En İyi 10: Ortak Pazarlamacılar için Hosting (2020) – Ne Aramalı

Kendi web sitesi veya blog para kazanmak isteyenler için, bağlı pazarlamacılar için en iyi hosting bulmak önemli bir erken adımdır. Kâr elde etmek için gereken hızı ve güvenilirliği sağlarken genel yatırımınızı düşük tutan düşük maliyetli bir plana ihtiyacınız olacaktır.


Çevrimiçi girişimciler genellikle bir fikri mükemmelleştirmek, müşterileri çekmek, üretim sürecini kolaylaştırmak, potansiyel yatırımcılarla ağ kurmak vb. Bununla birlikte bağlı kuruluş pazarlaması, başkalarının başarılarını paylaşmanıza ve hizmet önererek ve okuyucunuzun satışa her dönüştüğünde bir komisyon kazanarak gelirinizin bir kısmını almanıza olanak tanır.

Kârı en üst düzeye çıkarmak için bağlı kuruluş pazarlamacılarının hızlı, uygun fiyatlı, her zaman kullanılabilir ve dönüşüm sağlamak üzere tasarlanmış çevrimiçi bir varlığa ihtiyaçları vardır. İştirakler için en iyi barındırma planları olduğunu düşündüğümüz şeylerin, aranacak temel özelliklerin, başlamanıza yardımcı olacak fikirlerin ve para kazanmanın alternatif yollarının bir listesini hazırladık. Hangi rotayı kullanmanız gerektiğini öğrenmek için okumaya devam edin.

En iyi “Affiliate Pazarlama için Web Hosting”

Ofisten borç almak için bağlı kuruluş pazarlaması “kazan-kazan-kazan” durumudur: Büyük şirketler, yeni müşterilere ulaşmalarına yardımcı olan bağlı kuruluş pazarlamacılarını takdir eder ve müşteriler yararlı yeni ürünler keşfetmeye davet ederler (ve genellikle indirim alırlar). Ve elbette, para kazanmaktan keyif alacaksınız.

Istikrarlı bir web hosting ilişkisi uzun vadeli bağlı başarı için iyi sınırları. Pazarlamacılar, içeriklerini ve bağlı kuruluş ilişkilerini mükemmelleştirmek için ne kadar fazla zaman harcayabilirse, potansiyel müşterileri daha fazla çekebilir ve daha sonra iş ortaklarına başvurabilirler. Aşağıda listelenen favori ana makinemiz, barındırma ortamınızı kurmak ve sorun gidermeye yönelik minimum zamanı harcamanızı sağlar.

Güvenilir kullanılabilirlik, duyarlı destek ve bilgi işlem kaynaklarının bolluğu, tüm barındırma müşterileri için kritik öneme sahiptir ve bu şirket, ücretsiz bir web sitesi oluşturucu, sınırsız bant genişliği ve tonlarca çevrimiçi pazarlama kredisi ekleyerek özellikle bağlı kuruluş pazarlamacılarına hitap etmektedir:

Favori ev sahiplerimizin daha fazlasını görün »

Özellikle InMotion Hosting, yeni işletmenizi sıfırlamak için mükemmel bir seçenek sunar. Yeni işletme sahiplerinden ve ilk kez site sahiplerinden deneyimli geliştiricilere ve kurumsal kuruluşlara kadar şirketin çeşitli hizmetlerini sık sık öneriyoruz. Şirketin genel olarak popülaritesi, indirimli müşterilerden para kazanabildiklerinde yeni müşteriler için özellikle değerlidir. Dışarı çıktık ve şu anda mevcut olan en iyi teklifi bulduk:

Ziyaret etmek

Temel Hosting

% 50 İndirimli Temel Barındırma

7.99 dolardı. Fiyatımız: 3,99 $ / ay

Ziyaretçilerimiz için özel fiyatlandırma. Promosyon kodu gerekmez.

Anlaşmayı Etkinleştir

(Etkinleştir: ayda 3,99 ABD doları)

Diğer InMotion Hosting kuponlarına bakın »

Satış Ortakları için En İyi 3 Ucuz Hosting Planı

Bağlı kuruluş pazarlamacılarının sadece% 9’u 2016 yılında 50.000 dolardan fazla gelir elde ettiğinden, teknoloji harcamanızı en aza indirmek kârınızı artırmak için iyi bir yol olabilir. Birçok acemi web sitesinde ve küçük işletme sahiplerinde olduğu gibi, bağlı kuruluş pazarlamacıları, güçlü, faydalı hizmetlere olan ihtiyacı, masrafları azaltma gereksinimi ile dengelemelidir..

Sadece mevcut en iyi ücretsiz barındırma hizmeti aramak yerine, başlangıçlar ve küçük işletmeler saygın bir paylaşılan barındırma sağlayıcı tercih etmelisiniz. En uygun fiyatlı ve başlangıç ​​dostu sunucu yapılandırması, paylaşılan barındırma, bilgi işlem kaynaklarını yüzlerce, bazen binlerce diğer müşteriyle bölmeyi gerektirir.

Aşağıda inceledik ve listelediğimiz en iyi paylaşılan barındırma şirketleri, bağlı kuruluş pazarlamacılarının çevrimiçi varlıklarını büyütmelerine yardımcı olmak için son derece uygun fiyatlarla iş dostu araçlar sağlama konusunda mükemmeldir. 24 saat destek, pazarlama araçları, popüler yayınlama platformlarının tek tıklamayla kurulumları ve içerik dağıtım ağı veya yarıiletken sürücüler gibi performans yükseltmeleri vaat eden bir plan arayın. En yüksek önerilerimizi alan şirketlerin yorumlarını okuyun:

Daha fazla ucuz hosting incelemesine bakın »

Affiliate Pazarlamacılar için En İyi 3 WordPress Hosting Şirketi

İstekli bağlı şirketler bir miktar sunucu alanını güvenli hale getirdiğinde, bir sonraki zorluk içeriğinizi ve tavsiyelerinizi çevrimiçi ortamda nasıl elde edebileceğinizdir. En az web deneyimine sahip site sahipleri, sürükle ve bırak site oluşturucularına sadık kalmak isteyebilir, ancak bir miktar teknik yetenek ve sabra sahip pazarlamacılar WordPress’i keşfetmelidir.

Çoğu barındırma sağlayıcısı, dünyanın en popüler içerik yönetim sistemini tek tıklamayla yükleme olanağı sunar ve kullanıcılar bağlı kuruluş pazarlama programını oluşturmaya ve denetlemeye yardımcı olmak için temalar ve eklentilerle dolu zengin bir açık kaynak topluluğuna erişebilir..

Görünüşe göre her ana bilgisayar, WordPress destekli web siteleri için destek sunuyor, ancak en iyi özelliklerden en iyisi, platformun performansını en üst düzeye çıkarmak için altyapılarını ve desteklerini uyarlıyor. WordPress genellikle aşağıda vurguladığımız ana bilgisayarlardan olanlar da dahil olmak üzere bu planlarla önceden yüklenmiş olarak gelir. Özellikle bu üç ana bilgisayar, site sahiplerine ve bağlı kuruluş pazarlamacılarına WordPress başarısı için geniş fırsatlar sunuyor.

Aşağıdaki incelemeleri incelerken, hangi ana makinelerin ultra hızlı katı hal sürücüleri ile hızlı sayfa yüklemeleri sunduğunu ve SSL sertifikalarıyla ekstra güvenlik sunduğunu unutmayın. Favori WordPress barındırma planlarımız genellikle otomatik yedeklemeler, ücretsiz alan adı kaydı ve sınırsız depolama alanı ile birlikte gelir:

Diğer WordPress hosting incelemelerini görün »

En İyi 3 Bayi Programı (Satış Ortaklığı Alternatifleri)

Çevrimiçi para kazanmanın başka yolları olduğunu biliyor muydunuz? Okuyucularınıza ve site ziyaretçilerine tavsiye ettiğiniz hizmetlerin daha fazla sahipliğini almak istiyorsanız, birçok şirket kendi web barındırma hizmetlerini yeniden etiketlemenize ve bunları kendiniz olarak satmanıza izin verecektir. Barındırma hizmeti satıcıları, diğer işletmelerin başarılarını desteklemek yerine kendi markalarını oluşturabilir ve en önemli gördükleri ürünleri, yükseltmeleri ve desteği sunabilir.

Bayiler genellikle bir sanal özel sunucuya ne kadar para atarlar – bir sunucunun yalnızca birkaç müşteri tarafından paylaşılan büyük, sanallaştırılmış bir bölümü. Oradan, hosting kaynaklarınızı kendi müşterilerinize satabileceğiniz daha küçük porsiyonlara bölebilirsiniz. Bağlı kuruluş pazarlaması genellikle pasif gelir elde etmek için bir yöntem olarak tanımlansa da, satıcıların bu lüksü yoktur – sağlam barındırma ortamlarını korumak ve pazarlamak, müşterileri faturalandırmak ve müşteri desteği sağlamaktan sorumludurlar.

Tüm bu dedi, web hosting hesapları satmak teknoloji tutkunları için tutkulu bir şey yaparak para kazanmak için ödüllendirici bir yoludur. Aşağıda incelenen üç ana bilgisayar da dahil olmak üzere en umut verici bayi programları, yüksek güçlü altyapı ile başlar ve bayilere sınırsız alan adı kaydını, cPanel hesabını ve müşteri yönetimini denetlemek için gereken tüm iş araçlarını sunmaya devam eder. Hangi satıcı programının size ve kitlenize en uygun çözümü sunabileceğini görmek için üç tabloyu inceleyin:

Daha fazla bayi hosting incelemesine göz atın »

Satış Ortaklarının Pazarlamacı Seçerken Araması Gereken 4 Şey

İster çevrimiçi bir iş kurmak için bayi veya bağlı pazarlamacı yolu almak, başarılı bir web hosting ilişkisinin bileşenleri büyük ölçüde aynıdır. Depolama, destek, etki alanı adları, ölçeklenebilirlik ve bir web barındırma seçmek için diğer faktörler kadar ihtiyaçlarınızı inceleyin. Bir barındırma sağlayıcısı için alışveriş yaparken araştırmak ve karşılaştırmak için birçok metrik var, ancak bağlı kuruluş pazarlama ve satış organizasyonları üzerinde en çok etkisi olacak dört özellik.

1. Çalışma Süresi Garantileri

Ortalama küçük işletmeler, BT başarısızlıkları nedeniyle her yıl 55.000 dolardan fazla gelir kaybediyor. Yeni başlayan bağlı kuruluş pazarlamacıları için bu kayıp, bir markanın web sitesinde güvenerek yararlı öneriler ve indirimler sunan saygın okuyucular arasında itibarını azaltabilir. Kitleniz sitenizi göremezse, satış ortağı bağlantılarını tıklayamaz ve ortak olduğunuz ürünlere kaydolamaz.

Kullanılabilirlik
Haftalık kesinti süresi
Aylık kesinti süresi
Yıllık kesinti süresi
% 958.4 saat36 saat18.25 günler
% 991.68 saat7,2 saat3.65 günler
% 99.910.1 dakika43.2 dakika8.76 saat
% 99.991.01 dakika4.32 dakika52.6 dakika

% 99 çalışma süresi mükemmel görünse de, bu oran bir web sitesinin haftada yedi saatten fazla kullanılamayacağı anlamına gelir. Daha yüksek hedef alın ve en az% 99,9 endüstri ortalama çalışma süresi garantisi veren bir ana bilgisayar bulun – “üç dokuz” kullanılabilirlik, sitenizin kesinti süresini haftada 45 dakikadan daha az bir düzeye indirir.

2. Performans

Sayfa yükleme süreleri söz konusu olduğunda, hız satılır ve milisaniye önemlidir. Okuyucular ve çevrimiçi müşteriler giderek bir web sitesinin göz açıp kapayıncaya kadar, hatta daha hızlı yüklenmesini bekliyor. Saniyenin dörtte biri veya 250 milisaniye fark edilemez gibi görünse de, araştırmacılar bunu çevrimiçi rekabet avantajı elde etmek için “sihirli sayı” olarak tanımladılar. Potansiyel müşteriler web sitelerinin iki saniye veya daha kısa sürede görüneceğini varsayar; sayfa üç saniyeden uzun sürerse, çoğu web sitesini tamamen terk eder.

Performansı daha da önemli hale getirmek, ölçütün sitenizin arama motoru sonuçlarındaki konumu üzerindeki etkisidir. Pedalı metale koyan bir barındırma planını tanımlamak düşündüğünüz kadar karmaşık değildir – bir içerik dağıtım ağı ile entegre olan veya özel hazırlanmış önbellekleme sunan ana bilgisayarlarla birlikte depolama için katı hal sürücülerini kullanan barındırma planlarını arayın araçlar.

3. SEO Yardım ve Pazarlama Kredileri

Kendi çevrimiçi alışveriş alışkanlıklarınızı düşünün – yeni bir mutfak aleti, araba, web barındırma hizmeti veya şilte arıyorsanız, çevrimiçi incelemeler, karşılaştırmalar ve indirimler arıyor olabilirsiniz. Google kullanıcıları, yılda yaklaşık 2 trilyon arama olmak üzere saniyede 62.000’den fazla arama yapıyor.

Web sitenizin arama motoru sonuçları sayfasında görünmesi, sitenizi ziyaret etmek için kaç kişinin tıkladığını büyük ölçüde etkileyebilir. Örneğin, en üstteki Google sonucu, tüm tıklamaların yaklaşık üçte birini çekiyor; bu oran ikinci pozisyon için% 18’in altına düşüyor ve ciddi bir şekilde düşmeye devam ediyor – onuncu noktadaki bağlantı trafiğin sadece% 2’sini çekecek.

Arama motoru optimizasyonu ve anahtar kelimeler

Yararlı nasıl yapılır kılavuzlarına ek olarak, birçok ana bilgisayar yeni müşterilere SEO reklamcılığına harcamak için 100 ila 300 dolar.

En iyi web barındırma sağlayıcıları web sitenize güçlü çalışma süresi oranları, sayfa yükleme hızları, güvenlik önlemleri, sunucu konumları ve SSL sertifikaları ile bir SEO desteği verecektir, ancak mahsulün kremi de bağlı pazarlamacılara arama motoru pazarlama kredisi birkaç yüz dolar verir SEO rehberleri ve analiz platformlarıyla birlikte. Web sitenizin çeşitli anahtar kelime aramaları için alakalı bir kaynak olarak reklamını yaparak, çekiş kazandığınızdan ve rakipler arasında öne çıkacağınızdan emin olabilirsiniz..

4. Dönüşüm Tabanlı Tasarım için Site Oluşturma Araçları

Mobil uyumluluk SEO’da da giderek daha önemli bir faktördür. Akıllı telefonlar ve tabletler için güçlü bir varlık hazırlamaya yönelik teknik bilgiye ek olarak, bağlı kuruluş pazarlama web sitelerinin potansiyel müşterileri bağlı ortaklara açıkça ve hızlı bir şekilde yönlendirmesi gerekir – ziyaretçiler nereye tıklayacaklarını bilmiyorlarsa, kazanamazsınız herhangi bir komisyon.

Birçok paylaşılan barındırma sağlayıcısı, fotoğrafçılık, restoranlar veya moda gibi endüstriler etrafında oluşturulmuş önceden hazırlanmış temalara sahip ücretsiz bir sürükle ve bırak web sitesi oluşturucusunu içerir, ancak bağlı kuruluş pazarlamasını kategorize etmek zor olabilir. Hiçbir şey, gördüğünüz şeyi elde ettiğiniz kullanılabilirliği yenemez, ancak bağlı kuruluş pazarlamacıları için WordPress temalarını da kontrol ettiğinizden emin olun..

Affiliate Marketing nedir? Nasıl Başlanır ve Para Kazanılır

Bağlı kuruluş pazarlama endüstrisinin 2020 yılına kadar 6,8 milyar dolardan fazla büyümesi beklenirken, etrafta bol miktarda kar var. Tutkulu, bilgili ve deneyimli olduğunuz bir konu veya ürün yelpazesi bularak başlayın. Duygusal bağlılık ve uzmanlığın ötesinde, para kazanma fırsatları ve geniş ortaklıklar ve zengin içerik potansiyeli olduğundan emin olmak için endüstriyi araştırın – endüstri hakkında 100 blog yazısı yazmayı hayal edebilir misiniz??

Çeşitli üst düzey bağlı kuruluş ağlarını keşfederek hangi programları ve ürünleri tanıtabileceğinizi öğrenin; ne kadar komisyon kazanacağınıza, hangi şirketlerin katıldığına ve müşteri desteği seviyesine dikkat edin. Web sitenizi oluşturduktan sonra, birinci sınıf içerik yazmaya ve kitle oluşturmaya ağırlık verilir.

Bağlı kuruluş pazarlama dünyasına atlamak göz korkutucu ve biraz zor gibi görünse de, tamamen yeni bir ürün veya hizmet oluşturmak için ne kadar zaman, para ve akıl sağlığın daha fazla yatırılacağını hayal edin. Bağlı kuruluş pazarlama rotasını kullanarak kutsamalarınızı ve gelirinizi sayın.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector