En İyi 9: Microsoft Exchange E-posta ile Barındırma (2020)

Microsoft Exchange e-posta hizmetleriyle en iyi barındırma hizmetini bulmak, özel altyapıyı yönetmenin tüm maliyeti ve sıkıntısı olmadan güçlü iletişim ve işbirliği araçlarından yararlanmanızı sağlar.


2014 yılında, Exchange kullanıcılarının% 80’inden fazlası sistemi şirket içi altyapıya konuşlandırdı ve yalnızca% 17’si Microsoft Office 365 gibi barındırılan veya bulut tabanlı yüklemelere güveniyordu. Ancak şimdi gelgitler dönüyor: Radicati Group son zamanlarda bulut tabanlı Exchange dağıtımlarının 2015 yılında 8,7 milyar dolardan 2019’da 34,9 milyar dolara yükseleceği öngörülüyor.

Microsoft Exchange Server, giriş düzeyi web barındırma planlarının çoğunda ortak olmayan adil bir bilgi işlem kaynağı ve diğer yapılandırmalar gerektirir, bu nedenle en iyi seçenekleri tanımlamak biraz zor olabilir. Internet’i, bireysel posta kutuları veya daha büyük Office 365 paketinin bir parçası olarak Exchange e-posta hizmetleri sunan güvenilir barındırma sağlayıcıları için araştırdık.

Microsoft Exchange ile En İyi Hosting

Başlangıçta büyük, kurumsal müşteriler için geliştirilen Microsoft Exchange, gelişmiş e-posta ve takvim platformlarının yanı sıra iletişim ve görev yönetimi araçlarıyla daha fazla üretkenlik, iletişim ve işbirliği sağlar.

En iyi Exchange e-posta ana bilgisayarlarına dalmadan önce, herkesin bunun ne anlama geldiğini anlamasını sağlamak için bazı temel konuları ele alalım. Çoğu web barındırma planının bir parçası olarak ücretsiz e-posta barındırma hizmeti bulabilirsiniz, ancak sağlayıcılar Exchange barındırma hizmetini her zaman desteklemez. (E-posta barındırma ile web barındırma arasındaki farkları anlamıyor musunuz? İkisini karşılaştıran bu kılavuza göz atın.)

E-posta barındırma paketlerini karşılaştırırken genellikle bir grup kısaltma görürsünüz; Exchange, çeşitli cihazlardan ve coğrafi konumlardan mesajlarınıza erişmek için modern bir protokol olan IMAP’in tüm işlevlerini sunar. IMAP uygulaması ücretsiz olmasına rağmen, Exchange lisans satın alınması gereken özel bir sistemdir – ancak daha iş dostu özelliklerle birlikte gelir.

1. Sıvı Ağ

Şimdi, en iyi hosting sağlayıcıları üzerine! Liquid Web, premium barındırma seçeneklerini karşılaştıran listelerimizin çoğunu üstlenir, bu yüzden onları burada görmek için sürpriz olmamalıdır. Büyüyen işletmeler ve titiz talepler için mükemmel bir donanıma sahip olan şirketin e-posta barındırma planları, bulut ve özel sunucularına eklenti olarak mevcuttur ve Posta kutusu başına aylık 1 $ – 10 $.

Liquid Web’in Exchange hizmetleri arasında 100 GB’lık posta kutuları, ActiveSync uyumluluğu, premium anti-spam ve virüsten koruma filtreleri ile web erişimi ve geleneksel lisans yoluyla Outlook yer alır. Büyüleyici bir şekilde, şirketin Exchange e-posta planı fiyatlandırma spektrumunun daha üst kısmında olduğundan, Liquid Web, yüksek katmanlı Microsoft hizmetlerini Liquid Web’in iyi donanımlı (ancak daha uygun fiyatlı) web postası tabanlı e-postasıyla birleştiren karma bir Exchange e-posta barındırma seçeneği sunar planları.

Diğer en iyi e-posta barındırıcılarına bakın »

2. iPage

Exchange, tescilli bir Microsoft sistemi olduğundan, yalnızca Windows tabanlı altyapı üzerinde çalışır. Bu nedenle, yalnızca Linux barındırma sağlayıcısı iPage’in Exchange e-posta gelen kutuları için bir avuç sunucu ayırması ilginçtir. Ana makine zaten en sevdiğimiz e-posta ve alan adı ana makinelerimizin en üst sıralarında yer alıyor ve bu premium eklenti,.

İPage’i genellikle uygun fiyatlı, başlangıç ​​dostu bir ana bilgisayar olarak görsek de, sağlayıcı özellikle gizli bir e-posta barındırma söz konusu olduğunda çok fazla gizli değer sunar. G Suite, kasada daha göze çarpan bir eklentidir, ancak basit bir arama yapan müşteriler iPage’in Exchange barındırma planlarını Posta kutusu başına aylık 12,95 ABD doları. Aşağıdaki incelememizi tıklayarak iPage hakkında daha fazla bilgi edinin:

Diğer en iyi e-posta barındırıcılarına bakın »

3. AccuWebHosting

Önemli ve uygun fiyatlı bir Windows barındırma seçeneği olan AccuWebHosting, Exchange’i barındırma ortamınıza eklemeyi şaşırtıcı derecede zorlaştırır – ancak yapılabilir. Şirket, ödeme sırasında ücretsiz bir MailEnable e-posta sunucusu veya ücretli yükseltmeler olarak birkaç SmarterMail Professional paketi sunuyor. Ancak bir Windows VPS veya bulut barındırma müşterisi olarak AccuWebHosting’in bilgi tabanı sizi çok çeşitli mevcut Exchange lisanslarına yönlendirmek için hızlıdır.

Exchange Server 2013, Standard, Standard Plus, Enterprise ve Enterprise Plus lezzetlerinde mevcuttur ve bunlar arasında fiyatlandırılır Aylık posta kutusu başına 2,50 ABD doları ve 7,45 ABD doları. Her seçenek, sunucu lisansı yerine Abone Erişim Lisansı olarak satılır; bu, gelen kutusuna erişen her kullanıcı veya cihaz için gerekli olduğu anlamına gelir.

Diğer en iyi e-posta barındırıcılarına bakın »

4. Şişman İnek

Barındırma endüstrisinin emektarı Fat Cow’in Exchange barındırma hizmetleri, kardeş şirketi iPage’in tam bir karbon kopyasıdır: 5GB ila 25GB arasında değişen posta kutuları 12,95 $ ve aylık. Müşteriler bir Exchange posta kutusu satın aldıktan sonra, kuruluşunuzun cihazlarına yüklemek için ücretsiz masaüstü lisanslarına erişebilirler..

Fat Cow’a göre, iş verilerinin% 70 kadarı e-posta iletilerinde ve eklerde bulunmaktadır. Ana makine, günlük yedeklemeler, sunucu izleme ve düzenli bütünlük testi sunarak müşterilerin verilerini korur. Sunucu teknisyenleri, en yüksek kullanılabilirliği elde etmek için tüm güvenlik yamalarına ve altyapının rutin bakımına özen gösterir.

Diğer en iyi e-posta barındırıcılarına bakın »

5. Ağ Çözümleri

Dünyanın ilk alan adı kayıt şirketi olan Network Solutions, birkaç ana bilgisayarın sahip olduğu bir mirasa sahiptir. Şirket, 1979 yılında ABD Savunma Bakanlığı’ndan 1991 yılında alan adı sicilini işletmek için sözleşme imzalamadan önce bir uygulama geliştirme danışmanı olarak başladı. İlk uzmanlığı nedeniyle Network Solutions .com, .org ve. 1999 yılına kadar net alan adları.

Özel bir alan adının eşleştirilmesi, profesyonel bir e-posta adresi oluşturmanın ilk adımıdır ve kısa bir süre sonra mesajlarınızı göndermek ve erişmek için kullanılan barındırma ve yazılımları takip edin. Network Solutions tarafından barındırılan Exchange paketleri maliyeti Posta kutusu başına aylık 9,99 ABD doları veya 14,99 ABD doları, ne kadar depolama alanına ihtiyacınız olduğuna bağlı olarak verilerinizi korumak için dahili iş sürekliliği ve olağanüstü durum kurtarma hizmetleri ile birlikte gelir.

Diğer en iyi e-posta barındırıcılarına bakın »

Microsoft Office 365 ile En İyi Hosting

Microsoft, hizmet ve yazılım programlarını şirket içi çözümlerden buluta ve diğer barındırılan altyapılara 2011’de Office 365 biçiminde taşımaya başladı. Paket, kullanıcıları ve kuruluşları pahalı lisanslardan ve fiziksel medya kurulumlarından popüler bulut tabanlı sürümlere taşıyor Word, PowerPoint ve Excel gibi programların yanı sıra Exchange ve Outlook posta istemcisi.

Office 365, benzer Hizmet Olarak Yazılım ve diğer bulut benimseme eğilimlerini izleyerek, özellikle işletmeler ve üniversiteler arasında hızla popülerlik kazandı. 2017 yılına gelindiğinde, Office 365 geliri geleneksel lisanslardan elde edilen geliri aştı; yazılım paketi şu anda aylık 200 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip.

Burada listelediklerimiz de dahil olmak üzere birçok ana bilgisayar, Office 365’i müşterilerine ücretli bir yükseltme veya ücretsiz deneme olarak sunmak için yıldız büyümesinden yararlandı. Her planla ilgili ayrıntılar için okumaya devam edin.

6. Bluehost

En iyi üretkenlik paketlerinden birini dünyanın en güvenilir ve en büyük web barındırıcılarından biriyle eşleştirmekten daha iyi çevrimiçi işletmenizi yönetmenin yolu nedir? Bluehost, başlangıç ​​dostu hizmetleri ve zengin WordPress uzmanlığı ile büyük saygı görmektedir, bu nedenle şirketin mükemmel VPS, yönetilen ve adanmış sunucu barındırma hizmetini göz ardı etmek kolay olabilir.

Office 365’i ödeme sırasında tüm bu planlarla birleştirebilirsiniz. Bluehost yeni paylaşılan barındırma müşterilerine bile 30 gün boyunca ücretsiz Office 365 posta kutusu, yıllık planlar maliyeti aylık lisans başına 2,99 ABD doları ile 9,99 ABD doları arasında. En üst seviye Business Pro paketi Microsoft Access ve Publisher masaüstü lisanslarının yanı sıra rezervasyonları, faturalandırmayı ve müşteri yönetimini denetlemek için araçlar içerir.

Diğer en iyi e-posta barındırıcılarına bakın »

7. HostGator

Büyümek için her zaman en sevdiğimiz ana bilgisayarlardan biri olan HostGator, müşterilerin Office 365 veya Exchange sunucularını kullanın. Ancak Austin tabanlı barındırma sağlayıcısı Microsoft Exchange lisanslarını kullanıma sunmaz; programı ayrı olarak satın almanız ve kendiniz Windows tabanlı bir sunucuya yüklemeniz gerekir. Exchange sunucunuzun yapılandırmasından, yönetiminden ve bakımından siz sorumlusunuz, bu nedenle şirketin barındırdığı Office 365 deneyimine daha fazla odaklanıyoruz.

Kardeş şirket Bluehost’a benzer şekilde, HostGator’un Office 365 maliyeti Kullanıcı başına aylık 2,99 ABD doları – 9,99 ABD doları yıllık planlar için. Yüksek kaliteli e-posta ve üretkenlik yazılımına ek olarak, HostGator’un iyi donanımlı planlarında sürükle ve bırak web sitesi oluşturucunun tam listesi, sınırsız bant genişliği, reklam kredileri ve ortalama 45 günden daha uzun para iade garantisi bulunmaktadır.

Diğer en iyi e-posta barındırıcılarına bakın »

8. GoDaddy

Çok uzun zaman önce GoDaddy’yi bu makalenin diğer bölümüne ekleyebiliriz. Dünyanın en büyük alan adı kayıt şirketi, müşterileri barındırılan Exchange ortamlarından Office 365’e geçirdi; Microsoft OneDrive bulutunda 10 kat e-posta depolama alanı ve 1 TB alan ve Skype ve video konferans gibi yardımcı araçlar.

GoDaddy’nin Office 365 paket yelpazesi kullanıcı başına aylık 7,99 ila 17,99 ABD doları – ve bunlar sadece giriş oranları. Şirket uzun zamandır yüksek yenileme fiyatları için çalındı ​​ve bu durumda ayda lisans başına 11 ila 26 dolar arasında değişiyor. GoDaddy’nin altyapısını modernize etmek ve ABD tabanlı desteğini geliştirmek için geç yapmış olduğu her şeye derin saygı duyuyoruz, ancak bir yıl içinde GoDaddy alternatifleri arıyorsanız şaşırmayın.

Diğer en iyi e-posta barındırıcılarına bakın »

9. HostPapa

HostPapa’ya kredi vermelisiniz: Kanada barındırma sağlayıcısı müşterilere çok çeşitli esnek e-posta çözümleri sunmak için istekli. HostPapa, sadece iki markalı e-posta paketi sunuyor Aylık posta kutusu başına 1 ABD doları veya 2 ABD doları, G Suite kullanıcı başına aylık 6 ila 12 ABD doları arasında ve Office 365 kullanıcı başına aylık 5,99 ila 12,99 ABD doları. Hangi platformda olursanız olun, hesap oluşturma ve verilerinizi taşıma konusunda şirketin destek kanallarının süper yararlı ve güvenilir olduğunu gördük.

Ancak, HostPapa’nın küçük ve orta ölçekli işletmelere odaklanmasıyla anlaşmalar biraz ilginçleşiyor. Her Office 365 planı hesap başına 300 kullanıcı ile sınırlıdır. Bu, çoğu kullanıcıyı engellememelidir, ancak daha büyük kuruluşların başka bir yere bakması veya HostPapa ile ikincil bir hesap başlatması gerekecektir – bu durumda muhtemelen başka bir yere taşınmaya hazırsınız.

Diğer en iyi e-posta barındırıcılarına bakın »

En İyi E-posta Barındırma Hizmeti Kimler Var?

Microsoft Exchange ve Office 365’in ötesinde başka bir dünya var, söz veriyoruz. Exchange’e bağlı değilseniz, bu çok daha fazla olasılık açar. Liquid Web, Exchange e-posta hizmetleri ile web barındırma listemizin başında gelir, ancak denizde çok daha fazla balık vardır.

Okyanusta bir çizgi bırakıp suları test etmekten korkmayın. Office 365 sunmayan ana bilgisayarlar, büyük olasılıkla Office 365’teki özellikleri ve kullanılabilir yazılımları yakından yansıtan Google’ın alternatif seçeneği G Suite’i sunabilir. Microsoft Word yerine Google Dokümanlarınız vardır. Excel ve E-Tablolar, PowerPoint ve Slaytlar, Outlook ve Gmail… liste uzayıp gidiyor. Özel durumunuz için en iyi sonucu verebilecek ayrıntılı bir karşılaştırma için burayı tıklayın.

Ayrıca ister inanın ister inanmayın, favori web ve e-posta barındırma sağlayıcılarımızın çoğu Office 365 veya G Suite sunmaz. Hizmetleri daha sonra kendi başınıza ekleyebilirsiniz, bu yüzden neden barındırma sağlayıcılarının dahili e-posta tekliflerini vermiyorsunuz? Web barındırma sık sık ücretsiz sınırsız e-posta gelen kutuları, spam filtreleri ve günlük yedeklemeler, artı tonlarca seçenek ile geliyor. Aslında, aşağıda gözden geçirdiğimiz, genel olarak üst düzey e-posta barındırma sağlayıcımız, yukarıdakilerin tümünü ve daha fazlasını yapar:

Diğer en iyi e-posta barındırıcılarına bakın »

E-posta Barındırma Maliyeti Ne Kadar?

Muhtemelen listemizden de anlaşılacağı gibi, e-posta barındırma çılgınca değişebilir – hepsi ihtiyacınız olan hizmet türüne bağlıdır. Yalnızca basit bir [email protected] gelen kutusuna ihtiyaç duyan tek kişilik bir grup operasyonu musunuz? Yoksa siparişlere, müşteri sorularına ve destek taleplerine sürekli yanıt veren büyük bir çevrimiçi mağaza mısınız? Toplantı planlaması, dosya paylaşması ve projelerde koordine edilmesi gereken işletmeler hakkında?

Gmail, Hotmail veya Yahoo’da genel bir e-posta adresi açmak tamamen ücretsizdir – ancak genellikle iş dünyasında kesilmez. En azından çok pahalı olmayan özel bir alan adı kaydettirmeyi düşünmelisiniz. Aslında, e-posta barındırma gibi, bir alan adı genellikle web barındırma en az ilk yılı için ücretsiz dahil edilir.

CRM barındırma veya e-posta pazarlama hizmetleri ekleme gibi iş e-posta iletişimlerinizle daha fazla yer kaplamanız gerektiğinde, kolayca daha fazla bilgi işlem gücü ve kurumsal kapasite ekleyebilirsiniz. Exchange, Office 365, G Suite ve diğer profesyonel çözümler genellikle tek bir posta kutusu temelinde kabaca kullanılabilir Kullanıcı başına aylık 3 ila 15 ABD doları ihtiyaçlarınıza bağlı olarak.

Yüzlerce çalışanın e-posta gereksinimlerini karşılaması gereken daha büyük bir kuruluşsanız, Microsoft Exchange Server lisansına sahip bir VPS’ye veya özel bir sunucuya yükseltmeyi düşünün. Bir Exchange sunucusu 2.000’e kadar kullanıcıyı destekleyecek ve lisans birkaç yüz dolara mal olacak.

Exchange ve Office 365 Arasındaki Fark Nedir??

Basit ifadeyle, Microsoft Exchange, e-postalarınızı, takvimlerinizi ve görevlerinizi yöneten bir yazılım programıdır. İletilerinizi alıp saklayan ve diğer sunuculardan ve ağlardan davet ettiğiniz bir sunucuda yaşar. Exchange, e-postalarınızı birçok farklı coğrafi alanda, birçok cihaz tarafından erişilebilen tek bir veritabanında merkezileştirir.

Microsoft Exchange ve Office 365 logoları

Yalnızca temel e-postaya ihtiyaç duyanlar için Office 365 biraz bunaltıcı ve pahalı olabilir; Değişim daha uygun olacaktır.

Başlangıçta, birçok işletme POP3 e-postasına güveniyordu, bu da web sitenizi barındıran sunucunun mesajlarınızı toplayıp her bir bilgisayara dağıtacağı anlamına geliyordu, bu da cihazın arızalanması durumunda hiçbir yedek bırakmadı. benzer şekilde, Office 365, e-posta, belgeler, sunular, e-tablolar ve daha fazlası için bir yazılım koleksiyonudur iş uygulamaları. Exchange, Microsoft Word, Excel ve Powerpoint gibi tanıdık programların yanı sıra pakete dahil edilmiştir.

Yine, Office 365 bir sunucuda barındırılmaktadır ve tüm belgelerinizi tek tek aygıtlar yerine bulutta merkezileştirmeyi amaçlamıştır. Programları doğrudan dizüstü bilgisayarınıza yükleyebilmenize rağmen, araçları çevrimiçi olarak da kullanabilir ve başkalarıyla daha kolay işbirliği yapabilirsiniz.

Küçük İşletmeler için En İyi E-posta Barındırma Alternatifleri

Makalede daha önce belirttiğimiz gibi, Exchange ve Office 365 tek iş e-posta seçenekleri değildir. Denizdeki diğer balıkların neler olduğunu görmek için daha geniş bir ağ yapmaktan çekinmeyin. Microsoft ve Google gibi büyük şirketlerden uzaklaştıktan sonra, e-postanızın ve diğer sistemlerinizin daha iyi bilinen standartlara ne kadar benzer ve uygun fiyatlı olduğuna şaşırabilirsiniz. G Suite’ı hala Office 365’e bariz bir alternatif olarak ekleyeceğiz, ancak daha az mühürlü seçeneklere baktığınızdan emin olun:

 • G Suite
 • Zoho
 • MXroute
 • Rackspace
 • Yandex
 • FastMail
 • ProtonMail
 • Intermedia

Bu hizmetler çok çeşitli özellik kümelerini ve fiyat noktalarını kapsar ve sadece orada olanların yüzeyini çizer. Verimliliğinizi ve gönül rahatlığınızı artırmak için tam olarak doğru araçlar için alışveriş yapmaktan korkmayın!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector