15 Ucuz Linux VPS Planları (2020) – Linux için uygun fiyatlı VPS Sunucuları

Ucuz Linux VPS barındırma rotasını kullanmak, bir sürü avantajla birlikte gelir – maliyetin yarısında özel sunucu benzeri kaynaklar, paylaşılan bir sunucudan daha fazla güvenilirlik, gürültülü komşu sorunu için daha az risk ve anında ölçeklendirme ve esneklik . Büyüyen bir işletme potansiyeli mükemmel ve popüler Linux işletim sisteminin avantajıyla eşleştirilmiş VPS’lerin avantajları kazanan bir kombinasyon.


Tüm bunlar söyleniyor, kolayca VPS hosting için ayda 20 $ ila 200 $ arasında herhangi bir yerde ödeme yapabilirsiniz. Dolayısıyla, Linux’u çalıştırabileceğiniz ve düşük fiyat noktasına rağmen en yüksek güvenilirliği bekleyebileceğiniz uygun fiyatlı bir sanal sunucu arıyorsanız, doğru yere geldiniz.

Linux VPS Hosting’de En İyi Değer

Biz genellikle değeri açısından web barındırma seçenekleri hakkında konuşuruz – yani fiyat ve fiyat ile karşı karşıya bir plana dahil özelliklerin kalitesi. RAM’de kaybolan, bant genişliğine ve depolama izinlerine dizeler ekleyen ve sunucu özelleştirme seçeneklerini büyük ölçüde sınırlayan kir ucuz bir ana bilgisayar, rekabetçi bir fiyat noktasında cömert bir özelliğe sahip bir ana bilgisayar kadar değerli değildir..

Dünyanın en iyi VPS sağlayıcılarının hizmetlerini test ettikten sonra, işletim sistemine, sunucu erişim kontrolüne, performans artırma ve güvenlik özelliklerine ve fiyata göre en iyi değeri olan Linux VPS barındırma hizmetini belirledik. Aşağıdaki en iyi önerimize bakın.

Daha fazla Linux VPS barındırma planına bakın »

En Ucuz Linux VPS Genel

Üst düzey barındırma hizmetlerinde her zaman düşük fiyat noktalarından nefret ediyor gibi görünsek de, ucuz fiyat etiketlerinin sizi aldatmasına izin vermeyin: Düşük maliyetli VPS barındırmada olması gereken kalite var. İPage’i tüm barındırma nişlerinde düşük bütçeli, yüksek kaliteli bir sağlayıcıya harika bir örnek olarak alın.

İPage’in VPS planlarından birine kaydolduktan sonra, sunucunuzu isteğinize göre özelleştirebilir, ardından anında VPS’nizi hazırlayabilir ve dağıtabilirsiniz. Sunucunun bu kadar düşük bir fiyat için sunduğu disk alanı çeşitliliğini takdir ediyoruz ve bu ünlü uygun fiyatlı ana makine ile ücretsiz alan adı kaydı da dahil olmak üzere başka avantajlar bulacaksınız..

Linux için En Ucuz Yönetilen Sanal Sunucu

Yönetilen bir barındırma planının güzelliği, ana makineniz donanım yönetimi, güvenlik izleme ve hata düzeltmelerinin zorluklarını ele alırken yazılımınıza, uygulamalarınıza ve web sitesi içeriğine odaklanabilmenizdir. Yönetilen VPS barındırma, paylaşılan barındırma huzurunun yarı adanmış kaynakların esnekliği ile buluştuğu yerdir.

Linux İşletim Sistemi Logoları

Linux işletim sistemi CentOS, Debian ve Ubuntu gibi çeşitli lezzetlerle karıştırıldı.

Yönetilen barındırma sağlayıcılarını değerlendirdiğimizde, son kullanıcıya faydaları göz önünde bulundurduk. Yönetilen VPS servis müşterileri, zamandan ve operasyonel maliyet tasarrufundan, daha iyi güvenlik ve ölçeklenebilirlikten ve özenli müşteri hizmetinden faydalanır. Yönetilen barındırma teklifinin bir parçası olarak ev sahibinin sizin için tam olarak ne işleyeceğini incelemenizi öneririz – bu şirketten şirkete değişir.

Genel olarak, yönetilen sunucu barındırma söz konusu olduğunda InMotion’ın sektör çapında bir favori olduğunu görüyoruz. Tüm InMotion VPS planları, süper deneyimli ekip tarafından izlenen, yönetilen ve yamanan en gelişmiş Linux sunucularını içerir. Şirket, ücretsiz SSD’ler ve CentOS sunucunuz için bir cPanel / WHM lisansı ile piyasadaki en rekabetçi fiyatlardan bazılarına sahiptir..

Daha fazla yönetilen barındırma planına bakın »

CPanel Kontrol Paneli ile ucuz Linux VPS

2000’lerin başında, web barındırma kontrol paneli cPanel, paylaşılan barındırma dünyasını fırtına ile aldı – potansiyel müşterilerin ana bilgisayarları ve planları değerlendirirken aradığı bir barındırma zımbası haline geldi. Ancak panel, paylaşılan pazara özel değildir. Sezgisel arayüz, sanal ve özel sunucu alanlarına paylaşılan barındırma kolaylığı sağlar.

En iyi ana bilgisayarların çoğunun Linux işletim sistemini sunduğu gibi, favorilerimizin çoğunun VPS planlarına cPanel lisanslarını dahil etmeyi bulduk. En iyi cPanel ana bilgisayarlarını karşılaştırırken, müşteriler için yönetimi ve yönetimi basitleştiren diğer özellikleri ararız. Bluehost’a kaydolduğunuzda gelişmiş cPanel, CentOS 6 ve Apache ile uyumluluk elde edersiniz.

Daha fazla Linux VPS barındırma planına bakın »

Plesk Kontrol Paneli ile ucuz Linux VPS

CPanel, Plesk için arknezi aslında aynı hedefe ulaşıyor: web barındırma, sunucu ve alan adı yönetimini teknisyenler için kolay hale getirmek. Plesk bu ikisinin kırmızı başlı üvey çocuğu gibi görünse de, Plesk tarihsel olarak Windows ile ilişkilidir, çünkü Linux genellikle cPanel ile eşleşir. Bu zor ve hızlı bir kural değil, ancak dört yazılım teknolojisi arasında görülen bariz bir trend.

Tahmin edebileceğiniz gibi, hem Plesk kontrol paneline hem de Linux tabanlı bir işletim sistemine sahip süper ucuz bir sanal sunucu planını belirlemek zor. Burada varsayılan olarak en iyi değer seçeneğini kullanacağız. Liquid Web, yönetilen sanal ve özel sunucular söz konusu olduğunda kraldır ve hem Plesk hem de Linux kullanılabilir.

Ücretsiz SSD’lerle En İyi Linux VPS

Son olarak, en hızlısı bizde – katı hal sürücüler (SSD) ile donatılmış sunucular web siteniz için 20 kata kadar daha hızlı performans üretebilir. Üzerinde daha iyi olan tartışma – SSD’ler veya HDD’ler (sabit disk sürücüleri) – devam ediyor; Bununla birlikte, SSD’ler o kadar büyük bir sıçrama yaptı ki, birçok paylaşımlı ana bilgisayar depolama çözümünü tekliflerinin standart bir parçası olarak benimsedi.

Ücretsiz SSD hız artırımlarına ek olarak, Linux VPS’nize aşağıdaki ana bilgisayarla eşlik edecek uygun maliyetli disk alanı ödenekleri, bol miktarda RAM ve ücretsiz bir alan adı bulacaksınız..

Daha fazla SSD VPS barındırma planına bakın »

HostingAdvice’de Alışveriş Yaparak Linux VPS’de% 50’ye kadar tasarruf edin

VPS hosting’in sunduğu avantajlarla ve uygun fiyatlı bir barındırma sağlayıcısının sağlayabileceği teselli ile donanmış, bütçeniz dahilinde ölçeklendirmeye hazırsınız!

Bluehost ve HostGator logoları

Önde gelen sunucu sunucuları Bluehost ve HostGator, HostingAdvice ziyaretçilerine özel indirimler sunuyor!

Daha da iyisi, en iyi barındırma sağlayıcılarının çoğu HostingAdvice okuyucularına özel fırsatlar sunar.

Bluehost ile Linux VPS’de% 50 tasarruf edin »

Bugün burada ele almadığımız bir Linux VPS’de bir anlaşma buldunuz mu? Bilmemize izin ver!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector