Bluehost Cloud Hosting İncelemesi 2020

Uygun fiyatla mükemmel bir itibarı birleştirmek, işte Bluehost bulut barındırma incelememiz. Şirket, ilk web barındırma sağlayıcısını arayan birçok yeni site sahibi için doğal bir seçimdir ve başlangıç ​​dostu paylaşılan barındırma ürünleri ile 2 milyondan fazla web sitesine güç veriyor. Ancak, daha yüksek hosting seviyeleri söz konusu olduğunda nasıl dayanır?


Yeni müşterilerin çevrimiçi başarı elde etmelerine yardımcı olmak ve ilk planlarını aşmaya başlamak için Bluehost, paylaşılan barındırma ile şirketin yüksek güçlü VPS ve yönetilen WordPress paketlerinin arkasındaki sanal sunucular arasındaki boşluğu kapatmaya yardımcı olmak için basitleştirilmiş bir bulut VPS barındırma platformu tanıttı..

Kısa süre önce bu hizmeti test ettik ve aynı fiyat aralığına ve işlevselliğe yakın diğer Bluehost seçenekleriyle karşılaştırdık. Bluehost Cloud Sites özellikleri, fiyatlandırması ve desteğinin yanı sıra en iyi fırsatlara bağlantılar için kapsamlı incelememiz için okumaya devam edin.

Bluehost Cloud Hosting İnceleme: 4.5 / 5.0 Değerlendirme

Birlikte ağa bağlı birkaç sunucu tarafından desteklenen sanallaştırılmış ortamlar içeren bulut barındırma, karmaşık ve göz korkutucu bir barındırma yapılandırması gibi geliyor – böylece Bluehost altyapıyı daha güvenli, daha basit ve daha hızlı olacak şekilde yeniden keşfetti. Bluehost, müşterilerin web sitesi verilerini üç farklı cihaza otomatik olarak yansıtır; bir sunucuda sorun yaşanırsa, şirketin yük devretme sistemi diğeri yeniden oluşturulurken başka bir makinenin bilgilerine geçer. Sezgisel bir yönetim arayüzü, müşterilerin kullanım eğilimlerini görüntülemelerini ve bilgi işlem kaynaklarını trafik taleplerini karşılamak için yönetmelerini sağlar. Daha fazla bilgi için aşağıdaki incelememizi tıklayın:

Diğer bulut barındırma seçeneklerine bakın »

Bluehost Cloud Platform Rakiplerle Nasıl Karşılaştırılır?

Bluehost bulut barındırma işleminin tüm avantajları hakkında daha fazla ayrıntıya girsek de, etrafa bakmak ve daha fazla seçenek tartmak istediğiniz için sizi kesinlikle suçlamıyoruz. Neyse ki, performans, güvenlik, altyapı, fiyatlandırma ve diğer faktörler konusunda tonlarca bulut barındırma sağlayıcısını test ettik. Aşağıdaki sonuçlarımıza bakın:

Diğer bulut barındırma seçeneklerine bakın »

Seçeneklerinizi İnceleyin: Bluehost Cloud ve VPS – WordPress Hosting

Bir tam hizmet barındırma sağlayıcısı olarak, Bluehost’un teklifleri, basit paylaşılan barındırma planlarından lüks sunuculara ve aralarındaki her şeye kadar gamı ​​yönetir. Barındırma spektrumunun iki ucu arasında, Bluehost müşterilere web sitelerini ölçeklemek için üç seçenek sunar. Bulut barındırma, en küçük adımı temsil ederken, sanal özel sunucular ve yönetilen WordPress barındırma, hızla büyüyen siteler için güçlü, özel çözümler sunar.

Bluehost Cloud: Güvenilirlik İçin Yeniden Keşfedildi

Bulut barındırma genellikle VPS planları ile karıştırılır, ancak Bluehost her iki seçeneği de sunan birkaç şirketten biridir. Hangisini seçerseniz seçin, toplantı sahibi müşterilerin bilgilerini sorunsuz bir şekilde yeni ortama taşıyacaktır. Bulut barındırma aynı anda birden çok sunucuya dayandığından, site sahipleri site trafiğinin gerektirdiği şekilde CPU çekirdeklerini ve belleği hızla ekleyebilir veya kaldırabilir. Müşterilerin verileri bulutun üç farklı bölümünde çoğaltılırken, web sitenizin kararlı bir sürümü hiçbir zaman çok uzak değildir. Bluehost Cloud Siteleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki tabloyu inceleyin:

Diğer bulut barındırma seçeneklerine bakın »

Bluehost VPS Planları: SSD’ler tarafından desteklenmektedir

Sanal özel sunucular bulutun basitleştirilmiş bir sürümünü temsil eder; bir fiziksel sunucu bir avuç müşteri için bölümlere ayrılmıştır. Site sahipleri, özel bilgi işlem kaynaklarının ve büyümek için alanın tadını çıkarabilir, ancak bulutun yedekliliğini ve anlık ölçeklenebilirliğini bir kısmını kaçırabilir. Bluehost’ta sanal sunucular satın alma işleminden sonraki saniyeler içinde sağlanır ve güçlü katı hal sürücüleri ile birlikte gelir. Bluehost’tan VPS hosting hakkında daha fazla bilgi için okumaya devam edin:

Diğer SSD VPS barındırma seçeneklerine bakın »

Bluehost WordPress Barındırma: Optimize VPS Performansı

Bluehost, WordPress ile eşanlamlıdır, çünkü dünyanın en popüler içerik yönetim sisteminin liderliği şirketi 2005’ten beri onaylamıştır. WordPress logosunu standart paylaşılan barındırma planlarına tokatlamak yerine, bazı alt düzey ana bilgisayarların yaptığı gibi Bluehost, WordPress hızını, güvenliğini ve kullanılabilirliğini en üst düzeye çıkarmak için VPS mimarisi. Şirketin WordPress planları, aşağıda listelenen özelliklerle birlikte bir içerik dağıtım ağı ve SiteLock’un güvenlik ve web uygulaması güvenlik duvarıyla birlikte gelir:

Diğer WordPress barındırma seçeneklerine bakın »

Özelliklerine Göre Diğer Bluehost Cloud Hosting Yorumları

Web sitenizi barındırmak için Bluehost’u seçmek için birçok nedenle, tüm avantajları sadece birkaç paragrafa damıtmak zor olabilir. Burada şirketin barındırma araçları, avantajları, fiyatlandırma yapısı ve müşteri desteğini daha ayrıntılı inceleyeceğiz. İhtiyaçlarınızla en yararlı veya alakalı bölüme geçmek için aşağıdaki bağlantılardan birini tıklamaktan çekinmeyin.

Özellikler (4.9 / 5.0): Daha Hızlı ve Daha Güvenli Bir Bulutu Basitleştirme

Diğer planların çoğu değiştirilmiş bir cPanel arayüzü etrafında oluşturulmuş olsa da, Bluehost Cloud Sites, zengin işlevsellik ve kolaylaştırılmış kullanılabilirlik arasındaki mükemmel dengeyi sağlayan özel bir gösterge tablosuyla birlikte gelir. Kullanıcılar, sayfa yükleme hızı, çalışma süresi ve bilgi işlem kaynakları gibi performans metrikleriyle ilgili analizleri görüntüleyebilir. CPU çekirdekleri ve bellek maksimum seviyeye çıkmaya başladığında, sadece birkaç tıklamayla daha fazla güç ekleyebilirsiniz.

Tüm Cloud Sites müşterileri, kayıt sırasında ölçülmemiş bant genişliğinin, ücretsiz alan adı kaydının ve arama motoru pazarlama kredilerinin keyfini çıkarabilir. En pahalı Business Pro paketini tercih eden müşteriler (asla korkmayın, aylık 20 dolardan daha az maliyeti) özel bir IP adresi, ücretsiz SSL sertifikası ve alan gizliliğinin yanı sıra web sitesi yedekleme ve geri yükleme hizmetlerinin kilidini açar.

Fiyatlandırma (4.6 / 5.0): Maliyet ve Performansı Dengeleme

Son zamanlarda yüksek güçlü kamu ve özel bulutlarla, Bluehost özellikle küçük işletmeler ve bireysel site sahipleri için tasarlanmış şaşırtıcı derecede uygun fiyatlı bir alternatif sunuyor. Bulut maliyeti karşılaştırmalarının çoğu, Amazon, Microsoft ve Google da dahil olmak üzere endüstri titansları etrafında toplanıyor, burada maliyetler artarken maliyetler yükseliyor – ancak Bluehost her ikisini de ilk yıl için ayda 10 dolardan daha düşük bir ultra uygun fiyata yapmayı başarıyor.

Bluehost bulut fiyatlandırma karşılaştırma tablosunun ekran görüntüsü

Diğer sağlayıcıların benzer bulut barındırma hizmetleriyle karşılaştırıldığında, Bluehost daha düşük bir maliyetle daha fazla güç sunar.

Sektördeki birçok bulut barındırma planında olduğu gibi, Bluehost Cloud Sites müşterileri tüketilen kaynak sayısı için aylık olarak faturalandırır. İşlemci ve bellek eklemek veya çıkarmak için bilgilendirici yönetim portalını kullanmak, müşterilerin beklenmedik bir trafik artışından sonra kullanım ücretlerine şaşmamasını sağlar.

Destek (4.8 / 5.0): İhtiyacınız olduğunda Dostça Yardım Alın

Köklü Bluehost uzman ekibi, dilleri koruma, güvenlik yamaları yükleme ve bağlantı noktası erişimini kontrol etme, Cloud Sites’i bir barındırma ortamı çalıştırmanın teknik yönleriyle ilgilenmemeyi tercih eden site sahipleri için tamamen yönetilen bir seçenek haline getirecektir..

Bununla birlikte, sorun yaşarsanız, Bluehost canlı sohbet ve ücretsiz telefon görüşmeleri yoluyla 24 saat destek sunar. Şirket ayrıca, müşterilerin sık sorulan sorularına derinlemesine yararlı makaleler, kılavuzlar, nasıl yapılır, talimatlar ve cevaplar bilgi tabanını da sürdürmektedir..

Bluehost Kuponuyla En İyi Sunucu Fırsatlarını Elde Edin

Nasıl bir web sitesi popülerlik paylaşılan hosting saflarından büyüyen yavaş ve titiz bir süreç olabilir gibi, bütçenizi genişletmek aynı derecede sıkıcı. Gereksiz özelliklerle tartılan abartılı bir barındırma planına dalmaya hazır olmadığınızı biliyoruz ve bu nedenle Bluehost barındırma hizmetleriyle ilgili en iyi fırsatlardan bazılarını güvence altına almak için sektördeki kişilerle yakın bir şekilde çalıştık. Özellikle, şirketin sanal sunucularıyla ilgili aşağıdaki anlaşma, daha fazla para yatırmadan daha fazla yükseltme yapmanıza yardımcı olabilir.

Ziyaret etmek

VPS Barındırma

% 37 İndirim VPS Barındırma

29,99 dolardı. Fiyatımız: $ 18.99 / ay

Ziyaretçilerimiz için özel fiyatlandırma. Promosyon kodu gerekmez.

Anlaşmayı Etkinleştir

(Etkinleştir: 18,99 ABD doları / ay)

Daha fazla hosting kuponu bul »

Bluehost, Büyüyen Sitenizin Performansına Yardımcı Olmak İçin Birden Fazla Seçenek Sunuyor

Cloud Sites ile Bluehost, web sitenizi bulut barındırma yoluyla ölçeklendirmek için uygun fiyatlı ancak tam özellikli bir yol sunar. Şirketin diğer hizmetlerinde olduğu gibi, Cloud Sites güvenilir altyapı, hızlı sayfa yükleri ve bilgili desteğin mükemmel bir karışımını sunar. Bluehost üzerinden bulut barındırma hizmetine kaydolma konusunda hala emin değilseniz, şirketin çevrimiçi varlığınızı güçlendirmek için kullanabileceği diğer planlar ve sunucu yapılandırmaları hakkında daha fazla bilgi edinmek için incelememizi okuyun..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector