En İyi 10 Domain Barındırma ve Kayıt Hizmetleri (2020)

Canlı bir bilgi dünyasına açılan bir kapı görevi gören en iyi alan adı barındırma hizmetleri, sitenizdeki okuyuculara ve potansiyel müşterilere kırmızı halıyı yayıyor.


İster ilk web sitenizi hazırlıyor olun ister geniş bir alan adı portföyü yönetiyor olun, doğru kayıt şirketini ve barındırma sağlayıcısını bulmak size çok fazla zaman ve baş ağrısı kazandırabilir. Birçok hizmet benzer özellikler veya ücretsiz kayıtlar sunsa da, ihtiyaçlarınıza göre optimize edilmiş ve uyarlanmış planı bulmak isteyeceksiniz.

Alan adınız arama motoru sıralamalarınızı, ziyaretçiler tarafından hatırlanma olasılığınızı ve genel olarak bir marka olarak başarınızı belirleyebilir. Her şeyin bir alan adıyla başladığını söylüyorlar, ancak gerçekten her şey bir alan adı barındırıcısıyla başlıyor – bu yüzden iş dünyasındaki en iyilerin üzerinden geçelim.

1. En İyi Alan Adı Barındırıcısı

İlk olarak, iyi bir alan adı barındırıcısını neyin oluşturduğuna bakalım. Ücretsiz alan adı, harika bir başlangıçtır – ömür boyu ücretsiz veya makul bir yenileme oranıyla bir yıl boyunca ücretsiz. Tipik alan adı barındırma müşterisi ayrıca sınırsız e-posta barındırma ve bir web sitesi oluşturucu gibi diğer freebies arar. CPanel gibi popüler bir kontrol paneli kullanılarak alanlarınızı ve web sitelerinizi yönetmek de basitleştirilmelidir.

En iyi alan adı barındırma şirketlerini incelediğimizde, sağlayıcıların (ücretsiz veya ucuz bir alan adı şeklinde) değer, geniş kaynaklar (depolama, alanlar, e-postalar) ve sorunsuz bir site oluşturma ve yönetim deneyimi getirmesini bekledik. En çok önerilen alan adı barındırıcımız yukarıdaki kutuların tümünü kontrol eder:

Diğer en iyi alan adı barındırıcılarına bakın »

2. En İyi Alan Adı Kayıt ve Barındırma Sağlayıcısı

Örnek bir etki alanı barındırma sağlayıcısı olmanın anahtarı, yalnızca etki alanı adları sağlamak değil, genel olarak kayıt ve yenileme işlemini basitleştirmektir. Bu günlerde, çoğu paylaşılan ana makine giriş düzeyi müşterileri ikna etmek için ücretsiz bir alan adı sunacak. Bununla birlikte, her sağlayıcı, bir noktada 52 milyon etki alanını destekleyen en büyük alan adı kayıt şirketi olarak ün yapmaz.

Evet, alan adı ve e-posta hizmetleri konusunda yetenekli popüler bir ev sahibi GoDaddy’den bahsediyorum. Bir yıllık bir plana kaydolduğunuzda ücretsiz bir alan adı kayıt şirketi edinin.

Diğer en iyi alan adı barındırıcılarına bakın »

3. En İyi “Ücretsiz Domain” Barındırma

Şimdiye kadar, paylaşılan barındırma alanındaki en sıcak pazarlama taktiklerinden birini seçtim: kayıt sırasında ücretsiz alan adı kaydı. Genellikle yılda 10 $ – 15 $ arasında değişen alanlar, çok rağbet gören bir kayıt bonusu. Birçok ana bilgisayar, ücretsiz alan adınızda barındırılan ücretsiz e-posta hesapları sunarak veya mevcut alan adınızı yeni ana makinenizin hizmetlerine ücretsiz olarak aktarmayı teklif ederek bu değere katkıda bulunur. Aşağıda, alan adı avantajları arayanlar için favori barındırma sağlayıcımızı sunuyoruz:

Diğer en iyi alan adı barındırıcılarına bakın »

4. Blogcular için En İyi Alan Adı Barındırma

Hey, blogcular! Alan adı barındırıcılarına göz atarken alışveriş listenizde belirli özelliklerin olduğunu biliyorum: örneğin WordPress gibi blog oluşturma yazılımı. Web’deki düşünceleriniz için sonsuza dek bir ev bulmak için en iyi seçeneği açıklamadan önce ihtiyaçlarınızı dikkate aldık. Öğrenmesi kolay blog araçları, içerik ve medya öğeleriniz için bol miktarda depolama alanı ve elbette bir alan adı arıyorsanız, daha fazla kendinizi yormayın.

Diğer en iyi alan adı barındırıcılarına bakın »

5. En İyi E-posta ve Alan Adı Barındırma

Web sitenizin alan adı, yalnızca web tarayıcılarını sitenize yönlendirmek için etiket ve referans noktası olarak işlev görmekle kalmaz, aynı zamanda e-posta hesapları için de temel oluşturabilir. Kişisel veya profesyonel kullanım için, kendi özel alan adlarınızda barındırılan bir e-posta adresinin marka kimliğiniz için iyi olması.

Belirli ana bilgisayarlar, spam filtreleme, otomatik yanıtlayanlar, ücretsiz bir alanda sınırsız e-posta hesabı barındırma yeteneği ve tümünü yönetmek için ücretsiz bir kontrol paneli lisansı gibi alan ve e-posta barındırma hizmetlerinde uzmanlaşmıştır. Bu özel alan adı barındırma niş sizin fantezi grev, aşağıdaki en iyi e-posta barındırma sağlayıcı göz atın.

Diğer en iyi alan adı barındırıcılarına bakın »

6. WordPress için En İyi Alan Adı Barındırma

Bir WordPress sitesinin istediğiniz gibi olduğuna zaten karar verdiyseniz ve siteyi başlatmanıza yardımcı olacak bir alan adı barındırıcısına ihtiyacınız varsa, bölümünüze ulaştınız. WordPress, TechCrunch, TED Konuşmaları ve birebir Beyoncé’nin güvendiği bir güç merkezi platformudur. Heck, HostingAdvice etki alanının WordPress’te rahatça oturduğunu bile göreceksiniz!

Web’in WordPress için en popüler barındırma planlarını iyice inceledik ve başlamak için # 1 ana makineyi düşünmenizi öneririz. Alan adınızı seçin, WordPress yazılımını tek bir tıklamayla indirin ve yükleyin..

Diğer en iyi alan adı barındırıcılarına bakın »

7. Kişisel Siteler için En Ucuz Domain Barındırma

Web barındırma pazarında ilginç bir trend fark ettik: Potansiyel müşteriler yalnızca paylaşılan sunucu barındırma istemiyor, ucuz (paylaşımlı) barındırma istiyorlar ve arama motorlarına yazdıkları da bu. Bu, özellikle kendi kişisel markaları, portföyleri veya özgeçmişleri için bir web sitesi başlatmak isteyen bireyler için geçerlidir..

İlk sitenizi oluşturmak heyecan verici! Konuları, renk düzenlerini, ilk blog yayınınızın içeriğini konuşmak istiyorsunuz – çalışma süresi oranlarını ve diğer sunucu istatistiklerini rahatsız etmeyin.

Bana en az para için en fazla özelliği ver – en iyi değer.

Seni duyuyoruz. Piyasadaki en uygun fiyatlı ana bilgisayarları inceledikten, fiyatlarını, desteklerini ve özellik setlerini değerlendirdikten sonra, bütçelenmiş paranız için en iyi barındırma patlamasını belirledik.

Diğer en iyi alan adı barındırıcılarına bakın »

8. Küçük İşletmeler için En İyi Domain Barındırma

Girişimde noktayı yeterince eve çekmemem durumunda, seçtiğiniz alan önemlidir! Marka kimliğiniz ve iş başarınız üzerinde önemli bir etkisi olabilir. Küçük ve orta ölçekli işletme sahipleri ortalığı karıştırmayı göze alamaz, bu nedenle uzmanların bir alan adı seçmek için ipuçlarını okuyun ve KOBİ’ler için önerdiğimiz ana bilgisayarla kaydolun:

Diğer en iyi alan adı barındırıcılarına bakın »

9. Kurumsal için En İyi Alan Adı ve Barındırma Hizmetleri

Kurumsal düzeydeki web sitesi sahibi, bir alan adının önemine yabancı değildir. Barındırma ihtiyaçlarınız, basit bir etki alanı kayıt işlemi ve hesapları yönetmek için sezgisel cPanel arabirimi isteğini aşar.

Sitenizin sayfa yükleme sürelerinin mevcut olmaması ve sitenizin çevrimiçi olması tartışılamaz. Belki birden fazla alan adınız vardır. Hız, güç ve performans ihtiyacı, kemerinizin altındaki daha fazla site ile azalmaz.

İster hızlı ve esnek bir VPS veya güçlü, kaynak yoğun bir özel sunucu ile ilgileniyor olun, Liquid Web ölçeklendirmenize yardımcı olmaya hazırdır çünkü alan adınız yalnızca marka adınız değildir. Bu sizin işletmeniz, geçim kaynağınız ve istihdam ettiğiniz kişilerin geçim kaynağıdır.

Diğer en iyi alan adı barındırıcılarına bakın »

Bölgelere Göre En İyi Alan Adı Barındırıcıları

Modern web manzara barındırma güzelliği web siteleri dünyanın herhangi bir yerinden ulaşılabilir olmasıdır, ana bilgisayarlar belirli bölgelere diğerlerinden daha hizmet veren uzmanlaşmak. Web barındırıcınızın veri merkezleri San Diego’dan Singapur’a herhangi bir yerde bulunabilir.

İnternet güç merkezi Google’ın dünyanın dört bir yanına dağılmış veri merkezi merkezleri bulunurken, daha küçük sağlayıcılar ABD’deki bir Doğu Kıyısı ve Batı Kıyısı veri merkezi ile sınırlı olabilir. En popüler veri merkezi bölgelerindeki en iyi alan adı barındırıcılarına göz atalım.

10 A. iPage ABD’deki En İyi Domain Barındırma Şirketini Kaldı

Fiyatlandırmanın vermediği durumlarda iPage, ABD merkezli paylaşılan barındırma alanında en iyi değer durumunu talep etti. Tüm iPage sunucuları Boston, MA’da yer alır ve verileri ABD’de köklü tutar.

Diğer en iyi alan adı barındırıcılarına bakın »

10b. Havuzun karşısında, GoDaddy İngiltere’nin En İyi Domain Barındırma Sunucusunu Getiriyor

GoDaddy, dünyanın dört bir yanındaki dokuz veri merkezindeki sunuculara sahiptir; Amsterdam konumu İngiltere ve diğer Avrupa sitelerini cezbetmektedir..

Diğer en iyi alan adı barındırıcılarına bakın »

10c. Bluehost Hindistan’da En İyi Domain Barındırma Sunuyor

Bluehost’un veri merkezi konumlarına bakarsanız, Utah Provo ve Orem’de bulunan veri merkezlerinden önce şirketin Hindistan ve Çin merkezli tesislerine rastlarsınız. Hindistan’ın Mumbai kentinde bulunan bir veri merkezinin yanı sıra Çin’de iki, biri Londra’da ve iki tanesi ABD’de bulunan Bluehost, hosting çözümlerinde dünya lideridir.

Diğer en iyi alan adı barındırıcılarına bakın »

10d. En İyi Alan Adı Barındırma, Avustralya Sürümü için HostPapa’ya Güveniyoruz

Merkezi Kanada’da olmasına rağmen HostPapa, Amerika, Avrupa, Asya ve hatta Okyanusya’da bulunan sunucularla küresel talepleri karşılamaktadır! (Psst – Okyanusya Avustralya ve Yeni Zelanda için süslü bir konuşma; coğrafyadan da nefret ettim.)

Diğer en iyi alan adı barındırıcılarına bakın »

Bir Sonraki Projeniz İçin Hangi Alan Adı Barındırıcısı En İyisi?

Bir sonraki projeniz için ideal barındırma sağlayıcısını bulduğunuzu umuyorum. İster çevrimiçi satış yapın, ister kendi edebi yazılarınızı paylaşın, daha fazla rehberlik ve bilgi için alan adı barındırma sayfamıza gitmenizi tavsiye ediyorum..

Alan adı uzantıları grafiği

.Blog, .music ve .ninja alan adı uzantıları şu anda trend olurken, bir .com alan adı seçmenizi öneririz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector