15 En İyi Sınırsız Web Barındırma (2020): Ucuz, Ücretsiz, Limitsiz Bant Genişliği

En iyi sınırsız web hosting en sevdiğiniz yiyebilir suşi büfesi gibi biraz. Bu baharatlı ton balığı rulosunun olay yerine ulaşıp ulaşmayacağı konusunda endişelenmenize gerek yok – fiyatta küçük bir prim için saniyeler (ya da üçte biri) için geri dönebilirsiniz. Ancak suşi çubuğunun arkasına bir göz atarsanız, hiç bitmeyen parlak balık stokları bulamazsınız; Konuklar ne kadar aç olursa olsun, bir gecede tüketebilecekleri çok şey var.


Web barındırma söz konusu olduğunda, hikaye aynıdır. Sınırsız bir barındırma planıyla, sitenizin trafikte ani artışlara dayanması veya büyük veri yüklemelerini yönetmesi konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Ve teknik olarak böyle bir şey olmasa da Baştan sona Sınırsız hosting, limitler o kadar yüksek ki kullanıcıların ulaşması neredeyse imkansız. Yani, bazı ana diğerlerinden daha yüksek bir tat seviyesine hitap dedi. Burada, herhangi bir özlem karşılamak için üst sınırsız web hosting planları öneririz.

En İyi “Ucuz” Sınırsız Web Hosting

Maliyet bir web barındırma seçerken önemli bir husustur – sonuçta, girişimcilerin% 77 küçük işletmelerini kurmak ve çalıştırmak için kişisel fonlara güveniyor. Bütçede çevrimiçi bir varlık oluşturmak isteyenler için, bant genişliği sınırlamaları olmayan uygun fiyatlı bir ana bilgisayar bulmak önemlidir. Bu şekilde, e-Ticaret siteniz aniden bir müşteri akını yaşıyorsa, siteniz çökmez ve sonuçta kârlılık katan değerli satışlarınızı kaybetmenize neden olur.

En iyi iki uygun fiyatlı sınırsız hosting paketimiz, ayda bir Frappuccino’dan daha azına ihtiyaç duyduğunuz disk alanını ve bant genişliğini sağlar. Hangi paketin size uygun olduğunu belirlemek için incelemelerin tamamına göz atın.

Bütçe dostu diğer barındırma paketlerini görün »

En İyi Sınırsız Web Hosting

Genellikle dosya depolama için sonsuz disk alanı ve sitenize gelen trafiğe dayanacak sınırsız bant genişliği sunan sınırsız barındırma planları, etkin siteler için popüler bir seçimdir. Talep arttığında, sitenizin tamamen çöktüğü konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

En iyi genel sınırsız web barındırma planları için seçeneklerimiz, sınırsız bant genişliği, depolama alanı, veritabanları, etki alanı adları ve e-posta gibi çeşitli avantajlara sahiptir. Ancak sınırsız planları değerlendirirken, ana bilgisayarın örneğin CPU ve RAM üzerindeki kısıtlamaları içerebilecek kesin “sınırsız” tanımını belirlemek için ince baskıyı okumak önemlidir. Aşağıdaki ana bilgisayarlar sınırsız web hosting kırpma krem ​​temsil eder, ancak sizin için hangi planın doğru olduğunu belirlemek için tam değerlendirmeleri okuduğunuzdan emin olun.

Daha fazla hosting paketine bakın »

En İyi “Sınırsız cPanel” Web Hosting

Endüstrinin en popüler kontrol paneli olarak kabul edilen cPanel, kullanıcıların web barındırma sunucularını gelişmiş teknik bilgi olmadan yönetmelerine olanak tanır. Linux tabanlı kontrol paneli sayesinde kullanıcılar alan adı ekleyebilir, bir CMS yükleyebilir, e-posta hesapları ekleyebilir, DNS kayıtları ayarlayabilir, yedekler oluşturabilir ve daha pek çok şey yapabilir.

Birçok kullanıcı için, cPanel sadece bir zorunluluktur – bu nedenle sitenizi kontrol paneli aracılığıyla yönetmenizi sağlayan bir ana bilgisayar seçmek çok önemlidir. Aşağıda, sınırsız disk alanı sunan cPanel barındırma sağlayıcıları için ilk iki seçimlerimizi bulacaksınız. Seçim yapmadan önce paketlerin kapsamlı bir değerlendirmesi için tüm incelemeleri okuduğunuzdan emin olun..

Daha fazla cPanel hosting paketine bakın »

En İyi “Sınırsız Bulut” Web Hosting

Siteleri barındırmak için birkaç kümelenmiş sunucunun sanal kaynaklarını kullanan bulut barındırma sağlayıcıları, üstün performans, güvenilirlik ve ölçeklenebilirlik gibi zorlayıcı avantajlar nedeniyle giderek daha popüler bir seçenek haline gelmektedir. Bulut barındırma pahalı tarafında bilinmesine rağmen, çoğu durumda müşteriler sadece kullandıkları kaynaklar için ödeme yaparlar. Tersine, bir site aniden daha fazla kaynağa ihtiyaç duyarsa, istek üzerine kesintisiz olarak kullanılabilir.

En iyi bulut barındırma sağlayıcıları, SSD hızını artırma, yönetilen barındırma seçenekleri, anında sağlama ve mükemmel müşteri desteği – sınırsız bant genişliği ve disk alanı gibi özellikler de dahil olmak üzere tüm bu avantajları makul bir maliyetle sunar. Aşağıda, en iyi sınırsız bulut barındırma planları için seçtiklerimiz ve ince ayrıntılarının kapsamlı değerlendirmeleri var.

Daha fazla bulut barındırma paketine bakın »

En İyi “Sınırsız Linux” Web Hosting

Stack Overflow’un 2017 geliştirici anketine göre, Linux geliştiriciler tarafından en çok kullanılan ikinci platform. Linux barındırma planları genellikle LAMP yığınından (Linux, Apache, MySQL ve PHP) oluşur – Linux sitelerinin temeli olarak genellikle birlikte yüklenen bir yazılım grubu.

Linux barındırma esnek, kullanımı kolay ve çok çeşitli uygulamalarla uyumlu olduğu bilinmektedir. Sınırsız disk alanına sahip geliştirici dostu bir barındırma seçeneği arıyorsanız, 2018’in sınırsız Linux ana makinelerimiz sadece bilet olabilir. Aşağıdaki tüm incelemeler, her ev sahibinin sunduğu özellikler hakkında ihtiyacınız olan tüm bilgileri sağlayacaktır..

Diğer Linux barındırma paketlerini görün »

En İyi “Sınırsız Windows” Web Hosting

Windows işletim sistemini kullanan ve ASP.NET, Microsoft Access, Microsoft SQL (MSSQL) Sunucusu ve Windows Server gibi Windows’a özgü teknolojilerle entegrasyon sunan Windows barındırma, birçok profesyonel geliştirici için tercih edilen platform olmaya devam ediyor.

Hayranlar, yüksek güvenlik seviyesi, optimum performans, uygulama uyumluluğu ve sorunsuz entegrasyonu nedeniyle Windows barındırma işlemine değer verir. En iyi Windows ana makineleri ayrıca sınırsız bant genişliği ve disk alanı, ücretsiz etki alanları, para iade garantisi ve sağlam destek sunabilir. Aşağıda, özelliklerinin tamamı, kullanım kolaylığı, fiyatlandırma, güvenilirlik, destek ve diğer özelliklerin tam değerlendirmeleri ile 2018’in en sınırsız Windows barındırma paketleri için seçimlerimizi bulacaksınız..

Diğer Windows barındırma paketlerini görün »

En İyi “Sınırsız Bayi” Web Hosting

Gayrimenkulde bir alt kira sözleşmesine benzer şekilde, bayi barındırma, tahsis edilen disk alanının bir kısmını ve bant genişliğini üçüncü bir tarafa satmak isteyen teknoloji meraklısı bireyler için yeni gelir akışları açabilir. Bazı start-up’lar ekstra nakit akışına ihtiyaç duyduklarında cep defterlerini doldurma tekniğinden bile yararlanıyor.

Sınırsız bayi barındırma planları fiyata göre değişir ve bazıları sınırsız cPanel lisanslarını, MySQL veritabanlarını, alan adlarını ve e-postaları içerir. Bu nedenle bayi işinizi başlatmadan önce araştırmanızı yapmanız önemlidir. Sizin için çalışmanın bir bölümünü yaptık – en iyi iki sınırsız bayi barındırma paketimizin tüm incelemelerinde göreceğiniz gibi, bu seçimler sektörün en iyilerinden bazıları.

Diğer bayi barındırma paketlerini görün »

En İyi “Ücretsiz” Sınırsız Web Hosting

Web barındırma dünyasında, “ücretsiz” ve ardından “sınırsız” kelimelerini duymanız çoğu zaman değildir. Sık sık ücretsiz web barındırma hizmetlerine dayanırız, bunun yerine site sahiplerini teşvik eder, daha fazla özellik, daha modern donanım ve güvenilir müşteri destek kanalları ile birlikte gelen yüksek değerli seçenekleri aramaya t0.

Wix ve Weebly, kullanıcıların sürükle ve bırak site oluşturucularını istedikleri sürece denemelerini sağlayan güvenilir ve ücretsiz barındırma planları sunmaya en yakın olanlardır. Paketler bant genişliği ve depolama açısından tamamen sınırsız olmasa da, kullanıcıların normalde ücretsiz bir planda aradıkları için sınırlar yüksektir. Hangisinin size uygun olduğunu belirlemek için bu planların her birine derinlemesine bir dalış yapmak için aşağıdaki tüm incelemelerimizi okuyun.

Daha fazla ücretsiz hosting paketine bakın »

Bant Genişliği veya Depolama Sınırı Yok mu arıyorsunuz? Bu Sunucular Sizin İçin

Sitenizin artan trafik ve yoğun yüklemeler karşısında çökmeyeceğine dair huzur arıyorsanız, sınırsız barındırma hizmetleri en iyi seçenektir. Sonuçta, internet tahmin edilemez olabilir ve iş meraklısı girişimciler risk yönetiminin değerini anlar.

Ev sahibi seçmek, bireysel ihtiyaca göre kişisel bir karardır. Burada gözden geçirilen ana bilgisayarlar, ister cPanel erişimi, ister bulut barındırma, Linux veya Windows seçeneği veya uygun fiyat arıyor olun, sınırsız web barındırma konusunda en iyisini sunar. Çeşitli kategorilerdeki lider sağlayıcılar hakkında daha fazla bilgi için 2018’in en iyi ev sahiplerinin tam incelemelerine göz atın..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector