En İyi Uluslararası Web Barındırma (2020): En İyi Global Sunuculara Genel Bakış

En iyi uluslararası web barındırma küresel müşterilere trafik nereden geliyor olursa olsun, hızlı ve güvenilir web siteleri sunmak yardımcı olur. Sunucu konumları ve bilgilerinizin ziyaretçilerinize mümkün olduğunca yaklaşmasını sağlayan içerik dağıtım ağları çok önemlidir.


Günümüzün dijital merkezli ortamında, sağlam bir çevrimiçi varlığın sürdürülmesi, mağaza kurduğunuz her yerde iş başarısı için çok önemlidir. Aslında, alışveriş yapanların% 80’inden fazlası ürün satın almadan önce ürünleri ve markaları araştırmak için çevrimiçi olur. İster Paris’te baget pişiriyor olun, ister Silikon Vadisi’nde sling yazılımı kullanıyor olun, bir web sitesine ve güvenilir bir barındırma sağlayıcısına ihtiyacınız olacak.

Antarktika hariç her kıtada ev sahibi olmakla birlikte, bazı sağlayıcılar dünya çapında hizmet sunmak için diğerlerinden daha iyi kurulmuştur. Burada, bir dizi işletme türü için en iyi uluslararası web barındırma paketlerine derinlemesine bakacağız – düşük fiyatlı değere ihtiyaç duyan bütçe odaklı girişimlerden ölçekli işlemleri isteyen yerleşik e-Ticaret sitelerine kadar.

En İyi Genel Web Hosting

Hangi barındırma hangi web üst uluslararası web hosting için çıkıp belirlerken tartmak için bir ton faktör vardır. İlk olarak, göz önünde bulundurulması gereken veri merkezi konumu var. Dünyanın çeşitli yerlerinde sunucu çiftliklerine sahip olan ana makinelerin burada bir avantajı vardır.

Ardından, site sahiplerinin başarılı olması gereken tüm ayırt edici özellikler vardır: iyi çalışma süresi oranları, yüksek performans ve içerik girişini kolaylaştıran WordPress gibi web sitesi oluşturucularına ve CMS yazılımlarına erişim. Ve tüm bunlar bütçede kolay bir maliyetle mevcut olmalıdır.

Aşağıdaki ana tüm hesaplarda toplanma geçti ve uluslararası hosting sahnesinde en iyi listemize. Her ev sahibinin neler sunabileceğini tam olarak görmek için aşağıdaki tablolardaki tüm yorumları okuduğunuzdan emin olun..

Dünyanın en iyi barındırma sağlayıcılarından daha fazlasını görün »

En Ucuz Uluslararası Web Hosting

Bazen Fiyatlandırma Stratejisi Matrisi olarak adlandırılan bir ürünün maliyeti arasındaki ilişki, tüketicinin kalitesine ilişkin algıları üzerinde önemli bir etkiye sahip olabilir. Bir şeyin fiyatı çok düşükse, tüketiciler kalitenin de düşük olması gerektiğini varsayabilir. Aynı dinamik yüksek fiyatlı ürünler için de geçerli. Pahalıysa, en iyisi olmalı, değil mi? Şart değil.

Ev sahibi dünyada, sektördeki sert rekabet, tüketiciyi nihai galibiyete bırakan fiyat savaşlarıyla sonuçlandı. Pazarlık oranları gibi görünen yüksek değerli hosting paketleri bulmak kolaydır. Ancak bu bütçe dostu ev sahiplerinden bazılarını rekabette öne çıkaran farklılaştırıcılar var. Uygulamalı müşteri desteği, e-ticaret çözümleri ve benzeri değerler listenin en üstünde yer alıyor.

Aşağıda, herhangi bir web girişimcisinin alt satırını mutlu etmek için uluslararası web barındırma paketleri sunan ana bilgisayarların en iyi seçimlerini listeledik. Bu düşük maliyetli planlarla gelen çok çeşitli özellikleri görmek için tablolardaki tüm incelemelere göz atın.

Daha fazla bütçe dostu barındırma sağlayıcısına bakın »

En İyi WordPress Uluslararası Web Hosting

WordPress’i seviyorum. WordPress’i (muhtemelen) seviyorsunuz. Herkes WordPress’i sever. CMS, internetin yaklaşık% 30’unu güçlendirdiğinde, öyle görünüyor. Dünya çapında milyonlarca site sahibi, kullanım kolaylığı ve web sitelerinin tamamen özelleştirilmesini sağlayan 50.000’den fazla eklenti nedeniyle açık kaynaklı yazılımı kullanıyor.

Ancak, WordPress ile bir site oluşturuyorsanız, özellikle yazılım için oluşturulmuş sağlam bir barındırma çözümüne ihtiyacınız olacaktır. Ve uluslararası bir perspektiften bakıldığında, aşağıdaki ana makineler dünyanın dört bir yanındaki enerji santrallerine en iyi paketleri sunar.

Tamamen yönetilen tekliflerden bir dizi eklenti, tema ve site oluşturucu ile uyumluluğa kadar, bu ana bilgisayarlar, zengin özelliklere sahip paketleri nedeniyle uluslararası WordPress barındırma listemizde üst sıralarda yer almaktadır. Bu kadar çok site sahibinin neden bu barındırma sağlayıcılarıyla WordPress sitelerini çalıştırdığını görmek için her bir tablodaki tam incelemelere göz atın..

Diğer WordPress barındırma sağlayıcılarını görün »

En İyi e-Ticaret Uluslararası Web Hosting

Tüketici çevrimiçi mal ve hizmet bulma arzusu, internetin kendisi kadar hızlı bir şekilde yayıldı. Bugün, küresel internet kullanıcılarının yarısından fazlası çevrimiçi ürün satın alıyor. Bu yaklaşık 1 milyar insana eşittir. Ayrıca, bu tüketiciler ürünlerinizi çevrimiçi olarak bulamazlarsa, oranlar asla iyi olmayacaklardır. Bu nedenle perakendecilerin küresel e-Ticaret alanında sağlam bir varlık göstermeleri zorunludur.

Aşağıdaki ana bilgisayarlar tarafından sunulan e-ticaret paketleri, bu son derece rekabetçi alanda rekabet söz konusu olduğunda çevrimiçi satıcılara bir adım atıyor. Site sahipleri dünya çapında, WooCommerce ve alışveriş sepetleri, güçlü CDN’ler ve güvenlik özellikleri gibi eklentilerle uyumluluk da dahil olmak üzere çeşitli nedenlerle e-Ticaret özelliklerini güçlendirmek için bu sağlayıcılara yöneliyor. Daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki tablolardaki incelemelerin tamamını okuduğunuzdan emin olun..

Daha fazla e-Ticaret barındırma sağlayıcısına bakın »

En İyi VPS Uluslararası Web Hosting

Çevrimiçi işiniz hızla ölçekleniyorsa, muhtemelen temel bir paylaşılan sunucudan daha sağlam bir barındırma çözümüne ihtiyacınız olacaktır. Bir sonraki adım, sitenizi bir sanal özel sunucuya (VPS) taşımaktır. Bir VPS kullanan site sahipleri hala bir veri merkezinde fiziksel bir sunucuyu paylaşırken, bu kaynakta ayrılmış kaynak yığınları ayrı ayrı site sahiplerine bölünür – bir sunucunun kaynaklarının bir dizi site sahibi arasında kullanılmak üzere yayıldığı paylaşılan barındırma.

Uzmanlarımız, iki hizmet arasındaki temel farkları ele aldı, ancak sonuçta VPS barındırma, daha yüksek bir fiyat noktasında da olsa, paylaşılan barındırmadan daha yüksek performans, kullanılabilirlik ve esneklik sağlıyor. Uluslararası VPS hosting için en iyi seçimlerimizi aşağıda listeledik. Bu ana makineler, SSD’ler, SSL sertifikaları, cPanel kontrolü ve gerçek zamanlı sunucu izleme gibi özellikler içeren güçlü paketler sunar. Aşağıdaki tablolarda yer alan kapsamlı incelemeler tüm hikayeyi anlatmaktadır. Bu VPS planlarının sitenizin performansını nasıl artırabileceğini görmek için onlara göz atın.

Daha fazla VPS barındırma sağlayıcısına bakın »

En İyi Dedicated Server Uluslararası Web Hosting

Sanal özel sunucular, temel paylaşılan barındırma ortamlarından daha yüksek performans sunarken, özel bir sunucuya geçmenin getirdiği gücü çok fazla düşürmez. Yalnızca web uygulamalarınıza adanmış altyapıya sahip olmak, daha iyi performans, daha yüksek çalışma süresi ve daha fazla güvenlik anlamına gelir.

Ayrıca, aralarından seçim yapabileceğiniz birden fazla veri merkezi konumuna sahip bir ana bilgisayar arıyorsanız, uluslararası sunucu barındırma hizmeti arıyorsanız aşağıdaki sağlayıcılar gitmenin yoludur. Aranacak özellikler arasında SSD’ler ve anında hazırlık, yönetilen yedeklemeler, 24 saat izleme ve SSL sertifikaları bulunur. Bu özel sunucu çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki tablolardaki incelemelerin tamamını okuduğunuzdan emin olun..

Daha fazla özel sunucu barındırma sağlayıcısına bakın »

Bu Host’lar Sitenizi Güçlendirebilir Dünyanın neresinde olursanız olun

Antarktika merkezli bir barındırma sağlayıcısı arıyorsanız, şansınız olmayabilir. Ancak, İmparator penguen popülasyonlarının göçmen kalıplarını yayınlamadığınız sürece, bu muhtemelen çok endişe verici değildir.

Dünya genelinde sunucuları, bir bilgisayarı ve internet bağlantılarını gösteren grafik

Ekibimiz tarafından incelenen toplantı sahipleri, dünyadaki yeriniz ne olursa olsun web uygulamalarınızı güçlendirebilir.

Burada sunulan ana bilgisayarlar, dünyanın en iyi sağlayıcıları temsil eder. Yani, diğer altı kıtadan hangisinde olursanız olun, görevinizi çevrimiçi olarak güçlendirmeye yardımcı olabilirler. Daha fazla bilgi edinmek için, uzman ekibimizden dünyanın en iyi sunucuları hakkında tam bilgi edinmek için “En iyiler” sayfamızı ziyaret edin.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector