23 En İyi Web Hosting Ücretsiz Denemeler: Para İadesi ve Kredi Kartı Gerekli Değildir

Web ücretsiz deneme barındırma ücretsiz örnekleri üzerinde aperatif olsun bakkal bu harika geziler gibidir. İster depo devlerinden biri isterse lüks bir yerel mağazadan geçiyor olun, küçük ısırıklar size küçük bir ücret karşılığında tadını çıkarabileceğiniz nefis lezzetlerin tadına bakmanızı sağlar. Dolgunuzu mağazada dolaştıktan sonra, birkaç lezzetli satın alma ile ayrılma olasılığınız daha yüksektir.


Aynı konsept web barındırmada da geçerlidir – ücretsiz denemeler ve tanıtım dönemleri, site sahiplerinin, sunucunun çevrimiçi varlığını çalıştırmak için iyi bir uygun olduğundan emin olmak için bir sağlayıcının ağını, altyapısını ve müşteri desteğini test etmesini sağlar. Bazı ev sahipleri daha esnek aydan aya planlar sunsa da, çoğu müşterinin bir yıl veya daha fazla barındırma için ödeme yapmasını gerektirir. İşte en iyi web yeni bir ev sahibi için pazarda kendinizi bulmak zaman dikkate ücretsiz deneme barındırma.

En İyi Web Hosting Ücretsiz Denemeler (Domain Name ile)

Ve böylece kredi kartı bilgileri gerektiren en iyi ücretsiz deneme turumuza başlıyoruz. Öncelikle, geri ödemenizi almak için savaşmak zorunda kalmayın – bu makalede listelediğimiz web sunucuları, geri ödeme garantilerini onurlandıran ve geri ödeme işlemlerini hemen sormadan güvenilir şirketler. En kötü senaryo, paranızı geri alırsınız (herhangi bir kurulum ücreti veya alan adı kaydı eksi) ve başka bir barındırma denemesi ararsınız; en iyi durumda, deneme süresi sona erdiğinde daha kalıcı, güvenilir ve iyi desteklenen bir barındırma deneyimine geçmek için parmağınızı kaldırmanız gerekmez. Ayrıca, para iade garantisinden sonra ayrılmayı seçerseniz, ev sahiplerinin büyük çoğunluğu geri ödemenizi uzatacaktır.

Paylaşılan barındırma paketlerinde, ücretsiz etki alanı kaydı neredeyse 30 günlük para iade garantisi kadar yaygındır. Ve mantıklı – barındırma ihtiyacınız varsa, muhtemelen bir web sitesi başlatmak istiyorsunuz ve yine de bir alan adına ihtiyacınız olacak. Zaten bir alan adınız varsa, bu özellik genellikle sorunsuz (ve ücretsiz) alan adı transferini kapsar. Ancak, alıcı dikkat: ücretsiz bir alan adı kaydederseniz ve planınızı iptal ederseniz, toplantı sahibi bir alan adının ücretini geri ödemenizden düşecektir. Yine de bu alan adına sahip olacaksınız, böylece bir sonraki risksiz barındırma denemenizde kullanabileceksiniz..

Uygun fiyatlı uzun vadeli planlar, ücretsiz alan adı kaydı ve mükemmel alan adı yönetimi araçları sunan üç favori paylaşılan barındırma ücretsiz denememizi aşağıda listeledik, ancak bir InterServer’a özel bir söz sadece zar zor eksik. Tamamen ücretsiz bir deneme sürümü yerine, şirket, barındırma ilk ayınız için yalnızca bir kuruş ve alan adı kaydınızın ilk yılı için 1,99 ABD doları ücret alır.

En iyi ucuz web barındırma sayfalarına bakın »

En İyi “WordPress” Hosting Ücretsiz Deneme Sürümleri

Tüm şekil ve boyutlardaki WordPress meraklıları, barındırma dünyasında örneklemek için tonlarca harika seçeneğe sahiptir – bu, WordPress’e özgü barındırma hizmetinin bir sağlayıcıdan diğerine çılgınca değişebileceğini düşünüyor. Bazı planlar ultra popüler içerik yönetim sisteminin genel tek tıklamayla kurulumunu sunarken, diğerleri hız ve ölçeklenebilirlik için oluşturulmuş güçlü bulutla çalışan ortamlar tasarladı.

WordPress’in internetin neredeyse üçte biri için tercih edilen platform olduğu düşünüldüğünde, müşteri çekmek son derece karlı ve rekabetçi bir girişimdir. Hizmet olarak Yazılım endüstrisi, ücretsiz deneme kullanıcılarının% 40 ila% 60’ının ücretli müşterilere dönüştüğünü gördüğü için, her şekil ve boyutta ücretsiz deneme, barındırma sağlayıcıları için değerli bir araç gibi görünmektedir.

Çoğu WordPress kullanıcısı en iyi WordPress performansını müşteri dostu fiyatlandırma biçimleriyle dengeleyen bu üç seçenekten biriyle sunulacaktır. InMotion Hosting, müşterilerine efsanevi 90 günlük para iade garantisi sunarak sektördeki en uzun risksiz çalışmalardan biri haline gelirken, Bluehost doğrudan WordPress çekirdek ekibinden tavsiye edilir.

En iyi WordPress ana bilgisayarlarını görün »

Premium WordPress müşterileri işletmelere, geliştiricilere ve web ajanslarına özel olarak yönetilen barındırma, daha fazla bilgi işlem kaynağı ve hizmet aramak, WordPress ile ücretsiz deneme web barındırma için bu üç seçeneğe bakmayı tercih edebilir. Flywheel, potansiyel müşterilerin bir demo sitesini açmasına ve yalnızca yayınlanmaya hazır olduklarında ödeme yapmasına izin vererek gerçekten ücretsiz bir deneme sunar. WordPress onaylı DreamHost ve WP Engine, sırasıyla 97 gün ve 60 günde endüstri ortalamasından çok daha uzun para iade garantisi süreleri sunar.

Daha fazla premium WordPress ana bilgisayarı görün »

En İyi “Windows” Ücretsiz Deneme Barındırma

Farkı muhtemelen bilmeyen yeni başlayanlar için bile, web hosting doğal olarak Unix aromalı işletim sistemlerine yatkındır. Açık kaynaklı işletim sistemi, genellikle Linux, Fedora, Debian, CentOS ve Ubuntu markası altında tüm sitelerin üçte ikisinden fazlasını güçlendirir. Linux tabanlı işletim sistemleri, barındırma sağlayıcılarının çalışması için genellikle daha kolay ve daha uygun maliyetlidir, çünkü lisanslama ücretleri çok daha düşüktür.

Bir veri merkezindeki sunucuların görüntüsü

Windows tabanlı barındırma planlarını kullanan web siteleri, web’in yaklaşık üçte birini oluşturur.

Ancak ASP.NET veya C ++ gibi programlama dillerini kullanan geliştiricilerin ve kuruluşların, etkin ve en yüksek performansta çalışmak için Windows işletim sistemini çalıştıran sunucuları kullanmaları gerekir. Bu hizmetler genellikle Linux muadillerinden ayda birkaç dolar daha pahalıdır, bu da ücretsiz bir denemeyi daha değerli kılar.

AccuWebHosting’in Windows için ücretsiz deneme sürümünü ve bunların ücretsiz Windows VPS barındırma seçeneklerini anlattık, bu yüzden risksiz para iade garantilerine dayanan tanınmış ana bilgisayarlardan üç seçenek daha var.

Diğer en iyi Windows ana bilgisayarlarını görün »

En İyi “VPS” Ücretsiz Deneme Barındırma

Sanal özel sunucu veya VPS, site sahiplerine kalabalık paylaşılan barındırma ve yüksek güçlü (ve süper pahalı) özel sunucular arasında tatlı bir nokta sunar. Eklenen kaynaklar ve esneklik, yüksek kullanılabilirlik, hızlı sayfa yüklemeleri ve büyümek için yer gerektiren geliştiriciler, ajanslar ve küçük işletmeler için ekstra çekicidir..

Hatta ücretsiz paylaşılan barındırma hizmetleri daha çok olsa da, ücretsiz VPS hosting sunan şirketler büyük ölçüde dolandırıcılık olarak kabul edilir. “Gerçek olamayacak kadar iyi görünüyorsa, büyük olasılıkla” diyorsunuz. Ücretsiz VPS planlarıyla tanışın. Şirketler ücretsiz VPS planlarını sallarken, şirketi başkalarına yönlendirmenizi, reklamları tıklamanızı ve şirketlerin daha sonra satabilecekleri kişisel verileri girmenizi gerektirdiğinden hizmetler vaat edilir ve nadiren sunulur..

VPS çözümleri için güvenilir bir ana bilgisayarla ücretsiz deneme için kaydolarak daha iyi hizmet vereceksiniz. Elbette, kredi kartı numaranızı girmeniz gerekecek (genellikle – AccuWebHosting’in Windows VPS için ücretsiz deneme sürümünü unutmayın), ancak aşağıdaki ana bilgisayarlar size bir kol ve bir bacak ödemeden geri ödeme isteğinde bulunmak veya hizmeti iptal etmek için yeterli zaman tanır.

Diğer VPS sunucularını görün »

En İyi “Adanmış Sunucu” Ücretsiz Deneme Barındırma

Web barındırma üst kademesinde yapılan ücretsiz denemeler oldukça zor olabilir. Özel bir sunucunun yapılandırılması ve dağıtılması, yüksek düzeyde otomatikleştirilmiş sistemleriyle bile, barındırma sağlayıcısından çok sayıda bireysel, manuel dikkat gerektirir. Özel sunucular için siparişler genellikle yüksek derecede özelleştirmelerle gelir, yani ana bilgisayarlar anlaşılır bir şekilde tüm ayarları yalnızca birkaç hafta sonra kaldırmak için yapmak istemez. Ayrıca, özel barındırma, paylaşılan veya bulut hizmetlerine kıyasla genellikle daha kalıcı bir çözümdür – birinci sınıf güç, güvenilirlik ve büyümek için yer arıyorsanız.

Bir veri merkezindeki BT çalışanlarının görüntüsü

Özel sunucular genellikle daha fazla yönetilen destekle gelir ve ücretsiz denemeleri nadir hale getirir.

Bununla birlikte, dikkatli site yöneticileri ve işletme sahipleri, belirli donanımın reklamı yapılan şekilde performans gösterdiğinden ve daha büyük bütçe yatırımına değdiğinden emin olmak isteyebilir. Özel sunucularda ücretsiz denemeleri ve para iadesi garantilerini desteklemek için gerekli kaynaklara ve süreçlere sahip üç şirket:

Daha fazla özel sunucu sunucusu görün »

Web Hosting Ücretsiz Denemeler – Kredi Kartı Gerekli Değil

Web barındırma dünyasında, ücretsiz denemeler büyük ölçüde iki kategoriye ayrılır: başlamak için kredi kartı veya diğer ödeme bilgileri gerektirmeyenler ve olanlar. Bu ikinci kategoriye “risksiz denemeler” adını vereceğiz, çünkü önünüzde biraz para yatırmak zorunda kalırken, barındırma hizmetlerini test etmek ve tam bir geri ödeme isteğinde bulunmak için en az 30 gününüz olacak.

Ücretsiz denemeler, işletmelerin yeni müşteriler çekmesi için eski bir taktiktir – ancak her zaman işe yaramazlar. Belirli iş türleri, özellikle çevrimdışı, yüz yüze hizmet sunan kişiler, gerçekten ücretsiz denemelerle daha fazla başarıya yatkınken, yinelenen faturalandırma ve ödemelere dayanan çevrimiçi şirketler genellikle potansiyel müşterilerin başlangıçta kredi kartı bilgilerini girmelerini gerektirir.

Ödeme bilgisi gerektirmeyen gerçekten ücretsiz denemeler elbette müşteriler için daha caziptir. Çekici bir tanıtım döneminden yararlanmak için kredi kartı bilgilerinizi kaç kez yazdınız, yalnızca belirtilen süre içinde hesabınızı iptal etmeyi ve yine de borçlandırılmayı unutmayı unutmayın?

Ödeme bilgileri gerektirmeyen gerçekten ücretsiz denemeleri bulmak oldukça zor olabilir. Derin risksiz denemeler ve para iade garantileri havuzuna birazdan gireceğiz, ancak işte GoDaddy, WordPress, Shopify ve diğerleri gibi büyük isimlerden ortaya çıkardığımız en iyi ücretsiz denemelerden bazıları kredi kartı numaranızı istemiyorum.

#
evsahibi
Hizmet
Deneme süresi
Başlamak
19GoDaddyWeb Sitesi Oluşturucu30 günGoDaddy Ücretsiz Deneme »
e-Ticaret Mağazası30 günGoDaddy Ücretsiz Deneme »
20AccuWebHostingWindows Paylaşımlı Hosting90 günAccuWebHosting Ücretsiz Deneme »
Windows VPS Barındırma30 günAccuWebHosting Ücretsiz Deneme »
21volanWordPress Barındırma14 günVolan Ücretsiz Deneme »
23Shopifye-Ticaret Mağazası14 günShopify Ücretsiz Deneme »
24Volusione-Ticaret Mağazası14 günVolüzyon Ücretsiz Deneme »

Diğer ücretsiz deneme seçenekleri: WordPress, Wix, Weebly ve AccuWebHosting’in tümü yaşam için ücretsiz planlar sunuyor. Premium plana yükseltme, WordPress, Weebly ve AccuWebHosting için 30 günlük para iade garantisi ve Wix için 14 günlük geri ödeme politikasıyla birlikte gelir. Daha fazla ücretsiz web barındırma seçeneği için buraya bakın.

Hosting Sularını Risksiz Para İade Garantileri ile Test Edin

Bing Crosby’den Janet Jackson’a kadar, dünyanın dört bir yanındaki şarkıcılar “hayattaki en iyi şeylerin nasıl özgür” olduğunu söylediler. Bu uzun vadeli web barındırma çözümleri için doğru olmayabilir, ücretsiz denemeler ve para iade garantilerinden yararlanarak barındırma mutluluğunu sağlamak için en iyi yoldur. Kayıt sırasında kredi kartı numaranızın verilmesinin sizi gerçekten ücretsiz deneme sürümü sunmayan ana bilgisayarları denemekten alıkoymasına izin vermeyin. InMotion Hosting ve DreamHost gibi şirketler, müşterilerinin hizmetlerinin her özelliğini incelemek ve test etmek için tam üç ay verir ve yine de tam bir geri ödeme isteğinde bulunabilir.

Ücretsiz denemeler, aklınızı yeni şirketlere ve ürünlere açmanın harika bir yoludur – lütfen alışveriş yapanlara karşı dikkatli olun ve olası dolandırıcılıklara veya gölgeli satışlara karşı tetikte olun. Burada vurguladığımız barındırma sağlayıcıları son derece saygın ve saygın endüstri gazileri olsa da, küçük ve bazen uluslararası ev sahipleri ücretsiz deneme koşullarında açık değildir. Federal Ticaret Komisyonu kendinizi korumak için atabileceğiniz adımları ortaya koyuyor.

Bununla birlikte, tüm bunlar, şirketinizin veya çevrimiçi varlığınızın hızlı ve kolay bir şekilde ölçeklenmesine yardımcı olan bir şirkete veya ürüne maruz kalan ücretsiz bir denemede gerçekleşmesi, yenilmesi zor bir puan. Kesinlikle en iyi seçenekler için alışveriş yapmak isteyeceksiniz – tıpkı marketteki ücretsiz yiyecek örneklerinde olduğu gibi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector