En İyi 15: Öğrenciler ve Öğretmenler için Web Hosting (2020) – Ücretsiz ve Ücretli

Kod yazmayı, öğrencilerle çevrimiçi iletişim kurmayı veya profesyonel çevrimiçi varlığınızı oluşturmayı öğreniyor olun, öğrenciler ve öğretmenler için web barındırma, uygun fiyatlı ve esnek bir çevrimiçi yol sunar. Daha da iyisi, birçok web sunucusu eğitimdekilere indirimli veya ücretsiz hizmetler sunar.


Benim günümde (ipucu yaşlı kişinin sesini sallar), okula geri alışveriş Trapper Keeper bağlayıcıları ve Lisa Frank klasörleri anlamına geliyordu. Bilgisayar bilimi dersleri ve çevrimiçi eğitim fırsatları arttıkça, ancak, bir web barındırma planı şimdi sık sık malzeme listesi yapar.

Çeşitli web barındırma planlarının nüansları teknik olmayan kişilerin anlaması zor olabilir, ancak depolama, hız, güvenlik ve desteği öğrencilerin ve öğretmenlerin sıkı bütçeleriyle dengeleyen en iyi seçeneklerin bir listesini derledik. Önerilerimiz için okumaya devam edin veya ileri atlamak için aşağıdaki bağlantıları tıklayın:

Öğrenciler İçin En İyi Genel Hosting & Öğretmenler

Tıpkı manşetten bir kağıt yazmamak ya da ders planı olmayan bir sınıfa öğretmemek gibi, bir web barındırma hesabı başlatmak biraz araştırma gerektirir. Aylık faturalandırma barındırma planları bulabilmenize rağmen, çoğu sizi bir yıl boyunca kilitler – ve ön faturalandırır. Bununla birlikte, maliyetleri azaltmaya ve eğitimi desteklemeye yardımcı olmak için, birçok ev sahibi eğitimcilere ve öğrencilere özel indirimler sunar.

SiteGround, örneğin, 7/24 destek, günlük yedeklemeler ve bir içerik dağıtım ağı aracılığıyla yükseltilmiş performans dahil olmak üzere büyük ölçüde indirimli – ve bazen ücretsiz – hizmetlerle hem öğrencilere hem de öğretmenlere hitap eder.

Öğrenciler ve Öğretmenler için SiteGround Web Hosting »

Çoğu barındırma sağlayıcısı, indirimli fiyatlara erişmek için yalnızca .edu e-posta adresiyle yeni bir müşteriye kaydolmayı gerektirir, ancak durumunuzu bir telefon görüşmesi veya e-posta ile doğrulamanız gerekebilir. SiteGround hakkında daha fazla bilgi için, önerdiğimiz diğer en değerli ana makinelerle birlikte, aşağıdaki görüşlerimize göz atın:

Diğer popüler web sunucularına bakın »

Öğrenciler için Ücretsiz Web Sitesi Kurucuları & Öğretmenler

Kişisel ve profesyonel web siteleri elde etmek hiç olmadığı kadar kolay. Birçok barındırma planı, müşterilerin hızlı bir şekilde çevrimiçi olmalarına yardımcı olmak için süper basit site oluşturucularla birlikte gelmesine rağmen, önde gelen platformlardan ikisi, barındırma ve sürükleyip bırakma tasarımını ücretsiz olarak ele alacak.

Kullanıcı dostu platformlar, kullanıcılara öğretmenlerin öğrenciler ve velilerle en iyi iletişim kurmak için ayarlayabilecekleri özelleştirilebilir şablonlar ve tasarım araçları sağlar. Öğrenciler, olası işverenleri de göstermek için hızlı bir şekilde profesyonel portföyler oluşturabilirler. Sitenizi bir alt alana koymayı tercih ediyorsanız (adınızıwix.com veya adınızı we.weebly.com düşünün), bu ücretsiz ve düşük maliyetli seçenekleri inceleyin:

Diğer en iyi web sitesi oluşturucularına bakın »

Öğrenciler için Ücretsiz Web Hosting & Öğretmenler

Bunu anlıyoruz – üniversite ders kitaplarının maliyeti son 10 yılda enflasyon oranının dört katından fazla arttıkça, ek kaynaklara harcayacak fazla bir şey kalmadı. Yeni veya istekli site sahiplerini, bazen şüpheli ücretsiz barındırma yerine, değer ve güvenlik açısından daha fazla teklif veren daha saygın sağlayıcılardan “neredeyse ücretsiz” barındırma aramaları konusunda teşvik etme eğilimindeyiz. Neyse ki, en sevdiğimiz ev sahiplerinden bazıları, öğrencilerin her iki dünyanın en iyisine sahip olmalarını sağlayan eğitim indirimleri sunuyor.

Öğrenciler için Ücretsiz

Paranızı pizza veya bira için kaydedin (er, öğretmenler ve yazı gereçleri için kastediyoruz). Web siteniz için bir barındırma evi bulmak, kiranın bölünmesine yardımcı olmak için daha fazla oda arkadaşı almanız gerektiği anlamına gelmez. Bu iki ev sahibi öğrencilere büyük indirimler sunuyor, ancak özelliklerin sayısını veya kalitesini feda etmeyin.

arasi .edu e-posta adreslerini kullanarak kayıt yaptıran öğrencilere bir yıllık ücretsiz hosting hizmeti sunar. Zaten uygun fiyatlı ev sahibi endüstrinin en esnekleri arasındadır – tüm planlar aylık bazda faturalandırılır, böylece uzun vadeli sözleşmelere kilitlenmezsiniz.

Öğrenciler için InterServer Web Hosting »

AccuWebHosting ücretsiz öğrenci barındırma hizmeti sunar, ancak şirket atlamak için birkaç çok fazla çember gerektirir (sosyal medya izler ve iki dakikalık bir video). Bunun yerine, AccuWebHosting’in zaten düşük fiyatları ve çok yönlü hizmetlerinden yararlanmanızı öneririz.

Özellikle öğrenci dostu olan bu iki barındırma sağlayıcısının, düzenli paylaşımlı barındırma hizmetlerinin tüm incelemelerini okuyarak müşterilere sunduğu avantajlar hakkında daha fazla bilgi edinin:

Öğretmenler için Ücretsiz

İster bir çevrimiçi kursu öğretmeyi planlıyor olun, isterse ek kaynaklar için çevrimiçi bir ev arıyor olun, birçok barındırma sağlayıcısı yardımcı olmak ister. Dahası, bu iki şirket, indirimlerinizi öğrencilerinize aktarmanızı sağlayacak, böylece hiç kimse ek masraf konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

SiteGround öğretmenlere ücretsiz bir paylaşılan barındırma hesabı (eksi alan adı) verir ve öğrencilerin aynı fırsattan yararlanmaları için özel bir kayıt sayfası oluşturur. Müşteri desteği ustaları teknik detaylarla ilgilenecek ve sınıfınıza odaklanmanıza izin verecektir.

Öğretmenler için SiteGround Web Hosting »

InMotion Barındırma hem sanal hem de özel sunucularda indirimlerin yanı sıra ücretsiz paylaşılan barındırma ile eğitimcileri destekler. Tek tıklamayla yükleme komut dosyalarının puanlarına ek olarak, InMotion Hosting, WordPress için BoldGrid site oluşturucusuna kolay erişim ile birlikte gelir.

Öğretmenler için InMotion Hosting »

Gelecek nesil öğretmek yardımcı olmak için sektöründe clamoring en iyi iki hosting sağlayıcıları ile, bu çevrimiçi seçenekleri keşfetmek güvenli hissedebilirsiniz. Aşağıdaki incelemelerimizi okuyarak iki şirketin özensiz ayrıntılarını inceleyin. Resmin tamamını görmek için bağlantıları tıkladığınızdan emin olun..

Web Hosting ile Ücretsiz Alan Adı

Nakit sıkıntısı çeken öğrenci veya öğretmen için, alan adı kayıtları aslında kilidini açmak için en kolay tasarruflardan bazılarıdır. Çoğu hosting planı, genellikle 10 dolar veya 15 dolar civarında olan bir yıllık ücretsiz alan adıyla gelir. Ancak alıcı dikkat – bu kayıt ücretleri her yıl yenilenir.

Bununla birlikte, biraz kazma yaparsanız, birkaç gizli mücevherleri açabilmelisiniz. Ek tasarruflar için, ücretsiz alan gizliliği koruması içeren ana bilgisayarlara dikkat edin. Aksi takdirde, az sayıda barındırma sağlayıcısı, hesabınızın ömrü boyunca alan adı kayıtlarının ve yenileme ücretlerinin maliyetlerini karşılar – çevrimiçi sınıflarında kariyerleri boyunca çalışmak isteyen yeni öğretmenler ve potansiyel işverenleri göstermek için portföy veya çevrimiçi özgeçmiş. İşte bu seçeneklerden bazıları:

Alan adları için diğer en iyi ana bilgisayarlara bakın »

Öğrenciler için Moodle Barındırma & Öğretmenler

Çevrimiçi sınıfınız için barındırma, bir öğrenme yönetim sistemi olmadan mutlaka bir şey ifade etmez. Moodle gibi platformlar, öğretmenlerin öğrencileri işbirlikçi bir çevrimiçi ortamda düzenlemelerine ve yönetmelerine yardımcı olur. Öğrencilerin yaklaşık% 30’unun çevrimiçi bir kursa sahip olması, kolay yazılım kurulumlarının çoğu eğitimci ve öğrettikleri öğrenciler için bir zorunluluktur.

Özellikle Moodle ile performans önemlidir. Bu bölümün ilerleyen kısımlarında incelenen toplantı sahipleri, hızlı sayfa yüklemeleri ile uygun fiyat arasında premium bir denge sunar. Daha iyi, Bu barındırma sağlayıcılarından birkaçı özel programlar sunuyor öğrenciler ve öğretmenler için:

A2 Hosting SSD destekli sabit disklerde, şirketin Turbo sunucularına yükseltilerek, 20 kata kadar daha yüksek hıza sahip süper şarj edilebilen 15’ten fazla e-Öğrenim yazılımı seçeneği sunar.

Öğrenciler ve Öğretmenler için A2 Hosting »

InMotion Barındırma öğretmenlere ücretsiz SSD paylaşımlı hosting hesabı sağlar ve öğrencilerine% 50 indirim yapmalarını sağlar. Gerçek bir endüstri emektarı olan InMotion, son derece yardımcı müşteri desteği ile tanınır.

Öğrenciler ve Öğretmenler için InMotion Hosting »

A2 ve InMotion’ın barındırma özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek veya iPage’de son derece uygun maliyetli bir alternatifi keşfetmek için aşağıdaki ayrıntılı incelemelerimizi okuyun:

En iyi Moodle ev sahiplerini görün »

Okulunuz veya Kolej Projeleriniz için Doğru Hosting’i Edinin

Vay be – bu çok fazla tıkanıklıktı. Sınava hazır olduğunuzu düşünün?

Masanın veya kürsünün hangi tarafında olursanız olun, eğitim dünyasında olanlar için web hosting fırsatları bol miktarda bulunur. Web siteniz ister öğrenme materyalleri ister interaktif projeler içeriyor olsun, yakında yeni olacak web sitenizin öğrenme hayatınızı kolaylaştıracağından eminiz. Hangi planı kullanmaya başlayacağınızı seçerken tasarım şablonları, tartışma forumları ve kolay yazılım yüklemeleri gibi özelliklere yakından bakın.

Birkaç gün veya hafta sitenizi kurmak ve hazır hale getirmek için hazır olun, ancak sabır ve çalışkan bir yaklaşım sergileyenlerin hiçbir zaman ve daha karmaşık web projelerine mezun olmaya hazır olacak. Mutlu barındırma!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector