18 Aylık Ucuz Web Hosting Planları (2020): Aylık Ödeme

Web sitesi sahipleri için, uzun vadeli bir anlaşmaya kaydolmadan önce yeni bir barındırma sağlayıcısının performansını, güvenliğini, hesap yönetimi araçlarını veya müşteri desteğini denemek istiyorsanız, aylık web barındırma planı mantıklıdır.


Anlıyoruz – taahhüt herkes için değildir. Bir ilişki veya bir web barındırma sözleşmesi olsun, bazı insanlar işler ters giderse kolay bir çıkış yoluna sahip olmak ister.

Kısa sözleşme süresi nedeniyle, aylık olarak faturalanan barındırma paketlerinin fark edilir derecede daha pahalı olma eğilimi vardır. Bununla birlikte, çeşitli ihtiyaçlar ve bütçeler için en uygun fiyatlı seçenekleri izledik. Sizinle en alakalı olan bölüme geçmek için aşağıdaki gezinme bağlantılarına göz atın veya tıklayın.

En Ucuz Aydan Aya “Paylaşımlı Hosting”

Bir öğenin değerini düşünmeden önce, müşteriler genellikle bir şeyin algılanan kalitesini belirlemek için fiyat etiketlerini kullanırlar – örneğin, karıştırıcılar hakkında hiçbir şey bilmeseniz de, en pahalı seçeneğin en dayanıklı olacağını, en çok özelliği sunacağını ve bakacağınızı varsayarsınız. en şık.

Ancak bu sonraki ev sahiplerinin şaşırtıcı derecede düşük fiyatlar sunması, kalitelerinin düştüğü anlamına gelmez. Her üç şirket de müşteri dostu, güvenilir hizmetler sunmak için barındırma endüstrisinde saygın. Çoğu plan varsayılan taahhütleri yerine getirir; aydan aya seçenekleri bulmak için ödeme işlemi sırasında dikkat ettiğinizden emin olun.

İlginç bir şekilde, InterServer’ın tüm barındırma planları kullanıcılara en üst düzeyde esneklik sağlamak için varsayılan olarak aydan ayadır, HostGator ise oyundaki en iyi tam hizmet sağlayıcılarından biridir ve büyümek için en iyi sunucumuzdur. Hostinger, ucuz alan adları, çok kolay bir site oluşturucu ve sınırsız kaynak arayanlar için mükemmel bir seçenek sunar. Karşılaştırmaları hakkında daha fazla bilgi için incelemelerimize göz atın:

En çok paylaşılan diğer ana bilgisayarlara bakın »

En Ucuz Aydan Aya “SSD Hosting”

Daha rafine bir web barındırma planına bir sonraki adımı atmak istiyorsanız, katı hal sürücüleri sağlayan şirketleri aradığınızdan emin olun. Yükseltilmiş depolama aygıtları geleneksel sabit disk sürücülerinden çok daha hızlı performans sunar.

Adil olmak gerekirse, yukarıdaki listemizden InterServer standart bir özellik olarak SSD’leri içeriyor, ancak aylık faturalandırma sunan şaşırtıcı derecede sınırlı ana bilgisayar havuzunu göstermek istiyoruz. Green Geeks, listemizi çevre dostu bir seçenek haline getirirken, endüstri ana hatları InMotion Hosting ve A2 Hosting, ultra hızlı altyapı ile biliniyor.

Diğer en iyi SSD ana bilgisayarlarına bakın »

En Ucuz Aydan Aya “VPS Hosting”

Web barındırma merdiveni yukarı hareket ettikçe, aydan aya barındırma hizmetleri aslında daha yaygın olsun. Depolama boyutu, ayarlanabilir bilgi işlem kaynakları ve yönetilen hizmetler söz konusu olduğunda sanal özel sunucular en çok çeşitlenenler arasındadır.

Takvim hesap makinesi ve kahve ile görüntü

Aylık bir fatura almak, müşterileri aldıkları hizmet ve performans düzeylerine yakından dikkat etmeye zorlar.

VPS ve bulut barındırma planları en akışkan ve özelleştirilebilir – ve büyük olasılıkla trafik dalgalanması olarak değişmesi nedeniyle – aylık ifadeler aslında web barındırma dünyasının bu bölümünde oldukça bekleniyor. Ancak bu esneklik, fiyatların oldukça geniş bir şekilde değişebileceği anlamına.

Kararınızı verirken benzer ürünleri karşılaştırdığınızdan emin olun. Aşağıda listelediğimiz üç ana bilgisayar, belirli ihtiyaçları karşılamak için çeşitli VPS paketleri sunmaktadır. InMotion Hosting, Liquid Web ve Hostwinds’ten VPS planlarını karşılaştırırken destek ihtiyaçlarınızı, teknik uzmanlığınızı, tercih ettiğiniz işletim sistemini ve beklenen trafiği göz önünde bulundurun:

Diğer VPS ana bilgisayarlarına bakın »

En Ucuz Aydan Aya “Özel Hosting”

Evet, ucuz ve geçici özel sunucularla karşılaşmayı beklediğiniz sıfatlar değildir, ancak aylık ödeme planları, yeni bir barındırma şirketinin altyapısının web sitenizin veya uygulamanızın belirli talepleriyle nasıl eşleştiğini ölçmenin harika bir yoludur.

Tıpkı satın almadan önce bir aracı test etmek gibi, büyük sitelerin, uygulamaların veya veri kaynaklarının sahipleri ve yöneticileri yeni ekipman ve yapılandırmaların iş yükünü kaldırabildiğinden emin olmalıdır.

Testlerin yanı sıra, şirketler satış döngüsünde son derece yoğun dönemlerle başa çıkmak için özel bir sunucuya ihtiyaç duyabilirler. Örneğin, okul ve üniversite çevrimiçi sistemlerine olan talep yaz aylarında genellikle kolay dinlenebilse de, öğrencilerin sonbaharda derslere kayıt olmaları geldiğinde muhtemelen daha fazla bilgi işlem gücüne ihtiyaç duyacaklardır..

Neyse ki, müşteriler için, aydan aya özel sunucu planları için önerdiğimiz üç ana bilgisayar – Liquid Web, InMotion Hosting ve HostGator, şaşırtıcı derecede uygun fiyat ve esnek şartlarda mükemmel sunucular ve destek sunuyor. Hangisinin en uygun olabileceğini görmek için aşağıdaki incelemelerimizi okuyun:

En popüler diğer ana bilgisayarlara bakın »

En Ucuz Aydan Aya “WordPress Hosting”

Dünyanın en popüler içerik yönetim sistemi olan WordPress, hız ve güvenlikle barındırılması en zor platformlardan biridir. İnternetteki tüm web sitelerinin neredeyse üçte biri tarafından kullanıldığı için, WordPress siteleri bazen arkalarında büyük bir hedefle gelir.

WordPress'in cihaz ekran görüntüleri

WordPress hosting sağlayıcılar arasında büyük farklılıklar gösterebilir ve aylık planı uzun vadeli bir karar vermek için akıllı bir yol haline getirir.

Bazı ana bilgisayarlar, standart bir paylaşılan barındırma planının bir parçası olarak standart tek tıklamayla yükleme işlemini sunar, ancak aşağıda incelediğimiz üç ana bilgisayar, platformun gelişmesi gereken modern donanım ve güvenlik önlemleriyle uygun fiyatlı oranlarını optimize etmek için bir adım daha ileri gitmektedir. InMotion Hosting, A2 Hosting ve HostGator’un WordPress için aylık uygun fiyatlı hosting için kendilerini nasıl ayırdığını öğrenmek için okumaya devam edin.

Diğer üst WordPress ana bilgisayarlarına bakın »

En Ucuz Aydan Aya “Yönetilen WordPress Hosting”

Deneyimli hosting tüketicileri bile daha lüks WordPress hosting şirketlerinin aylık hizmetler sunmasını beklemeyebilir. Özel ve sanal sunucularda olduğu gibi, yönetilen WordPress barındırma için en iyi planlar genellikle boyut için denemeye değer.

İçerik yönetim sistemi, sanal sunucular tarafından sunulan özel kaynaklarla özellikle iyi sonuç verir, bu nedenle aşağıdaki üç ana bilgisayarın WordPress müşterileri için çalışmayı seçtiği mimari budur. Sanal ortamlar genellikle bir hazırlama alanı, otomatik güncellemeler ve çeşitli güvenlik ve önbellek araçları katmanlarını içerir.

Diğer üst WordPress ana bilgisayarlarına bakın »

Hosting Sularını Aylık Ödeme Planlarıyla Test Edin

Birçok sektörde, ekonomiler gerilediğinde veya finanslar istikrarsız göründüğünde müşterilerin kısa vadeli sözleşmeleri tercih etme olasılığı daha yüksektir. Bu uyarı, daha uzun planlarla ilişkili uzun vadeli tasarruflara rağmen, müşterilerin büyük, peşin ödeme yapmadan önce daha dikkatli olmak istedikleri anlamına gelir.

Hosting sağlayıcıları, yıllık veya üç yıllık planlarla çok daha düşük aylık ücretlerin reklamını yapar, ancak yeni bir müşteri kaydolduğunda tam ödeme gerektirir. Bir proje tamamlandıktan sonra veya bir barındırma sağlayıcısının hizmet düzeyi hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrendikten sonra bir web barındırma planını kontrol etme veya iptal etme yeteneğine sahip olmak, hepimizdeki anlayışlı alışveriş yapan veya taahhüt-phobe için değerli bir araç olabilir.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector