2020’nin En Hızlı 5 Web Hosting Hizmeti

Test ve sektördeki en hızlı web barındırma hizmetlerinden bazıları hakkında yazma bir yıl kadar sonra, yıllar önce kişisel sitelerim ve projelerim için seçtiğim ev sahibi hakkında biraz kendini bilinçli hissetmeye başladım. Hız, istikrar ve eklenen hizmetler için daha iyi seçenekler olduğunu biliyordum.


Nihayet okuyucu hizmetleri için alışveriş yapan okuyucularımıza katılmaya karar verdiğimde, hızlı bir şekilde belirli bir özellik olan SSD’ler veya katı hal sürücüleri üzerine odaklandım. Modern depolama birimi, bilgileri geleneksel sabit disk sürücülerinden çok daha hızlı okur ve yazar, web sitelerini 20 kata kadar daha hızlı hale getirir.

Devam ettim ve hostingin tüm seviyelerinde en hızlı seçeneklerin bir listesini derledim. Bu ana iyi hizmet yatırım yapmak değer fiyat noktaları ile – sektörde mutlak en hızlı web barındırma endüstrisi olarak bilinir. En iyi planlar ve hizmetler için seçimlerimizle birlikte her bir sağlayıcıyla ilgili deneyimlerimizi öğrenmek için okumaya devam edin.

1. Genel olarak En Hızlı Web Hosting

Sürekli hızlı web hosting önemi hakkında yazıyoruz. Mantraları duydunuz: Hız satıyor, performans çok önemli ve milisaniye önemli. Yavaş barındırma cezalarını gösteren istatistikler oldukça ayıktır, çünkü her dört ziyaretçiden biri yüklemesi dört saniyeden fazla sürerse bir web sitesini terk eder.

Google ve diğer arama motorları bazen düşük performans gösteren siteleri daha düşük sıralayarak trafiğinizi büyük ölçüde etkiler. Daha az ziyaretçi, daha az potansiyel müşteri ve daha az gelir anlamına geliyor – günde 100.000 dolar kazanan bir e-ticaret sitesi için, bir saniyelik gecikme yıllık 2,5 milyon dolara mal olabilir.

SSD’li ana bilgisayarlar düşünüldüğünde, InMotion Hosting hemen ön plana çıkar. Tanınmış sağlayıcı, özellikle hız, destek ve güvenilirlik söz konusu olduğunda sektörde standart bir taşıyıcı olmuştur. InMotion milyonlarca isim markalı donanıma yatırım yapıyor ve her planda ücretsiz olarak SSD içeriyor. ABD tabanlı destek ve 90 günlük para iade garantisi ekleyin ve InMotion planları her düzeyde etkileyecektir..

2. En Hızlı Paylaşılan Web Hosting

Gerçekten üstün bir paylaşılan barındırma deneyimi ararken, bir sağlayıcının altyapısı ve donanımı tüm farkı yaratır. Her sunucuya yüzlerce veya binlerce müşteri ve web sitesi tıkandığında, yükseltilmiş tüm donanımlar herkes için iyi bir seçim.

SSD’leri sunan bir web barındırma aslında ucuz donanım kar elde etmek yerine müşteri deneyimi ve web sitesi performansı umurunda bir işarettir. Hız artışına ek olarak, SSD’ler daha güvenilir ve mekanik arızaya daha az eğilimlidir, yani verileriniz güvende kalacaktır. SSD’ler, hem barındırma şirketleri hem de müşteriler için giderek daha pratik ve popüler bir seçenek haline geldikçe, daha yüksek performanslı, süper şarjlı planlar görmeyi bekleyebilirsiniz..

SSD’lerle daha fazla paylaşılan ana bilgisayarı görün »

3. En Hızlı Bulut Barındırma

Web barındırma, bulut hızlı hareket eden en hızlı büyüyen kategorilerinden biri web siteniz için son derece kolay ve ödüllendirici bir adımdır. Yedekli kaynaklar size ekstra ölçeklenebilirlik ve güvenilirlik sağlayarak web sitenizin kitlenize bilgi sağlamak için fazlasıyla bilgi işlem ateş gücüne sahip olmasını sağlar.

En hızlı bulut barındırma hizmetleri için derinlemesine karşılaştırmamızda vurguladığımız gibi, sağlayıcılar arasındaki fark büyük değildir – ancak hız ve performans söz konusu olduğunda her milisaniye önemlidir..

Daha fazla bulut ana bilgisayarına bakın »

4. En Hızlı VPS Hosting

Sanallaştırılmış bir özel sunucu veya VPS, doğal olarak paylaşılan barındırma sunucularına göre bir performans yükseltmesi sunar. Daha az sayıda VPS müşterisi aynı donanımı paylaşır ve sanallaştırma, fiziksel sunucu kaynaklarının özel bir sunucu gibi davranmasını sağlar. VPS işletim sistemi ve yapılandırması üzerinde daha fazla denetime sahip olan kullanıcılar, barındırma ortamlarını hız için daha da optimize edebilir.

Paylaşılan barındırma sağlayıcılarında olduğu gibi, SSD’ler genellikle birinci sınıf VPS planlarıyla sunulan avantajlardan sadece biridir. Birçok barındırma şirketi, güvenlik yamalarını ve yazılım güncellemelerini kapsayan ücretsiz yönetilen hizmetler dahil ederek müşterilerin çevrelerini yönetmelerine yardımcı olacaktır. Aşağıdaki mahsulün kremini vurgulamaktayız, ancak daha ayrıntılı bir analiz için en hızlı VPS barındırma hizmetleri hakkındaki makalemize göz atın..

Daha fazla SSD VPS ana bilgisayarı »

5. En Hızlı Dedicated Sunucu Barındırma

Kırpma web barındırma kremi, adanmış sunucular bilgi işlem, bellek, depolama ve performans azami temsil eder. Web sitenize ve uygulamalarınıza adanmış bir sunucunun tüm kaynaklarıyla, özel barındırma doğal olarak en performanslı hizmet katmanıdır.

Liquid Web sunucuları ve veri merkezlerinin görüntüsü

Özel sunucular için en hızlı web sunucusu olan Liquid Web, SSD depolamalı üç veri merkezinin sahibi ve işletmecisidir.

Bu nedenle, SSD’lerin tahsis edilmiş seviyede oransal olarak daha az etkisi vardır. Bununla birlikte, kesinlikle daha az değerli olmayacak şekilde, optimize edilmiş sunucu yapılandırmalarını tamamlarken SSD’ler en iyisidir. En iyi adanmış barındırma sağlayıcıları, tipik olarak, müşterilerin sayfa yükleme pedalını metale koymak için doğru yazılım, güvenlik ve performans ayarlarında ince ayar yapmasına yardımcı olmak için bir tür yönetilen hizmet veya teknik uzmanlık içerir..

Daha hızlı özel sunuculara bakın »

6. WordPress için En Hızlı Web Hosting

WordPress, çevrimiçi kullanılan en popüler teknolojiler arasında olabilir – aslında, ücretsiz içerik yönetim sistemi web’in% 36’sının gerisindedir – ancak WordPress sitelerini iyi barındırmak şaşırtıcı derecede zor olabilir. Barındırma ortamı iyi yapılandırılmamışsa platform çok yavaş çalışabilir.

Temanız ve dosyalarınız sitenizin performansını kesinlikle etkileyebilir, ancak en hızlı WordPress barındırma planlarından birine yatırım yapmak en dikkate değer ve anında fark yaratacaktır. SSD odaklı donanıma ek olarak, müşterilere ve web sitesi trafiğine, bir içerik dağıtım ağı ekleyerek ve önbellek eklentileri eklenerek iyi bir şekilde sunulacak.

Daha hızlı WordPress sunucularına bakın »

En Hızlı Web Hosting Hizmetleri 20 kata kadar daha iyi performans sağlar

Web barındırma şirketleri her zaman çok fazla anlaşamazlar, ancak SSD sağlayıcıları arasındaki dil aynıdır: Yalnızca katı hal sürücüleri hızlı olmakla kalmaz, aynı zamanda bir siteyi geleneksel sabit disklerden güç alanlardan 20 kat daha hızlı hale getirebilir.

SSD’lerin hem barındırma müşterileri hem de sağlayıcılar arasında artan popülaritesi, bir SSD planı için alışveriş yaparken fiyatların düştüğünü, depolama kapasitelerinin yükseldiğini ve daha fazla seçenek görmeyi bekleyebileceğiniz anlamına gelir. Hızlı depolama cihazlarının artan kullanımı, dünya çapındaki müşterileri barındırmak için işi artıracak ve kullanıcı deneyimlerini geliştirecektir.

Aslında, bazı sektör uzmanları performans artışları, artan müşteri memnuniyeti ve gelişmiş kararlılık, barındırma sağlayıcıları için sağlam bir yatırım ve yükseltme yaptıklarından, SSD’lerin önümüzdeki birkaç yıl içinde hızlı bir şekilde sabit disk sürücülerinin yerini almasını beklemektedir..

SSD barındırma arayışım işe yaradı ve umarım burada paylaştığımız deneyimler ve araştırmalar, web sitenizin motorlarını da revize etmenize yardımcı olur. Hala birkaç ana bilgisayar hakkında karar verdiyseniz veya SSD’ler gerçekten sizin içinse, seçeneklerinizin nasıl toplandığını görmek için ana bilgisayar-ana bilgisayar karşılaştırmalarımıza göz atın..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector