En İyi 10 Bulut Sunucu Barındırma Sağlayıcısı (2020): En İyi Bulut Barındırma Hizmetleri

İster bilgili bir terziden, ister en iyi bulut sunucusu barındırma hizmetinden bahsediyor olun, en iyi seçenekler uygun bir fiyatla güvenilir hizmet sunarak ilk önce mükemmel bir ürün sunar.


Mükemmel uyarlanmış bir kıyafet giyerken hissettiğiniz güvenden daha az şey daha iyidir. Bulut sunucularını, en sevdiğiniz terzinizin barındırma eşdeğeri olarak düşünün. Paylaşımlı, VPS ve özel sunucu barındırma paketleri aynı anda tek bir fiziksel sunucuya güvenirken, bulut barındırma sınırsız sayıda sunucunun birleşik bir sistem gibi davranmasını sağlar.

Kullanabileceğiniz pek çok kaynak sayesinde bulut barındırma, daha yüksek düzeyde ölçeklenebilirlik, kullanılabilirlik ve performans sunar. Kaynak ekleme veya çıkarma esnekliği, birçok barındırma sağlayıcısının müşterileri tam olarak kullanılan kaynaklar için faturalandırdığı anlamına gelir. Bütçenize, işletim sisteminize, performansınıza veya desteğinize öncelik tanıyor olun, bulut barındırma sağlayıcıları için en uygun olanı önerebileceğimizden eminiz.

En İyi Bulut Sunucu Barındırma İncelemeleri (İlk 4)

Hızla genişleyen bulut barındırma endüstrisinin, bu yıl yaklaşık% 20 oranında büyümesi ve büyük ölçüde Nesnelerin İnterneti cihazları, yapay zeka ve Hizmet Olarak Yazılım işlerindeki verilerin çoğalmasıyla körüklenerek dünya çapında yaklaşık 250 milyar dolara ulaşması bekleniyor. uygulamalar. Küçük ve orta ölçekli işletmelerin yaklaşık% 40’ı, gelişmiş işbirliği, uzaktan çalışma yeteneği, belgelerin daha iyi kontrolü ve daha az karbon ayak izi şeklinde operasyonel çeviklik sağlayan bir tür bulut barındırma biçimini kullanıyor..

Bulut depolama ve bilgi işlem için büyük talep göz önüne alındığında, barındırma sağlayıcıları en iyi fiyatları en iyi hizmeti sunmak için can atıyor. Rekabet, en iyi çözüm için alışveriş yapanlar için iyi olan şiddetlidir. Aşağıdaki en çok önerilen dört seçeneğimiz de dahil olmak üzere en iyi sağlayıcılar yedi temel özellik sunma konusunda ışıldar: güvenilirlik, kullanılabilirlik, ölçeklenebilirlik, güvenlik, kalite, güçlü hizmet düzeyi anlaşmaları ve duyarlı destek.

En iyi bulut sunucusu ana makinelerinin tümünü görün »

En İyi “Ucuz” Cloud VPS Hosting

Bulut barındırma bazen sanal bir özel sunucu veya VPS ile karıştırılır. Her iki yapılandırma da fiziksel sunucu kaynaklarının sanallaştırılmasına dayanır. Bulut sunucusu VPS olarak adlandırılabilse de, VPS bir bulut sunucusu değildir. Altyapı yapılandırmalarının yanı sıra temel farklılıklardan biri de ödeme modelidir – bulut barındırma ile ilişkili otomasyon ve geniş ağ, sağlayıcıların bir anda ölçeklendirilebilen veya azaltılabilecek daha ucuz, kullandıkça öde çözümleri sunmalarını sağlar farkına varmak.

Aşağıdaki gibi en iyi VPS ana bilgisayarlarından bazıları, yüksek düzeyde yedeklilik ve kullanılabilirlik sunan sunucu kümelerinden yararlanmak için planlarını bulut ağlarıyla güçlendirir. Optimize edilmiş mimari, barındırma sağlayıcısı için işlemleri kolaylaştırır ve bu da tasarrufları müşterilere aktarmayı seçebilir. Uygun fiyatlı, bulutla çalışan VPS için önerilerimize bir göz atın:

Daha ucuz bulut sunucusu ana bilgisayarlarına bakın »

En İyi “Linux” Bulut Sunucu Barındırma

Bulut barındırma çok sayıda sanallaştırılmış sunucuya dayandığından, hizmet yüklenecek ve yapılandırılacak işletim sistemini veya diğer yazılımları seçerken daha fazla esneklik sağlar. CentOS, Debian ve Fedora Linux dağıtımlarını içeren yaygın Unix tabanlı işletim sistemleri, Windows ile yapılandırılan sunuculardan iki kat daha popülerdir. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda seçenekle, Linux’u bulutta barındırmak için en iyi seçimimiz:

Daha fazla Linux VPS ana bilgisayarı görün »

En İyi “Windows” Bulut Sunucu Barındırma

Microsoft’un masaüstü işletim sistemi alanındaki popülerliği sunucu kurulumlarıyla tam olarak aynı değildir, ancak kullanıcıların alt kümesi daha az tutkulu değildir. Windows işletim sistemi, site sahiplerine MySQL veya Microsoft SQL veritabanlarını dağıtmanın yanı sıra ASP.NET veya PHP web sitelerini barındırma esnekliği sağlar.

Bulut sunucularını koruyan BT uzmanının görüntüsü

Bulut barındırma işleminin ölçeklenebilirliği, güvenliği ve satın alınabilirliği platformu giderek daha popüler bir seçenek haline getiriyor.

Windows lisansları sık sık açık kaynaklı Linux dağıtımlarından daha pahalı olduğundan, Windows bulut barındırma daha pahalı olabilir. Bununla birlikte, aşağıdaki gibi ana bilgisayarlar, işletim sisteminin güçlü yönlerine göre uyarlanmış premium hizmetler sunar:

Diğer Windows VPS ana bilgisayarlarına bakın »

En İyi “SSD” Bulut Sunucu Barındırma

Belirli bir barındırma planına olan ilgimizi artırmak için yalnızca üç harf gerekir. Katı hal sürücüsü anlamına gelen SSD, sunuculara göz ardı edilemeyecek bir performans ve güvenilirlik artışı sağlar. Evet, yeni sürüme geçirilmiş seçenek genellikle biraz daha yüksek bir fiyat etiketi ile birlikte gelir, ancak 20 kata kadar daha hızlı sayfa yükleri SSD’lerin değerli görünmesini sağlar. SSD’leri bulut ağlarına dahil ederek, barındırma sağlayıcıları müşteri başarısı ve önemli hizmet için bir özveri gösterir. SSD bulut barındırma için en iyi seçimlerimize göz atın:

Daha fazla SSD VPS ana bilgisayarı »

En İyi “Yönetilen” Bulut Sunucu Barındırma

Sistemlerinizi yeni bir bulut barındırma planında kurmak, hafif yürekli yeni başlayanlar için değildir. Birçoğu, genellikle yazılım yüklemeleri ve güncellemeleri, güvenlik araçları ve performans optimizasyonları için yardım içeren yönetilen barındırma hizmetlerini seçerek sanallaştırma karmaşıklıklarından kaçınmayı tercih eder. Barındırma uzmanları, sağlıklı altyapı ve uygulama yığınlarını korumak için gereken karmaşık ve sıradan görevleri yerine getirir..

Üst düzey bir ana bilgisayar olan Liquid Web, özellikle premium yönetilen hizmetler ve destekle mükemmeldir. Şirketin platformunda, trafikteki ani artışlarla başa çıkmak için otomatik olarak ölçeklendirilmek üzere hazırlanan yerleşik artıklık bulunur. Liquid Web’in güvenlik duvarları, depolama kapasiteleri, veritabanları ve DNS ayarlarının uzman yönetimine ekleyin; şirketin üstün yönetilen barındırma planlarını önermeyle ilgili sıfır değere sahibiz:

Daha fazla yönetilen sunucu ana bilgisayarına bakın »

En İyi “WordPress” Bulut Sunucu Barındırma

İnternetin% 28’ine güç veren WordPress, 60 milyondan fazla blogcu, girişimci, geliştirici ve kurumsal işletme için arka uç arayüzü sağlıyor. Platformun geniş uygulamaları göz önüne alındığında, bulut barındırma, trafiği yoğun, talep gören web siteleri ve çevrimiçi mağazalar için mükemmel bir seçimdir. Her şey için en sevdiğimiz seçenek olan InMotion Hosting, WordPress’in optimize altyapı, üstün yönetim ve nihai kullanılabilirlik açısından rakiplerinden daha iyi performans gösterdiğinden:

WordPress için diğer VPS ana bilgisayarlarına bakın »

En İyi Bulut Barındırma Hizmetlerini İnceliyoruz, Böylece

En iyi bulut barındırma yapılandırmaları ve hizmetleri hakkındaki incelemelerimizi gördüğünüze göre, kıyafetlerinizin nasıl uyması gerektiğini anlayan ve takdir eden bir terzi bulma zamanı.

Bulut barındırma yapılandırmalarını sunucular ve bulutların görüntüsü ile gösteren grafik

Büyük sanallaştırılmış sunucu ağları, web sitenizin bol miktarda kaynağına sahip olmasını sağlayacaktır.

Çeşitli ölçeklenebilir hizmetler sunan şirketleri ve size ne kadar harika göründüğünüzü anlatacak destek ekiplerini arayın. Bir şeyler dikmek için (hey oh), favori bulut barındırma sağlayıcılarımız sitelerinizin en iyi şekilde görünmesine ve çalışmasına yardımcı olur.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector