En İyi 10 Web Sitesi Tasarımı ve Barındırma Hizmetleri 2020: En İyi Web Oluşturucuları

En iyi web sitesi tasarımı ve barındırma hizmetleri beynin iki yarısı gibidir: beynin yaratıcı, sanatsal sağ tarafını sol tarafın teknolojisi ve bilimi ile birleştirir. Her ikisi de birlikte çalışarak, canlı, gelişen bir organizma üretirsiniz – web sitenizin veya çevrimiçi işletmenizin olgunlaşabileceği mükemmel ortam.


Ancak, her iki bileşen olmadan da çevrimiçi olmak çok zor olabilir. Ve bir web sitesi olmadan, işiniz belirsizliğe düşme riskiyle karşı karşıyadır. Dünyanın küçük işletmelerinin yarısından fazlası, birçok girişimcinin web tasarımını son derece teknik ve pahalı bir süreç olarak gördüğünde anlaşılabilir bir web sitesinden yoksundur, ancak artık böyle olmak zorunda değildir.

Barındırma endüstrisinin en iyi sağlayıcılarının çoğu, profesyonel düzeyde siteler oluşturmayı sezgisel hale getiren kullanımı kolay araçlar sunar. Burada, çevrimiçi pazarda görünmezlik için panzehir bulmanıza yardımcı olabilecek endüstrinin en iyi web oluşturucularını sunan ana bilgisayarlara bir göz atacağız.

1. En İyi “Ucuz” Web Sitesi Tasarımı & Barındırma

Küçük işletmeler genellikle her kuruşun önemli olduğu kısıtlı bütçe kısıtlamaları ile çalışırlar. Pahalı hosting planlarının yükü bazen küçük işletme sahiplerinin zihinlerinde son şeydir. Ancak, Amerikalıların% 50’sinden fazlasının artık İnternet üzerinden mal satın almayı tercih ettiği göz önüne alındığında, küçük ve orta ölçekli işletmelerin çevrimiçi olması zorunludur.

Fiyatın sizi aldatmasına izin vermeyin. Aylık düşük maliyetler, faturalandırma ekstrenizi iki kez kontrol etmenizi sağlayacak bir dizi katma değer içerir. Makul fiyatlı plan, kullanıcılara sınırsız disk alanı, bant genişliği ve e-posta sağlar. Ve ana bilgisayarın plana dahil olan ücretsiz web oluşturucusu, site oluşturmayı pasta kadar kolay hale getirir. Favori bütçe odaklı sunucumuzun işletmeden nasıl para tasarrufu sağladığını öğrenmek için aşağıdaki tam incelememize göz atın.

Diğer uygun fiyatlı ev sahiplerini görün »

2. En İyi “e-Ticaret” Web Sitesi Tasarımı & Barındırma

İlk gösterimlerin e-Ticaret alanından daha önemli olduğu birçok yer yoktur. Web sörfçülerinin neredeyse% 95’i tasarımın bir markayı nasıl gördüklerini belirlediğini belirtiyor. Ayrıca, bu potansiyel müşterilerin çevrimiçi mağazanızı başlangıçtan itibaren olumsuz bir şekilde ele geçirmeleri durumunda, satışa dönüşme olasılıkları düşüktür.

En iyi e-Ticaret ana makineleri, Magento, Prestashop ve OpenCart dahil olmak üzere web’in en etkili e-Ticaret platformlarından bazılarıyla uyumluluk sunar. Bu nedenle, bu seçeneklerden birini sunan bir sağlayıcı seçmeniz önemlidir. Aşağıdaki e-Ticaret tasarımı için en üst sıradaki sunucumuz, girişimcilere en uygun kullanıcı deneyimlerini garanti edecek çekici açılış sayfaları hazırlamak için kolay bir yol sağlar.

E-Ticaret alanına yeni başlıyorsanız, bir ana bilgisayara karar vermeden önce güvenli alışveriş sepetleri, alan adı kayıt hizmetleri ve müşteri desteği gibi özelliklere baktığınızdan emin olun. En iyi e-Ticaret ana makinemizin platformuyla uyumlu tüm eklentiler ve uygulamalar hakkında bilgi almak için aşağıdaki incelemenin tamamını tıklayın ve müşterileriniz ve alt satırınız size bir beşlik.

Diğer e-ticaret web oluşturucularına bakın »

3. En İyi “Blog / WordPress” Web Sitesi Tasarımı & Barındırma

WordPress’in popüler olduğunu söylemek büyük bir eksiklik olurdu. Yazılım şimdi internetin yaklaşık% 30’una güç veriyor – bu yüz milyonlarca web sitesi! WP site sahiplerinin bu geniş ekosisteminin bir parçasıysanız, iyi haberlerim var: WordPress’in kullanımını daha kolay hale getirmenin bir yolu var.

InMotion Hosting, WordPress üzerinde çalışan bir platform oluşturdu ve kullanıcıların kodlamaya gerek kalmadan hızlı bir şekilde bloglar oluşturmalarını sağladı. BoldGrid yazılımı, WordPress platformu içinde site sahiplerinin site öğelerini yerine taşımasına izin veren basit bir sürükle ve bırak ortamı sunar. Güzel şablonlar markanıza ve mesajınıza uyacak şekilde özelleştirilebilir. BoldGrid, WordPress özellikle düşünülerek oluşturulduğundan, BoldGrid destekli siteler en yeni WordPress eklentileriyle uyumludur ve site sahiplerinin iletişim formlarından ve resim galerilerinden PayPal ve e-Ticaret entegrasyonlarına kadar her şeyi oluşturmasına izin verir.

BoldGrid’in 2016’daki ilk lansmanından bu yana, yazılım birkaç ana bilgisayarın tekliflerine dahil edildi. InMotion, Web Barındırma Merkezi ve A2 Barındırma artık BoldGrid WordPress barındırma özelliğini destekliyor ve daha fazla sağlayıcı liderlerini takip edeceklerinden emin. Sürükle ve bırak WordPress web tasarımı fikri ilginizi çekiyorsa, aşağıdaki WordPress web sitesi oluşturma için en iyi seçimimize göz atın:

Diğer WordPress web oluşturucu planlarına bakın »

4. En İyi “Sürükle ve Bırak” Web Sitesi Tasarımı & Barındırma

Efsanevi Amerikalı grafik tasarımcı ve ünlü “I Heart NY” logosunun yaratıcısı Milton Glaser bir keresinde “Bir tasarım parçasına üç yanıt var – evet, hayır ve WOW! Vay canına hedefleyen kişi. ”

Milton, tasarım çubuğunu yükseklere koyuyor ve web siteniz söz konusu olduğunda da öyle yapmalısınız. Site oluşturma oyununda yeniyseniz ve nereden başlayacağınızdan emin değilseniz endişelenmenize gerek yoktur. HostGator’un yenilenen sürükle ve bırak web oluşturucusu, ziyaretçilerinizi şaşırtacak muhteşem bir site oluşturmanıza yardımcı olacak.

HostGator’un planlarına, sektörün en iyi tasarımcıları tarafından oluşturulan cilalı şablonlar da dahildir. Bir tema seçildikten sonra, site sahipleri sitelerini tamamen özelleştirmek için şirketin oluşturucusunu kullanabilir. Şablonlar, paralaks ve açığa çıkarma gibi gelişmiş animasyon efektleri de dahil olmak üzere bir dizi dinamik işlevsellik sunar. Diğer birçok özelliğin yanı sıra bir resim düzenleyici, video arka planları ve özel yazı tipleri de anlaşmaya dahil edilmiştir.

HostGator’un en üst düzey oluşturucuya ek olarak site sahiplerine sunduğu tüm çözümlerin altındaki tam incelememize göz atın.

Diğer WYSIWYG web üreticilerine bakın »

5. En İyi “Başlangıç” Web Sitesi Tasarımı & Barındırma

Bir işletmenin çevrimiçi ortamda ne kadar başarılı olduğu konusunda tasarım büyük bir rol oynar. Markanızı web’de yayınlamanın amacı, kitlenizin bir ürün satın almak, bir servise abone olmak veya yalnızca bir makale okumak gibi belirli işlemleri yapmasını sağlamaktır. Ancak, meşgul arabirimler, okunamayan yazı tipleri ve bilgi eksikliği gibi metinsel ve grafiksel sorunlar, web kullanıcılarının% 35’inin harekete geçirici mesajlar gerçekleştirmesini engelliyor.

Neyse ki, yeni başlayanların geniş işlevselliğe sahip çarpıcı siteleri hızla oluşturmasına yardımcı olmak için en üst düzey ana makinemiz Wix yardımcı olabilir. Aşağıdaki inceleme, ana bilgisayarın sezgisel web oluşturucusunun ve profesyonelce tasarlanmış şablonların aramızdaki en az teknik açıdan yetkin olanları bile nasıl yetkin bir web tasarımcısı haline getirebileceğine dair kapsamlı bir genel bakış sunar. Okuduğunuzdan emin olun.

Ayda sadece 0,00 ABD dolarından başlayan Wix’in barındırma planları, hemen hemen her iş amacı için mükemmel olan yüzlerce tema ile birlikte gelir. Sıfır kodlama bilgisine sahip site sahipleri, sayfalarını markalarının ihtiyaçlarına göre özelleştirmek için ana bilgisayarın sürükle ve bırak site oluşturucusunu kullanabilir.

Wix’in tüm barındırma paketleri, seçilen fiyatlandırma katmanına bağlı olarak özel bir alan adı bağlama, Google Analytics’e erişim ve 500 MB ile 20 GB arasında depolama olanağı içerir. Ayrıca, yol boyunca herhangi bir engelle karşılaşırsanız, Wix’in destek merkezi, web yöneticilerinin yardım için başvurabileceği geniş bir self servis bilgi bankasına sahiptir..

6. En İyi “Kişisel” Web Sitesi Tasarımı & Barındırma

İlk izlenimlerden bahsetmişken, özgeçmişinizi veya CV’nizi barındıracak kişisel bir web sitesine sahip olmak, potansiyel işverenleri etkilemek için uzun bir yol kat edebilir. Y kuşağının sadece% 15’inin ve genel nüfusun sadece% 7’sinin kişisel siteleri var, bu nedenle bir tane oluşturmak bir işveren listesinin en üstüne inmeniz gereken destek olabilir.

Çok fazla web geliştirme deneyiminiz yoksa endişelenmeyin. Aşağıdaki ev sahibi, kişisel web sitesi tasarımını sezgisel hale getiren sağlayıcı listemize öncülük eder. Aralarından seçim yapabileceğiniz tonlarca şablonla, iş arayanlar hızlı bir şekilde profesyonel görünen ve yetenek setlerini görüntüleyen kişisel bir siteye sahip olabilirler. Bir şablon seçildikten sonra, site sahipleri sitelerini özelleştirmek ve oluşturmak için görsel olarak gördüklerinizi (WYSIWYG) düzenleyiciyi kullanabilir. Şablon mizanpajlarının çoğu duyarlı olduğundan, görüşmecileriniz özgeçmişinize doğrudan mobil cihazlarından erişebilir ve ne kadar kalifiye olduğunuzu görebilir. Geleceğinizi çevrimiçi ortamda nasıl oluşturacağınızı öğrenmek için aşağıdaki tam incelememize göz atın.

Kişisel siteler için daha fazla web oluşturucuya bakın »

7. En İyi “Profesyonel” Web Sitesi Tasarımı & Barındırma

Çevrimiçi alışveriş yapmak isteyen tomurcuklanan bir girişimciyseniz, markanızın profesyonel olarak sunulması zorunludur. Web geliştirme konusunda fazla deneyiminiz yoksa, grafik tasarımcıları işe almanın çok hızlı bir şekilde pahalıya mal olabileceğini göreceksiniz. Web tasarımında dört yıllık bir derece için ortalama 40.000 dolarlık harç harcamaya hazır değilseniz, daha uygun maliyetli bir çözüm bulmanız gerekecek.

Neyse ki, SiteGround bir cevap sunuyor. Sağlayıcı, WordPress Joomla ve Drupal dahil olmak üzere web’in en popüler içerik yönetim sistemlerine ev sahipliği yapıyor ve her iki platform için onlarca profesyonel düzeyde şablon geliştirdi. SiteGround ayrıca, site hızını ve kullanıcı deneyimlerini optimize etmeye çalışan tüm paylaşılan ve bulut paketlerinde katı hal sürücüleri (SSD) kullanır. Siteniz daha fazla trafik çekmeye başladığında, SiteGround, işletmelere yükseltilmiş hizmet katmanlarına kolay geçiş yoluyla ölçeklendirme olanağı sağlar. Bu sunucunun işletmenizin çevrimiçi olarak başarılı olmasına nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için aşağıdaki kapsamlı incelememizi okuyun.

İşletme siteleri için daha fazla web oluşturucuya bakın »

8. En İyi “Portföy / Fotoğraf” Web Sitesi Tasarımı & Barındırma

Yılın 2016 National Geographic Fotoğrafçısı John Rollins fotoğrafçılığı biliyor. Profesyonel fotoğrafçıların etkili bir web varlığına sahip olmanın ne kadar önemli olduğunu da biliyor..

“Bir web sitesi size meşruiyet veriyor,” dedi bir röportajda. “Bir web sitesi olmayan, sadece bir Facebook sayfası olan bir avukat, tesisatçı veya emlakçı kiralar mısınız? Muhtemelen değil. Fotoğraf için neden farklı olsun ki? ”

Çok sayıda ana bilgisayar, fotoğrafa özgü temalar sunar, ancak çoğu ana makinenin özenle hazırlanmış şablonlarına yaklaşmaz. Bu sağlayıcı, profesyonel fotoğrafçıların ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanmış temaların yardımıyla reklamların çalışmalarını sergilemelerine yardımcı olabilir. Ortaya çıkan ilgi çekici, sanatsal siteler fotoğrafçılığınızı tanıtmanızı ve satmanızı kolaylaştıracaktır. Aşağıdaki bağlantıyı tıklayın ve uygun fiyatlı barındırma paketlerinin çekimlerinizi yeni bir müşteri tabanının önüne nasıl getirebileceğini görün.

Daha fazla fotoğraf web oluşturucusu ana bilgisayarına bakın »

9. En İyi “Mobil” Web Sitesi Tasarımı & Barındırma

Yaklaşık 2 milyar – her yıl mobil işlemleri tamamlayan kişi sayısı. Aynı zamanda, tüccarların e-Ticaret pazar payından pay almak için sıraya giren sayıdır. Cihazlar arasında olumlu kullanıcı deneyimleri sağlamak için, site sahiplerinin duyarlı düzenler kullanması esastır. Bluehost, sektörün en iyi mobil web sitesi üreticilerinden birini sunar. Bluehost’un mobil mağazanızı büyütmenize yardımcı olacak her şeyi keşfetmek için aşağıdaki incelemeye tıklayın.

Bluehost, kullanıcıların sürükle ve bırak ortamındaki siteleri özelleştirmesine izin veren bir site oluşturucu sunar. Ana makine ayrıca, CMS’nin birçok duyarlı temasına erişimi olan tek tıklamayla WordPress kurulumları sunar. Ayrıca, mobil cihazlarda satış yapmak istiyorsanız, Bluehost’un sunucuları yüksek çalışma süresi garantileriyle şimşek çakar, böylece müşteriler mağazanıza her zaman erişebilir.

10. En İyi “Ücretsiz” Web Sitesi Tasarımı & Barındırma

Fiyatlandırma, insanların satın aldıkları ürünlere ilişkin algılarını etkiler. Bazı durumlarda, indirimli fiyatlarda sunulan ürünler genellikle daha pahalı muadilleri kadar düşük veya daha az etkili olarak görülür. Ancak, ev sahibi dünyada, Wix insan psikolojisinin bu temel yönünü değiştiriyor.

Wix’in ücretsiz barındırma paketi, hemen hemen her amaç için özelleştirilebilir çekici siteler oluşturmak için gerekli tüm özellikleri içerir. Ana bilgisayarın sürükle ve bırak editörü ve profesyonel olarak geliştirilmiş şablonları, tasarım oluşturma sürecine başlamak için mükemmel bir başlangıç ​​noktası sunar. 500 MB depolama alanı, bir Wix.com alt etki alanı ve güvenli barındırma ortamıyla, kolayca başlayabilirsiniz.

Sitenizden biraz daha fazla işlevsellik arıyorsanız, Wix’in premium planları ayda yalnızca 0,00 ABD dolarından başlar ve bir dizi ek özellik içerir. Bu planların tümü site sahiplerinin sitelerine özel alan adları eklemesine izin verir. Fiyatlandırma katmanlarını yükselttikçe, depolama alanı artar ve e-Ticaret ve pazarlama araçları kullanılabilir hale gelir. Wix’in çevrimiçi mülkünüz için yapabileceğini görmek için aşağıdaki tam incelememize göz atın.

Daha fazla ücretsiz web oluşturucuya bakın »

Doğru Web Oluşturucu Hizmeti Tasarımı Kolaylaştıracak & Barındırma Yönetimi

Aradıkları ürünleri ve hizmetleri bulmak için web’e yönelen katlanarak artan tüketici sayısıyla, artık işletmelerin sağlam bir çevrimiçi varlık oluşturması her zamankinden daha önemlidir. Çevrimiçi olmak markanızı daha fazla potansiyel müşteriye açığa çıkarır ve şirketinize anında daha fazla güvenilirlik ve güvenilirlik kazandırır. Ziyaretçiler sizi çevrimiçi bularak hangi ürünleri satın alacakları veya hangi hizmetleri sorgulayacakları konusunda daha bilinçli kararlar verebilirler..

Bir web sitesi tasarlayan bir masaüstü bilgisayardan birinin tasviri

En iyi hosting sağlayıcılarımız web tasarımınızı sezgisel hale getirir, böylece temel iş misyonunuza odaklanabilirsiniz.

Artık çevrimiçi olmamak için geçerli mazeretler yoktur. Burada sunulan ana bilgisayarlar, site tasarım sürecini kolaylaştırmak için web oluşturucular ve şablonlar ve alt satırları korumak için uygun fiyat sunuyor. Müşterilerinizin sizi çevrimiçi bulabilmesi için bugün bu barındırma planlarından birine kaydolun.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector