostu otomasyon, uygulamaya özgü optimizasyonlar, Windows tabanlı bulut barındırma veya AWS, Azure veya Google Cloud devleri ile çalışmaya başlama konusunda yardım ister, bu sonraki şirketler sizi sağa yönlendirecektir. yön.

9. Vultr – $ 2.50 / ay

Sadece dört yıl içinde, Vultr 20 milyondan fazla bulut sunucusu örneği dağıttı. Şirketin bulut altyapısını basitleştirerek geliştiricileri ve işletmeleri güçlendirme misyonu, dünya çapında 100.000’den fazla müşteriye ulaşan müşteri tabanı ile açıkça rezonansa giriyor. Vultr, kullanıcıların 16 veri merkezindeki genel bulut, depolama ve tek kiracı çıplak metal sunucularını büyütmelerini sağlar.

Vultr ana sayfasının ekran görüntüsü

Vultr’un güçlü ve uygun fiyatlı bulut bilişim, Intel CPU’lar ve SSD depolama ile birlikte gelir.

Vultr, uzun vadeli sözleşmeler yerine aylık veya saatlik faturalandırmaya izin verir ve son derece özelleştirilebilir sunucu yapılandırmaları, geliştiricilerin her bir uygulama veya web sitesi için mükemmel şekilde boyutlandırılmış ortamları hızlı bir şekilde başlatmasını, test etmesini ve ölçeklendirmesini sağlar. Şirketin Intel çekirdeği, sınırsız işletim sistemi seçenekleri ve zengin özelliklere sahip kontrol panelinin, hızlı, uygun fiyatlı ve verimli bir bulut hizmeti arayan yöneticilerle rezonans yapacağından emin olabilirsiniz.

10. AccuWebHosting – 4,79 $ / ay

Buluta çok daha basitleştirilmiş bir giriş olan AccuWebHosting, paylaşılan paylaşılan sunucularda bulunan genel kararlılık ve güvenlik sorunlarını hafifletmek için bazı paylaşılan barındırma hizmetlerini bulut tabanlı altyapıya taşıdı. Daha da iyisi, şirket, bulut barındırma müşterilerine% 100 çalışma süresi vaat etmek için bulut ağının yedekliliğine güveniyor – geleneksel paylaşılan barındırma ile genellikle karşılaştığınızdan çok daha iyi.

AccuWebHosting ile kaydolun »

AccuWebHosting'in bulut barındırma web sitesinin ekran görüntüsü

AccuWebHosting müşterileri, bulut tabanlı hostingleri için bir Windows veya Linux yapılandırması arasında seçim yapabilir.

En önemlisi, AccuWebHosting, ASP.NET, VisualBasic veya C ++ ‘da çalışmayı tercih edenler için bir Windows bulut ortamı sunmaktadır. Müşterilerin bulut tabanlı paylaşılan barındırma ile başlamasına ve benzer şekilde uygun fiyatlı Windows veya Linux bulut VPS planlarına sorunsuz bir şekilde geçmesine olanak tanıyan, şirketin çok yönlü hizmet portföyünü özellikle takdir ediyoruz.

11. DigitalOcean – 5,00 $ / ay

Geliştiriciler arasında özellikle tercih edilen bir seçim olan DigitalOcean, 2011’den beri var olan güvenilir, saygın bir bulut barındırma sağlayıcısıdır. Şirket, bulut bilişim, blok veya nesne depolama, yönetilen Kubernetes kümeleri veya yük dengeleyicileri için herhangi bir teknik özellikten kaçınmadan basitliği etkileyici bir şekilde vurgular..

DigitalOcean'ın bulut bilişim web sitesinin ekran görüntüsü

2011’den beri sektörde DigitalOcean, güvenilirlik ve ölçek arayan geliştiriciler arasında mükemmel bir üne sahiptir..

Docker, GitLab, Slack ve WeWork gibi yenilikçi şirketler, uygulamalarını barındırmak ve güvence altına almak için Digital Ocean’a güveniyor. DigitalOcean’ın standart bulut bulut sunucuları veya damlacıkları, 25 GB’lık mütevazı bir SSD depolama alanı, 1 TB veri aktarımı ve 1 GB bellek ile başlar, ancak video kodlama, makine öğrenimi, reklam sunumu ve diğer kaynak yoğun işlemler için CPU için optimize edilmiş yapılandırmalar müşterilere dört kat daha fazla bant genişliği ve RAM.

12. Linode – 5,00 $ / ay

2003 yılında bulut barındırma endüstrisini tanımlamaya yardımcı olan Linode, daha önceki sağlayıcılardan biri olarak lanse edildi ve sanallaştırılmış ortamlarda ve yeniliklerde yol göstermeye devam ediyor. Şirketin yüksek performanslı SSD’leri, Intel E5 işlemcileri ve 40Gbps ağı, web sitenizin veya uygulamanızın kolayca uçacağı anlamına gelir.

Linode bulut barındırma web sitesinin ekran görüntüsü

Linode, hızı ve doğrudan yönetimi vurgulayan ileri teknoloji bir bulut platformu sunar.

Son derece basit yönetim arayüzü, kullanıcıların bulut ortamlarını sadece birkaç tıklamayla kolayca dağıtmalarını, önyükleme, yeniden boyutlandırmalarını ve klonlamalarını sağlar, ancak yedeklemeler, yük dengeleme, sistem metrikleri ve yönetilen hizmetler için yükseltmeler eklemeniz gerekir. Linode’un üç kıtadaki dokuz veri merkezi, bu bölümdeki rakiplerin biraz gerisinde kalıyor, ancak çoğu bulut müşterisi için fazlasıyla yeterli küresel mevcudiyet sağlayacak.

13. Cloudways – $ 10.00 / ay

Farklı türde bir bulut barındırma hizmeti sunan Cloudways, müşterilerine tüm teknik yönleri kolaylaştırmak ve maliyetleri yönetmek için uzman gözetimi ve desteği ile tam olarak seçtikleri ağı, altyapıyı ve bulut sağlayıcısını seçme yetkisi verir. Şirketin platformu AWS, Google Cloud Platform ve bu bölümdeki birçok rakipteki sunucuları büyütmenin karmaşıklığını ortadan kaldırıyor: Digital Ocean, Linode ve Vultr.

Cloudways bulut barındırma web sitesinin ekran görüntüsü

Bulut barındırma veya kolay yönetilen hizmetlere kolay bir giriş mi arıyorsunuz? Cloudways sizi beş satıcıdan biriyle eşleştirebilir.

Cloudways, Hizmet Olarak Altyapı sağlayıcılarının yüksek performanslı altyapısını daha geleneksel barındırma deneyimleri için daha yaygın olan destek ve hizmetlerle birleştirerek öne çıkıyor: bir içerik dağıtım ağına erişim ve hazırlama alanlarına erişim, PHP 7, güvenlik duvarları, DNS yönetimi, ücretsiz SSL sertifikaları, yönetilen yedeklemeler ve izleme.

14. CloudSigma – $ 14.00 / ay

2020’nin en ucuz bulut barındırma sağlayıcıları listemizi tamamlayan, iş dünyasında on yıldan fazla bir süre sonra küresel bir varlık geliştiren İsviçreli bir şirket olan CloudSigma. Şirket, müşterilerin önceden yapılandırılmış paketler yerine istedikleri belirli kaynakları kullanarak ortam oluşturmalarına ve ölçeklendirmelerine olanak tanıyan şeffaf bir faturalandırma sistemine öncelik veriyor.

CloudSigma'nın bulut barındırma web sitesinin ekran görüntüsü

CloudSigma tamamen sınırsız bilgi işlem seçenekleri sunar veya kullanıcılar önceden oluşturulmuş, optimize edilmiş yapılandırmaları kullanabilir. CloudSigma’da ayda en az 10 dolar harcayan her müşteriye 1 GB RAM, 50 GB SSD depolama alanı ve 5 TB giden veri aktarımı ücretsiz olarak verilir. Biraz daha fazla ilgi duyabilecekler için, yedi günlük ücretsiz deneme sayesinde CloudSigma’nın platformunu ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

Bulut Barındırma Sağlayıcıları Bütçenizi Aşmadan Çalışma Süresini Artırır

Yeni bir küçük işletmenin ilk birkaç ayı veya yılı en fakirdir. Bir şirketin sınırlı bütçesi çoğu zaman envanter ve pazarlama oluşturmak için ayrılırken, sadece mağaza kurmak ve ayakta kalmak da mümkündür. Bulut barındırma gibi bir hizmetin lüks olduğunu düşünebilirsiniz, ancak özellikle de yukarıda listelenen yüksek değerli sağlayıcılardan birinde yatırım yapmaya değer..

Ucuz bulut hosting bütçe dostu paylaşılan web hosting çok daha fazla değil online müşteriler ile rezonans emin profesyonel düzeyde özellikler bir ton kilidini. Bulut sunucularının yedekliliği, web sitenizin veya uygulamanızın her zaman açık ve en iyi şekilde performans göstereceği anlamına gelir.

Eklenen performans ve güvenilirliğin işletmeniz üzerinde çok olumlu etkileri olacaktır: Sayfa yükleme sürelerinde yalnızca% 1’lik bir gecikme ile şirketler satış dönüşümlerinin% 7’sini kaybetmeyi bekleyebilir. Çevrimiçi alışveriş yapanların yarısından fazlası web sitesi hızının önemli olduğunu söylüyor ve yaklaşık üçte ikisi olumsuz bir çevrimiçi deneyimi varsa satın almak için başka bir yere gidecek.

Yeni başlayanlar, girişimciler ve geliştiriciler, karmaşık kullandıkça öde çözümlerinin maliyetine, yönetimine ve baş ağrısına boğulmadan bulut barındırma avantajlarından kolayca yararlanabilir. Maliyetleri düşürerek, verimliliği artırarak ve altyapı verimliliğini optimize ederek, bulut barındırma hizmetleri karlılığa daha kısa bir yol sağlayabilir.

Bulut hizmetleri popülaritesi artmaya devam ettikçe, zorluklar giderek ortadan kalkmıştır. Platform, çok fazla teknik deneyime sahip olmayan bireyler ve küçük işletmeler için giderek daha kolay hale geliyor ve bu da onu büyümek isteyen herhangi bir işletme için mükemmel bir uyum haline getiriyor. Buluta geçerek zamandan, paradan ve kaynaklardan tasarruf edin.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector