GoDaddy VPS İnceleme 2020 – Hosting Uzmanları Oranı GoDaddy Sunucularını

Bir GoDaddy VPS incelemesine geçelim. Pek çok çaylak web barındırma tüketicisi ilk etki alanı adı ve paylaşılan barındırma hesabı için GoDaddy’ye dönün. Şirket nasıl daha yüksek düzeyde hosting barındırıyor?


1997’den bu yana, web barındırma ve alan adı devi, dünya çapında 17 milyon müşteriye saldırdı ve 71 milyondan fazla alanı denetliyor. Kitlesel pazar cazibesi GoDaddy’ye müthiş bir itibar kazandırdı, ancak son birkaç yıl liderlik değişiklikleri, yenilenen altyapı ve tam web barındırma spektrumunu kapsayan güçlü, kapsamlı hizmetler gördü.

Dünyanın küçük, bağımsız girişimlerine adanmış en büyük bulut platformunu işleten GoDaddy, barındırmada bir sonraki adımı atmak isteyen ilk müşteriler için hızlı, güvenli ve ölçeklenebilir VPS planları sunuyor. Sanal özel sunucuları, GoDaddy’nin hizmetlerini, performansını ve desteğini diğer VPS barındırma gazileriyle karşılaştırıldığında değerlendirmek için de kullandık.

GoDaddy VPS Hosting İnceleme: 3.8 Genel Derecelendirme

İşletmenizin veya web sitelerinizin bir VPS barındırma planına sıçramaya hazır olduğunu bilmek zor olabilir. Paylaşılan barındırma outgrowing belirtileri arasında diğer işaretlerin yanı sıra daha fazla depolama alanı, özel güvenlik veya özel bilgi işlem kaynaklarına ihtiyaç vardır. GoDaddy adı ilk akla gelen barındırma sağlayıcısı olmasa da, şirketin VPS planları, markanın paylaşılan barındırmada sağladığı aynı güvenlik, hız, destek ve değeri sunar.

Bir esneklik işareti olan GoDaddy, üç düzey yönetilen hizmete ek olarak hem Windows hem de Linux planları için dört VPS seçeneği sunar. En büyük şikayetimiz, site sahiplerinin bilgilerini ve dosyalarını VPS’ye taşımaktan sorumlu olduğu, ancak GoDaddy’nin sanal sunucuyu dakikalar içinde sağlayacağını ve yama, güvenlik, izleme, yedekler ve daha fazlasıyla ilgileneceğini takdir ediyoruz..

Kullanıcılar root erişimi elde eder veya sunucularını ücretsiz cPanel kurulumundan yönetebilir. Geniş işlem gücüne ve ölçülmemiş bant genişliğine ek olarak, GoDaddy bir yıllık ücretsiz SSL sertifikası ve VPS planlarını ölçeklendirirken provizyon içermeyen yükseltmeler içerir:

GoDaddy’nin Sanal Sunucuları Nasıl Karşılaştırılır?

Uygun fiyatlı paylaşılan barındırma ve etki alanı kayıtları için daha tanınmış olmasına rağmen, GoDaddy müşterilere güçlü VPS hizmetleri ve seçenekleri sunar. Elimize geçebileceğimiz tüm hosting planlarını test ettikten sonra, şirketi giriş seviyesi VPS tüketicilerine tavsiye etmede sorunumuz yok.

Altyapı iyileştirmeleri ve yıldız destek ekipleri GoDaddy’yi yükselişte gösteriyor, ancak iş odaklı siteler daha yüksek çalışma süresi, daha hızlı performans ve daha lüks yönetilen hizmetler elde etmek için daha özel bir barındırma sağlayıcısına yatırım yapmak isteyebilir. Bir VPS sağlayıcısı için alışveriş yaparken, en yüksek puanlı VPS sunucumuzu göz önünde bulundurduğunuzdan emin olun:

Diğer VPS ana bilgisayarlarına bakın »

GoDaddy Özellikler: 4.0 Derecelendirme

Hızlı provizyona ek olarak, GoDaddy altı işletim sistemi seçeneği sunarak doğrudan ortamınızı yapılandırmaya çalışmanıza izin verir. CPanel aracılığıyla yönetim, paylaşılan barındırmadan atlayan ilk kez VPS müşterilerine hitap edecek, ancak GoDaddy’nin PHP, proxy sunucuları ve diğer modüller gibi bileşenleri yüklemek için kolayca yönetici kök erişimi sunduğunu takdir ediyoruz..

Site sahipleri cesaret ederse VPS’lerini kendileri yönetebilir, ancak GoDaddy varsayılan olarak bazı yönetilen hizmetleri içerir. Şirketin ekibi, tam yönetilen müşteriler için taşıma işlemleri ve üstün destek sağlayan yarı yönetilen hizmetin bir parçası olarak yama, güvenlik izleme ve yedeklemeleri ele alacak.

Yönetilen planlardan birine kaydolmanın bir başka özelliği de GoDaddy’nin SiteLock ile ortaklaşa hız ve güvenlikle ilgileneceğidir. Bir içerik dağıtım ağı önceden yüklenmiş olarak, kötü amaçlı yazılımları kaldırma araçları ve bir web uygulaması güvenlik duvarı ile birlikte gelir.

GoDaddy Fiyatlandırma: 4.9 Oy

Barındırma her düzeyde değerli bir yatırım olan GoDaddy, uzun süredir performans ve güvenli hizmetler konusunda çok şey sunduğu için biliniyor. Planlar aylık 19,99 $ ‘dan başlayarak GoDaddy’yi diğer en çok oy alan VPS ev sahiplerimizden biraz daha ucuz hale getiriyor. Şirket, dört Windows tabanlı VPS planı sunma ayrıcalığına da sahiptir; hosting paketleri Linux tabanlı muadillerinden daha pahalı olma eğilimindeyken, GoDaddy her ay rakiplerinden daha ucuzdur.

Logolu GoDaddy fiyatlandırma tablolarının ekran görüntüsü

GoDaddy, hizmetler veya performanstan ödün vermeyen uygun fiyatlı bir VPS barındırma sağlayıcısıdır.

Siteniz temel VPS paketlerini aştığından, müşteriler VPS’nizi yeniden sağlamak zorunda kalmadan planınızı hızla yükseltebilir. Milisaniye önemli web barındırma dünyasında, başarılı site sahiplerinin bir sunucunun çevrimiçi olmasını beklemek zorunda kalmadan trafik taleplerini karşılamak için bilgi işlem kaynaklarını hızla ölçekleyebileceğini seviyoruz.

GoDaddy VPS Performans: 3.8 Derecelendirme

GoDaddy ölçülmemiş bant genişliği sağlar, yani siteniz beklenmedik bir ziyaretçi akınına nispeten iyi dayanır. Ortalama trafik akışı dönemlerinde, VPS verilerinizi eşit veya diğer birçok barındırma sağlayıcısından daha hızlı sunacaktır. GoDaddy teknisyenleri, yüksek bant genişliği oranlarının sunucunuzun kararlılığı, performansı veya çalışma süresi için bir risk oluşturduğunu size bildirir. Barındırma planınızı yükseltmeniz veya kaynaklarınızın kısıtlanmış olduğunu görmeniz istenecek, ancak GoDaddy’nin fazladan ücret almadığını takdir ediyoruz.

Sayfa yükleme cephesinde, GoDaddy sunucuları modern Intel işlemciler ve bir içerik dağıtım ağına erişim ile donatılmıştır. CDN’ler, ziyaretçinizin coğrafi konumuna göre bilgi sağlayan dünya çapında birden çok veri merkezinde dağıtılmış bir sunucu ağıdır – içeriğiniz müşterinize ne kadar yakınsa, bilgileri o kadar hızlı görebilirler.

GoDaddy dokuz veri merkezi işletiyor ve 2014’te yaklaşık 37.000 sunucudan 2016’da 55.000 sunucuya büyüyen altyapısını yükseltmek ve genişletmek için büyük bir baskı yaptı – her ay yaklaşık 1.000 yeni sunucu eklendi.

GoDaddy VPS Güvenilirlik: 4.6 Derecelendirme

Altyapınızla ilgilenen 1.000 kadar mühendisiniz olduğunda, güvenilirlik, vazgeçilen bir sonuç dışında herkes gibi görünüyor. Başarılı bir e-Ticaret mağazası, blog veya profesyonel portföy çalıştırmanın en önemli yönleri arasında web sitesi çalışma süresi ve kullanılabilirliği ile GoDaddy takdire şayan bir performans sergiliyor.

Şirket, göreceli ortalama% 99,9 hizmet çalışma süresi garantisi vaat ediyor, ancak GoDaddy yığınına yapılan son yatırımlar ve yükseltmeler bize markanın karşılanacağına dair güven veriyor. Çoğu kullanıcı için, özellikle GoDaddy’nin satın alınabilirliği düşünüldüğünde% 99,9 kesintisiz çalışma süresi yeterlidir.

GoDaddy destek sitesinin ekran görüntüsü

Böyle büyük bir ev sahibi için GoDaddy telefon, sohbet, e-posta ve Twitter üzerinden mükemmel müşteri hizmeti sunar.

GoDaddy’nin 6.000 tam zamanlı çalışanından yaklaşık üçte ikisi, 24 saat boyunca kullanıcılara yardımcı olmaya hazır müşteri hizmetleri merkezlerinde çalışmaktadır. Müşteriler GoDaddy ile telefon, sohbet, Twitter, e-posta ve bir bilet sistemi aracılığıyla iletişim kurabilir ve barındırma sağlayıcısı kapsamlı bir çevrimiçi yardım merkezi ve kullanıcı forumları tutar.

Yönetilen ve tamamen yönetilen VPS müşterileri önceden yüklenmiş güvenlik araçlarından yararlanırken, GoDaddy’nin yedekleme seçenekleri arzulanan çok şey bırakıyor. Şirket her 10 günde bir enstantane çekiyor ve sadece bir ücret karşılığında yedeklemeyi geri yüklemenize yardımcı olacak. Yönetilen ve tamamen yönetilen VPS müşterileri anlık görüntüleri seçip geri alabilir.

Uzmanlarımızın GoDaddy VPS İncelemeleri Seçeneklerinizi Düşünmenizi Önerir

Çalışan web siteleriyle deneyim ve rahatlık kazandıkça, kanatlarımı GoDaddy’nin başlangıç ​​dostu yuvası olarak gördüğümün ötesine yaymaya çalıştım. Aşırı cinsel reklamcılık ve o zamanki CEO’nun bir filin öldürülmesi ile ilgili tartışmaların ardından şirketi terk eden müşterilerden biriydim. Bununla birlikte, o zamandan beri, teknoloji odaklı yeni bir CEO, şirketin itibarını ve altyapısını etkileyici derecede elden geçirdi.

GoDaddy artık yeni başlayanlar için bir pazarlık bodrum web barındırma hizmeti ve alan adı kayıt şirketi değil; geliştiriciler, girişimciler, hobiler ve kurumsal kuruluşların tümü paylaşılan, VPS veya özel sunucularla barındırma mutluluğu bulabilir. Ev sahibi-ev sahibi savaşlarımızı inceleyerek GoDaddy’nin diğer en iyi ev sahipleriyle nasıl karşılaştırıldığını görün.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector