15 En İyi Ücretsiz Web Sitesi Oluşturucu & Barındırma (2020)

Ücretsiz web sitesi kurucuları ve barındırma hizmetleri bulmak, bir çölün ortasında bu zengin, yemyeşil vaha gibidir – mükemmel bir idealdir, ancak çoğu zaman sadece bir serap.


En iyi web sitesi oluşturucuları kodlamaya gerek kalmadan güzel web siteleri yapmanıza izin veren araçlardır. Web tasarımında oldukça iyi olsanız bile, web sitesi oluşturucuları, zamanınız için baskı yaptığınızda hızlı ve etkili bir çözüm olabilir.

Daha da iyisi, birçok barındırma sağlayıcıları hizmetlerinin bir parçası olarak ücretsiz web sitesi oluşturucuları sunuyoruz. En iyi seçimlerimiz, iyi görünümlü, gezilebilir bir siteyi hızlı bir şekilde çalıştırmak ve çalıştırmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Aralarından seçim yapabileceğiniz 15 farklı ana bilgisayarla, seçenek sıkıntısı yok. Belirli hedeflerinize ve bütçenize göre en iyi site oluşturucuyu seçmenize yardımcı olmak için bunları kategorilere ayırdık.

En İyisi: Ücretsiz Web Sitesi Oluşturucu & Hosting Planları

Bir web sitesi oluşturucu kullanmak kolay bir yol alıyor gibi hissetmemelisiniz. Web sitesi oluşturucuları, zamandan çok kısa sürede, elle kodlanmış siteler kadar iyi siteler oluşturabilir. Aynı şey, ücretsiz bir web sitesi oluşturucu kullanma konusunda endişe duymak için de geçerlidir – iyi bir seçenek olduğunda dinleyici notu almanın utancı yoktur!

Kaliteli bir web sitesi oluşturucu basitlik ve esnekliktir. En iyi seçenekler, kolayca metin, resim ve düğme eklemenizi sağlayan sürükle ve bırak deneyiminin yanı sıra bol miktarda depolama alanı sunar. Artık daha fazla kişinin web’e masaüstü bilgisayarlar yerine mobil cihazlar üzerinden eriştiği düşünüldüğünde, seçtiğiniz site oluşturucunun mobil web’de gezinme için duyarlı tasarım sunması gerekir.

Wix, en tecrübesiz kullanıcıların bile çevrimiçi olmasına yardımcı olan bir endüstri zımbasıdır. Her bir aracın aydınlatılmış sürümleri ücretsiz olarak mevcuttur ve kullanıcıların hangi platformun uzun vadede kullanacaklarını anlamalarını sağlar. Hangi yönün sizin için en iyi olabileceğini anlamak için aşağıdaki incelemelerimize göz atın:

Diğer site oluşturucu ve barındırma planlarına bakın »

Ücretsiz Site Oluşturucuları & Ücretli Hosting ile Alan Adları

Barındırma planınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı her zaman savunuyoruz. Ayda sadece birkaç dolar yatırım yaparak, web sitesi sahipleri kullanıcılarınızı gerçekten etkileyebilecek ve web sitenizin işlevselliğini artırabilecek bir sürü avantaj ve ek özelliklerin kilidini açabilir. Bu kategorideki ana bilgisayarlar, web sitenizin kalitesi, görünümü ve hissinde büyük bir fark yaratabilecek ekstralarda en iyi tekliflere sahiptir..

Zaten tatlı bir pakete atılan ücretsiz bir alan adı almanın değerini iskonto etmiyor. Bu ana makineler yalnızca ücretsiz web sitesi oluşturucuları sunmakla kalmaz, aynı zamanda ücretsiz alan adı kayıtlarına da sahiptir..

Diğer site oluşturucu ve barındırma planlarına bakın »

WordPress Hosting için Ücretsiz Site Oluşturucu

En iyi blog platformu ve web tasarımının en büyük isimlerinden biri olan WordPress, dünya web sitelerinin yaklaşık% 30’una güç veriyor. Birçok ana bilgisayarın kolay tek tıklamayla kurulum, eklenti işlevselliği ve entegre destek ile dahili WordPress sunması şaşırtıcı değildir. Blogcuların başından ileri düzey kodlayıcılara kadar herkes WordPress’i bir site kurmak için ideal bir seçenek olarak görüyor.

WordPress, site oluşturuculara kıyasla biraz dik bir öğrenme eğrisine sahip. InMotion Hosting bunu gördü ve WordPress ortamı üzerinde çalışan bir web sitesi oluşturucusu olan BoldGrid’i yarattı. BoldGrid, sorunsuz bir web sitesi oluşturma deneyimi için WordPress düzenleyicisini basitleştiren sürükle ve bırak öğeleri sağlar. Kemerinizin altında yıllarca kodlama olsa bile, BoldGrid WordPress’ten en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olabilir.

Diğer WordPress ana bilgisayarlarına bakın »

Ücretli Hosting ile Diğer Ücretsiz Site Üreticileri

Şimdiye kadar, size belirli özelliklerle gelen en iyi web barındırma seçeneklerini gösterdik. Ayrıca, kontrol etmeye değer olduğunu düşündüğümüz ek ana bilgisayarların bu son listesini paylaşmak istiyoruz. Ücretsiz bir web sitesi oluşturucu ile ideal barındırıcınızı bulma fırsatını kaçırmanızı istemiyoruz, bu yüzden hepsini dışarıya koyuyoruz.

SiteGround, web sitesi oluşturucusu olarak Weebly’yi sunar ve hızlı bir şekilde başlamanız için canlı kurulum yardımı sağlar. Aşağıda listelenen diğer ev sahiplerinin kendi özel web sitesi oluşturucu platformları vardır. Hızlı dağıtım ile güçlü bir bulut sunucusu için, göz atın 1&1, ayrıca güçlü SEO ve pazarlama araçları spor.

Bu yılın en iyi ev sahiplerinin daha fazlasını görün »

En İyi Ücretsiz Site Oluşturucu & “E-Ticaret” için barındırma

Bir çevrimiçi mağazaya ev sahipliği yapacaksanız, web sitenizdeki e-Ticaret işlevselliği şarttır. Çevrimiçi perakendeciler, çeşitli şablon tasarımlarına ve çeşitli yollarla ödeme toplama yeteneğine sahip bir web sitesi oluşturucu seçmek isteyecektir: büyük kredi kartları, çek hesapları ve PayPal ve Google Pay gibi çevrimiçi ödeme sistemleri. E-Ticaret ile en iyi web sitesi üreticileri tüm bunları ve daha fazlasını var.

Volusion, perakende alanındaki kişiler için ücretsiz bir paylaşılan barındırma ortamı sağlar. Ürün görüntüleme, reklam ve satış için çok sayıda özellik nedeniyle e-Ticaret için en iyi seçimimiz. Bunun da ötesinde, Volusion sosyal medya platformları ve Amazon gibi büyük perakendecilerle entegrasyonlar sunuyor.

Diğer e-Ticaret sitesi oluşturucularına bakın »

En İyi Ücretsiz Site Oluşturucu & “Küçük İşletmeler” için Hosting

İdeal olarak, herhangi bir yeni personel kiralamak, yeni bir beceri öğrenmek veya web sitenizi kurmak için çok uzun süre beklemek zorunda kalmadan anne ve pop mağazanızı çevrimiçi olarak taşıyabilmeniz gerekir. Bir restoran, yatak ve kahvaltı, tamir dükkanı veya kuyumcu mağazanız olsun, maliyetleri düşürmek oyunun adıdır.

Küçük işletmeler için ücretsiz bir web sitesi oluşturucu seçmeyle ilgili en iyi şey, büyük ölçüde çevrimiçi olma genel giderlerinizi azaltmasıdır. Küçük işletmeler için en iyi web sitesi oluşturucusunun kazananı, inanılmaz kullanım kolaylığı ve hızlı geri dönüş süreleri nedeniyle Wix. Web sitenizin görünümünü ve hissini tam olarak kontrol etmenizi sağlayan sürükle ve bırak WYSIWYG editörü ile dört dakika gibi kısa bir sürede bir Wix sitesi oluşturabilirsiniz. Randevu almak ve rezervasyon yapmak gibi müşteri etkileşimleri mümkün olduğunca basittir ve markanıza uyacak şekilde özelleştirilebilir.

Diğer site oluşturucu ve barındırma planlarına bakın »

En İyi Ücretsiz Site Oluşturucu & “Reklamsız” Hosting

Reklamcılık çevrimiçi pazarda yerini alır ve ücretsiz site oluşturucular genellikle sitenize küçük reklamlar koyarak bakım maliyetlerini dengeler. Artan kanıtlar, web sitesi kullanıcılarının gerçekten reklamlara bakmak zorunda olmadıklarını gösterdi.

Ziyaretçilerinize reklamsız bir deneyim sunmak için, en iyi reklamsız web sitesi oluşturucu Weebly’yi tercih etmekten başka bir yere bakmayın. Ücretsiz Weebly hesapları, Weebly’ye yalnızca küçük bir bağlantı gösterir ve uygun fiyatlı yükseltme paketleri bile bunu kaldırır. Weebly’nin basit düzenleme arayüzü, platformun yeni başlayanlar için ideal olduğu anlamına gelir, SEO dostu ve web sitenizi optimize etmek ve para kazanmak için analitik ve pazarlama araçlarıyla birlikte gelir.

Diğer site oluşturucu ve barındırma planlarına bakın »

Tamamen ücretsiz & Sıfırdan Site Oluşturmanın Düşük Maliyetli Yolları

Bir web sitesini yüklemek, bir odaya girmek gibidir: birkaç dakika içinde orada olmak isteyip istemediğinizi bilirsiniz. Sanal bir alanın estetiği ve kullanılabilirliği, bir ziyaretçinin orada ne kadar zaman geçireceği konusunda fark yaratır. Adobe tarafından 2015 yılında yapılan bir araştırmada, içerik veya düzen çekici değilse insanların% 38’inin bir web sitesine katılmayı bırakacağını buldu..

Web tasarımı hakkında hiçbir şey bilmiyorsanız endişelenmeyin; ziyaretçilerin uğraşmak istemesine neden olan çekici bir siteniz olabilir..

Tasarımdaki deneyiminiz (veya eksikliğiniz) ne olursa olsun göz alıcı bir web sitesi sizin olabilir. Gördüğünüz gibi, web sitesi için yerleşik web sitesi oluşturucu işlevselliği ve desteği ile gelen seçenekler bolluğu vardır. Pahalı web ve grafik tasarım kursları almaya gerek yoktur – bir web sitesi oluşturucusu, özel markalı, kullanıcı dostu bir çevrimiçi varlık oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Bir web barındırma seçimi kadar sizin için en önemli özelliklere sahip barındırma bulma hakkında değer kadar. İyi bir fiyat almak önemlidir, ancak güvenilir 7/24 müşteri hizmeti veya en geniş şablon seçimi olsun, başarılı olmak için ihtiyacınız olan bir ana bilgisayar da seçmek istersiniz. Web barındırmalar rekabetçi fiyatlandırılır, bu yüzden sizin için en iyi olanı bulmak için sitemizdeki birçok ana bilgisayarlar perusing zaman ayırın. Hayallerinizin web sitesi elinizin altında!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector