HostPapa WordPress Review 2020: Artıları ve Eksileriyle Hosting Derecelendirmesi

Dünyanın en popüler içerik yönetim sistemi için optimize edilmiş hizmetler üreten pek çok barındırma sağlayıcısıyla, HostPapa WordPress incelemesiyle bir tanesine derinlemesine bakalım.


Biz büyük kumarbaz değiliz. Ancak bir web siteniz varsa veya bir web sitesi oluşturma aşamasındaysanız, muhtemelen WordPress kullandığınızdan para yatırmaya hazırız. Açık kaynaklı platform artık web’deki sitelerin% 30’undan fazlasını güçlendiriyor ve sektördeki diğer içerik yönetim sistemleri arasında% 60 pazar payına sahip.

Yeni WordPress sitenize güç sağlamak için bir ana bilgisayar arıyorsanız veya mevcut sağlayıcınızdan memnun değilseniz, HostPapa sizin için uygun olabilir. 100.000’den fazla site sahibi, sağlam WordPress barındırma paketleri için Kanada’nın en popüler ana bilgisayarlarından birine döndü. Burada, HostPapa’nın planlarının neden bu kadar ilgi çektiğine ve markanızın çevrimiçi varlığını nasıl artırabileceğine bir göz atacağız.

HostPapa WordPress Hosting Review Değerlendirme: 4.8 / 5.0

Günümüzün çevreye duyarlı ortamında, birçok tüketici, sağlam kurumsal sosyal sorumluluk (KSS) girişimleri olan şirketlerden ürün ve hizmet satın almaya çalışmaktadır. Aslında, alışveriş yapanların% 50’den fazlası, CSR’yi öne ve merkeze yerleştiren bir işten satın almayı tercih ettiklerini ve barındırma alanının bir istisna olmadığını söylüyor. Sektörde çevreci olmayı taahhüt eden ilk sağlayıcılardan biri olan HostPapa tamamen yenilenebilir enerji ile çalışıyor.

Şirketin çevreye duyarlı yaklaşımları pek çok kişi için bir satış noktası olsa da, HostPapa’nın% 100 WordPress uyumlu platformu, CMS’nin tek tıklamayla yüklenmesi ve endişesiz site aktarımları da büyük bir çekicidir. Aşağıdaki bölümlerde ana bilgisayarın özelliklerini, performansını, güvenilirliğini, fiyatlandırmasını, artılarını ve eksilerini ele alacağız. Ancak HostPapa ile bir WordPress sitesi çalıştırmanın tüm avantajlarına derinlemesine bakmak için aşağıdaki tablodaki kapsamlı incelememizi tıkladığınızdan emin olun. Ana makineye neden 5.0 üzerinden 4,8 puan verdiğimizi hızlı bir şekilde göreceksiniz.

WordPress barındırma alternatiflerine bakın »

HostPapa WordPress Hosting Alternatifleri

Gördüğünüz gibi, HostPapa WordPress hosting söz konusu olduğunda sağlam notlar alıyor. Şirketin, site sahiplerinin 100’den fazla ücretsiz temadan, bir içerik dağıtım ağından ve kaba kuvvet saldırılarına karşı korumasından faydalanmalarını sağlayan Jetpack’i nasıl içerdiğini özellikle takdir ediyoruz. SSD destekli altyapı, sitelerinizin güçlü ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlar.

Ancak, HostPapa denizdeki tek balık değil. Platformun güçlü ve zayıf yanlarını gerçekten anlamak için HostPapa’yı, diğer güçlü WordPress sunucuları bağlamında inceledik. Bu seçeneklerden birinin barındırma ihtiyaçlarınıza biraz daha iyi uyduğunu görebilirsiniz:

Diğer üst WordPress barındırma seçeneklerine bakın »

HostPapa WordPress “Özellikler” Değerlendirme: 4.6 / 5.0

Zengin özelliklere sahip bir WordPress barındırma planı aradığınız şeyse, HostPapa ile şanslısınız demektir. Şirketin üç doyurucu WordPress barındırma paketi, markanızı çevrimiçi yayınlamanıza yardımcı olacak çözümlerle doludur.

HostPapa’nın Başlangıç ​​planı bir blog veya kişisel web sitesi için ideal bir fırlatma rampasıdır. Site sahipleri ayda yalnızca 3,95 ABD doları karşılığında çalışmaya başlayabilir ve 30 günlük para iade garantisi ile bunu denemek için çok fazla risk yoktur. Düşük aylık prim, size iki web sitesi, ücretsiz alan adı, ücretsiz kurulumlar ve aktarımlar, 100 GB disk alanı ve sınırsız bant genişliği sunar. Plan ayrıca, HostPapa’nın site tasarımını sezgisel hale getiren web sitesi oluşturucusunun başlangıç ​​sürümünü de içeriyor.

HostPapa WordPress Barındırma Planı Özellikleri
Ücretsiz alan adı7/24/365 destek30-gün para iade garantisi
Ücretsiz kurulum ve transferlerSınırsız web sitesiSınırsız e-posta adresi
Sınırsız disk alanıHostPapa site oluşturucuSınırsız bant genişliği
Hızlı yükleme süreleriGelişmiş güvenlik özellikleriSSL sertifikası

HostPapa’nın en popüler paketi olan İş planı, Başlangıç ​​planına dahil olan her şeyi bazı önemli eklemelerle sunar. İşletme paketi ile site sahipleri sınırsız sayıda web sitesine ve e-posta adresine güç sağlayabilir ve disk alanında sınır yoktur. Yükleme süreleri de Başlangıç ​​planının iki katıdır ve güvenlik özellikleri de.

HostPapa’nın planlarından Cadillac, Business Pro, WordPress sitelerinin performansını, hızını ve güvenliğini artırır. Bu plan performansı% 300’e kadar artırır, ana bilgisayarın en yüksek güvenlik seviyesini içerir ve verilerinizi korumak için bir SSL sertifikası ile birlikte gelir. HostPapa’nın web sitesi oluşturucusunun sınırsız bir sürümü de planın bir parçası. WordPress paketlerinin esnekliği ve içerdiği çözüm sayısı HostPapa’ya 5.0 üzerinden 4.6 puan kazandı..

HostPapa’nın WordPress “Performansı” Değerlendirme: 4.6 / 5.0

Online alışveriş yapanlar için, e-Ticaret alanında başarı için en önemli faktörlerden biri site performansıdır. Sayfalarınız hızlı yüklenmiyorsa, müşteri kaybedersiniz. Çevrimiçi tüketicilerin neredeyse yarısı, sitelerin iki saniye içinde yüklenmesini beklemektedir ve performans nedeniyle kötü bir deneyim yaşayan web müşterilerinin yaklaşık% 80’inin siteyi tekrar ziyaret etme olasılığı daha düşüktür.

HostPapa ve WordPress logoları

HostPapa’nın WordPress paketleri, çevrimiçi müşterilerle sorunsuz etkileşimi sağlamak için hızlı yükleme süreleri için optimize edilmiştir.

HostPapa, şirketin sunucuları CMS’yi en yüksek hızlarda çalıştıracak şekilde ayarlandığından, tüm WordPress site sahipleri için yıldırım hızında sayfa yükleme sürelerine sahiptir. Business Pro müşterileri için HostPapa, site ziyaretçilerinin yavaş yükleme süreleri nedeniyle geri dönmemelerini sağlamak için% 300 performans artışı sunar.

Site sahipleri ayrıca WordPress’in 51.000’den fazla eklentisi arasında HostPapa’nın platformuyla uyumlu performans artırıcı araçlar bulabilirler. HostPapa tarafından önerilenlerden biri, yaklaşık 3 milyon kez indirilen WP Fastest Cache’dir..

HostPapa’nın WordPress “Fiyatlandırma” Değerlendirmesi: 4.5 / 5.0

Barındırma endüstrisi bir süredir rekabetçi bir fiyatlandırma savaşına girmiştir. Sayısız tedarikçi, piyasadaki en iyi fiyatlara sahip olduğunu iddia ediyor. Ve bazıları aslında en ucuz seçenekler olsa da, her zaman en iyi seçenek olmayacaklardır.

Tüketici fiyatlandırma algısı, ürün veya hizmetin gerçek maliyeti kadar önemlidir. HostPapa bunu biliyor, bu yüzden şirket sadece en düşük fiyatlı planları sunmaya çalışmıyor. Bunun yerine, HostPapa site sahiplerine çok değerli hosting paketleri sunmayı amaçlamaktadır..

Tepeler ve rüzgar türbinleri fonunda HostPapa logosu

% 100 yeşil enerji ile çalışan HostPapa, çevreyi koruma ve müşteriler için maliyetleri düşük tutma konusunda kararlıdır.

Ayda sadece 3,95 ABD doları karşılığında, HostPapa kullanıcıları tek tıklamayla kurulum ile WordPress’e hazır bir arka uç elde eder. 7/24 çok dilli destek ve yukarıdaki bölümlerde tartışılan tüm özelliklerle, her ay ödeyeceğiniz çift dolar çok fazla. HostPapa ayrıca, kayıt olduktan sonraki 30 gün içinde iptal eden mutsuz kullanıcılar için tam bir geri ödeme garantisi verir. Tüm bunlar HostPapa’da 5.0 üzerinden 4.5 puan kazandı..

HostPapa’nın WordPress “Güvenilirlik” Değerlendirmesi: 4.8 / 5.0

E-Ticaret sitelerinin yüksek çalışma süresi yüzdelerini korumasının önemi göz ardı edilemez. Siteler tüketiciler tarafından kullanılamıyorsa satış yapmazsınız. Gerçekten bu kadar basit.

2013 yılında Google beş dakika boyunca çevrimdışı oldu. Sonuç? Yaklaşık 545.000 dolarlık net gelir kaybı. Hizmetlerde beş dakikalık bir kesinti büyük olasılıkla işletmelerin çoğuna yarım milyon dolara mal olmazken, küçük işletmeler için küçük bir hizmet kesintisi bile bir markanın tüketici güvenini azaltmak için çalışabilir. Aslında, İnternet kullanıcılarının% 88’i bir siteyi ziyaret ettiklerinde kullanılamazsa, sitenin daha az güvenilir olduğunu düşünüyor.

Bir tablet ve HostPapa logosu tutan bir adam fotoğrafı

İşletmeler çalışma zamanı için HostPapa’ya güveniyor ve ev sahibi on yıldan uzun bir süredir yüksek kullanılabilirlik sağlıyor.

HostPapa, müşterilerine çok yüksek kullanılabilirlik sağlamak amacıyla faaliyet göstermektedir. Site sahiplerinin geniş bir örneklemesinden geçmiş verilere bakarak, ev sahibi müşteri sitelerinin% 99,9 oranında kullanılabilir olduğunu belirleyebildi ve çalışma süresinin bu sayının altına düşmeyeceğini garanti etti. Sonuç olarak, HostPapa’ya güvenilirlik için 5.0 üzerinden 4.8 verdik.

Neden HostPapa ile WordPress Hosting’i Seçmelisiniz?

Bu nedenle, HostPapa’nın özelliklerini, performansını, fiyatlandırmasını ve güvenilirliğini ele aldık ve – genel olarak – ana bilgisayar derecelendirmelerimizde iyi sonuç verdi. Ev sahibi büyük artışlar sunuyor, ancak her zaman bir şirketin gelişebileceği alanlar var.

Burada, HostPapa’nın WordPress barındırma paketlerinin 5.0 derecelendirmesinin toplam 4.8’ini etkileyen en önemli faktörlere atlayacağız. Spoiler: Çok fazla artı ve eksisi yok.

7 Artıları

Ücretsiz Alan Adı – Tüm HostPapa’nın WordPress barındırma planları, site sahiplerinin yeni bir alan adı bağlamasına veya mevcut bir alanı hesaplarına aktarmasına olanak tanır. Yeni bir alan adı arayan kullanıcılar için HostPapa’nın arama ve kayıt sistemi mükemmel adı bulmayı kolaylaştırır.

WordPress Hazır Arka Uç – WordPress’i kurmak için yapacak çok iş yok. HostPapa, CMS’nin tek tıklamayla yüklenmesi için oluşturulmuş bir arka uç sağlar.

Sezgisel arayüz – HostPapa’nın kullanıcı arayüzü, tüm içeriğinizi tek bir yerden yönetmek için bir platform sağlar. Ayrıca, yeni siteler oluşturanlar için, ana bilgisayarın kullanımı kolay, sürükle ve bırak site oluşturucusu sayfa oluşturmayı kolaylaştırır.

Yüksek Çalışma Süresi Garantisi – WordPress sitenizin, ürün ve hizmet satın almak isteyen ziyaretçilerin kullanımına açık olmasını rahatlatabilirsiniz. HostPapa’nın% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi endüstri standardını karşılar.

24 Saat Destek – HostPapa’nın destek personeli soruları yanıtlamak ve bakım sağlamak için 7/24 hizmetinizdedir. Ev sahibi ayrıca kullanıcıların canlı sohbet, video eğitimleri, destek biletleri ve geniş bir çevrimiçi bilgi tabanında bilgi ve yardıma erişebildiği çok kanallı bir destek merkezi sunuyor..

sınırsız bant genişliği – Siteniz ziyaretçilerde ani artışlar görüyorsa, kesinti veya trafik cezaları konusunda endişelenmenize gerek yoktur. HostPapa, tüm WordPress paketlerinde sınırsız bant genişliği sunar.

Yeşil – Sektörün ilk yeşil hosting sağlayıcılarından biri olan HostPapa, müşterilerine karbon ayak izlerinin mümkün olduğunca düşük olduğu konusunda gönül rahatlığı sunuyor. Ev sahibi% 100 temiz enerji kaynakları ile çalışıyor.

3 Eksileri

Verim – HostPapa’nın Başlangıç ​​WordPress planı hızlı olsa da, Business ve Business Pro paketlerini kullanan site sahipleri, giriş düzeyindeki müşterilerden 300 kat daha fazla hıza sahiptir. Bu, başlangıç ​​planına kaydolan bazı müşterilere paraları için biraz daha fazla patlama yapmak isteyebilir.

Para iade garantisi – HostPapa şu anda yeni müşterilere 30 günlük para iade garantisi sunuyor. Bu, site sahiplerine fikirlerini değiştirmek için biraz zaman verir, ancak sektördeki diğer sağlayıcılar, hizmeti beğenip beğenmediklerine karar vermeleri için kullanıcılara 90 güne kadar teklif sunar.

Başlangıç ​​/ İş Planlarında Yedekleme Yok – HostPapa’nın Business Pro planına abone olanlar, hiçbir ücret ödemeden otomatik yedeklemelerin keyfini çıkarır. Ancak, Başlangıç ​​ve İş planı müşterileri aynı avantaja sahip değildir. Elbette, Pro kullanıcıları birkaç dolar daha ödüyor, ancak verilerin yedeklenmesi çok önemli olduğu için, bu, HostPapa’nın teklifini iyileştirebileceği bir alandır.

HostPapa WordPress Hosting’e Eğiliyorsanız, Devam Edin!

WordPress, web sitelerinin çoğuna bir nedenden dolayı güç sağlar – kullanımı kolaydır ve son derece özelleştirilebilir. WordPress ile web mülklerini yöneten milyonlarca site sahibinden biriyseniz, zengin özelliklere sahip planlar ve CMS’nin kolay kurulumunu sağlayan bir ana bilgisayarla ortaklık kurmanız gerekir – ve HostPapa.

HostPapa'nın WordPress müşterilerinin sayısını belirten bir HostPapa müşteri hizmetleri temsilcisi ve metin kutusunun fotoğrafı

100.000’den fazla müşteri WordPress sitelerini ve markalarını çevrimiçi başlatmak için HostPapa’ya başvurdu.

Daha önce tartıştığımız gibi, HostPapa SSD depolama ve üst düzey müşteri desteği gibi şaşırtıcı sayıda yükseltilmiş özellik sunuyor. Şirketin fiyatları bazı rakiplerden biraz daha yüksek, ancak HostPapa’nın 30 günlük para iade garantisi müşterilere ortaklığı ölçmek için yeterli zaman sağlıyor.

HostPapa’nın WordPress barındırma planlarını denemeyi düşünüyorsanız, tereddüt etmek için hiçbir neden yoktur. Kaydolmak kolaydır ve toplantı sahibinin 30 günlük deneme süresi boyunca kaybedecek çok şey yoktur. HostPapa’nın neler sunabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için, ana bilgisayarın tüm özelliklerini özetleyen tam incelememizi okuduğunuzdan emin olun..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector