En İyi 10 “WordPress Bulut Hosting” İncelemesi 2020 (En İyi WP Platformları)

Hız ve ölçeklenebilirliği, web siteleri oluşturmak için dünyanın en popüler platformuyla eşleştirmek, en iyi WordPress bulut barındırma hizmetine kaydolmak sizi iyi bir şirket haline getirecektir. EBay, Sony ve Disney dahil olmak üzere önemli markalar web siteleri için WordPress kullanıyor.


Eski bir meslektaşım, fotoğraf işi için bir WP blogu başlatmaya karar verdiğinde, ilk önce hangi hizmetin kendisi için doğru olduğunu belirlemek için mücadele etti. En ucuz seçenekle mi gitmeli? Hangi özellikler işi için en önemliydi ve hangi sağlayıcılar bunları sunuyor??

Sonuçta, sitesinin resimlere yoğun bir şekilde vurgu yapması, büyük dosyalara rağmen güvenilir çalışma süreleri ve yıldırım hızları sağlayabilecek bir barındırma hizmeti gerektiriyordu. Bu nedenle, özellikle güvenilirlik, esneklik ve güç ile bilinen bulut barındırma hizmeti sunan bir WordPress hizmetini seçti. Bir WordPress kullanıcısıysanız, siteniz için en iyi bulut ana makinesini keşfetmek için okumaya devam edin.

Genel olarak WordPress için En İyi Bulut Barındırma

Bulut barındırma, sitelerinin yavaş yüklenmesi veya tamamen kapanması konusunda endişelenmek istemeyen WordPress site sahipleri için mükemmel bir seçenek olabilir. Bulut barındırma ile birden çok site, kaynakları birden çok sunucuda paylaşır ve site sahipleri kullandıkları toplam kaynaklar için ücretlendirilir. Bu, web sitesinin boyutuna ve aldığı trafik miktarına bağlı olarak aylık olarak değişebilir. Siteniz aniden bir trafik artışı yaşarsa size daha fazla maliyet getirebilir. Yine de, bulut barındırma, yalnızca gerçekte kullandığınız için ücretlendirildiğiniz ve özel sunucu barındırma hizmetinden daha ucuz olduğu için uygun maliyetli bir modeldir.

Bulut barındırma sunucularının çalışma süresi ve performansı güvenilir ve etkileyicidir. Kendi kendine barındırılan WordPress’i seçmeye karar verirseniz, bir barındırma sağlayıcısına karar vermeniz gerekir. WordPress bulut barındırma, özellikle WordPress web siteleri için optimize edilmiştir ve bu sağlayıcılar WordPress müşterileri ile çalışma konusunda uzmanlaşmıştır. Güvenilir teknik destek, güvenlik ve otomatik yedeklemeler de dahil olmak üzere dikkate alınması gereken birçok özellik vardır. En iyi WordPress barındırma planları listemizde seçtiğimiz sağlayıcılar, satın alınabilirlik ve kalite teklifleri açısından tüm üslerini kapsar. Aşağıdaki # 1 seçimimize bakın:

WordPress için tüm bulut ana bilgisayarlarına bakın »

En İyi “Yönetilen” WordPress Bulut Barındırma

Yönetilen web barındırma, kendi sunucularını yönetmek için çok zamanı olmayan web sitesi sahibi için idealdir. Yönetilen barındırma ile barındırma sağlayıcısı, sitenizin kullandığı sunucuları yapılandırmak ve en iyi şekilde çalıştırmak için tam destek sağlar. Kendi kişisel BT ekibinizin dışında olması gibi bir şey. Bu seçenek, sitenizi destekleyen donanımın küçük ayrıntılarını takip etmeden endişelenmeden tamamen sitenizi oluşturmaya ve genişletmeye odaklanmanızı sağlar..

Yüksek performans ve çalışma süresi, iyi yönetilen bir barındırma hizmetinin sahip olması gereken niteliklerdir. Aranacak diğer teklifler arasında büyük veya sınırsız bant genişliği, cömert e-posta hesapları ve birinci sınıf güvenlik bulunmaktadır. Yönetilen barındırma ile devam etmenin en büyük yararı, otomatik işletim sistemi güncellemeleri ve dokunulmaz güvenlik gibi, sitenizin başarısının dayandığı özelliklerin yerinde olduğudur. Bu hizmet için barındırma paketinizin bir parçası olarak da ödeme yaparsınız, bu nedenle ağ ve yazılım ihtiyaçlarınızı karşılamak için kendi BT personelinize yatırım yapmanız gerekmez. Yönetilen WordPress bulut barındırma için en iyi seçimlerimiz, en önemli hususların profesyonel analiziyle sağlanır. Ekibimizin ilk tercihi aşağıdadır:

Yönetilen tüm WordPress ana bilgisayarlarına bakın »

WordPress için En İyi “SSD” Bulut Barındırma

Bazı en iyi veri aktarım hızlarına ve en sağlam sistemlere sahip bir barındırma sağlayıcısı arayan WordPress müşterileri, WordPress için katı hal sürücüsü (SSD) bulut barındırma düşünebilir. SSD, standart dönen disk sürücülerinden veya sabit disk sürücülerinden (HDD) daha iyi performans gösteren bir sabit sürücüdür. SSD’ye sahip sunucular, sitelerin daha hızlı yüklenmesini ve daha iyi çalışma sürelerine sahip olmasını sağlayabilir. SSD bulut barındırma ile bulut ağındaki birden çok sunucu, kullanılan sunucuya veya tükettiği kaynak sayısına bakılmaksızın site performansını artıran SSD’lerle donatılmıştır.

Bir SSD bulut barındırma hizmeti WordPress için optimize edildiğinde, sunucular web sayfalarını standart hizmetlerden çok daha hızlı sunabilir. Ücretsiz veri yedeklemeleri, geçişler ve SSL sertifikaları, SSD destekli bir WordPress bulut ana bilgisayarının sunabileceği ek avantajlardan sadece birkaçıdır. WordPress için barındırma SSD bulutunun bir dezavantajı, SSD’leri satın alma ve bakımının yüksek maliyeti nedeniyle daha pahalı olabilmesidir. SSD bulut barındırma ile ilişkili maliyetleri daha iyi yönetebilmeniz için giderken ödeme seçeneğini arayın. Favori SSD bulut sunucu planlarımızın listesi aşağıdaki WordPress dostu ana bilgisayarla başlar:

WordPress için tüm SSD VPS ana bilgisayarlarını göster »

Cloud Hosting için En İyi “WordPress Web Sitesi Oluşturucu”

Web hosting için bu öneriler ile HostingAdvice, WordPress bulut barındırma sağlayıcısını stressiz bir deneyim seçmeye çalışır. WordPress sitenizi oluşturmak ve büyütmek de tıpkı ağrısız olmalıdır. WordPress’teki bazı görevleri daha basit ve daha sezgisel hale getirmeyi hiç dilediniz mi? BoldGrid hayallerinizin ürünü olabilir. Web sitesi oluşturucu, eski içerik yönetimi platformunun üstüne sürükleyip bırakma, gördüklerinizi (WYSIWYG) düzenleme deneyimini sunarak WordPress’in üstünde çalışır. BoldGrid, WordPress ile bir web sitesi oluşturmayı yeni başlayanlar veya ileri düzeyler için herkes için daha iyi bir deneyim haline getirir.

Site oluşturma deneyimi az olanlar için BoldGrid, özelleştirilebilir özellikler bırakmadan WordPress’i olabildiğince basit hale getirir. Yazılımın sürükle ve bırak işlevselliği, ilk kez site sahiplerinin güzel ve zarif bir web varlığı oluşturmasına olanak tanır. Profesyonel web geliştiricileri, karmaşık siteler oluştururken zamandan ve sıkıcı adımlardan tasarruf ettiler. BoldGrid, WordPress için bulut barındırma da dahil olmak üzere her tür web barındırma – paylaşılan, VPS veya adanmış – uygulanabilir. Aşağıdaki bağlantıları tıklayarak BoldGrid’in genel site oluşturma deneyiminizi nasıl geliştirebileceği hakkında daha fazla bilgi edinin.

WordPress için tüm bulut ana bilgisayarlarına bakın »

Bulutun Gökyüzü Sınırı & WordPress Hosting Birleştir

WordPress bulut barındırma sizin için uygunsa, seçenekler bol miktarda bulunur. Çok fazla terlemeyin – yukarıdaki sağlayıcılardan herhangi birinin yüksek kalitede olması garanti edilir. Bu girişleri tararken işletmeniz ve web siteniz için en önemli şeyleri unutmayın.

WordPress.org logosu

Fotoğraf blogundaki eski meslektaşım Sam, güvenilir çalışma süresi ve yüksek sayfa yükleme hızlarına sahip olmaktan mutluluk duyuyordu – ancak ılımlı fiyatlandırma ve kolay yönetim gibi başka öncelikleri de vardı. En iyi WordPress bulut barındırma sağlayıcılarının bu listesiyle, tüm kutularınızı kontrol eden ana bilgisayarı bulabilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector