Bluehost VPS İncelemesi (2020) – Uzmanları Barındırarak Bluehost Sunucu Derecelendirmeleri

Bluehost’u sadece yeni başlayanlar ve WordPress meraklıları için düşünebilmenize rağmen, Bluehost VPS incelememiz markanın daha yüksek hizmet katmanını sergilemeyi amaçlamaktadır. Bluehost, paylaşılan barındırma alanında sağlam bir üne sahiptir, ancak çok yönlü ana bilgisayar, paylaşılanlardan sanal sunuculara ve ötesine kadar her barındırma ihtiyacını karşılamak için müşterilerinin yanında büyümüştür..


Bluehost ile, sunucu kaynaklarınızın garantisi vardır ve donanım SSD depolama tarafından desteklenir ve en iyisi tarafından üretilir. Paylaşılan sunucu ortamını geçtikten sonra kolayca bulut tabanlı veya özel bir sunucuya geçebileceğiniz ve şunu söylediğimizde bize güvenebileceğiniz bir ana bilgisayar: Ana bilgisayarlar arasında daha az hareket olması sizin için daha az baş ağrısı anlamına gelir!

Burada, Bluehost’un VPS teklifinin ölçeklenebilirliğini ve güvenilirliğini araştırıyoruz. Sunucu kurulumundan işletim sistemi ve yönetilen hizmetlere kadar her şeyi konuşarak, sektör lideri bu ana gazinin web sitenizin ölçekleme ihtiyaçlarınız için en uygun olup olmadığını belirlemenize yardımcı olacağız..

Bluehost VPS Hosting İnceleme: 4.7 / 5.0 Derecelendirme

Bluehost birçok açıdan mükemmel bir giriş seviyesi ev sahibi. Şirket web dünyasına açık kollar ve zengin özelliklere sahip bir paylaşımlı sunucu barındırma ile hosting dünyasına ilk kez site sahiplerini ağırlıyor. Sitenizin ihtiyaçları geliştikçe, Bluehost sizi VPS veya özel hosting alanlarına yönlendirir. Her barındırma ihtiyacı veya web sitesi ölçeği için tam teşekküllü bir ana makinedir.

Bluehost’un sanal sunucu planlarını incelediğimizde, bu eski web barındırma sağlayıcısından beklediğimiz genişliğe ulaştık. Küçük başlayın ve büyüdükçe RAM, CPU çekirdeği ve disk alanı ekleyin. Fiyatlandırma modeli diğer popüler ana bilgisayarlarla oldukça karşılaştırılabilir ve SSD’lerin standart ve bant genişliği bol miktarda geldiğini takdir ediyoruz. Ek bir bonus olarak, Bluehost VPS planları% 100 yönetilen destekle birlikte gelir – ancak daha sonra güvenilirlik hakkında daha fazla bilgi.

Daha fazla uzatmadan, hosting gurularımızın Bluehost’un VPS planları hakkında ne söylediğini kontrol edin:

Diğer en yüksek oy alan VPS ana bilgisayarlarına bakın »

Bluehost’un Sanal Sunucuları Rakiplerle Karşılaştırır?

Bluehost’u WordPress, bulut sunucuları ve paylaşılan barındırma için önde gelen ana bilgisayarlar arasında art arda derecelendirdik. Ev sahibi yeni başlayanlar ve gaziler tarafından seviliyor ve şirketi VPS için en iyi seçimlerimiz arasında bulabilirsiniz..

En dikkate değer sanal sunucu ana bilgisayarlarını incelediğimizde kurulum süresini, çalışma süresini, depolamayı, güvenliği ve desteği dikkate aldık. Seçeneklerinizi tartarken, bu makaleyi ve kalça cebinizde VPS barındırma için en iyi önerilerimizi sakladığınızdan emin olun:

Tüm Bluehost VPS alternatiflerini göster »

Bluehost Özellikleri: 4.9 / 5.0 Derecelendirme

Bluehost, rekabetçi fiyatlandırmasına uygun kapsamlı bir özellik portföyü getiriyor. Önde gelen bir VPS ana bilgisayarından beklediğimiz şeylerin zihinsel bir incelemesini yaptığımız için, standart önkoşullar mevcuttu ve açıklandı:

 • Anında Hazırlama
 • Serbest Katı Hal Sürücüleri (SSD’ler)
 • 2-8GB RAM
 • Güçlü CentOS İşletim Sistemi
 • Çoklu Sunucu ve Dosya Yönetimi
 • Garantili ve Dinamik Kaynaklar
 • 2-4 Çekirdek Seçimi
 • 1-2 IP
 • cPanel ve Kök Erişimi
 • 7/24 Yönetilen Destek

İsteğe bağlı özellikler arasında SSL sertifikaları, alan gizliliği, spam koruması, SiteLock koruması ve ek depolama bulunur. Tüm Bluehost sunucuları şirket içinde yönetilir ve 2010 yılında Bluehost’u satın alan Endurance International Group’un (EIG) desteği haftanın yedi günü, günün 24 saati açıktır. Bir uzmanla iletişime geçmek için +1 855-503-0450 numaralı telefonu aramanız yeterlidir..

Bluehost Fiyatlandırma: 4.6 / 5.0 Oy

VPS fiyatlandırması muhtemelen tüm hosting türlerinin en değişkenidir. Sunucu başına 100 $ ‘a kadar bir örnek 5 $ kadar düşük bir VPS bulabilirsiniz. Ancak bir düşünün: Bir VPS, 30.000 aylık ziyaretçiye veya 30 milyona sahip sitelere ev sahipliği yapmak için kullanılabilir – bu nedenle fiyat farklılığı tasarım gereğidir. VPS hosting, sunucu yapılandırmaları, kaynaklar, performans ve maliyet açısından açık farkla en esnek olanıdır. Ve Bluehost fiyatlandırma standardının kalınlığında oturuyor.

Bluehost VPS Pricing Tiers ekran görüntüsü

Bluehost VPS planları ekonomiktir ve neredeyse sağlar – ha, anladınız mı? – tüm VPS barındırma gereksinimleri.

Tabii, hosting paranız için biraz daha fazla sunucu oomph sunan ana bilgisayarlar vardır, ancak Bluehost rakip fiyatlandırma ile eşittir. Ücretsiz SSD’ler büyük bir avantajdır ve birçok ana bilgisayar yönetilen hizmetler için prim almaktadır, bu nedenle başka bir katma değer vardır. Sonuç olarak, Bluehost ile bütçenize ve web sitenizin gereksinimlerine uygun bir VPS planı bulabilirsiniz..

Bluehost VPS Performans: 4.7 / 5.0 Derecelendirme

Yeni nesil VPS Hosting olarak adlandırılan Bluehost’un sanal sunucusu, çok küçük makinelere bir ton performans planlıyor. İki çekirdekten başlamak oldukça yaygındır ve gerektiğinde depolama, bellek ve CPU ekleyebilirsiniz. Yarıiletken sürücüler sunuculara ek bir hız artışı sağlar.

Performansı ölçmek için kullandığımız önemli bir metrik – ve yalnız değiliz – çalışma süresi. Tam olarak göründüğü gibidir: Web sitenizin (veya barındırdığı sunucunun) çevrimiçi ve erişilebilir olma yüzdesi. Çevrimiçi bir işletme veya herhangi bir şekilde işlem yapılan bir web sitesi çalıştırıyorsanız, kesinti süresi gelir kaybı anlamına gelir. En iyi ev sahipleri bunu çalışma süresi garantisi ile tanır. Sağlayıcılar, sitenizi veya sunucunuzu çevrimiçi ortamda tutmaya söz verebilir, bu da müşterilerin hizmetlerinde kendilerine güven veren, genellikle% 99,9 ila% 99,999 arasındadır. Her hosting uzmanı size daha fazla dokuzlu söyleyecek olsa da,% 99,9 daha fazla çalışma süresi sektör genelinde oldukça saygındır.

Bluehost VPS Güvenilirlik: 4.8 / 5.0 Puanlama

Bluehost’un fazladan bir veya iki kez daha fazla uğraşmasını dileriz, ancak şirketin çalışma süresi tarihsel olarak oldukça güvenilir olmuştur. Bununla birlikte, bir ana bilgisayarın güvenilirliği, ağ çalışma süresinin bir ölçüsünden daha fazlasıdır. Bir kısım donanım güvenilirliği, bir kısım insan güvenilirliği – bilirsiniz, teknoloji kaçınılmaz olarak başarısız olduğunda yardımcı olacak insanlar.

Bu günlerde bir barındırma sağlayıcısıyla aileye ait ve işletilen bir his bulmak zor. Bunun, barındırma endüstrisinde atılan 1 numaralı şikayet olduğunu söyleyebilirim: Hizmet robotik veya yok. “Neden telefona kimse giremiyorum ?!” * cep telefonunu duvara atar *

Bluehost, müşterilerine talep üzerine uzman yardımı sunmak için elinden geleni yapıyor ve EIG’nin devralınmasından bu yana destek azalırken, ekibi tüm VPS planlarında yönetilen hizmetler sunmaya teşvik ediyoruz.

Bluehost VPS Planlarını Yenmek Zor – ve En İyi Fırsatları Getiriyoruz!

Uçan golf topları ve ücretsiz tatlıların ortasında bu EIG partisine geri dönüp baktığımızda, Bluehost ekibi işini çok sıkı giydi, gururla sert rozet oynadı. Tutkulu bir barındırma hayranı ekibi ve her zaman pişirdikleri her şeyi duymayı dört gözle bekliyorum.

VPS seçeneklerine gelince, Bluehost tekneler endüstri standardı donanımları harika fiyatlarla. Daha ucuz veya daha sığ bir öğrenme eğrisine sahip bir şey bulmakta zorlanacaksınız. Bluehost sunucularındaki HostingAdvice okuyucuya özel fırsatların tam listesi için Hosting Fırsatları bölümümüze gidin. Sanal güç seninle olsun!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map