2020’s Küçük İşletmeler için En İyi Web Hosting: Top 9 Yorumlar

Nispeten yeni bir ev sahibi ve sık sık çevrimiçi alışveriş yapan olarak, küçük işletmeler için web barındırma neden girişimciler için kritik bir yatırımdır. Son birkaç aydır, evi daha rahat ve büyümüş hale getirmek için el yapımı mobilyalarımı yükseltmekten keyif aldım – ve bir keresinde bir mağazanın içine ayak basmayı düşünmedim.


Bu nedenle, işletmeler için güçlü bir çevrimiçi izlenim oluşturmak kritik öneme sahiptir. Tüketicilerin% 85’inden fazlası, satın almadan önce bir ürünü çevrimiçi olarak araştıracaktır, bu nedenle şirketinizin kendisini güvenilir bir kaynak olarak hızlı bir şekilde oluşturmasını sağlamak istersiniz. Siteniz her yerden yeni müşteriler çekecek, bu nedenle güvenilir, saygın bir ana bilgisayar seçmek web sitesinin kendisi kadar önemlidir.

Çalışma süresi ve performans oranları benim gibi çevrimiçi müşteriler için önemlidir ve iş ihtiyaçlarınız için doğru barındırma hizmetini bulmak satışların artmasına ve marka itibarınızın artmasına yardımcı olacaktır. 2020 yılında küçük işletmeler için en iyi 10 web barındırma hizmeti dediklerini görmek için okumaya devam edin.

1. En İyi Genel Küçük İşletme Barındırma

Web sitesi yatırımınızdan en fazla getiriyi görmek için, yüksek çalışma süresi garantisine sahip bir ana bilgisayar arayın – bu güvenilirlik, sitenizin çevrimiçi kalması ve müşterilerin her saat kullanılabilir olması anlamına gelir. Güçlü barındırma şirketleri, çabalarınızı bir web sitesi çalıştırmanın arkasındaki teknik ayrıntılara değil, iş tutkunuza odaklamanıza izin veren birinci sınıf destek ve güçlü site oluşturucuları içerecektir..

En iyi ana bilgisayarlara bakın »

2. En Uygun Fiyatlı Küçük İşletme Barındırma

Ücretsiz barındırma istediğinizi biliyoruz, ancak esneklik, destek ve hatta çıplak kemikler paylaşılan barındırma planlarına dahil olan özellikler de küçük yatırımlara değer. Ayda 3 $ veya daha az bir ücret karşılığında, ana bilgisayarlar küçük işletmeniz için başarılı bir web sitesi yapmak için ihtiyacınız olan her şeyi verecektir: ücretsiz bir alan adı, web sitesi oluşturucu, SEO araçları, reklam kredileri, e-Ticaret yetenekleri ve fiyatlar için 24 saat destek dövülemez.

Daha uygun fiyatlı ev sahiplerini görün »

3. Küçük İşletmeler için e-Ticaret Barındırma

İşletme sahipleri, web sitelerine e-ticaret işlevselliği (çevrimiçi bir mağaza ve alışveriş sepeti programı) ekleyerek ürünlerini ve hizmetlerini küresel bir kitleye sunabilir. Bu özellikleri sitenize eklemek yeni başlayanlar için karmaşık olabilir, ancak birçok ana bilgisayar en popüler araçların kolay, tek tıklamayla kurulumlarını ve bunları uygulamanıza yardımcı olacak bilgili destek personelini sunar. Müşterilere her yerden satın alma kolaylığı sunarak satışları artırın.

Daha fazla e-Ticaret ana bilgisayarına bakın »

4. Küçük İşletmeler için E-posta Barındırma

Müşteri ilişkileri söz konusu olduğunda, yalnızca iş iletişiminiz olan kimseye güvenmek istemezsiniz. Sınırsız hesap ve ücretsiz alan adı gibi barındırma planınızla birlikte her türlü güvenli, güvenilir ve kullanımı kolay e-posta özelliklerini içeren bir ana bilgisayarı takdir ediyoruz. Otomatik yanıtlayıcıları, spam filtrelerini, yönlendirme ve web posta seçeneklerini de içeren planlara dikkat edin.

Daha fazla e-posta barındırıcısına bakın »

5. Hosting ile Ücretsiz Web Sitesi Oluşturucu

Toplantı sahipleri bir web sitesini bir araya getirmeyi çok kolaylaştırır – logonuzu, resimlerinizi, metninizi ve videolarınızı tam olarak görüntülenmesini istediğiniz yere sürükleyip bırakmanıza olanak tanıyan basit web sitesi oluşturucularını nasıl kodlayacağınızı öğrenmenize gerek yoktur. Blog oluşturmadan çevrimiçi mağazalara, web sitesi oluşturucuları çevrimiçi hayallerinizi sadece birkaç fare tıklamasıyla gerçekleştirir. En iyi inşaatçılar, markanıza uygun doğru görünümü bulmanızı sağlayan yüzlerce özelleştirilebilir tema ile geliyor.

Daha fazla web sitesi oluşturucu ana bilgisayarına bakın »

6. Küçük İşletmeler için Blog Barındırma

Doğru bir şekilde yapıldığında, bloglar potansiyel müşterilerin işletmenizi nasıl gördüğüne ve işletmenizle nasıl etkileşime girdiğine ilişkin tonu belirler. Ürünlerinizin ve çevrimiçi mağazanızın ötesinde, çevrimiçi alışveriş yapan kişiler markanız hakkında bilgi arıyor. Blog barındırma, hızlı, basit ve çalışmanıza izin verecek kadar hafif olmalı, ancak markanızı güçlü, görsel olarak çekici bir şekilde sergilemelidir..

Diğer blog ana bilgisayarlarını görüntüle »

7. Küçük İşletmeler için Bulut Barındırma (VPS)

Paylaşılan barındırma planları, kendi web sitelerini başlatan çoğu küçük işletmenin ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Sunucu alanını diğer barındırma müşterileriyle paylaşarak, küçük işletme sahipleri şirketleri kalktıkça paradan tasarruf edebilirler. Bununla birlikte, bu büyümeyi görmeye başladığınızda, artan talebi karşılayabilecek kaynaklara ev sahipliği yapmak istersiniz. Bulut barındırma veya sanal özel sunucularda barındırma, web sitenizi neyin güçlendirdiği konusunda size daha fazla kontrol sağlar.

Daha fazla VPS ana bilgisayarı »

8. Küçük İşletmeler için Adanmış Sunucu

Gelişen işletmeler, web sitelerini en yüksek performansta tutmak için daha güçlü bilgi işlem kaynakları gerektirerek bulut veya VPS barındırma planlarını aşabilir. Siteniz yüksek miktarda trafik aldığında özel bir sunucuya geçin. Fiyat üst düzey barındırma için dik olabilir, ancak özel planlar en üst düzeyde destek, altyapı, çalışma süresi ve performans ile birlikte gelir.

Diğer özel sunuculara bakın »

9. Bir Web Hosting İş Başlangıç? En İyi Bayi Barındırma

Bu işletme ve web hosting birleştiren ne olacak? Artık iyi bir ev sahibi yapan şeylerin yönlerini öğrendiğinize göre, belki kendi hosting işinizi başlatmak istersiniz. Bayiler temel olarak sunucu alanlarının bir kısmını başkalarına devretmektedir. Genellikle sanal bir özel sunucu veya VPS – barındırma satın alırlar..

Diğer bayi sunucularına bakın »

Küçük İşletmenizi Büyüyebileceğiniz Bir Ev Sahibi ile Ölçeklendirin!

Küçük işletme sahiplerinin çevrimiçi olmalarına ve şirketlerini büyütmelerine yardımcı olma konusunda en iyi olarak adlandırıldıkları için bu ev sahiplerini tebrik ediyoruz; müşterileri ağırlamak, şirketinizin arayışı için iyi şanslar.

İşletme patlamaya başladığında, sitenizi sizinle ölçeklenecek daha güçlü barındırma paketlerine taşımak istersiniz. Barındırma saflarında yükselmeye hazırsanız, birlikte büyümek için en iyi sunucu olan HostGator’a bir göz atın. Çaylaktan iş dünyasına gitmek için araçlar sunuyorlar.

Bunun yerine en iyi web barındırma için arama yapın:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector