Email Hosting vs. Web Hosting Farkları & 2020’nin En İyi Hizmetleri

E-posta barındırma vs web barındırma basit ve benzer kavramlar gibi görünüyor – ama nasıl farklılar? Hangi hizmet ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak? Her ikisini de nasıl alabilirsin?


Sorular yeterince basit, ancak genellikle kafa karıştırıcı cevaplar var. Kısa ve net cevap: Web barındırma, bir veya daha fazla sunucuda veya bilgisayarda depolanan web sitesi dosyalarını içerirken, e-posta barındırma yalnızca e-posta verilerinin depolanmasını ifade eder. Bir şirket, adlandırma kurallarını hem planladığında hem de birleştirdiğinde karşılaştırma kafa karıştırıcı olabilir, bu nedenle bu makaledeki gizemleri temizlemeyi misyonumuz haline getirdik. Tanımlar, açıklamalar ve tüm site sahipleri ve e-posta türleri için en iyi seçenekler için okumaya devam edin.

En İyi Genel Web Hosting ve E-posta Hizmetleri

Genellikle, bazı büyük şirketler e-posta ve web barındırma ihtiyaçlarını ayırmayı tercih edebilir, ancak e-posta dostu bir web barındırma tercih etmenizi öneririz. Herkesin hem web barındırma hem de e-posta barındırma ihtiyacı duymadığını anlıyoruz, bu nedenle bu makalenin çoğu paranın karşılığını en iyi şekilde sunan kombo paketlerini özetlerken, e-posta ve barındırma için en iyi ana makinelerle başlayacağız.

Top 3 Web Host İncelemeleri

Kaliteli bir web barındırma güvenilirlik üç ayırt edici nokta vurmak gerekir: bol miktarda sunucu alanı, saygın çalışma süresi oranları ve yetkili müşteri hizmetleri bir şey ters giderse gerekir. İster e-posta, alan adı, WordPress veya bulut hizmetlerinin peşinde olun, önerilerimiz bu destek faktörlerini sürekli olarak parkın dışına çıkaran ana makinelere işaret ediyor. Kaliteli, güvenilir web hosting için mevcut favorilerimiz aşağıda incelenmiştir:

Daha fazla web barındırma değerlendirmesi »

Top 3 Email Host Yorumları

En çok önerilen e-posta ana bilgisayarlarımızda özetlenen özellikler listesinde güvenilirliğin ve alanın büyümesini beklerken, bir niş hizmetini değerlendirirken dikkate alınması gereken başka değişkenler de vardır. Ana bilgisayarların ücretsiz bir alan adı kaydı ve ücretsiz e-posta hesapları içerdiğini görmek isteriz. Sınırsız depolama alanı, bant genişliği ve e-posta izinleri gibi bir hesapta sınırsız alan barındırma olanağı bir artıdır. Aşağıda listelenen e-posta için favori ana makinelerimiz, IMAP / POP3 desteği, spam filtreleme ve Google Apps ile entegrasyon gibi e-posta dostu özellikler sunarken bu noktalardan yararlanır.

Daha fazla e-posta barındırma incelemesine bakın »

Tanımlar & Farklar: E-posta Barındırma ve Web Barındırma

Özetle, web barındırıcısı birisi alan adınızı bir web tarayıcısına yazdığında web sayfalarını sunarken, bir e-posta barındırıcısı adını[email protected] adresine bir e-posta gönderildiğinde içeriğin getirildiği sunucuya sahiptir. Daha fazla sağlayıcı bir web barındırma planı satın alma ile e-posta hesaplarınız için ücretsiz hosting içeren birleşik paketler sunduğundan, e-posta ve web hosting arasındaki çizgi son yıllarda bulanık hale gelmiştir. Neyse ki, sahne arkasında meydana gelen roller ve sorumluluklar aslında oldukça basittir. Web siteniz, alan adınız ve ilgili e-posta hesaplarınız, farklı yerlerde yaşayabilen üç ayrı varlıktır.

  • Web barındırma web sitenizin internette yaşamasını ve web tarayıcıları tarafından erişilebilir olmasını sağlayan bir hizmettir. Web içeriğiniz bir sunucuda barındırılıyor.
  • E-posta barındırma (şimdiki değeri) e-posta içeriğinizin bir sunucuda depolandığı bir hizmet. Web sitesi içeriğinizi barındıran aynı sunucu, başka bir ana bilgisayar tarafından yönetilen bir sunucu veya aynı barındırma şirketi tarafından yönetilen iki farklı sunucu olabilir.
  • Alan adı barındırması açıklık adına kayda değer bir teğetsel hizmet. Alan adınız web sitenize verilen unutulmaz addır, örneğin HostingAdvice.com. Bu adı bir alan adı kayıt kuruluşuna kaydedersiniz, ancak bu alan adının çevrimiçi olması için alan adı barındırması gerekir. Daha sık olmamakla birlikte, alan adı ve web barındırma işlemlerini tek bir geçişle karşılaşırsınız ve birçok kişi bir plan / sağlayıcı ile alan adı, e-posta ve web barındırma ihtiyaçlarını ortadan kaldırır.

Bahsettiğim gibi, paket e-posta ve barındırma paketleri bu günlerde çok yaygın, bu yüzden önümüzdeki birkaç bölümde benzersiz depolama ve sunucu ihtiyaçlarınızı karşılamak için en iyi hizmetleri ele alacağız.

Ücretsiz E-posta Hesapları ile Ucuz Web Hosting

Ücretsiz web hosting – ne yanlış gidebilir? Sahte reklamcılığa düşmeyin. Pişmanlık hissetmeyeceğinizi düşünüyorsunuz ve bir soygun servisinin hatalarını telafi etmek için daha fazla ödeme yaptığınızda hile ve tahriş hissediyorsunuz..

Bu adımı atlayalım ve uzmanlar tarafından önerilen düşük maliyetli, yüksek kaliteli bir hizmet seçelim. Özellikle profesyonel amaçlarla göz atıyorsanız, hostinginizi değerli bir iş yatırımı olarak düşünmelisiniz. Geniş bir depolama alanı, ücretsiz e-posta barındırma,% 99,9 çalışma süresi oranları ve (istenirse) bir web sitesini çalıştırmak ve çalıştırmak için kullanımı kolay tasarım araçlarından kısa bir şey kabul etmeyin. Premium hizmet ile tanıştığımız ucuz fiyatlandırma için önerdiğimiz favori sunucumuz aşağıdadır.

Daha fazla ucuz hosting incelemesine bakın »

Küçük İşletmeler için En İyi E-posta ve Web Hosting

Birçok işletme sahibi gibiyseniz, geçim kaynağınız e-posta gelen kutunuzla başlar ve biter. Çalışanlar, müşteriler, iş ortakları ve satıcılarla bu şekilde iletişim kurarsınız. Giderek daha dijital hale gelen ve mobil bir dünyada yaşıyoruz ve e-posta sunucunuz aracılığıyla oluşturulan içerik söz konusu olduğunda anında erişim yapılıyor veya ölüyor. En popüler barındırma şirketlerini, işletme sahiplerine doğrudan yarar sağlayan özellikleri ve hizmetleri not ederek iyice inceledik ve aşağıdaki ana bilgisayarlara göz atmanızı öneririz. KOBİ’ler için e-posta ve web barındırma paketlerini neden önerdiğimizi öğrenin.

Küçük işletmeler için daha fazla e-posta barındırıcısına bakın »

Online Kuponlar Kullanarak E-posta ile Web Hosting En İyi Fırsatlar alın

BOOM. 1000’den fazla kelimeyle sorulup yanıtlandı, HTML kodu verin veya alın – nasıl yapardım? Bir konunun bu gri alanında devam eden herhangi bir sorunuz varsa, lütfen aşağıya bir satır bırakın. Değilse, umarım, barındırma ihtiyaçlarınızı karşılamak için doğru hizmeti buldunuz. Şu anda mevcut olan çevrimiçi kuponları veya promosyonları kontrol ederek fırsatı tatlandırın. En popüler temel hosting indirimlerinden bazıları aşağıda listelenmiştir. Etkinleştirmek için turuncu düğmelere tıklayın!

Ziyaret etmek

Temel Hosting

% 75 İndirimli Temel Barındırma

7.99 dolardı. Fiyatımız: 1,99 $ / ay

Ziyaretçilerimiz için özel fiyatlandırma. Promosyon kodu gerekmez.

Anlaşmayı Etkinleştir

(Etkinleştir: ayda 1,99 ABD doları)

Ziyaret etmek

Temel Hosting

Temel Barındırma% 63

7.99 dolardı. Fiyatımız: $ 2.95 / ay

Ziyaretçilerimiz için özel fiyatlandırma. Promosyon kodu gerekmez.

Anlaşmayı Etkinleştir

(Etkinleştir: 2,95 ABD doları / ay)

Ziyaret etmek

Temel Hosting

Temel Hosting’te% 67 İndirim

$ 11.95 idi. Fiyatımız: $ 3.95 / ay

Ziyaretçilerimiz için özel fiyatlandırma. Promosyon kodu gerekmez.

Anlaşmayı Etkinleştir

(Etkinleştir: 3,95 ABD doları / ay)

Daha fazla barındırma hizmeti kuponu görün »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector