E-ticaret için En İyi Barındırılan 16 Alışveriş Sepeti Yazılımı (2020)

Müşteriler çevrimiçi mağazanızdan herhangi bir şey satın alabilmeden çok önce koridorlarda dolaşmanız ve en iyi barındırılan alışveriş sepeti seçeneklerini incelemeniz gerekir. Seçtiğiniz e-ticaret yazılımı yalnızca bir ziyaretçinin deneyimini ve ödeme sürecini değil, aynı zamanda tasarım, uygulama ve yönetim konusunda sabrınız ve akıl sağlığınızı da etkiler..


2017 yılında, müşteriler alışveriş sepetlerinin yaklaşık% 80’ini terk ettiler ve bir işlemi bitirmeden bir siteden ayrıldılar. Bu arabaların yalnızca% 10’u uzun veya kafa karıştırıcı bir ödeme işlemi nedeniyle terk edilmiş olsa da, tüccarlar geliri artırmak ve müşterilerin katılımını sağlamak için büyük bir fırsata sahiptir..

İster barındırılan ister kendi kendine barındırılan bir alışveriş sepeti veya hatta her şeyi kapsayan bir e-ticaret web barındırma planı arıyorsanız, sektörün en iyi seçeneklerini inceledik ve alanın en kafa karıştırıcı sorularının bazılarını yanıtladık. Daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin veya ileri atlamak için aşağıdaki bağlantıyı tıklayın.

Bir Alışveriş Sepeti ile En İyi E-ticaret Web Hosting

Tamamen barındırılan çözümler, yeni bir işletme sahibinin markalarını çevrimiçi olarak başlatmak, büyütmek ve tanıtmak için ihtiyaç duyabileceği tüm kullanımı kolay araçları sunmak için elinden gelenin en iyisini yapar. Ancak, bloglama için en iyi programları sunmak için e-ticaret uzmanlarına güvenebileceğinizden emin misiniz? Eposta pazarlama? SEO? Performans optimizasyonu, güvenilirlik, güvenlik ve ağ oluşturma ile ilgili nitritsiz teknik ayrıntılar?

Bizim için çevrimiçi başarı, web sitenizi saklayan ve sunan makinelerle başlar. Hangi yazılımı kullanacağınızı seçip seçebilmeniz ve günün her anında kullanılabilecek güvenilir teknik destek ekiplerine güvenebilmeniz gerektiğini düşünüyoruz. Sayfa yükleme hızı e-ticaret için inanılmaz derecede önemlidir, bu nedenle önerilen yolumuz, her şeyi yapmanıza yardımcı olabilecek birinci sınıf bir barındırma sağlayıcısına kaydolmaktır..

Daha da iyisi, çevrimiçi mağazanızı oluşturmak için bu DIY yaklaşımı genellikle en ucuzudur – ve bir web sitesi oluşturma maliyetinin sıkı bir bütçeyle çalışan yepyeni bir iş girişimi için önemli olabileceğini biliyoruz. E-ticaret hosting şaşırtıcı derecede uygun fiyatlı ve açık kaynaklı yazılım seçeneklerinin birçoğu (bu makalenin ilerleyen bölümlerinde öğrenebileceğiniz), tek tıklamayla kolay kurulum olarak ücretsiz olarak kullanılabilir. Aşağıdaki dört favori e-ticaret barındırma seçeneğimize göz atın:

Diğer en iyi e-ticaret ana bilgisayarlarına bakın »

En İyi “Barındırılan” Alışveriş Sepeti Yazılımı

Tüm bu hosting kurulumu biraz göz korkutucu görünüyorsa, barındırılan bir alışveriş sepeti veya e-ticaret yazılımı gitmek için bir yol olabilir. Bu tür sistemler, tasarım şablonları ve envanter takibinden ödeme işleme ve çevrimiçi pazarlamaya kadar her şeyi tek bir çözümde birleştirir. E-ticaret platformlarının faydaları, yalnızca işlerine harcanan zamanı en üst düzeye çıkarmak ve olası barındırma baş ağrısını en aza indirmek isteyen teknolojiden kaçınan girişimcilere gönül rahatlığı sağlayabilir..

BigCommerce gibi şirketlerin kapsamlı hizmetleri, dünyanın en büyük markalarından bazılarıyla yankılanıyor – ancak yeni başlayan biri için çok karmaşık olabilir. Yeni başlayanların e-ticaret havuzuna ayak basmasına yardımcı olmak için, küçük veya orta ölçekli işletmeler için tam olarak barındırılan ilk beş alışveriş sepetini belirledik ve aşağıda sıraladık.

5. Wix

Üst düzey bir web sitesi oluşturucu olarak bilinen, sürükle ve bırak tasarımının ustalarının aslında web sitenizi bir web mağazasına dönüştürmeye yardımcı olma konusunda oldukça usta olduğunu bilmek sizi şaşırtabilir. Wix, her biri son derece özelleştirilebilir ve bir dizi özel sektöre uyarlanmış tonlarca görsel olarak etkileyici ve mobil kullanıma hazır şablonlar sunmada mükemmeldir.

Wix’in iş araçları randevu rezervasyonlarını, müzik ve resim satışlarını, bilet satışlarını ve etkinlik yönetimini kapsar. Daha geleneksel çevrimiçi mağazalar için şirket, fiziksel veya dijital ürünlerinizi güzel bir şekilde görüntülerken siparişleri izlemenize ve envanteri yönetmenize yardımcı olur. Wix’in, işletme sahiplerinin çok çeşitli ödeme yöntemlerini kabul etmesine, özelleştirilmiş vergi ve gönderim kuralları belirlemesine ve kupon veya indirim oluşturmasına olanak tanıdığını takdir ediyoruz..

6. Shopify

Shopify’ın kurucuları, snowboard ekipmanlarını satmak için bir çevrimiçi mağaza oluşturmaya başladığında, yamaçları biraz zorlayıcı buldular. Büyük bir pazarda ürünleri listelemek yerine kendi markalarını oluşturmak ve müşterilerle ilişkileri olmak istiyorlardı, ancak bu araç yoktu. Doğal olarak, kendi platformlarını kurmaya başladılar ve sonunda dünyayla paylaştılar.

Şimdi, Shopify 800.000’den fazla mağazaya güç veriyor ve satışlarda 100 milyar doların üzerinde. Platform, marka sahipliğinden çevrimiçi bir varlık oluşturmaya ve birden fazla satış kanalını yönetmeye kadar işletme sahiplerinin girişimlerinin her alanında yardımcı oluyor. Shopify için küçük bir prim ödersiniz, ancak şirketin giriş seviyesi paketine bile mümkün olduğunca çok özellik nasıl paketlediğini seviyoruz.

7. Volüzyon

Yirmi yıllık e-ticaret deneyimiyle Volusion, dikkate alınması gereken kullanıcı dostu bir güçtür. Modern platform, ürün portföyünüz ve siparişleriniz arttıkça ölçeklenen bulut destekli barındırma hizmetlerine sahip, büyüme için tasarlanmıştır. Volusion bir web tasarım ve geliştirme firması olarak başladı, yani hizmetinin sağlam teknoloji ilkelerine dayanması.

Belki de en kayda değer olan Volusion, gerçek ve canlı bir insandan destek sağlamak için barındırılan birkaç alışveriş sepeti çözümünden biridir. Çoğu zaman, web sitesi oluşturucuları ve e-ticaret sistemleri, sorularınızı kişisel olarak yanıtlaması için bir ekipte çalışmak ve eğitmek yerine kuruluşun topluluk forumlarına veya çevrimiçi bilgi tabanına teknik yardım sağlar. Volusion’ın Austin merkezli e-ticaret uzmanları 7/24 destek, web tasarımı, pazarlama ve mağazanızın diğer özelliklerine yardımcı olmak için hazır bekliyor.

8. Weebly & Meydan

2018’in ortalarında sürükle ve bırak web sitesi oluşturucusunu satın alan Weebly ve Square’in entegrasyonundan büyük bir heyecan duyuyoruz. Bir web barındırma planı (ahem, Bluehost) ile ücretsiz olarak dahil olan Weebly, uzun zamandır en kolay görsel düzenleme ve tasarım deneyimlerinden birini sağlamasıyla biliniyor. Şirket, barındırılan bir alışveriş sepeti için en cazip fiyatlı seçeneklerden biridir ve Weebly’i pop-up mağazalar ve girişimciler için sadece kendi başına çarpıcı bir seçenek haline getirmektedir..

Zaten ödeme işlemenin ustaları Square, Weebly’nin güçlü şablonlarını hızlı ve profesyonel teknolojisiyle birleştirmek için savaşa girdi. Girişimciler sadece Square kullanarak kilitlenmeyecek ve Stripe ve PayPal ile de ödeme kabul edebilecekler. Bununla birlikte, tek sıkıntımız her satın alma işlemiyle ilişkili işlem ücretleriyle birlikte gelir; diğer birçok platform bunları uzak tutar.

9. 3dcart

Sık güncellemeler ve e-ticaret trendlerinin önünde kalmak için uyanık olan 3dcart, SEO başarısına odaklanan kapsamlı bir alışveriş sepeti sistemi sağlayarak bu oturumu tamamlıyor. Özel bir site oluşturucu, blog platformu ve satış noktası sistemi dahil olmak üzere 3dcart’a 200’den fazla özellik eklenmiştir. Kullanıcılar, 100’den fazla ödeme işlemcisi veya diğer üçüncü taraf uygulamalarla entegre etmeden önce 60’tan fazla ücretsiz mobil kullanıma hazır temayı inceleyerek veya yüzlerce premium tasarım seçeneğine göz atabilir.

Özellikle 3dcart’ın çevrimiçi mağaza yönetimi portalının, işletme sahiplerinin tanıtım planları için envanteri kapatmak yerine başlangıçtan sınırsız sayıda ürünü listelemesine izin verdiğini takdir ediyoruz. Tüm 3dcart hizmetleri 7/24 çevrimiçi sohbet ve e-posta bilet desteği ile birlikte gelirken, yükseltilmiş paketleri olan müşteriler takıma telefonla ulaşabilir.

En İyi “Kendinden Barındırmalı” Alışveriş Sepeti Yazılımı

Aklınızdaki tasarım şablonunu veya tam işlevselliği bulamıyor musunuz? Barındırılan alışveriş sepetleri ve e-ticaret web sitesi oluşturucuları, küçük işletmelerin baş ağrısını en aza indirmelerine ve hızlı bir şekilde çevrimiçi olmalarına yardımcı olurken, herkese uyan tek kişilik yaklaşım herkes için işe yaramıyor. E-ticaret barındırma tercihinde bulunan girişimcilerin ortamlarını aşağıda listelenen uygulamalardan biriyle eşleştirmeleri gerekir. Kurulum süreciyle ilgili biraz daha zaman olabilir, ancak bu açık kaynaklı programlar (okuyun: ÜCRETSİZ!) Genellikle mağazanızla tam olarak ne yapmak istediğinizi size en üst düzeyde esneklik sağlayan tek tıklamayla kurulumlar olarak kullanılabilir.

E-ticaret uzmanları, yaklaşan listemizde eksik olan birkaç markayı fark edebilir. Zen Cart ve osCommerce, bize göre yaşlarını göstermeye başlayan tanınmış, saygın endüstri gazileri. Açık kaynaklı arabaların hala büyük takipleri ve aktif destek toplulukları var, ancak giderek daha çevik özellikleri ve hafif, güvenli kodu ile daha modern uygulamalara geçmeye hazırız. Favori kendi kendine barındırılan alışveriş sepeti yazılım programlarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

10. WooCommerce

Bu listeden belirli bir ortamda çalışması gereken özel bir ürünle başlamaktan nefret ediyoruz, ancak WordPress’in yaygınlığı ve WooCommerce’ın etkileyici olması, ücretsiz eklentiyi işletme sahipleri için bir seçenek haline getiriyor. WooCommerce, web sitenizi çalıştırmayı öğrendiğiniz gibi mağazanızı çalıştırmak için aynı kullanıcı dostu gösterge paneli arayüzünü kullanarak WordPress web sitelerine sorunsuz bir şekilde e-ticaret işlevselliği ekler.

WooCommerce ekran görüntüsü

WooCommerce, WordPress kullanıcıları için en iyi barındırılan alışveriş sepeti platformunu temsil ediyor.

Mağazanızı WooCommerce ile barındırmak yeni başlayanlar için temelleri ele alır ve daha cesur girişimciler pazarlama, nakliye ve diğer geliştirmeler için uzantılarla ilerleyebilir. Mağazanızı ölçeklendirmek ve gelişmiş işlevsellik eklemek, clueless tüccarlar için biraz karmaşık olabilir, ancak güçlü bir WordPress barındırma planı, WooCommerce’in yönetilmesini kolaylaştırmak için genellikle destek ve kaynaklarla birlikte gelir.

11. Prestashop

İlk olarak 2005 yılında bir öğrenci projesi olarak başlayan PrestaShop, 270.000’den fazla tüccara hizmet vermek için hızla büyüdü. Açık kaynaklı e-ticaret sistemi belirli bir içerik yönetimi platformuna veya web sitesi oluşturucusuna bağlı değildir ve işinizi başarmak ve büyütmek için ihtiyacınız olan her şeyle birlikte gelir. Çeşitli eklentiler, uzantılar ve temalar mevcuttur, ancak bunlara ihtiyacınız olacağını düşünmüyoruz – PrestaShop, beklediğiniz tipik ürün yönetimi, pazarlama ve nakliye özelliklerine ek olarak analiz ve müşteri hizmetleri araçlarıyla birlikte geliyor.

PrestaShop ekran görüntüsü

PrestaShop, yeni başlayanlarla rezonansa giren çevrimiçi mağazalara aerodinamik bir yaklaşım sunuyor.

İlk kez mağaza sahipleri özellikle kurulumu, yapılandırılması, başlatılması ve büyümesi kolay olan PrestaShop’un tadını çıkaracaklar. Yönetim portalını güzel ve zahmetsiz buluyoruz ve tasarıma olan aynı dikkatin tema pazarına da yayılmasını seviyoruz – kullanıcılar 4.500’den fazla çarpıcı şablon arasından seçim yapabilir.

12. Magento

E-ticaret dünyasında bir başka büyük isim olan Magento, biraz aşk-nefret deneyimi. Platform, girişimcilere sunmak için inkar edilemez şekilde en yerleşik özelliklere ve ölçeklenebilirlik fırsatlarına sahiptir, ancak yeni başlayanlar kısa sürede boğulmuş veya çamurda sıkışabilir. Şirket, 2008’de halka açıldığında büyük bir sıçrama yaptı, ancak zaman zaman tökezledi. Artık Adobe’nin sahibi olduğu Magento, büyük organizasyonlara daha fazla odaklanmış görünüyor.

Magento ekran görüntüsü

Magento kurumsal düzeyde birçok ürün sunmasına rağmen, açık kaynak sürümü bir ton işlevsellik sağlar.

Bununla birlikte, Magento, büyük hayalleri olan yeni başlayanlar ve motive satıcılar için mükemmel olan açık kaynak sürümünü sürdürmeye ve desteklemeye devam ediyor. Platformun sayfa oluşturucusu, profesyonel görünümlü bir mağaza ve ürün sayfaları oluşturmanıza yardımcı olur ve sağlam iş zekası ve sipariş yönetimi araçları, iş stratejilerinize rehberlik edecek gözetim sağlar.

13. X-Sepeti

2000 yılında Ecwid e-ticaret platformunda çalışmaya devam edecek bir geliştirme şirketi tarafından kurulan X-Cart, dünyanın ilk PHP tabanlı alışveriş sepeti yazılımıdır. Ancak osCommerce ve ZenCart’ın aksine, sık güncellemeler ve performansa dikkat sayesinde program şaşırtıcı bir şekilde iyi yaşlandı..

X-Cart ekran görüntüsü

X-Cart, kendi kendine barındırılan e-ticaret mağazalarında hız ve esnekliği vurgular.

PHP’de yazıldığı için X-Cart, WooCommerce’e oldukça benzer ve hatta WordPress ile entegre oluyor. Açık kaynak kodu, geliştirme odaklı iş liderlerine özelleştirme için sınırsız potansiyel sağlar, ancak bunun birçok kişiye hitap etmeyebileceğini anlıyoruz. Bununla birlikte, X-Cart’ın tasarım, sayfa yükleme hızı, dönüşümler ve ayrıntı odaklı özelliklere kapsamlı yaklaşımını takdir ediyoruz..

14. Drupal Ticaret

Drupal içerik yönetim sistemine alışveriş sepeti işlevselliği eklemek açısından UberCart ile düzenli olarak karşılaştırıldığında, Drupal Commerce aslında UberCart’ın yazarı tarafından yazılan biraz daha modern bir platformdur. Birincisi orijinal olmanın avantajlarını iddia edebilirken, ikincisinin daha sağlam özelliklerine yaslanma eğilimindeyiz. UberCart genellikle yeni başlayanlar için daha kolay kabul edilir, ancak Drupal’ı kullanmak için yeterince bilgili olup olmadığınızı, muhtemelen çevrimiçi mağazanızın cesur ayrıntılarını incelemek istediğinizi anlıyoruz.

Drupal Commerce ekran görüntüsü

Drupal Commerce, karmaşık ve büyük mağazalara derinlemesine özelleştirmelerle avantaj sağlıyor.

Geliştiriciler, yerleşik önbellekleme ve güvenlik sistemlerine sahip Drupal Commerce ile kendinizi evinizde hissedecekler. Bununla birlikte, dik bir öğrenme eğrisinin ve yanlışlıkla bir mağazanın kaynak domuzuna sahip olmak için kendinizi özelleştirebilme yeteneğinin farkında olun. Bununla mücadele etmek için Drupal Commerce, bir VPS veya bulut sunucusuyla bile birinci sınıf bir ana bilgisayara ihtiyaç duyuyor.

15. CubeCart

2003 yılında pazara kendi kendine barındırılan e-ticaret çözümleri dünyasını basitleştirmek amacıyla giren CubeCart, şaşırtıcı sayıda özelliğe sahip ferahlatıcı basit bir platform sunuyor. Arayüz, bu listedeki diğer alışveriş sepetleriyle karşılaştırıldığında biraz modası geçmiş olabilir (mağazalar şablonları değil derileri kullanır), ancak yeni başlayanlar rahat bir nefes alabilir. CubeCart’ın kodu güvenlik açıkları açısından düzenli olarak denetlenir ve girişimcilerin sınırsız sayıda ürün, sipariş, kategori ve mağaza yöneticisi barındırmasına olanak tanır.

CubeCart ekran görüntüsü

CubeCart, ilk kez mağaza sahiplerinin e-ticaret sitelerini yapılandırırken arkanıza yaslanıp rahatlamalarını sağlar.

CubeCart ile gerçek bir wow faktörü yoktur, ancak bazen en iyi araçlar işi bitirenlerdir. Küçük işletme sahipleri, İngiltere merkezli alışveriş sepetinin işlevsellik ve kullanım kolaylığı arasındaki dengenin tadını çıkaracaklar. CubeCart, sitelerini genişletmek isteyenler için eklentileri destekler, ancak platformu kendi başına duracak ve işletmelerin nişlerini bulmalarına yardımcı olacak kadar güçlü bulduk.

16. OpenCart

OpenCart, hafif ve çevik bir kod tabanına ve kullanımı son derece kolay bir panoya sahip olan alışveriş sepeti yönetimine ferahlatıcı bir yaklaşım getiriyor. Mevcut özelliklerin listesi Magento’nun yanında toplanmıyor, ancak sistem WooCommerce’den daha fazla işlevsellik ve eklentilere daha az güveniyor. Mağaza sahipleri sitelerini modüllerle genişletebilir, ancak daha deneyimli geliştiriciler daha fazla özelleştirme seçeneği tercih edebilir.

OpenCart ekran görüntüsü

OpenCart, girişimcilerin mağazalarını denetlemelerine yardımcı olmak için inanılmaz derecede kullanışlı ve sezgisel bir yönetim paneline sahiptir.

Platformun kısa lansman süresi tasarımı göz önüne alındığında, OpenCart’ın hızlı öğrenme eğrisi başlangıçlara hitap etmelidir. Dahası, sezgisel ve şık arayüz kullanıcılara ticari operasyonlar ve fırsatlar hakkında güçlü bir fikir verir. Yeni başlayanlar için PrestaShop’u tercih etme eğilimindeyiz, ancak OpenCart çok uygun maliyetli bir alternatif.

Barındırılan Alışveriş Sepeti nedir?

Size birçok alışveriş sepeti sistemi attık, bu yüzden seçenekler biraz bunaltıcı görünüyorsa sorun değil. Bir adım geriye gidelim ve programların nasıl düzenlendiğine bakalım. İlk adım, çevrimiçi mağazanızın ve ilişkili sistemlerin nerede bulunacağını öğrenmektir. Barındırılan veya kendinden barındırılan bir çözüm ister misiniz??

Barındırılan alışveriş sepetleri, onları oluşturan şirket tarafından yönetilir ve korunur. Şablonları ve çeşitli özellikleri seçip özelleştirebileceksiniz, ancak kendi kendine barındırılan araçlarla karşılaştırıldığında seçenekleriniz biraz sınırlı olabilir. Barındırılan e-ticaret platformları birçok teknoloji sorununu ortadan kaldırır, ancak daha pahalı olabilir.

Kendi kendine barındırılan alışveriş sepetleri, kendi sunucularınızda barındırmanız ve bakımını yapmanız gereken programlardır. Mağazanızın ayarlarına ve yapılandırmalarına, genellikle gerçek kaynak koduyla birlikte tam erişim elde edersiniz. Bu açık kaynaklı programlar genellikle ücretsizdir ve Softaculous, Mojo Marketplace ve diğer komut dosyası kütüphaneleri aracılığıyla tek tıklamayla yüklenebilir. Bununla birlikte, mutlak kontrolün bir bedeli olabilir: Uzman desteği bir garanti değildir ve mağazaların kurulumu daha karmaşık olabilir.

Her iki platform da çoğu girişimcinin ihtiyacını karşılayacak kadar güçlü ve esnektir, bu nedenle seçim vaka bazında yapılmalıdır. Bir web barındırma hesabı işletme ve denetleme konusunda ne kadar rahatsınız? Bütçeniz nedir? Sitenizi oluşturmak için ne kadar zaman harcamak istiyorsunuz? İnce detaylar üzerinde ne kadar kontrol istiyorsunuz??

En Ucuz E-ticaret Platformu Nedir??

Bunun cevaplaması kolay bir soru olacağını düşünürsünüz. Bir çevrimiçi mağaza açmanın en ucuz yolunu arıyorsanız, en ucuz web barındırma hizmetlerini bulmak ve kendi kendine barındırılan bir e-ticaret çözümü yüklemek istersiniz. Ücretsiz, açık kaynaklı yazılımlardan yararlanmak bütçeniz için güzel bir şey olabilir. En uygun fiyatlı e-ticaret barındırma için bir grup ana bilgisayar önerebiliriz:

Ancak, barındırılan bir e-ticaret platformu arıyorsanız, manzaralarınızın ve cüzdanınızın çok daha yüksek olması gerekir. O zaman bile, e-ticaret platformu tanımınızın ne kadar esnek olduğunu düşünmeniz gerekir. Gerçek barındırılan e-ticaret platformları, Shopify ve Volusion, aylık yaklaşık 30 $ maliyet olabilir, popüler web sitesi oluşturucularına entegre edilen çevrimiçi iş çözümleri bazen çok daha ekonomiktir:

Hizmetleri Değerlendirirken Alışveriş Sepeti İncelemelerine Dikkat Edin

Alışveriş sepeti programından bekleyebileceğiniz faydalı ürün teşhirleri, güvenli ödeme işlemleri ve sipariş yönetimi gibi temel özelliklerin yanı sıra, kararınız mağaza sahibi olma deneyiminizi geliştiren veya yeni sürüme geçiren daha az bilinen işlevlere inebilir. müşteri ödeme süreci. İşte dikkat etmeniz gereken bazı kavramlar:

  • Satış veya çapraz satış: Tamamlayıcı ürünler önermek veya yükseltilmiş (daha pahalı: daha pahalı) ürünler önermek mevcut satışlara% 10 ila% 30 daha fazla gelir sağlayabilir.
  • Sonradan alışveriş sepetleri: Müşteri satın almaya hazır olmayabilir ve müşteri görüşlerini, fiyatları ve diğer seçenekleri araştırırken ürünleri bir kenara bırakmak istemeyebilir. Karşılaştırma ve değerlendirme şansı verin, ardından satış kesin olduğunda geri dönün.
  • Bir bakışta özetler: Müşterilerin alışveriş sepetine koyduklarını görmeden veya düzenlemeden önce ödeme yapmasını beklemesini sağlayın. Alışveriş yaparken bekleyen siparişlerini takip edebilmeleri için her bir ürünle ilgili temel bilgileri görebilmeliler.
  • Ürün İncelemeleri: Yabancıların görüşleri online alışverişte gerçekten önemli. Tüketicilerin neredeyse% 90’ı çevrimiçi incelemelere kişisel öneriler kadar güvendiklerini söylüyor, bu nedenle ziyaretçilerinize aradıkları şeffaflığı verin.
  • Kuponlar ve indirimler: Yeni müşteriler yaratmanın onlara özel bir fırsat sunmaktan daha iyi bir yolu var mı? İndirimler, belirli bir ürünü sergilemenize ve rakiplerle daha iyi rekabet etmenize yardımcı olabilir.
  • Terk edilmiş alışveriş hatırlatıcıları: Alışveriş yapanlara sevdikleri ancak satın alma işlemlerini hiç bitmeyen ürünler hakkında otomatik olarak hatırlatma. Çok fazla yatırım yapabilir ve çok fazla yatırım yapmadan tüketicilerinizle etkileşimde bulunabilirsiniz.

Ürün incelemelerini etkinleştirmenin sitenizde büyük bir etkisi olabileceği gibi, e-ticaret platformlarının kendileri de çevrimiçi mağazanız için en iyi yazılımı seçmenize yardımcı olabilir. Markanızı oluşturma ve başlatma ile ilgili zaman alıcı ve sabır testi kurulum süreci göz önüne alındığında, alışveriş sepetiniz yalnızca bir kez yapmak istediğiniz bir seçimdir.

Bunu düşündüğünüzde, müşterileriniz için istediğiniz olumlu alışveriş deneyimleri e-ticaret yönetim yazılımınıza yansıtılmalıdır. Tüketicilerin yanında eğlenebileceğiniz bir alışveriş sepeti seçtiğinizden emin olun.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector