HostGator VPS İncelemesi (2020)

Tanınmış hosting markasının sunucularını test eden kapsamlı bir HostGator VPS incelemesi mi arıyorsunuz? Doğru yere geldiniz!


Uzun zamandır şirketin başlangıç ​​dostu ve uygun fiyatlı paylaşılan barındırma planlarının hayranlarıyız, ancak yenilenmiş bir bulut barındırma platformuna, optimize edilmiş WordPress barındırma ve özel olarak oluşturulmuş bir web sitesi oluşturucuya yapılan son yatırımlar, HostGator’un yeni sürüme geçişe odaklandığını gösterdi barındırma hizmetlerinin daha üst düzeylerinde rekabet edecek altyapısı.

Web siteniz yavaş performans veya aşırı kesinti süresi gibi fazlaca paylaşılan barındırma belirtileri göstermeye başlarsa veya ana makinenizden fazla bant genişliği mesajı aldıysanız, bir VPS’yi düşünmenin zamanı gelmiş olabilir. Hızlı bir Google araması size HostGator’un mükemmel bir seçim olduğunu söyleyecektir. Burada, deneyimlerimizi HostGator ile ve şirketin VPS hostinginin rakipleriyle nasıl karşılaştırdığını paylaşacağız.

HostGator VPS Hosting İnceleme: 4.5 Genel Derecelendirme

HostGator, işletmeleri ve web siteleri büyüdükçe paylaşılan web siteleri, paylaşılan VPS ve özel barındırma seçenekleri arasında web sitesi sahiplerini güvenle kullanan bir şirket olarak güvenilirliği ile bilinir. Geçmişte, barındırma sağlayıcısını, sitenin barındırma yaşam döngüsü boyunca en üst düzey müşteri hizmetleri sağladığından ötürü övüyoruz.

HostGator markası sadece hosting endüstrisinde tanınmış ve tanınmış bir isim değil, aynı zamanda dev Endurance International Group’a ev sahipliği yaparak da desteklenmektedir. Bu, mega destek kaynakları ve HostGator müşterileri için bir ton şirket içi uzmanlık anlamına gelir.

Diğer en yüksek oy alan VPS ana bilgisayarlarına bakın »

HostGator’un Sanal Sunucuları Rakiplerle Karşılaştırır?

HostGator, dünyanın en iyi VPS ve bulut barındırma sağlayıcıları arasındadır. En iyi ana bilgisayarların VPS planlarını test ettikten sonra, güvenilirlik konusundaki itibarını kanıtlayabiliriz. Ancak, ana bilgisayar gelişmiş depolama, performans ve güvenlik özellikleri konusunda daha fazlasını yapabilir. Rakiplerle karşılaştırıldığında, HostGator mükemmel giriş seviyesi VPS seçenekleri sunar, ancak ileri düzey kullanıcılar en üst sıradaki VPS ana bilgisayarlarıyla paraları için daha fazla patlama elde eder:

Tüm HostGator VPS alternatiflerini görüntüle »

HostGator Özellikleri: 4.6 Derecelendirme

Tüm VPS gereksinimlerinin HostGator planlarında ele alınmasını bekleyebilirsiniz – özel yapılandırmalar; sınırsız alan adı, alt alan adı ve e-posta hesabı barındırma; ve özel bir sunucu maliyeti olmadan özel kaynaklar. HostGator VPS paketleri veri aktarımı ve depolama kaynaklarıyla dolmuyor, ancak ihtiyacınız olandan daha fazlasını ödemeyeceğinize güvenebilirsiniz.

 • Özel yüklemeler ve yapılandırmalar
 • 120GB – 240GB depolama alanı
 • En gelişmiş Intel donanımı
 • 2 IP adresi
 • 2 veya 4 çekirdek
 • Sınırsız alt / alan adı için barındırma
 • 2GB – 8GB RAM
 • cPanel kontrol paneli
 • 1,5 TB – 3 TB bant genişliği
 • Tamamen yedekli ağ

Tabii ki, talepler dalgalandıkça sorunsuz bir şekilde yukarı ve aşağı ölçeklendirebilirsiniz.

HostGator Fiyatlandırma: 4.3 Oy

Ayda 19.95 $ ‘dan başlayan sanal sunucu planları ile HostGator VPS fiyatlandırması rekabetçidir ve bilgi işlem ve depolama talepleriniz arttıkça kolayca yükseltebilirsiniz. Müşteriler 2GB, 4GB veya 8GB RAM ve iki IP adresi ile iki veya dört çekirdek arasından seçim yapabilir.

HostGator pricing ekran görüntüsü

HostGator, neredeyse her boyut bütçesini karşılamak için ölçeklenebilir VPS seçenekleri sunar.

Bant genişliği ve depolama ödenekleri rakip planlarla karşılaştırıldığında biraz mütevazıdır, ancak çoğu profesyonel proje ve teknoloji şirketi, özellikle paylaşılan sunucu barındırma hizmetinden geçiş yapıyorsanız muhtemelen HostGator VPS hizmetlerini uygun maliyetli bulacaktır..

HostGator VPS Performans: 4.5 Derecelendirme

HostGator sunucu performansı, kardeş sunucuları Bluehost, iPage ve FatCow ile rekabetçi olmaya devam ediyor. Utah ve Texas tabanlı veri merkezi olanakları Intel sunucularla kaplıdır, HVAC üniteleri ile tamamen yedekli bir ağa sahiptir ve sitelerinizde kesintisiz performans sağlamak için yedek jeneratörlerle donatılmıştır.

Şirket katı hal sürücüleri (SSD’ler), anında ön hazırlık, uygulamaya özel önbellekleme, performans izleme veya hız artırma optimizasyonları ekleseydi HostGator bu kategoride daha fazla puan alacaktı. Bu özellikler, hızlı anlayışlı barındırma sağlayıcıları arasında standart hale geldi (harika bir örnek, SSD barındırma yönündeki mevcut eğilimdir) ve HostGator, en azından bir satış seçeneği olarak sunmamakla biraz geride kalmaktadır..

HostGator VPS Güvenilirlik: 5.0 Puanlama

HostGator, güvenilirlik temellerini son teknoloji ürünü donanımlar, özenli bir destek ekibi ve haftalık saha dışı veri yedeklemeleri ile kaplayarak müşterilere HostGator hizmetlerine en yüksek güveni verir. İster başka bir sunucudan geliyor olun ister HostGator’un paylaşılan barındırma planlarından birinden yükseltme yapın, ekip ücretsiz geçiş yardımı sunar ve ödüllü destek personeli günde 24 saat, haftada yedi gün, yılda 365 gün hizmetinizdedir.

% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi, endüstride oldukça standarttır, ancak kapalı / kapalı kalma süreleri ve kesintisiz çalışma garantisi, bir ana bilgisayarın güvenilirliğinin tek ölçüsü olarak görülmemelidir. Bununla birlikte, tek bir arıza noktası olmadan yedekli bir ağdan yararlanmayı bekleyebilirsiniz. HostGator, birden fazla bant genişliği sağlayıcısıyla işbirliği yapar ve değerli sunucu verileriniz için maksimum performans ve koruma için veri merkezlerini yedek güç jeneratörleri ve Intel işlemcilerle donatır.

HostGator ile VPS Hosting İlk Ayınızda% 30 İndirim Kazanın

Web siteniz ve VPS gereksinimlerine uygun işiniz şirketinizin zaman çizelgesinde heyecan verici bir kilometre taşıdır. Gurur duymak bir başarı, ancak gezinmek göz korkutucu olabilir. Bu nedenle, müşterileri bu tür geçişlerin yükünü hafiflettiği bilinen bir web barındırma şirketi ile ortak olmaya teşvik ediyoruz..

HostGator, cPanel kullanıcıları için ücretsiz geçiş yardımı sunarak VPS yükseltmesini ağrısız bir hale getirir – ve ziyaretçilerimiz HostGator VPS hostinginin ilk ayında% 30 indirimden yararlanır. Başlamak daha kolay olamazdı ve bu gerçekten sizin ve çok fazla döktüğünüz iş fikrinizin başlangıcı. Ölçekleme potansiyeli HostGator gibi sunucu ana bilgisayarlarıyla sınırsızdır. Size ve (umarım) milyon dolarlık fikirlerinize bol şanslar!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector