8 Ucuz Windows VPS Barındırma ve Sunucuları (2020)

Özel bir sunucuyu çalıştırma ve denetleme maliyetleri olmadan daha fazla bilgi işlem gücüne hazır mısınız? Sanal özel sunucu veya VPS, kitlesel pazarda paylaşılan sunucular ve ileri teknoloji sunucuları arasında mutlu bir orta yol.


VPS hosting planları, sunucuyu küçük bir müşteri grubu arasında bölerek kullanıcılara daha fazla kontrol ve bilgi işlem kaynağı sağlar. Paylaşılan bir sunucu binlerce siteyi barındırabilse de, VPS genellikle bir düzine kadar istemciye ayrılmıştır. Bir VPS kendi işletim sistemi kopyasını çalıştırır ve fiziksel sunucu birkaç sanal ortam içerebilse bile özel bir sunucu gibi davranır.

Ancak çoğu VPS sağlayıcısı varsayılan olarak yalnızca Linux tabanlı planlar sunar. ASP.NET uygulamanızı barındıracak Windows paketlerini bulmak için genellikle biraz daha fazla kazma yapmanız gerekir, ancak neyse ki sizin için hizmet için favori ana makinelerimizin bir listesini topladık. Bu sağlayıcılar bankanızı bozmadan trafiğinizi ölçeklendirmenize yardımcı olacak.

Windows VPS Hosting’de En İyi Değerler

Bazı ev sahiplerinin sunduğu pazarlık bodrum fiyatlarını vurgulamak yerine, maliyeti diğer faktörlerin yanı sıra performans, güvenilirlik, güvenlik ve müşteri desteği gibi özelliklerle dengelemeyi tercih ediyoruz. En iyi önerilerimiz, barındırma paranızın karşılığını en iyi şekilde almanıza yardımcı olmaya yöneliktir – yani web sitenizin veya uygulamanızın son kullanıcılarınıza hitap etme şansı en yüksektir.

Sadece aylık maliyetlere bakarak, Liquid Web daha pahalı barındırma seçeneklerinden biridir – ancak elmaları elmalarla karşılaştırmazsınız. Birçok rakip, tek çekirdekli, 1 GB’den az RAM ve 50 GB veya daha az depolama alanında VPS planlarına başlayarak giriş seviyesi müşterilere hitap ediyor – müşterinin büyük olasılıkla hızla büyüyeceği yapılandırmalar.

Düşük fiyatlı noktalarda yüksek değerli Windows VPS barındırma planlarını sunan birkaç saygın barındırma sağlayıcısı bulduk. Aşağıdaki popüler seçimlerimize bakın:

Diğer en iyi Windows VPS ana bilgisayarlarına bakın »

En Ucuz Windows VPS Genel

Fantezi özellikler bir yana, gerçekten bir bütçeye bağlı kalmayı anlıyoruz. Paylaşılan barındırma planlarının aksine, VPS paketleri genellikle müşterilerden kullanılan gerçek bilgi işlem kaynaklarına göre aylık ödeme yapmalarını ister. Paylaşılan hosting müşterileri bir yıllık hizmet için peşin ödeme yaparak tasarruf sağlayabilirken, VPS müşterileri bazen aylık fiyatların dalgalanmalarının finansal planlarına nasıl uyacağını anlamakta zorlanabilirler..

Bir şeyin “en ucuz” olarak adlandırılması, eski altyapı veya alt hizmet anlamına gelse de sizi saptırmaya cesaret edemeyiz. Birçok ev sahibi, müşterilerin yalnızca kendi web sitelerini veya uygulamalarını güçlendirmek için gereken kaynakları ödediğinden emin olmak için VPS tekliflerini çok küçük başlatır. Trafik ölçekleri olarak müşteriler daha fazla kaynak ve özelleştirilmiş yapılandırma ekleyebilir.

InterServer, temel bilgi işlem ihtiyaçları için Windows VPS barındırma planlarını ayda çok uygun bir fiyatla $ 10.00’dan başlayarak müşterilere hitap eder ve müşterilerin gerektiği gibi ölçeklenmesine yardımcı olur. Bununla birlikte, Hostwinds, her ay inanması zor 7,99 $ için birinci sınıf donanım sunarak VPS’nin satın alınabilirliğinin kralı olmaya devam ediyor.

Diğer en iyi Windows VPS ana bilgisayarlarına bakın »

Windows için En Ucuz Yönetilen Sanal Sunucu

Paylaşılan bir barındırma planından VPS’ye yükseltme, teknik sorumlulukların artmasına neden olabilir. Özel donanım ve yazılım yapılandırmaları, her şeyin sorunsuz ve güvenli bir şekilde çalıştığından emin olmak için özel yönetim süreçleri anlamına gelir. Sunucu yönetimi için deneyim veya zamana sahip olmayan müşteriler için, birkaç ana bilgisayar, sıradandan komplekse kadar zaman alıcı sunucu bakım görevleri için yönetilen hizmetler ve deneyimli teknik destek sunar.

Windows logosu ve sunucuları

VPS hosting, Windows ile Linux’tan daha pahalı olma eğilimindedir, ancak en iyi ana makinelerimizle fırsatlar bulunabilir.

Spektrumun daha pahalı ucunda, Liquid Web, müşterilere VPS’nin uygun maliyetiyle eşleşen özel bir sunucunun gücünü ve kontrolünü sağlayan endişesiz sunucu yönetimi sunar. Ücretsiz bir güvenlik duvarı, kontrol paneli ve gerçek zamanlı izleme hizmetlerine ek olarak, Liquid Web’in yönetilen hizmetleri, yerinde destek mühendislerine neredeyse anında erişim içerir – şirket, 59 saniye veya daha kısa bir yanıt süresini garanti eder.

Bununla birlikte, satın alınabilirlik aradığınız şeyse, InterServer’ı yenmek zordur. Ekip sadece aylık 10,00 $ ‘dan başlayan Windows VPS planları sunmakla kalmıyor, aynı zamanda web sitenizi veya uygulamanızı barındıran donanım Secaucus, New Jersey’deki şirket merkezinde bulunuyor. Kurucu Ortaklar Mike Lavrik ve John Quaglieri, destek biletlerine yanıt vermek ve veri merkezini çalıştırmak için bile hazırlar.

Diğer en iyi Windows VPS ana bilgisayarlarına bakın »

Ücretsiz SSD’lere sahip en iyi Windows VPS

İster dizüstü bilgisayarınız ister sanal özel sunucunuz için olsun, katı hal sabit sürücüler benim için olmazsa olmaz bir donanımdır. Hareketli parçası olmayan ve geleneksel sabit disk sürücülerinden çok daha hızlı çalışan SSD’lerin ek hızını ve kararlılığını deneyimledikten sonra geri dönmek istemezsiniz.

SSD ve HDD tutan kişi

Sağ taraftaki yarıiletken sürücüler, sabit disk sürücülerinden daha küçük, daha hızlı ve daha güvenilirdir.

SSD’lerin mevcudiyeti, bir sunucunun kitleleri tamamen kâr etmek yerine altyapı ve performansı önemseyen bilgili barındırma müşterilerine hitap etmek istediği iyi bir işarettir..

SSD’lerin performans artışı, daha yeni depolama cihazları daha pahalı ve tipik olarak daha küçük kapasitelere sahip olduğundan, genellikle biraz daha yüksek bir fiyat etiketi ile birlikte gelir, ancak Hostwinds gibi önde gelen bir ana bilgisayar, 99.99999 gibi bonus özellikleri ekleyerek Windows VPS barındırma planlarına daha fazla değer katar % çalışma süresi, antivirüs taraması, özel güvenlik araçları ve DDoS koruması.

Diğer en iyi Windows VPS ana bilgisayarlarına bakın »

CPanel Kontrol Paneli ile ucuz Windows VPS

Hangi düzeyde web barındırma kullanırsanız kullanın, kontrol paneli cephaneliğinizde yararlı bir araçtır. Kontrol paneli, müşterilerin FTP ve e-posta hesapları, veritabanları ve DNS ayarları dahil olmak üzere çeşitli hizmetleri komut satırını kullanmadan tek bir yerden sezgisel olarak yönetmelerini sağlayan grafik arabirim ana bilgisayarlarıdır..

Ne yazık ki, cPanel sadece Linux tabanlı işletim sistemleriyle uyumludur. CentOS, CloudLinux, Red Hat Enterprise Linux veya Amazon Linux’unuz yoksa, cPanel’i kullanamazsınız. Plesk, Windows sunucuları ve barındırma planları ile sunulan en yaygın kontrol paneli olmasına rağmen, tek seçenekle sınırlı değilsiniz.

InterServer’ın müşterilerin konfigürasyonları ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak şekilde uyarlamalarını takdir ediyoruz. Şirket, Windows işletim sisteminin 2008, 2012 ve 2016 sürümlerini sunmanın yanı sıra, hosting aramanızda bulabileceğiniz daha çeşitli kontrol paneli portföylerinden birini içerir. Müşteriler Windows VPS sunucuları için Plesk veya şirket içi kontrol paneli arasında seçim yapabilir. Bir Linux VPS planı düşünüyorsanız, InterServer cPanel’e alternatif olarak DirectAdmin’i de sunar.

Diğer en iyi Windows VPS ana bilgisayarlarına bakın »

Plesk Kontrol Paneli ile ucuz Windows VPS

CPanel’in aksine, Plesk hem Linux hem de Windows işletim sistemlerini destekler. Bu, Windows VPS barındırma planlarında en sık bulacağınız seçenektir ve çoğu Plesk’in güvenlik, istikrar ve yeni özellikler ve entegrasyonlar ekleme konusunda avantajlı olduğunu kabul eder.

Çanta dizelerini gevşetmek isterseniz, Liquid Web, şirketin yönetilen hizmetleri, rakipsiz destek, ücretsiz geçişler ve% 100 kesintisiz çalışma garantisi arasında Plesk’i içerir. Müşterilerin özel ihtiyaçlarına hitap eden bir ana makinenin en iyi örneği olan InterServer, biraz daha uygun fiyatlı ve hatta farklı bir seçeneği keşfetmek isteyen kullanıcılar için kendi kontrol panelini oluşturdu.

Bununla birlikte, uygun fiyatlı bir Plesk / Windows VPS eşleştirmesi için en sevdiğimiz ana bilgisayar, en yeni Intel Xeon işlemcilerini ve SSD sürücülerini çok uygun bir hızda kullanan AccuWebHosting’dir. En yüksek puan alan altyapı, pazarlık arayan ancak düşük oranlı hizmetleri atlamak isteyen müşterilere gönül rahatlığı getirir.

Diğer en iyi Windows VPS ana bilgisayarlarına bakın »

Windows İşletim Sistemi ile Sanal Sunucularda Harika Fiyatlar Alın

Uygun fiyatlı Windows VPS hosting planlarını bulmak, Linux muadillerinden daha zor olsa da, bu sağlayıcılar ekstra işi değerli hale getirir. Yüksek düzeyde ölçeklenebilir ve kullanılabilir bir ASP.NET web sitesi veya uygulaması geliştirirken, Windows uyumluluğu önemlidir.

Donanım üzerinde çalışan sunucu teknisyenleri

Sunucunuzu yönetirken size yol göstermesi için en güvenilir Windows VPS barındırma sağlayıcılarına güvenin.

Bu kutu işaretlendiğinde, barındırma sağlayıcıları, yönetilen hizmetler, modern donanım ve barındırma pazarlığınızı çalmak için kullanıcı dostu araçlarla kendilerini ayırt edebilirler. Daha fazla bilgi veya diğer barındırma seçenekleri için Windows VPS hosting incelemelerimize göz atmayı unutmayın..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector