5 Uzman İpuçları: Nasıl Web Host & Top 6 Hizmetleri Seçilir

Geliştiriciler, blogcular, küçük işletme sahipleri ve diğerleri için, bir web barındırma seçmeyi öğrenmek Bay Doğru aramak gibi. Bu tanıdık bir soru: Kalbimle hangi barındırma sağlayıcısına güvenmeliyim (er, web siteleri)?

Doğru yapılırsa, gece geç saatte yanan sorularınızı yanıtlamak için her zaman telefon, sohbet veya e-posta yoluyla ulaşılabilen güvenilir ve yüksek performanslı bir ev sahibi ile ömür boyu mutluluk harcayabilirsiniz. Bununla birlikte, araştırmanızı yapmadan bir barındırma ilişkisine koşmak, tuzağa düşmüş, yanlış yönlendirilmiş veya zorlanmış hissetmenize yol açabilir. Yanlış ana bilgisayarı seçmek genellikle baş ağrısı ve dağınık, pahalı bir boşanma ile sona erer – ve tekrar tek başına, paylaştığınız tüm dosyalara tutunarak.

Kendimizi eşleştiricileri ağırlıyor ve ana bilgisayarları nasıl arayacağımızı paylaşmak için adım adım bir rehber hazırladık ve bazı ana bilgisayarları en çekici özelliklere sahip olarak vurguladık – hepsi de seveceğiniz bir ana bilgisayarı bulmanıza yardımcı olmak adına ömür.

Contents

1. Hangi Hosting Türüne ihtiyacınız olduğunu bilin

Bir hosting arkadaşı aramaya başlamadan önce, bir sonraki ilişkinizden ne almak istediğinizi düşünmek için bir dakikanızı ayırın. Tıpkı hafif uyuyanların muhtemelen horlayan insanlarla çıkmaması gerektiği gibi, ihtiyaçlarınız belirli barındırma sağlayıcıları ve hizmetleriyle uyumluluğunuzu etkileyecektir.

Barındırma türlerini gösteren grafik

Farklı web barındırma yapılandırmaları, web sitelerinin boyutuna ve trafiğine göre kullanıcılara hitap edecek.

Kişisel portföy web sitesi, yüksek trafikli, yüksek hacimli bir çevrimiçi mağazanın en ucuz paylaşılan barındırma planıyla köşeleri kesmemesi gibi özel bir sunucuya ihtiyaç duymaz.

Paylaşımlı Hosting Küçük ve Orta Ölçekli Siteler için Mükemmeldir

Paylaşımlı barındırmada, birkaç müşteri ve web sitesi aynı sunucuyu paylaşır. Bir yandan, paylaşılan barındırma basit ve karmaşık olmayan klasik ilk erkek arkadaş malzemesidir. İlk kez barındırma müşterilerinin çoğu, web barındırma dünyasına girerken paylaşılan bir pakete dönmeli, ardından artan ihtiyaçlarınızı karşılamak için bir VPS’ye veya özel bir plana geçmenin zamanı geldiğine karar vermelidir..

Ancak farklı bir bakış açısıyla, paylaşılan bir ana bilgisayar yüzlerce veya binlerce başka kullanıcıyla sizi aldatıyor. Sunucu kaynakları birçok site arasında bölündüğünden, bazen web siteniz büyüdükçe performans düşebilir. Ciddi olmaya ve trafiğinizi gerçekten artırmaya hazırsanız, büyük olasılıkla paylaşılan bir barındırma planına yerleşmek istemezsiniz.

Fiyat, destek, depolama ve performans, paylaşılan bir barındırma hizmeti için alışveriş yaparken dikkate alınması gereken önemli özelliklerdir. Diğer farklılaştırıcılar, e-ticaret teklifleri ve ücretsiz alan adı seçeneklerinin yanı sıra reklam kredileri, bir web sitesi oluşturucu ve yükseltilmiş donanım gibi avantajları içerir.

En çok paylaşılan diğer ev sahiplerini gör »

VPS Hosting, Hızlı Büyüyen Siteler İçin Daha Fazla Esneklik Sunuyor

Sanal özel sunucu anlamına gelen VPS, sıradan paylaşılan barındırma ile özel bir sunucunun taahhüdü arasında mutlu bir orta yoldur. Sunucu, bağımsız özel sunucular gibi davranan sanal makinelere ayrılmıştır. VPS müşterileri hala bir sunucuyu paylaşıyor, ancak her birinin paylaşılan bir barındırma planına sahip olanlardan çok daha büyük bölümleri ve daha fazla kontrolü var.

Gerektiğinde ek bilgi işlem kaynakları ekleyebileceğiniz veya kaldırabileceğiniz için, VPS barındırma planları etrafta buluşmaya benzer – ana sunucunuzla nispeten ciddi bir ilişkiniz olabilir, ancak bu, başka birisinin beklemede olamayacağınız anlamına gelmez. bir kaşıntı olduğunda çizilmeye ihtiyacınız var.

En sevdiğimiz VPS ana makinelerimiz genellikle yüksek hızlı SSD’lerle depolama veya katı hal sürücüleri ile birlikte yazılım güncellemeleri ve yamaları için yönetilen hizmetleri içerir. Konfor seviyenize bağlı olarak, teknik yönüyle birlikte, ücretsiz bir cPanel lisansı veya tam root erişimi aramak istersiniz. Ayrıca en iyi VPS ana bilgisayarlarının sizi korumak için izleme, güvenlik ve CDN hizmetlerini içerdiğini göreceksiniz..

Diğer VPS sunucularını görün »

Özel Hosting Maksimum Sunucu Kaynakları ve Güvenlik Sunar

Sonunda, Birini buldun. Yüksek performanslı siteler, web sitenize veya uygulamalarınıza güç sağlamak için tüm sunucunun kullanılmasını gerektiren özel barındırma gerektirir. Adından da anlaşılacağı gibi, adanmış sunucular elinizi ve ayağınızı beklemeye ve her yapılandırma ihtiyacınızı karşılamaya hazırdır. Müşteriler doting mimarisi üzerinde tam kontrole sahiptir, yani güvenlik sistemlerini, işletim sistemlerini, yük dengeleyicilerini ve daha fazlasını özelleştirebilirler.

Bununla birlikte, adanmış bir aşk ucuza gelmez. Özel barındırma planları, birinci sınıf donanım, yönetilen hizmetler ve 24 saat destek göz önüne alındığında en pahalı olanları arasındadır. Üst düzey barındırma, otomatik geçişler ve yedeklemeler, özel IP adresleri ve işletim sistemi seçimi dahil olmak üzere bir dizi lüks özellik ile birlikte gelir.

Daha fazla özel sunucu sunucusu görün »

2. Ne Tür Bir Site Oluşturduğunuzu Belirleyin

Nasıl beklenen trafik veya sunucu yükü miktarının bulmak istediğiniz barındırma planını nasıl etkilediği gibi, web sitenizin türü hangi özelliklerin en önemli olduğunu belirler. Örneğin, bazı barındırma sağlayıcıları e-Ticaret işlevini desteklerken diğerleri bloglama ve arama motoru optimizasyonuna odaklanır..

Blog: Bir WordPress Web Ana Bilgisayarını Düşünün

WordPress yakın zamanda% 28 markasını geçerek ve internetteki tüm web sitelerinin dörtte birinden fazlasını güçlendirirken, içerik yönetim sistemi düşüncelerini çevrimiçi paylaşmak isteyen yazarlar için kolay bir seçimdir. Görünüşe göre her ana bilgisayar, WordPress’in tek tıklamayla kurulumlarını sunuyor, ancak en iyi sağlayıcılar arasında yükseltilmiş donanım, sınırsız depolama ve bant genişliği, önceden yüklenmiş programlar ve özel WordPress uzmanlığı ve desteği bulunuyor.

En iyi WordPress ana bilgisayarlarını görün »

Çevrimiçi Mağaza: Bir e-Ticaret Hosting Hizmeti’ni düşünün

Sadece markanızı pazarlamaktan daha fazlası için, çevrimiçi mağazalar işletme sahipleri için olmazsa olmazdır. 2016 yılında, analiz şirketi comScore, tüketicilerin çevrimiçi olarak mağazalardan daha fazla şey satın aldığını buldu. ABD nüfusu mağazalarının yarısından fazlası çevrimiçi olduğundan, işletmeler güçlü e-Ticaret seçeneklerine sahip bir web barındırıcısı bulmalıdır.

En iyi ana bilgisayarlar, güzel tasarlanmış şablonlar, alışveriş sepeti yazılımına erişim ve PayPal ve e-posta pazarlama araçları gibi hizmetlerle entegrasyon sağlarken, müşteri ve ödeme bilgilerini koruma ile ilişkili ek güvenlik gereksinimlerini de yerine getirir..

En iyi e-Ticaret ana bilgisayarlarına bakın »

Çevrimiçi Portföy veya Özgeçmiş: Bir Web Sitesi Oluşturucusunu Düşünün

İş arayanlar, istenen endüstrinin web tasarımı veya pazarlama ile ilgisi olmasa bile, çevrimiçi bir varlığa sahip olmayı giderek daha önemli bulmaktadır. Herhangi bir teknolojik bilgi birikimine sahip olmayan iş başvurusunda bulunanlar için – ya da dürüst olalım, bir site geliştirme hareketlerinden geçmek istemeyen teknoloji meraklısı insanlar – web sitesi oluşturucuları, çalışmalarını sergiliyor.

Birçok ana bilgisayar, müşterilere bir web sitesi oluşturmak için sürükle ve bırak araçları sağlamak için Weebly gibi bir web sitesi oluşturucu programıyla ortaklık kuruyor, ancak kendi özel çözümlerini oluşturan ana bilgisayarları gerçekten takdir ediyoruz. InMotion Hosting, WordPress’te bir şeyler tasarlamak için mücadele eden ilk kez site sahiplerinin stresini hafifleten eşsiz bir web sitesi oluşturucusu BoldGrid’i bile geliştirdi. Wix ve Squarespace dahil olmak üzere diğer web sitesi oluşturucuları, röportaj yapmanıza yardımcı olmak için bağımsız hizmetler ve özelleştirilmiş temalar sunar.

En iyi web sitesi oluşturucularına bakın »

Kişisel Site: Düşük Maliyetli, Yüksek Değerli Bir Ev Sahibi Düşünün

İster son plaj seyahatinden anlık görüntüler paylaşıyor olun ister yaklaşan etkinliğiniz hakkında arkadaşlarınıza ve ailenize bilgi verin, kişisel web sitelerinin bilgileri görsel olarak çekici bir şekilde aktarması gerekiyor. Barındırma müşterileri, çarpıcı bir site oluşturmak için kumbarayı kırmaya gerek duymazlar – ana bilgisayarlar, web hostingini son derece uygun fiyatlı ve kullanımı kolay hale getirerek yeni başlayanları ve hobileri çeker.

Bununla birlikte, pazarlık-bodrum fiyatlarını gördüğünüz için, hizmetlerin subparta olacağını varsaymayın. Birçoğu 7/24 destek ve çevrimiçi pazarlama kredileriyle sınırsız depolama alanı, bant genişliği ve e-posta hesabı sunar. En iyi teklifi almak için, yüksek hızlı katı hal sürücüleri veya bir içerik dağıtım ağı içeren barındırma sağlayıcılarına dikkat edin.

En ucuz ev sahiplerini görün »

İş Sitesi: Büyüyebileceğiniz Bir Ev Sahibi Düşünün

Web sitenizi ürün satmak için kullanmayı düşünmeseniz bile, işletmeniz marka bilinirliğini artırmak için çevrimiçi varlığa güveniyor. Girişimciler, her şey yolunda giderse işletme web sitelerinin her ay% 10 ila% 20 büyümesini bekleyebilirler, bu yüzden gelişen bir işletmeyi ele alabilecek bir barındırma sağlayıcısı bulmak istersiniz..

İdeal olarak, başarılı bir hosting ilişkisi ömür boyu bağlılıktır. Yeni bir barındırma sağlayıcısı aramak, dosya ve etki alanlarının aktarılmasıyla ilgili tüm baş ağrılarından ve zorluklardan bahsetmemek bir acıdır. Sürekli bir sonraki en iyi şey arıyor, uzun mesafe için içinde bir web barındırma bulmak. Güçlü bir paylaşılan barındırma planına ek olarak, HostGator gibi şirketler VPS ve özel barındırma düzeylerinde en üst düzey özellikler sunar, bu da daha başarılı hale geldikçe sunucunun yanınızda olacağı anlamına gelir.

3. İstediğiniz Özellikleri ve Kaynakları Anlama

Yeni web hosting müşterileri doğal olarak en az dolar için en fazla özellik sunan sağlayıcıları ve planları akın ediyor. Bununla birlikte, sadece en çekici ortağı aramak yerine, özel ihtiyaçlarınızla uyumlu bir hizmet arayarak daha fazla barındırma mutluluğu bulabilirsiniz. Örneğin, bir geliştirici yüksek bant genişliği oranlarını ve katı güvenliği tercih edebilirken, işletmeler e-posta işlevlerini depolama yerine önceliklendirebilir.

Web hosting teknik özellikleri yeni başlayanlar için kafa karıştırıcı olabilir ve ev sahipleri bazen hizmetlerini pazarlamak için kafa karıştırıcı lingo kullanın. Sınırsız depolama alanı, bant genişliği ve e-posta hesabı sunan efsanevi planlara karşı dikkatli olmanıza gerek yoktur, ancak sağlayıcıların uygulayabileceği çeşitli barındırma bileşenlerini ve sınırlamalarını anlamalısınız.

Alan Adı Kayıtları

Rağmen onlar genellikle birlikte götürü, etki alanı kaydı ve web hosting iki farklı hizmetlerdir. Alan adınız web sitenizin adresi olarak işlev görür ve sitenizin dosyalarını barındıran şirketten farklı bir şirketle kaydedilebilir ve barındırılabilir. Tüm hosting kaynaklarımızı aynı hesapta tutmayı tercih ediyorum ve en iyi alan adı barındırıcılarının çoğunda ücretsiz transferler ve taşıma işlemleri var. Bazı sağlayıcılar, yeni kayıtlı adreslerin ilk yılı için ücretsiz alan adı barındırması bile içeriyor.

Diğer en iyi alan adı barındırıcılarına bakın »

E-posta adresleri ve gelen kutuları

E-posta barındırma, özellikle alan adının e-posta adreslerine dahil edilmesini ve ad tanınmasını isteyen işletme sahiplerine hitap eder. Barındırma sağlayıcıları, genellikle birden çok gelen kutusuna veya pazarlama aracına ihtiyaç duyan müşteriler için yönlendirme ve filtreleme hizmetleri, otomatik yanıtlayıcılar ve gelişmiş güvenlik gibi gelişmiş e-posta özelliklerini içerir.

Diğer en iyi e-posta barındırıcılarına bakın »

Depolama ve RAM

Depolama veya disk alanı, muhtemelen en az endişelenmeniz gereken bileşen kadar anlaşılması en kolay barındırma özelliğidir. Birçok paylaşılan barındırma sağlayıcısı sınırsız depolama alanı sunar; teknik olarak mümkün olmasa da, çoğu kişisel veya küçük işletme sitesi sahibi sınırlara ulaşmaya yaklaşmayacaktır. VPS’ye ve özel planlara geçtikçe, depolama alanı gittikçe yapılandırılabilir.

Bellek yongası tutan bir el resmi

Yüksek RAM ile bir barındırma planı bulmak, depolanan verilerinizin daha hızlı okunması ve yazılması anlamına gelir.

Web hosting depolama söz konusu olduğunda bakmak için en büyük şey biraz kısaltma: SSD. Katı hal sürücüler çok daha hızlı ve daha güvenilirdir, ancak daha yüksek bir fiyata gelirler. Öte yandan, geleneksel sabit disk sürücüleri sınırsız planlarda daha yaygındır, çünkü genellikle daha yüksek kapasitelere sahiptirler.

Kişisel bilgisayarınızda olduğu gibi, web barındırma RAM de benzer bir amaca hizmet eder: depolanan verileri hızla işleme. Donanım, sayfa yükleme sürelerini hızlandırmak için depolama sürücülerinizle etkileşime girer ve birçoğu RAM’i bir ana bilgisayar seçerken dikkate alınması gereken en önemli özellikler arasında görür..

Bant Genişliği ve Veri Aktarımı

Ayrıca sitenizin performansını etkileyen bant genişliği, bir web sitesinden indirilen veya yüklenen veri miktarını hesaplar. Veri aktarımı olarak da adlandırılan bant genişliği, ziyaretçilerin sitenizin bilgilerine ne kadar hızlı erişebileceğiyle ilgilidir – bant genişliği arttıkça, sitenizi aynı anda görüntüleyebilen kişi sayısı da artar. Yine, çoğu barındırma müşterisi belirli bir ayda kullanacaklarından çok daha fazla bant genişliği alacaktır, ancak veri aktarım sınırlarınızı artırmak, performansınızı kaybetmeden sitenizin trafiğini artırmanın kesin bir yoludur.

Çalışma Süresi ve Güvenilirlik

Girişimcilerin bildiği gibi, zaman para demektir. Sitenize erişilemeyen her saniye yüzlerce kaçırılmış satış fırsatı, hasar görmüş marka itibarı ve üretkenliğin kaybedilmesi anlamına gelebilir. Amazon Web Services kesintisi 2017’nin başlarında şirketlere üç ila dört saatlik kesintili hizmet sırasında yaklaşık 150 milyon $ ‘a mal oldu.

Çoğu ev sahibi belirli bir çalışma süresini garanti eder ve hizmet düzeyi sözleşmesinin ötesindeki planlanmamış kesintiler için size geri ödeme yapar. Garantiler genellikle% 100 ile% 99 arasında değişir, ancak çoğu paylaşılan barındırma müşterisi, ultra yaygın% 99,9 çalışma süresi eşiğinden mükemmel bir şekilde mutlu olacaktır. Bununla birlikte, daha büyük işletmeler birkaç fazla dokuz için prim ödemeyi tercih edebilir.

Güvenlik ve Destek

Bir web sitesinin güvenliği büyük ölçüde bir yöneticinin davranışına ve şifre gücüne bağlı olsa da, diğer özelliklerin yanı sıra, barındırma şirketinin altyapısı en büyük zayıflıklardan birini temsil edebilir. Bir ana bilgisayarın güvenlik açığı nedeniyle web sitelerinin% 40’ından fazlası ele geçirildi, bu nedenle güvenlik duvarları, izleme hizmetleri ve diğer güvenlik eklentilerini içeren sağlayıcıları aradığınızdan emin olun. Otomatik yedeklemeler ve eller serbest WordPress güncellemeleri için bonus puanlar.

Barındırma müşterileri, birden fazla kanal üzerinden 7/24 destek sağlamayan bir sağlayıcı bulmakta zorlanır, ancak gerçek yürütme çılgınca değişir. Faturalandırma ile ilgili bir sorunuz varsa veya saldırıya uğramak için teknik yardıma ihtiyacınız olsun, müşteri hizmetleri duyarlı ve yardıma hazır olmalıdır. Ne yazık ki, zaten bir plana kaydolup yardıma ihtiyacınız olduğunu bulana kadar barındırma bu kritik yönü fark etmek zordur. Kesinlikle bir ev sahibinin desteğinin birikip birikmediğini söylemek için araştırma yapın.

4. Web Hosting Fiyatlandırmanın Nasıl Çalıştığını Anlayın

Yeni bir web barındırma için alışveriş yaparken fiyat genellikle yüce hüküm sürer. Hatta düşük maliyetli barındırma çöpçü avına bile kapıldım. Maliyetleriniz kesinlikle kararınızı etkilemesine rağmen, destek ve performanstan ödün vermeyin.

Ayrıca, alan adı kaydı ve eklemeniz gerekebilecek temalar veya eklentiler gibi hizmetler için bütçeyi de unutmayın. Barındırma kendisi ayda birkaç dolara mal olabilir ve çoğu sağlayıcı size bir yıl veya daha uzun süre kaydolmak için bir indirim verecektir – ve bu bizim favori ev sahiplerimizin size geçmesine izin verdiği fırsatlara ek olarak.

Ücretsiz Hosting Neden Her Zaman Harika Bir Fikir Değildir?

Daha önce ücretsiz ve neredeyse ücretsiz barındırma seçeneklerini kapsadık ve tavsiyemiz aynı kaldı: dikkatli olun. Kolaylık ve tasarruf caziptir, ancak saygın bir barındırma sağlayıcısına kaydolarak kazanabileceğiniz ek özellikler, destek ve güvenlik de küçük maliyete değer.

Örneğin Wix, canlı temaların ve güvenli e-Ticaret araçlarının üstünde favori site oluşturma platformlarımızdan birini sunar. Sitenizi ücretsiz olarak tasarlayabilir ve dağıtabilirsiniz, ancak bir Wix.com alt alanıyla sınırlandırılırsınız. Ekonomik planlardan birine yükseltmek e-posta, alan adı ve e-Ticaret kısıtlamalarını kaldırır. En iyisi, Wix ile ücretsiz tasarım yapmaya başlayabilirsiniz!

En ucuz ev sahiplerini görün »

Neden Ucuz Hosting Sağlayıcıları Vermek İçin Daha Fazla Değer Var

Barındırma şirketleri binlerce barındırma müşterisini paylaşılan bir sunucuya paketleyebildiğinden, sağlayıcılar barındırma planlarına onlarca katma değerli hizmet eklemeyi göze alabilir. Uygun fiyatlı bir barındırma planına kaydolarak, çevrimiçi başarının farklı yollarını keşfetmek için içerik dağıtım ağları, otomatik yedeklemeler, web sitesi oluşturucuları ve e-Ticaret araçları gibi lüks seçenekleri deneyebilirsiniz..

En ucuz ev sahiplerini görün »

5. Önden Düşün: Büyüyebileceğiniz Bir Ev Sahibi Seçin

Web sitelerinizin parlak, yoğun gelecekleri hakkında hayal kurmaya korkmayın. Bütçeye dayalı daha fazla web barındırma hizmetlerinden bazıları yalnızca paylaşılan barındırma üzerinde yoğunlaşır, yani VPS veya özel hizmetlerle ilerlemeye hazır olduğunuzda yollarını ayırmanız ve barındırma havuzunda şansınızı ortadan kaldırmanız gerekir.

Uzun mesafe için yapışabileceğimiz ana bilgisayarları şiddetle tercih ediyoruz. Ölçeklemek için en iyi seçimimiz olan HostGator, VPS provizyonunu ve dağıtımını bir esinti haline getiriyor. Esnek yazılım seçenekleri, güçlü donanım ve ödüllü destekle birleştiğinde, şirketi paylaşılan barındırma hizmetlerinden özel barındırma düzeylerine kadar web sitenizi geliştirmek için mükemmel bir seçimdir. HostGator, seçtiğiniz VPS planına bağlı olarak sınırsız ücretsiz cPanel geçişi ve 90 adede kadar manuel geçiş sunar.

En İyi Web Hosting Hizmetleri – Top 6 Genel

Son olarak, hepimizin beklediği şey – artık barındırma hizmetlerinin farklı türlerini ve avantajlarını açıkladığımıza göre, en iyinin en iyisini düşündüğümüz sağlayıcılar.

1. En İyi Değer

Burada, HostingAdvice’de, fiyat etiketi üzerinde yazılı olanları takip etmek yerine, plan ve sağlayıcıları değer açısından düşünmeyi tercih ediyoruz. Çaput destek ekiplerini beklemek ve nihayetinde sitenizi başka bir yere aktarmak için harcanan zaman arasında, bu ücretsiz veya ultra uygun planlar genellikle uzun vadede daha pahalıya mal olur. Birkaç dolar için, uzun vadeli başarınızı sağlayan bir dizi yararlı araç ve hizmetin kilidini açan planı bulmak için zaman ayırın.

En uygun fiyatlı ev sahiplerini görün »

2. En İyi VPS Hosting

Paylaşılan barındırma güvenlik ağlarını geride bıraktıktan sonra, altyapı, yönetilen hizmetler ve yazılım araçlarının kalitesi son derece önemlidir. VPS hosting, özel bir sunucu çalıştırma masrafı olmadan müşterilere paylaşılan barındırmadan daha fazla bilgi işlem gücü ve kontrolü sunar. Esnek VPS ölçeklenebilirliği, trafik dalgalarını atmanıza ve bir sonraki barındırma adımına hazırlanmanıza yardımcı olacak en üst düzey bir ana bilgisayar bulmanız gerektiği anlamına gelir.

Diğer VPS sunucularını görün »

3. En İyi Sunucu

Barındırma evreninin zirvesine ulaştıktan sonra, büyüyen işletme web sitenize herhangi bir barındırma sağlayıcısıyla güvenmek istemezsiniz. En iyi adanmış sunucular, kuruluşunuzu sakatlamayacak bir fiyata performans mimarisi ve lüks yönetilen hizmetler ile birlikte gelir. En iyi seçimimiz, sunucunuzu nasıl yapılandırmayı seçerseniz seçin güvenilirlik, güvenlik, hız ve desteğe öncelik verir.

Daha fazla özel sunucu sunucusu görün »

4. Bloglar / WordPress için En İyisi

Daha önce de söylediğimiz gibi, WordPress barındırmak zor olabilir. Bazı yükler barındırma sağlayıcılarının donanım ve yazılım çözümlerine düşerken, müşteriler PHP dosyalarını yanlış düzenleyerek, kalitesiz temalar ve eklentiler kullanarak ve içerik yönetim sistemini yeterince sık güncellemeyerek web sitelerini rayından çıkarabilir.

WordPress panosunun ekran görüntüsü

Tüm web sitelerinin% 28’ini destekleyen WordPress güçlü ve sezgisel bir yayıncılık platformudur.

Bununla birlikte, WordPress’in popülaritesi, birkaç barındırma şirketine geri kalanın üzerine çıkmasına ilham verdi; en iyi blog ve WordPress ana bilgisayarı seçimimiz, teknik uzmanlığı kullanıcı dostu özellikler ve destekle birleştiriyor.

En iyi WordPress ana bilgisayarlarını görün »

5. e-Ticaret için En Iyi

Teknoloji meraklısı bir geliştirici, sıfırdan çok sayıda özel çözüm oluşturabilir, ancak çevrimiçi bir mağazayı barındırmak söz konusu olduğunda yardım için başka bir yere bakmayı bile biliyorlar. Envanter yönetimi, sipariş işleme ve gönderi hizmetlerini koordine etme zorluğundan bahsetmemek için, ödemeleri işleme ve kredi kartı bilgilerini saklama ile ilgili güvenlik talepleri göz önüne alındığında, güçlü bir e-Ticaret ana bilgisayarının işiniz üzerinde büyük bir etki yaratabileceği merak edilmez. En iyi ana bilgisayarlar kullanılabilirliğe odaklanır, böylece işletmenizin arkasındaki ürünlere ve tutkulara odaklanabilirsiniz.

En iyi e-Ticaret ana bilgisayarlarına bakın »

6. En İyi Web Sitesi Oluşturucu Barındırma Hizmeti

Kullanılabilirlik dizisini takiben, site oluşturucular kişiliğinizi, markanızı ve tasarım estetiğinizi sergileyen bir web sitesini garanti eden sürükle ve bırak içerik blokları ekleyerek kullanıcıları çerez kesici şablon kalıbından çıkarır. WYSIWYG yaklaşımı ya da gördüğünüz şey, deneyimsiz, ilk kez site sahipleri için iyi bir seçimdir. Tasarımınız oluşturulduktan sonra, e-ticaret, pazarlama ve etkinlik araçlarıyla entegrasyonlarınızı yükselterek web sitenizi genişletin.

En iyi web sitesi oluşturucularına bakın »

Bir Web Barındırma Hizmeti Seçmek Göz korkutucu bir görev olmak zorunda değil

Bay Doğru’yu bulma arayışınızda kendinizi yalnız ya da korkutmayın. Kör tarihleri ​​atlayın ve bunun yerine HostingAdvice’deki arkadaşlarınızın kefil olacağı bir web barındırıcısı ile ilişki başlatmayı seçin. Barın attığı bir gece olsun ya da kanepeye batmakta geçirilen sessiz bir gece olsun, ev sahibi ruh arkadaşınız mağazada ne olursa olsun yanınızda kalmalıdır.

Kendinizi iki barındırma tarikatının arasında sıkışmış bulursanız, ev sahibi ve ev sahibi incelemelerimiz, iki hizmetin birbirine nasıl yığıldığını gösterir. İşte size bir ömür boyu hosting sevginizi bulmak için!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me