InterServer VPS İnceleme ve Puanlama 2020: InterServer.net ile Barındırma

Esnek, teknoloji ağırlıklı bir sanal sunucu arayanlar için InterServer VPS incelememizden başka bir yere bakmayın. Ekip kendi veri merkezinizi kurdu ve işletti. Size ihtiyaçlarınıza uygun mükemmel barındırma ortamını tasarlamanıza ve optimize etmenize yardımcı olabilecek uygulamalı uzmanlık sunuyor.


Siteniz veya uygulamanızın ihtiyaç duyduğu kadar bellek / RAM, fiziksel sunucu depolama alanı ve bilgi işlem kaynağı sağlayan VPS barındırma avantajlarından durmadan bahsettik. Sizi paylaşılan bir sunucu ağının kaynak sınırlamalarından kurtarır ve sizi özel bir sunucunun getirebileceği finansal yükten korur. Favori barındırma sağlayıcılarımızdan biri olan InterServer, sunucu “dilim” modeliyle VPS barındırma ortamının güzelliğini göstermektedir.

Sitenizin çiğneyebileceği kadar çok veya az kaynak ısırıp kaç tane çekirdek ve ne kadar bellek, depolama alanı ve veri aktarımının sunucunuza ayrılmasını istediğinizi gösterir. Burada InterServer ile barındırma VPS’in artılarını ve eksilerini araştırıyoruz.

Interserver “VPS” İnceleme: 4.8 / 5.0 Derecelendirme

Ücretsiz paylaşılan-VPS barındırma geçiş hizmetleri, anında sunucu sağlama ve heck-yes fiyat noktası ile başlayarak InterServer, VPS müşterilerinin dikkatini git gitmesinden alır. VPS barındırma müşterileri için mevcut olan işletim sistemi seçeneklerinin çoğunu takdir ediyoruz ve% 99,9 ağ çalışma süresi garantisi endüstri genelinde oldukça standarttır. VPS müşterileri, kök / yönetici erişimi aracılığıyla sunucu kaynakları üzerinde tam kontrole sahip olur ve dört veya daha fazla dilim barındıran müşteriler için InterServer, işletim sistemi ve kontrol paneli sorunlarına yardımcı olur.

Tüm VPS planları yedekli depolama, yedeklemeler, yeniden başlatmayan güncellemeler ve son derece güvenilir sunucu izleme ile birlikte gelir. Temelde bir bütçe sunucusu ana bilgisayarından isteyebileceğiniz her şeydir. Daha fazla bilgi için InterServer’ın VPS seçenekleri hakkındaki tam incelememize bakın:

Alternatif VPS ana bilgisayarlarına bakın »

Interserver “Linux Cloud VPS” İnceleme: 4.8 / 5.0 Derecelendirme

InterServer’ın VPS teklifleri, bulutun sunduğu tüm gücü kullanır – rekabetçi fiyatlandırma, üçüncü taraf BT desteği ve otomatik yedeklemeler bunlardan birkaçıdır. Şirketin bulut ürünleri Linux veya Windows işletim sistemi lezzetlerinde sunulur. Maliyet, ticari kullanılabilirlik ve yazılım uyumluluğu gibi birçok nedenden dolayı Linux çok popüler bir işletim sistemi seçimidir.

Linux dağıtım menünüz:

 • Debian
 • Arch Linux
 • Funtoo Linux
 • ALT Linux
 • CentOS
 • CERN Linux
 • SUSE Linux
 • Gentoo
 • Ubuntu
 • openSUSE
 • Slackware
 • Openwall

CPU, bellek, depolama ve veri aktarım ödeneklerinizi, kaç sunucu “dilimi” istediğinize bağlı olarak ayarlayın. Bir dilim size bir çekirdek, 1.024 MB bellek, 25 GB disk alanı ve 1 TB aktarım sağlar – daha fazla dilim, daha fazla sunucu kaynağı anlamına gelir! Bu kadar basit.

Bulut sunucunuza yüzlerce uygulama dağıtın, yalnızca ihtiyacınız olan yazılımı dağıtın ve InterServer’ın sunmaya çalıştığı bakım kolaylığının tadını çıkarın. Aşağıdaki tam incelememizi okuyarak şirketin Linux kullanıcıları için sunduğu bulut VPS barındırma planlarının tüm esnekliğini ve özelleştirmesini keşfedin.

Alternatif Linux VPS ana bilgisayarlarına bakın »

Interserver “Windows Cloud VPS” İnceleme: 4.7 / 5.0 Derecelendirme

Linux Cloud VPS planına çok benzer şekilde, InterServer’ın Windows VPS teklifi, işletim sistemi seçiminizle başlar: Windows veya Windows 2016, menüdeki iki giriştir.

Biraz daha pahalı olan Windows VPS barındırma planını seçmeden önce, Windows tabanlı bir makine seçmek için geçerli bir nedeniniz olduğundan emin olun. Visio veya MS Access gibi kesinlikle Windows uyumlu uygulamaları çalıştırmanız gerekmediği sürece, genellikle% 98.99999 oranında Linux ile çalışabileceğinizi veya gitmeniz gerektiğini söylüyoruz. İhtiyacınız olan şey bir Windows VPS olduğuna karar verirseniz, harika bir ana bilgisayara geldiniz.

Sunucu yapılandırmanızı istemek için InterServer’ın büyüleyici “dilim” sisteminden yararlanın. Ayda 10,00 dolardan başlayan bir dilim size tek bir çekirdeğin yanı sıra 1.024 MB bellek, 25 GB depolama alanı ve 1 TB aylık veri aktarımı sağlar. Maksimum güç için 16 dilim seçin!

InterServer ile barındırma bulutunun iniş ve çıkışları hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki düğmelerden birini tıklayın.

Alternatif Windows VPS ana bilgisayarlarına bakın »

Interserver.net için en iyi 3 VPS Alternatifleri

InterServer’ın VPS seçenekleri hakkında söyleyecek şeylerden başka, evet, evet, nişan almam gibi bir şey olsa da, size tam bir piyasa resmi vermediğim bir kötülük yapardım. InterServer, düşük fiyat noktaları ve özelleştirme kolaylığı ile kanıtlandığı gibi mükemmel bir giriş seviyesi sunucu ana bilgisayarıdır. Ekibin sağladığı desteği seviyorum ve “dilim” sunucu yapılandırma sistemi kurulum işlemini gülünç derecede basitleştiriyor.

Ancak, sitenizin ihtiyaçları arttıkça, destek için başka bir yere bakmaya meyilli olabilirsiniz. Sektörün sunduğu en iyi sanal özel sunucu hakkında konuşurken, daha sağlam güvenlik özellikleri, daha yüksek çalışma süresi garantileri ve hatta daha fazla bilgi işlem kaynağı görmek istiyoruz. Bu gereksinimle karşılaşırsanız, sizi web’in şu anda önde gelen VPS barındırma sağlayıcılarını aşağıda görmeye davet ediyorum:

Diğer VPS ana bilgisayarlarına bakın »

InterServer ile VPS Hosting Gözardı Edilmeyecek!

Sanal, bulut veya özel bir sunucu için alışveriş yapmak çok sindirilebilir. 1.000 kelimelik soliloquy’imden başka bir şey almazsanız, şunu unutmayın: InterServer, depolama alanı, işletim sistemleri ve yönetilen hizmetler için çok sayıda özelleştirme seçeneği ile birlikte, maliyet açısından bilinçli müşteri için sunucu barındırma sağlar..

InterServer ekip fotoğrafı

InterServer ekibi, hosting yolculuğunuzun her aşamasında size yardımcı olmaya hazırdır.

Özellikle herhangi bir sorunla karşılaşırsanız kurucu ekip üyelerinden biriyle görüşme yapmanız muhtemel olduğundan, ana bilgisayarı herhangi bir VPS acemisine öneriyorum – kişiselleştirilmiş hizmet hakkında konuşun! İyi şanslar!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector