6 En İyi Moodle Hosting Hizmetleri 2020 – Moodle LMS için En İyi Ana Bilgisayarlar

Çevrimiçi öğrenme platformlarının kalabalık, gürültülü sınıfında, en iyi Moodle barındırma seçeneklerini nasıl bulursunuz?


Eğitim yazılımlarındaki büyük ilerlemelerle, birçok kuruluşun yeni nesil öğrenci ve çalışanlara öğretmek ve eğitmek için e-Öğrenim çözümlerine yönelmesi şaşırtıcı değildir. 2016’da yaklaşık 6 milyon öğrencinin ABD’deki çevrimiçi programlara kaydolduğu ve küresel e-Öğrenim endüstrisinin 2025 yılına kadar yaklaşık 325 milyar dolarlık net bir değere ulaşması bekleniyor.

Popüler ve açık kaynaklı öğrenme yönetim sistemi olan Moodle, öğrencilerin etkileşimde bulunabilecekleri ve okuyabilecekleri ve eğitimcilerin çevrimiçi kurslar oluşturabilecekleri ve öğrencilerin ilerlemelerini izleyebilecekleri bir platform sunmaktadır. Ne yazık ki, Moodle sunucu kaynaklarında yüksek talepler oluşturabilir, yani platformu sitenizde çalıştırmak için sağlam bir barındırma hizmetine ihtiyacınız olacaktır. Burada, sınıf ortamlarınızı hatasız bir şekilde güçlendirmek için en iyi altı Moodle ana bilgisayarını inceleyeceğiz.

En İyi Moodle Barındırma Hizmeti

Şu anda sitelerinde Moodle çalıştıran bazı kullanıcılar için, platformun performans sorunlarından muzdarip olabileceği muhtemelen bir sır değildir. Çoğu zaman hızlandıracak ayar ayarları olsa da, Moodle altında bir ateş yakmak ve performansı optimize etmek için en iyi çözüm daha iyi bir barındırma hizmetidir..

A2 Hosting, Moodle çalıştıran siteler için yükleme sürelerini artırma konusunda en iyi seçimimizdir. Barındırma hizmeti sağlayıcısı, turboşarjlı sunucu çiftliği ile rakiplerinden 20 kat daha hızlıdır. A2, sınırsız kaynak sunar, bu da birden fazla öğrenci kullanıcısı tarafından aynı anda erişilen bir eğitim platformunu çalıştırırken neredeyse bir önkoşuldur.

Site performansını daha da artırmak için A2, site sahiplerine A2’nin hızları% 300’e kadar artırabileceğini iddia ettiği ücretsiz SSD’ler verir. Ev sahibi% 99,9 çalışma süresini garanti eder, böylece öğrencileriniz eğitim materyallerine her zaman erişebilir. Ayrıca, küresel veri merkezi seçenekleriyle, sitenizi öğrencilerinizin bulunduğu yere yakın bir yerde barındırabilir ve siteniz için başka bir hızlanma katmanı sağlayabilirsiniz.

Şu anda Moodle çalıştıran ve sitelerinin performansından memnun olmayan site sahipleri şanslı. A2 Hosting ücretsiz hesap geçişi sunar, böylece bazen bir harekete eşlik eden artışlar veya baş ağrıları hakkında endişelenmeden sorunsuz bir şekilde geçiş yapabilirsiniz..

A2’nin barındırma planları 24 saat destek ve kapsamlı bir çevrimiçi bilgi tabanı ile tamamlanır, böylece site sahipleri herhangi bir sorunla karşılaşırsa kolayca yardım alabilirler. Aylık sadece 3.92 $ ‘dan başlayan düşük bir giriş maliyeti ve her zaman para iade garantisi ile, etkili bir Moodle ana makinesi arayan site sahiplerinin A2’ye bir şans vererek kaybedecek bir şeyleri yok.

En Ucuz Moodle Host

Hızlı bir Moodle barındırma çözümü ve pazarlık arayan eğitimciler için, çok düşük aylık primlerle mükemmel hız ve çalışma süresi sağlayan bir dizi ana bilgisayar var. Ayda sadece birkaç dolar karşılığında, öğretmenler sitelerini hızlı bir şekilde çalışır hale getirebilir ve öğrencilerin önünde.

En iyi Moodle sunucusunu en iyi maliyetlerle belirlerken baktığımız en önemli kriterlerden bazıları, diğer faktörlerin yanı sıra fiyat (elbette), performans ve yükleme süresi, müşteri desteği, taşıma yetenekleri ve güvenlik idi. Web geliştirme ve yönetim oyununda yeni olanlar için, barındırma paketinin bir parçası olarak, kolay kullanımlı bir web sitesi oluşturucu sağlayıp sağlamadığını da tarttık.

Tüm bu kategorilerin önemi nedeniyle, yalnızca en ucuz ana bilgisayarı önermiyoruz. Bunun yerine, size en kapsamlı hizmetleri en düşük fiyat noktasında sunan ana bilgisayarı getiriyoruz. Çok uygun bir fiyata etkili hizmetler sunmak söz konusu olduğunda en iyi seçimimiz aşağıdadır.

Moodle için diğer uygun fiyatlı ev sahiplerini görün »

En Hızlı (SSD) Moodle Barındırma

Yavaş yükleme sürelerinin, e-ticaret işletmeleri için dönüşüm oranlarını olumsuz etkilediği uzun zamandır bilinmektedir, çünkü çevrimiçi alışveriş yapanların yaklaşık% 80’i, bir site yalnızca birkaç saniye içinde tam olarak yüklenmezse bir sayfayı terk edecektir. Benzer bir durum, çevrimiçi öğrenenler için yükleme süresinin önemi üzerine de yapılabilir. Üniversiteler ve diğer eğitim kurumları, öğrencilerin okulu bırakmalarını etkilemek için yükleme süresi buldular, bu yüzden bu kuruluşlar daha hızlı çözümler bulmak için uğraşıyorlar.

Yüksek performanslı katı hal sürücüleri sunan bir ana bilgisayarla gitmek, sayfalarınızın 20 kata kadar daha hızlı yüklenmesini sağlayabilir ve Moodle sitenize içeriğinizi yıldırım hızlarında öğrencilere getirmek için ihtiyaç duyduğu güçlendirici çekimi sağlar. Bu iki gereksinimin en iyisini sunduğunu iddia eden ana bilgisayar sıkıntısı yok, ancak aslında endüstrinin en yüksek hızlarını sunan ve en hızlı olanı yakından inceledik..

En yüksek hızlara ek olarak, bu ana bilgisayarla güvenilir müşteri desteği ek avantajı elde edersiniz. Dolayısıyla, sitenizde kesinti yaşanması durumunda, sitenizi derhal tekrar çevrimiçi duruma getirebilirsiniz. Daha fazla bilgi için okumaya devam edin:

Moodle için diğer SSD sunucularını görüntüle »

Sınırsız Depolama Alanına Sahip En İyi Moodle Sunucusu

En iyi çevrimiçi kurslar, genellikle diğer görüntü dosyası türlerinin yanı sıra büyük resim ve video dosyaları ve yazdırılabilir belgeler de dahil olmak üzere tonlarca tamamlayıcı eğitim materyaliyle birlikte gelir. Bu dosyaların boyutunu azaltmanın yolları vardır; ancak, farklı modülleri kapsayan birden fazla kurs öğretirken, en iyi uygulamaları izlemiş olsanız bile depolama endişe kaynağı olabilir.

Bu nedenle, programınızda listelenen her şeyi barındırmak için sınırsız veya ölçülmemiş depolama alanı sunan bir ana bilgisayar seçmek önemlidir. Bir Moodle sitesinin ne kadar büyük olabileceğini düşünürken bile birçok ana bilgisayar bu hizmeti sunmaktadır. Paylaşılan barındırma ortamlarında, bazı ana bilgisayarlar bunu en çok kaynağı kullanan siteleri belirleyip geçici olarak farklı sunuculara taşıyarak başarır.

Paranız için size en fazla disk alanı sağlamak açısından hangisinin paketi yönlendirdiğini belirlemek için en iyi ana bilgisayarlara baktık. Aşağıda bizim en iyi seçimimiz.

En İyi Alan Adı & Moodle için E-posta Barındırma

İster öğrenciler için çevrimiçi kurslar sunan, ister iş için çalışanlara pompalama eğitimleri ve mesleki gelişim sınıfları sunan bir eğitim kurumu olun, tanınabilir bir alan adına ve markalı e-posta adresine sahip olmanın ayrılmaz bir parçasıdır. Özel bir alan adı ve e-posta adresi, profesyonel bir itibarı korumak için çalışır, kitlenizin gözünde güvenilirliği artırır ve markanızı potansiyel öğrencilere veya çalışanlara pazarlamaya yardımcı olur.

Birçok ana bilgisayar, paketlerinin bir parçası olarak benzersiz alan adları ve e-posta adresleri sunar. Bazıları alan adını kayıt olduktan sonraki ilk yıl boyunca ücretsiz olarak sağlar ve diğer ana bilgisayarlar müşteri olduğunuz sürece bunları ücretsiz olarak içerir.

Moodle için en iyi etki alanını ve e-posta barındırıcısını belirlemek için, bu faktörlerin yanı sıra e-posta otomatik yanıtlayıcıları, e-posta yönlendirme, spam filtreleri ve sınırsız e-postaların sunulup sunulmadığı gibi ilgili diğer özelliklere de baktık. Aşağıda Moodle siteleri için en iyi alan adı ve e-posta barındırma seçimimiz bulunmaktadır.

Moodle için daha fazla alan adı ve e-posta barındırma »

En İyi WordPress Moodle Web Hosting

Şüphesiz WordPress, web’deki en popüler web sitesi oluşturma platformudur ve bugüne kadar yaklaşık 75 milyon siteye güç vermektedir. Bunu göz önünde bulundurarak, Moodle sitelerini çalıştırmak için WordPress’i zaten kullanan veya kullanmak isteyen bir ton eğitimcinin olması ihtimali iyi.

WordPress’i seven milyonlarca kişiden biriyseniz, onu seven bir ev sahibi bulmak da mantıklıdır. Birçok ana bilgisayar yönetilen WordPress barındırma sağlar, ancak bazıları diğerlerinden daha kolay hale getirir. Aşağıda, popüler CMS ve en üst düzey web barındırma ile gelen tüm avantajlar ile sorunsuz kurulum sunan Moodle için en iyi WordPress ana makinesi seçimimizi bulacaksınız..

En iyi WordPress ana bilgisayarları, önceden yüklenmiş veya yalnızca bir tık uzaklıkta kurulumla CMS’yi sunar. Yukarıdaki sağlayıcıyı barındırarak, sitenizi özelleştirmek için kullanabileceğiniz binlerce WordPress eklentisini kullanma özelliğinin yanı sıra popüler CMS’ye bu kolay erişimi elde edersiniz.

Moodle ve WordPress logoları kolaj

Moodle sitenizi WordPress ile güçlendirmek istiyorsanız, önceden yüklenmiş CMS’yi sunan bir ana bilgisayar seçmek en iyisidir.

WordPress’i kullanmanın bir başka özelliği, platformun sitenizin SEO’sunu artırmaya yardımcı olacak şekilde ayarlanmış olmasıdır. Sonuç olarak, öğrencileriniz Google, Safari ve Bing dahil tüm büyük arama motorlarında arama yaparken sanal sınıflarını bulmakta sorun yaşamaz.

Moodle için diğer WordPress sunucularına bakın »

En Çok Puan Alan Moodle Sunucusu ile Dersleri Web’de Canlandırın

Moodle gibi çevrimiçi öğrenme yazılımı ve en son web teknolojisine genişletilmiş erişim, geleneksel sınıfı evimize ve hatta cep telefonlarımız aracılığıyla cebimize getirdi. Sonuç olarak, işletmeler ve eğitim kurumları her gün milyonlarca istekli çevrimiçi öğrenciye kurslarını yayınlamak için daha hızlı, daha güvenilir barındırma çözümleri aramaktadır..

Bu kuruluşlardan birinin bir parçasıysanız, burada sıraladığımız ev sahiplerinden biri, sitenizi optimize etmeye yardımcı olabilir, böylece öğrencilere dinamik ve verimli bir çevrimiçi eğitim deneyimi sunabilirsiniz. Sınıf içi tartışmalar için daha fazla çevrimiçi forum veya mesaj panosu oluşturmak istiyorsanız vBulletin için en iyi ana bilgisayarları keşfetmeyi düşünün.

Modern eğitim göreviniz için doğru olan bir barındırma çözümü kullandığınızdan emin olmak için en iyi ana bilgisayarların kapsamlı incelemelerini okuduğunuzdan emin olun..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector