15 En İyi: Sanatçılar ve Sanat Portföyü Yapımcıları için Web Hosting 2020

Mücadele eden sanatçıların sıkıntıları yeni bir şey değildir, ancak en iyi web sanatçıları için barındırma klişeleri tersine çevirmek için yola çıkmaktadır. Giderek daha fazla ressam, fotoğrafçı, heykeltıraş ve diğer görsel sanatçıların çalışmalarını çevrimiçi olarak hızlı ve kolay bir şekilde sergilemelerini sağlayarak, barındırma sağlayıcıları ve web sitesi oluşturucuları galerileri başarıya giden yolda atlatmalarına yardımcı oluyorlar.


Bir web sitesi oluşturucu ve şablonu veya kendin yap web barındırma planını tercih ederseniz, platformlar, işinizi sergilemek ve satmak için gereken galeri alanı ve alışveriş arabalarıyla birlikte gelir – hepsi fahiş ücretler veya baş ağrısına neden olan teknoloji yapılandırmaları olmadan.

Her sanatçı Met veya Guggenheim’da sergileme fırsatına sahip olmasa da, milyonlarca kişi çalışmalarını web’de göstererek şöhret (ve bazen de servet) buluyor. Çevrimiçi bir mevcudiyete sahip olmak, bugünün reklam öğeleri için zorunlu hale gelmiştir. Yani, burada, her tür sanatçının dijital ortamda modern bilenlere ulaşmasına yardımcı olabilecek endüstrinin en iyi ana bilgisayarlarından geçeceğiz..

Sanatçılar için En İyi “Ucuz” Web Hosting (İlk 3)

Açlıktan ölen sanatçının imajı Batı toplumunda uzun zamandır devam eden bir alandır. Bazıları için yaratıcı işler için sağlık, servet ve sosyal statüden ödün vermek, yaşamın asil ve romantik bir yolu gibi görünüyor. Ancak, sıradan adamın hikayeleri olan ünlü yazar Charles Bukowski buna katılmıyor. “Bir adam, bir porterhouse biftek yedikten ve bir bardak viski içtikten sonra, bir nikel şeker çubuğu yedikten sonra yazabileceğinden çok daha iyi yazabilirdi” diye yazdı. “Açlıktan ölen sanatçının efsanesi bir aldatmaca idi.”

Günümüzün web merkezli ortamında, artık sanatçıların işine yarayan işlerin prangalarından kurtulma ve gerçek tutkularıyla iyi bir yaşam sürmeleri fırsatı var. Artan sayıda reklam öğesi çalışmalarından para kazanıyor ve çoğu için ucuz barındırma bunu gerçeğe dönüştürüyor.

Aşağıda en çok oy alan fiyat dostu ev sahiplerimizi bulacaksınız. Ancak düşük maliyetlerinin sizi aldatmasına izin vermeyin. Bu sağlayıcılar sadece cüzdanda kolay değildir, aynı zamanda site sahiplerine portföyleri mümkün olan en iyi ışıkta sergilemek için profesyonel kalitede web siteleri oluşturma olanağı veren zengin özelliklere sahip barındırma planları sunar. Bu ev sahiplerinin her birinin çevrimiçi sergi salonunuzu geliştirmenize nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için aşağıdaki tablolarda bulunan tüm incelemeleri okuduğunuzdan emin olun..

Daha fazla ucuz ev sahibi eleştirilerini göster »

Sanatçılar için En İyi “Web Sitesi Oluşturucu” Barındırma (İlk 3)

Muhtemelen çoğu reklam öğesinin, doğası gereği, tasarım için keskin bir göze sahip olduğunu söylemek güvenlidir. Etkileyici sanat eserleri yaratmak için detaylara dikkat edilir. Bununla birlikte, heykeltıraşlık, resim yapmak veya bir başyapıt çekmek ve etkili web tasarımını kendi yararınıza kullanabilmek arasında büyük bir ayrım var. Ayrıca, siteniz kötü veya yanlış tasarlanmışsa, çevrimiçi kitleniz uzun süre değişmez. Aslında, tasarım yıldızdan daha azsa, ziyaretçilerin yaklaşık% 40’ı bir siteye katılmayı bırakacaktır.

Endişelenmeyin – bir fırça ve tuval ile bir dahiyseniz ancak HTML ve JavaScript’in ne olduğu hakkında bir fikriniz yoksa, aşağıdaki en iyi puan alan ana bilgisayarlar, kodlamaya gerek kalmadan estetik açıdan hoş sitelerin oluşturulmasına izin veren sezgisel web oluşturucular sağlar. Sürükle ve bırak ortamında, sanatçılar çalışmalarını paylaşmak ve satmak için galeriler, portföy sayfaları ve çevrimiçi mağaza önlükleri oluşturabilirler.

Çoğu durumda, çevrimiçi olarak çalışmaya başlamak yalnızca birkaç dakika sürer. Bu araçların ve sanatçıya özel şablonların resminizi çevrimiçi kullanıcılara nasıl yansıtabileceğini görmek için aşağıdaki tablolardaki tüm incelemelere göz atın..

Daha fazla web sitesi oluşturucu incelemesine bakın »

Sanatçılar için En İyi “WordPress” Web Hosting (İlk 3)

Sanatçılar, sitelerin tam olarak özelleştirilmesine izin veren açık kaynak bloglama platformu için geliştirilen 52.000’den fazla eklenti nedeniyle WordPress’i sevdi. Ve bu eklentilerin yüzlerce tanesi özellikle portföyler için oluşturuldu. Web’in yaklaşık% 30’u WordPress tarafından desteklenmektedir; sitenizi paketten ayırmak ve en iyi düzeyde performans gösterdiğinden emin olmak için, yazılımla tam uyumluluk sağlayan bir ana bilgisayarla ortaklık kurmak için ayrılmazdır.

Tüm WordPress hostingleri eşit yaratılmaz. Etkili bir sağlayıcı ararken, site sahiplerinin platformun tek tıklamayla yüklenmesini, eklenti uyumluluğunu ve barındırma paketlerinin bir parçası olarak gelen WordPress sitelerinin sayısını içeren özellik kümelerini dikkate alması gerekir..

WordPress’i çalıştıran site sahipleri için en iyi üç ana bilgisayarımız aşağıdadır. Tablolardaki incelemeler, bu sağlayıcıları WordPress söz konusu olduğunda mahsulün kreması yapan tüm özellikler hakkında değerli bilgiler sağlar ve yaratıcı çalışmanıza nerede güç vereceğinize karar vermenize yardımcı olur..

Diğer WordPress host eleştirilerini göster »

Sanatçılar için En İyi “E-ticaret” Web Hosting

Bir veya iki parça satamazsanız çevrimiçi portföyünüz ne işe yarar? Neyse ki, bir çevrimiçi mağaza veya alışveriş sepeti yazılımı kurmaktan ve güvence altına almaktan rahatsız olmayan sanatçılar için, aşağıda listelediğimiz ana bilgisayarlar, ödeme işleme ve envanter yönetimi gibi tüm önemsiz ayrıntılara dikkat ediyor.

Bu hepsi bir arada çözümler mağazanızın tasarımını, ürün listelemelerini ve ödeme sürecini kapsar ve soruların ortaya çıkmasıyla birlikte bol miktarda destek sağlanır. Bir alışveriş sepeti yüklemek, korkabileceğiniz kadar zor değildir, çünkü toplantı sahipleri müşterilerinizin ve müşterilerinizin kişisel ve finansal verilerinin korunmasını sağlayacak ve onlara yeni parçalar iade etme ve edinme konusunda güven verecektir..

Daha fazla ecommerce host eleştirilerini göster »

Sanatçılar İçin En İyi Web Temaları

Web’in ilk günlerinde, derin cüzdanlar ve teknik yeterlilik, profesyonel olarak tasarlanmış siteleri çalıştırmak ve çalıştırmak için ön şartlardı. Ancak bunlar artık web’in iş alanına girmenin önünde bir engel oluşturmuyor ve sanatçılar dikkat etmeli.

Bugünün web barındırıcılarının çoğu, bir reklam öğesinin çevrimiçi varlığının temelini oluşturmak için güzel tasarlanmış şablonlar sunar. Sonuç olarak, sanatçılar programlama bilgisine ihtiyaç duymadan fikirlerini alabilir ve web üzerinde çalışabilirler.

Aşağıdaki site tasarımı için en yüksek puan alan sunucumuz tarafından sunulan temalar, site sahiplerine boş bir tuvalden daha fazlasını verir. Site oluşturucunun sürükleyip bırakma ortamı, temanın sayılara göre boyayan platformuyla birleştiğinde, potansiyel müşterileri ve alıcıları etkileyecek etkili web tasarımları oluşturmak için bir yol haritası sunar. Aşağıdaki tabloda tam incelememizi okuyun ve bu ana makinenin temalarının site tasarımını nasıl basit ve sezgisel bir süreç haline getirdiğini öğrenin.

Daha fazla şablon dostu ev sahibi değerlendirmesi »

Sanatçılar için En İyi Alan Adı Barındırma

Sanatçıların günümüzün dijital merkezli ortamında web varlığını oluşturmasının neden önemli olduğunun temellerini ele aldık. Ancak, çevrimiçi bir niş oluşturmanın temel bir bileşeni, sitenizin alan adıdır.

Özel alanlar, ad tanımayı ve güvenilirliği artırmaya ve hayranlarınızın sizi bulmasına yardımcı olur. Alan adınız genellikle bir web tüketicisinin markanızla ilk karşılaşmasıdır ve bu, işletmenizi ve sizi bir sanatçı olarak nasıl gördüklerini belirleyebilir veya bozabilir.

Aşağıda, temel paketlerinin bir parçası olarak özel alanlar sunan en üst düzey ana makinemiz bulunmaktadır. Kendinizi markanıza uygun bir alan adıyla farklılaştırmak istiyorsanız, bu sunucunun nasıl yardımcı olabileceğini görmek için aşağıdaki tablodaki tam incelememizi okuyun.

Daha fazla domain host incelemesine bakın »

Sanatçılar için En İyi Ücretsiz Web Hosting

Reklamlar için düzenli ve ücretli işler her zaman ekonomi ile dalgalandı. İşler patlarken insanlar duvar askıları satın alıyor. Eğer bir göğüs krizindeysek, sanat satın almak söz konusu olduğunda tüketiciler tereddüt etme eğilimindedir.

Sonuç olarak, çoğu sanatçı ekonomisinin durumu ne olursa olsun bütçelerini yönetmek için yaratıcı bir şekilde aramak ve ücretsiz web barındırma kaldıraç ticaret hilelerden biridir. Birçok reklam öğesi, Wix’in ücretsiz barındırma hizmetini, bankayı kırmadan halka açık kalmasına yardımcı olacak bir çözüm olarak buluyor. Wix’in ücretsiz planı bir Wix.com alt alan adı ve ana bilgisayar markalı reklamlar içerir. Ücretsiz rotaya giden site sahipleri, sektörün önde gelen site oluşturucularından birine, 500 MB depolama alanına ve sitelerinin mobil sürümüne erişebilir.

Markalarını oluşturmak ve daha profesyonel bir cazibe sunmak isteyen sanatçılar için Wix, sadece birkaç dolar için premium planlar sunuyor. Aylık yalnızca 0,00 ABD doları, size yararları yukarıda tartıştığımız özel bir alan adı alır. Wix’in fiyatlandırma katmanları ihtiyaca göre değişir ve ne kadar çok harcama yaparsanız o kadar çok özellik kazanırsınız. Wix’in ücretsiz veya premium planlarının tomurcuklanan sanat sitenize uygun olup olmadığını görmek için aşağıdaki tablodaki tam incelememizi tıklayın.

Daha fazla ücretsiz host değerlendirmesi »

Bu En Çok Puan Alan Sunucular Çevrimiçi Vitrin Portföylerini Esinti Yapıyor

Sergisi ne zaman Hava Durumu Projesi prömiyerini Londra’daki Tate Modern sanat galerisinde yapan Olafur Eliasson’un insanları konuşması vardı. Birbirlerine sadece dışarıda ne kadar güneşli veya bulutlu olduğuna dair günlük samimiyetleri vermiyorlardı. Bu kullanıcılar, sanatçının kreasyonlarının ne anlama geldiğini anlatıyorlardı, insanlığın kozmostaki yeri ve aslında havanın herhangi bir şeyle ne ilgisi olduğu konusunda varoluşsal tartışmalara yol açıyorlardı..

Ve eğer bir sanatçıysanız, asıl mesele bu – insanların yaşama bakış açınızı görmelerini ve onu yaşama şeklimizi düşünmelerini sağlamak. Bununla birlikte, modern sanatçıların dünyanın en prestijli müzelerinde bunu yapmak için büyük ekranlara sahip olmaları gerekmez. Gereken tek şey fikirler, ilgi çekici çalışmalar ve bir web sitesidir. Burada sunulan en yüksek puan alan ana bilgisayarlar, kullanıcıları kişisel galerinizi ziyaret etmeye davet etmek için ideal başlangıç ​​noktalarıdır..

Bir tuval üzerinde sağlayıcı logoları bir kolaj ile ilgilenen bir müze patronu fotoğrafı

En yüksek puan alan ana makinelerimiz, reklam öğelerinin web varlığını geliştirmesini ve çalışmalarını kitlelere yayınlamasını kolaylaştırır.

Devam etmek sadece birkaç tık ötede ve bankayı kırmak konusunda endişelenmenize gerek yok. Açlık çeken sanatçılar, çevrimiçi galeri alanlarını ayda sadece birkaç dolar karşılığında oluşturabilir ve muazzam pozlamanın tadını çıkarabilir. Paranızı daha da genişletmek için açık kaynaklı teknolojilerden yararlanın ve ücretsiz temalar arayın.

Web geliştirme oyununa yeni başlıyorsanız ve çalışmanızı sergilemek için bir platform oluşturma konusunda hala endişeli iseniz, yeni başlayanlar kılavuzumuza göz atın. Bu, çevrimiçi olmanın hava durumu hakkında konuşmaktan daha kolay olduğu konusunda size huzur verecektir..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector